Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11
arielo #1970486 20/01/2008 01:23
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Ta piosenka świetnie pasuje do sesji: Jacek Kaczmarski "Ja pierdolę blues" grin

Bonus: Unibet
Vader #1972123 20/01/2008 06:05
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Originally Posted by Vader
Originally Posted by odgdog
Stachowiak? Górecki? Wilecki? :]
Wiliński? wink

P.S. jak tam egzamin?


Czy jest jakiś wykładowiec z wydziałów prawa, którego nie znasz? tongue

Egzamin: nie chcę zapeszać. Wyniki w poniedziałek. Kazus był prosty wink

PS. Już się pytałem, ale pewnie przeoczyłeś. Co sądzisz o Zośce Kulejewskiej ze Szczecina? grin

odgdog #1972138 20/01/2008 06:08
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Czy myslicie, ze jak napisze jakies bzdury to zapamieta nazwisko na poprawke? bo nie wiem co mam zrobic na egzaminie laugh a nie chce oddawac pustej kartki. Tzn licze, ze mi podpasuja pytania ale no bedzie ciezko laugh

Adammm #1972231 20/01/2008 06:38
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by Adammm
Czy myslicie, ze jak napisze jakies bzdury to zapamieta nazwisko na poprawke? bo nie wiem co mam zrobic na egzaminie laugh a nie chce oddawac pustej kartki. Tzn licze, ze mi podpasuja pytania ale no bedzie ciezko laugh
A z czego piszesz ?

Szewa #1972245 20/01/2008 06:41
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,961
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,961
Originally Posted by Szewa
Originally Posted by Adammm
Czy myslicie, ze jak napisze jakies bzdury to zapamieta nazwisko na poprawke? bo nie wiem co mam zrobic na egzaminie laugh a nie chce oddawac pustej kartki. Tzn licze, ze mi podpasuja pytania ale no bedzie ciezko laugh
A z czego piszesz ?

Jeśli mogę coś doradzić, to moim zdaniem nie warto tego robić. Zależy od człowieka, ale jeżeli nie będzie miał wystarczająco wysokiego poziomu poczucia humoru, to możesz mieć u niego prze*****ne. Wiem coś o tym. cool

Adammm #1972409 20/01/2008 07:34
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Originally Posted by odgdog
Czy jest jakiś wykładowiec z wydziałów prawa, którego nie znasz? tongue
PS. Już się pytałem, ale pewnie przeoczyłeś. Co sądzisz o Zośce Kulejewskiej ze Szczecina? grin
No widzisz są jednak takie osoby... Nie kojarzę owej Zośki. Coś tracę szczególnego?
Originally Posted by Adammm
Czy myslicie, ze jak napisze jakies bzdury to zapamieta nazwisko na poprawke? bo nie wiem co mam zrobic na egzaminie laugh a nie chce oddawac pustej kartki. Tzn licze, ze mi podpasuja pytania ale no bedzie ciezko laugh
Jak u Lecha to i tak nie będzie pamiętał Twojego nazwiska. On nazwisk swoich doktorantów ( asystentów i adiunktów pamięta) nie pamięta a co dopiero jakiegoś studenta. Ale różnie bywa... Ma teraz nową żonę... studentkę zaoczną over 30 years... wink

Vader #1972427 20/01/2008 07:42
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Vader wieź się ujawnij, bo mnie ciekawość rozpiera wink

Widzę, że szczególnie dobrze jesteś zorientowany w wydziałach prawa na UMK, UW i UAM. Czyżbyś na wszystkich studiował albo wykładał ? grin

Szewa #1972442 20/01/2008 07:48
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Vader, musisz byc wykladowca, zeby kumac tak nazwiska tych wszystkich profesorow. Szok poprostu grin

Leszek ma studentke? Takiej wiesci sie nie spodziewalem. Ale coz, poprawke mam na 95% frown

Adammm #1972467 20/01/2008 07:56
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
laugh laugh laugh
Bez przesady panowie... Ale ten temat mi się podoba... laugh
Ma żonkę jakoś kwiecień/maj '07 się ożenił ponownie. Przedział wiekowy over 33 a under 38 smile

Vader #1972481 20/01/2008 07:59
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
No dobra, Rozwadem ani Filarem nie jesteś, ale przynajmniej musiałeś na którymś z wyżej wymienionych wydziałów studiować, bo gdyby mnie ktoś zapytał o jakichś wykładowców z wydziału matematycznego czy filologicznego, to nie miałbym o nich bladego pojęcia, a widzę, że Ty się dobrze orientujesz co i jak smile

Vader #1972482 20/01/2008 08:00
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Originally Posted by Vader
Originally Posted by odgdog
Czy jest jakiś wykładowiec z wydziałów prawa, którego nie znasz? tongue
PS. Już się pytałem, ale pewnie przeoczyłeś. Co sądzisz o Zośce Kulejewskiej ze Szczecina? grin
No widzisz są jednak takie osoby... Nie kojarzę owej Zośki. Coś tracę szczególnego?


Oj dużo... Ona kiedyś w Poznaniu wykładała.
Pierwszy wykład zaczęła tekstem "nazywam się Zofia Kulejewska, mam 72 lata i zaznaczam, że nie jestem najstarszą pracownicą na wydziale" wink
Mówiła, że w życiu miała 2 orgazmy. Raz jak ją Niemcy zgwałcili (wtedy dostała grzybicy pochwy) i drugi raz, jak ją Ruski zgwałcili. Generalnie gwiazda nie z tej ziemii. Dużo można by o niej pisać wink
Podobno na jednym wykładzie powiedziała, że Walachowicz jest cienki w łóżku wink

Szewa #1972488 20/01/2008 08:02
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
a tutaj parę opinii studentów o Zośce :]
http://www.ocen.pl/lecturer.php?action=show&who=2504

odgdog #1972511 20/01/2008 08:13
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Originally Posted by odgdog
Oj dużo... Ona kiedyś w Poznaniu wykładała.
Pierwszy wykład zaczęła tekstem "nazywam się Zofia Kulejewska, mam 72 lata i zaznaczam, że [b]nie jestem najstarszą pracownicą na wydziale"[b] wink
To słyszałem o niej smile Ale sam się nie wypowiadam bo nie miałem styczności...
A kto tam jest najstarszy? Radwański chyba co?

Vader #1972515 20/01/2008 08:16
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Vader, a co powiesz o Kaminskiej ? bo ostatni egzamin mam u niej laugh laugh laugh

Vader #1972523 20/01/2008 08:19
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Originally Posted by Vader
Originally Posted by odgdog
Oj dużo... Ona kiedyś w Poznaniu wykładała.
Pierwszy wykład zaczęła tekstem "nazywam się Zofia Kulejewska, mam 72 lata i zaznaczam, że [b]nie jestem najstarszą pracownicą na wydziale"[b] wink
To słyszałem o niej smile Ale sam się nie wypowiadam bo nie miałem styczności...
A kto tam jest najstarszy? Radwański chyba co?

Chyba nie. Może jakaś sprzątaczka wink
Zośka już chyba nie wykłada.
Jeszcze coś mi się przypomniało. Jak były egzaminy wstępne to wparowała do łazienki i zaczęła gonić laski palące fajki. Jedna powiedziała, że "jak ma sprzątać, to niech sprząta (autentycznie wygląd sprzątaczki), a nie się czepia".
Chciałbym zobaczyć miny tych lasek, jak zobaczyły, że ona zasiada w komisji wink

Adammm #1972526 20/01/2008 08:20
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
O Kryśce to wszyscy i chyba wszystko wiedzą...
Ale i tak Salmonowicz rulezzz wink
Już chyba nie prowadzi żadnego wykładu. O nim można by powiedzieć sporo...
Nic Ci nie zostaje jak opanować "skrypt" 700 stron Kamińska/Gaca i chyba Naworski... plus Sójka oraz wykłady.
Dajcie jakąś peFkę to coś może więcej napisze... wink

Vader #1972554 20/01/2008 08:32
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Youzhny - Denko 1

Peffka jest, teraz pisz wink

Szewa #1972566 20/01/2008 08:38
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Originally Posted by Szewa
Youzhny - Denko 1

Peffka jest, teraz pisz wink
Nie gram tenisa z zasady... Wczoraj się skusiłem lekko dałem na Kirilenko bo bardzo dobry kolega mi polecał...
A tak teraz coś kojarzę dlaczego Szewa pytałeś o Rysia kiedyś tutaj. Bo Ty z Gdańska jesteś... Rysiu miał tam etat nr 2 to pewnie też miałeś okazję go poznać...

Vader #1972574 20/01/2008 08:39
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
Originally Posted by Vader
Originally Posted by Szewa
Youzhny - Denko 1

Peffka jest, teraz pisz wink
Nie gram tenisa z zasady... Wczoraj się skusiłem lekko dałem na Kirilenko bo bardzo dobry kolega mi polecał...
A tak teraz coś kojarzę dlaczego Szewa pytałeś o Rysia kiedyś tutaj. Bo Ty z Gdańska jesteś... Rysiu miał tam etat nr 2 to pewnie też miałeś okazję go poznać...


Charlotte Bobcats - Memphis Grizzlies
over 207.

Twoje opowieści są ciekawe, kontynuuj laugh

Vader #1972588 20/01/2008 08:44
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by Vader
Originally Posted by Szewa
Youzhny - Denko 1

Peffka jest, teraz pisz wink
Nie gram tenisa z zasady... Wczoraj się skusiłem lekko dałem na Kirilenko bo bardzo dobry kolega mi polecał...
A tak teraz coś kojarzę dlaczego Szewa pytałeś o Rysia kiedyś tutaj. Bo Ty z Gdańska jesteś... Rysiu miał tam etat nr 2 to pewnie też miałeś okazję go poznać...
Jaki Rysiek ?

Ja jedynie o Władku i jego zielonej książeczce wspominałem smile

Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, aker, forty, Lukasz111, alfa, $-man), 2,759 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,423
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1