|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681 |
Ta piosenka świetnie pasuje do sesji: Jacek Kaczmarski "Ja pierdolę blues" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
Stachowiak? Górecki? Wilecki? :] Wiliński?  P.S. jak tam egzamin? Czy jest jakiś wykładowiec z wydziałów prawa, którego nie znasz?  Egzamin: nie chcę zapeszać. Wyniki w poniedziałek. Kazus był prosty  PS. Już się pytałem, ale pewnie przeoczyłeś. Co sądzisz o Zośce Kulejewskiej ze Szczecina? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849 |
Czy myslicie, ze jak napisze jakies bzdury to zapamieta nazwisko na poprawke? bo nie wiem co mam zrobic na egzaminie  a nie chce oddawac pustej kartki. Tzn licze, ze mi podpasuja pytania ale no bedzie ciezko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Czy myslicie, ze jak napisze jakies bzdury to zapamieta nazwisko na poprawke? bo nie wiem co mam zrobic na egzaminie  a nie chce oddawac pustej kartki. Tzn licze, ze mi podpasuja pytania ale no bedzie ciezko  A z czego piszesz ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,961
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,961 |
Czy myslicie, ze jak napisze jakies bzdury to zapamieta nazwisko na poprawke? bo nie wiem co mam zrobic na egzaminie  a nie chce oddawac pustej kartki. Tzn licze, ze mi podpasuja pytania ale no bedzie ciezko  A z czego piszesz ? Jeśli mogę coś doradzić, to moim zdaniem nie warto tego robić. Zależy od człowieka, ale jeżeli nie będzie miał wystarczająco wysokiego poziomu poczucia humoru, to możesz mieć u niego prze*****ne. Wiem coś o tym. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584 |
Czy jest jakiś wykładowiec z wydziałów prawa, którego nie znasz?  PS. Już się pytałem, ale pewnie przeoczyłeś. Co sądzisz o Zośce Kulejewskiej ze Szczecina?  No widzisz są jednak takie osoby... Nie kojarzę owej Zośki. Coś tracę szczególnego? Czy myslicie, ze jak napisze jakies bzdury to zapamieta nazwisko na poprawke? bo nie wiem co mam zrobic na egzaminie  a nie chce oddawac pustej kartki. Tzn licze, ze mi podpasuja pytania ale no bedzie ciezko  Jak u Lecha to i tak nie będzie pamiętał Twojego nazwiska. On nazwisk swoich doktorantów ( asystentów i adiunktów pamięta) nie pamięta a co dopiero jakiegoś studenta. Ale różnie bywa... Ma teraz nową żonę... studentkę zaoczną over 30 years... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Vader wieź się ujawnij, bo mnie ciekawość rozpiera  Widzę, że szczególnie dobrze jesteś zorientowany w wydziałach prawa na UMK, UW i UAM. Czyżbyś na wszystkich studiował albo wykładał ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849 |
Vader, musisz byc wykladowca, zeby kumac tak nazwiska tych wszystkich profesorow. Szok poprostu Leszek ma studentke? Takiej wiesci sie nie spodziewalem. Ale coz, poprawke mam na 95% 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
No dobra, Rozwadem ani Filarem nie jesteś, ale przynajmniej musiałeś na którymś z wyżej wymienionych wydziałów studiować, bo gdyby mnie ktoś zapytał o jakichś wykładowców z wydziału matematycznego czy filologicznego, to nie miałbym o nich bladego pojęcia, a widzę, że Ty się dobrze orientujesz co i jak 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
Czy jest jakiś wykładowiec z wydziałów prawa, którego nie znasz?  PS. Już się pytałem, ale pewnie przeoczyłeś. Co sądzisz o Zośce Kulejewskiej ze Szczecina?  No widzisz są jednak takie osoby... Nie kojarzę owej Zośki. Coś tracę szczególnego? Oj dużo... Ona kiedyś w Poznaniu wykładała. Pierwszy wykład zaczęła tekstem "nazywam się Zofia Kulejewska, mam 72 lata i zaznaczam, że nie jestem najstarszą pracownicą na wydziale"  Mówiła, że w życiu miała 2 orgazmy. Raz jak ją Niemcy zgwałcili (wtedy dostała grzybicy pochwy) i drugi raz, jak ją Ruski zgwałcili. Generalnie gwiazda nie z tej ziemii. Dużo można by o niej pisać  Podobno na jednym wykładzie powiedziała, że Walachowicz jest cienki w łóżku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584 |
Oj dużo... Ona kiedyś w Poznaniu wykładała. Pierwszy wykład zaczęła tekstem "nazywam się Zofia Kulejewska, mam 72 lata i zaznaczam, że [b]nie jestem najstarszą pracownicą na wydziale"[b]  To słyszałem o niej  Ale sam się nie wypowiadam bo nie miałem styczności... A kto tam jest najstarszy? Radwański chyba co?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
Oj dużo... Ona kiedyś w Poznaniu wykładała. Pierwszy wykład zaczęła tekstem "nazywam się Zofia Kulejewska, mam 72 lata i zaznaczam, że [b]nie jestem najstarszą pracownicą na wydziale"[b]  To słyszałem o niej  Ale sam się nie wypowiadam bo nie miałem styczności... A kto tam jest najstarszy? Radwański chyba co? Chyba nie. Może jakaś sprzątaczka  Zośka już chyba nie wykłada. Jeszcze coś mi się przypomniało. Jak były egzaminy wstępne to wparowała do łazienki i zaczęła gonić laski palące fajki. Jedna powiedziała, że "jak ma sprzątać, to niech sprząta (autentycznie wygląd sprzątaczki), a nie się czepia". Chciałbym zobaczyć miny tych lasek, jak zobaczyły, że ona zasiada w komisji 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584 |
O Kryśce to wszyscy i chyba wszystko wiedzą... Ale i tak Salmonowicz rulezzz  Już chyba nie prowadzi żadnego wykładu. O nim można by powiedzieć sporo... Nic Ci nie zostaje jak opanować "skrypt" 700 stron Kamińska/Gaca i chyba Naworski... plus Sójka oraz wykłady. Dajcie jakąś peFkę to coś może więcej napisze... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Youzhny - Denko 1Peffka jest, teraz pisz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584 |
Youzhny - Denko 1Peffka jest, teraz pisz  Nie gram tenisa z zasady... Wczoraj się skusiłem lekko dałem na Kirilenko bo bardzo dobry kolega mi polecał... A tak teraz coś kojarzę dlaczego Szewa pytałeś o Rysia kiedyś tutaj. Bo Ty z Gdańska jesteś... Rysiu miał tam etat nr 2 to pewnie też miałeś okazję go poznać...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128 |
Youzhny - Denko 1Peffka jest, teraz pisz  Nie gram tenisa z zasady... Wczoraj się skusiłem lekko dałem na Kirilenko bo bardzo dobry kolega mi polecał... A tak teraz coś kojarzę dlaczego Szewa pytałeś o Rysia kiedyś tutaj. Bo Ty z Gdańska jesteś... Rysiu miał tam etat nr 2 to pewnie też miałeś okazję go poznać... Charlotte Bobcats - Memphis Grizzlies over 207. Twoje opowieści są ciekawe, kontynuuj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Youzhny - Denko 1Peffka jest, teraz pisz  Nie gram tenisa z zasady... Wczoraj się skusiłem lekko dałem na Kirilenko bo bardzo dobry kolega mi polecał... A tak teraz coś kojarzę dlaczego Szewa pytałeś o Rysia kiedyś tutaj. Bo Ty z Gdańska jesteś... Rysiu miał tam etat nr 2 to pewnie też miałeś okazję go poznać... Jaki Rysiek ? Ja jedynie o Władku i jego zielonej książeczce wspominałem 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|