|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 677
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2002
Posty: 677 |
Oryginalnie wysłał PROFIT: [qb][ Rafter wygrywa jak uzyska grając progresem z 8000 zł budżetu min. 800 zł zysku.[/qb] Pnieważ trzymam stronę RAFTER'a stwierdzam, że to zdecydowanie za proste - chomik z altzhaimerem mógłby to uzyskać (nie obrażaj RAFTERA). Wymierne to będzie to, gdy uzyska 10%/mieś. przez najmniej 10 kolejnych miesięcy, lub szybciej jakieś 1000%.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 294
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2002
Posty: 294 |
Spokojnie co do oczekiwań.
Na razie w innym temacie nikt nie wykazał jasno precyzując plan gry 10% w miesiąc.
Natomiast żądanie jakiś ogromnych zysków jest wbrew zdrowemu rozsądkowi i wg mojej wiedzy oraz opinii wielu graczy - bezzasadna.
800 zł z 8000 zł
Plan gry musi byc podany - takie suche typowanie, to nie jest to, choć ma często miejsce na mecz.pl. Plan jest polem do dyskusji i widzimy, gdzie są szczegóły. Jest nawet ważniejszy niż cała reszta.
Aha, prośba żeby się trzymać 1 propozycji dla Raftera, bo w ten sposób nic nie będzie konkretnego. Jak chce ktoś wnięść konkretne poprawki do mojej propozycji konfrontacji Rafter kontra Jahu niech powie i uzasadni, ale bez rezygnowania np. z planu.
Aha ma to byc progres w planie, ale nie znaczy to z góry narzucania stawek, nikt nie każe zakładać określonego zysku z każdego zdarzenia.
Proszę już skupić się na kibicowaniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> bo 2 okazja może się nie powtórzyć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Jedyne oczekiwanie to min. 800 zł z 8000 zł w miesiąc.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 294
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2002
Posty: 294 |
wuzz
a czy kelly nie jest spokrewniona mocno z progresem - tak więc, skupmy się na kibicowaniu, i bez złośliwości.
Rafter
... czy jesteś na torze ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 677
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2002
Posty: 677 |
Może 1000% to nieco dużo, no ale 300% to absolutne minimum. 10% w miesiąc robi się wybierając z oferty buka 6 zdarzeń z kursem 1.1 i losowo wybierając jedno, stawiamy 100% kasy i jest b. duże prawdop., że to wejdzie i finał. Jeżeli ktoś chce coś udowodnić, to trzeba wykluczyć przypadek, czyli z 10% to Cię przecież RAFTER wyśmieje.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 294
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2002
Posty: 294 |
Sorry, nikt mnie z tego powodu nie wyśmieje.
1. Rafter sam zadeklarował 200 zł na tydzien co daje 800 zł na miesiąc. A ja zakładam, że Rafter w sytuacji kryzysowej miałby do dyspozycji 8000 zł.
2. Poza tym to jest założenie 800/8000 zł. Wieć skupmy się na tym, a nie jałowym ustalaniu ile, bo Rafter tu jest gwiazdą, ...
3. Bez podtekstów, Wernyhora, spójrz na swój temat i wynik (ujemny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ), żądanie wysokich zysków w krótkim czasie jako reguły, będę szczery, to oszołomstwo, oczywiście w totolotka też można wygrać, nie będę powoływał się na swoją opinię, lecz chocby ... np. byłem świadkiem takiej dyskusji na network54, ludzi którzy tym zajmują się latami, więc bądźmy realistami.
A jak Wernyhora uważasz inaczej udowodnij sam te 300% normy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> w 1 m-c, a szczerze pogratuluję.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 677
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2002
Posty: 677 |
300% normy nie ma być w ciągu miesiąca, ale ogólnie (może to zająć nawet 5 lat) żeby coś udowodnić (pominąć przypadek). U mnie jest stan ujemny, bo to inwestycja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> i od tego jest 100j., żeby je kiedyś urzyć (jakby wystarczyło 5j. to od tego bym rozpoczął <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 294
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2002
Posty: 294 |
Oj, Wernyhora chcesz 5 lat Rafterowi kibicować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> , w takiej sytuacji muszę coś uświadomić :
10% w 1 m-c pokaże Rafter, a Jahu po prostu będzie kontynuował 10% w m-c dalej, a to oznacza ... ponad 200% zysku w ROKU :rolleyes: TAK, TAK <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
... tylko trzeba dobrze liczyć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
A jeżeli Rafter jest ambitny to pokaże 12,5% zysku w miesiąc, czyli 1000 zł, a to już oznacza ponad 300% zysku w roku - HAPPY ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ("wystarczy TYLKO 12 razy kolejno trafić zakład z kursem min. 1,125 - także jaki problem dla ambitnych ludzi ?" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> )
I Rafter musi przedstawić plan, a nie strzelić parę typów a nóż się uda, albo zagrać 1 typ za 1,1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Niech zacznie od stawek jakie sam dawał w przykładach zaproponuje typ i następne ruchy. W każdej chwili będzie mógł dokonać zmiany planu -zwiększenia liczby typów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342 |
Oryginalnie wysłał PROFIT: [qb]wuzz
a czy kelly nie jest spokrewniona mocno z progresem - tak więc, skupmy się na kibicowaniu, i bez złośliwości.
[/qb] Oczywiście, że tak, ale wszyscy to znają lub mogą łatwo poznać i nie trzeba do tego żadnych "cudów" i wielkiego zamieszania. Aby wygrywać kellym, trzeba być lepszym typerem niż buki. Podobnie jest przy zwykłym "płaskim" typowaniu. Długotrwałe stosowanie progresji może dać (oprócz adrenaliny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) podobne efekty finansowe jak "płaskie" typowanie, ale niesie ze sobą ryzyko utraty całej kasy w przypadku wystąpienia "czarnej serii", która zawsze może wystąpić, nawet jeśli skuteczność gracza jest wyższa niż buków! Wierzę, że RAFTER bardzo dobrze zna się na tenisie i potrafi skuteczniej przewidzieć wyniki spotkań niż buki (czy też statystyczni gracze, pod których są ustalane kursy). Może mając taką wiedzę wystarczyłoby grać np. stałymi stawkami? Dobrze byłoby porównać "w boju" różne metody gry: - RAFTER i jego metody - "bezpieczny progress" - kelly lub coś podobnego - "płaskie" typowanie (stałe stawki) - "zwykła" progresja Jeżeli w tych samych warunkach (te same mecze) zastosujemy różne metody, to można będzie zobaczyć, która metoda sprawdza się najlepiej pod względem skuteczności <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i bezpieczeństwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> . A o to przecież nam wszystkim chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342 |
Oryginalnie wysłał Wernychora: [qb]U mnie jest stan ujemny, bo to inwestycja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] Eh, nie masz szans, bo walczysz przeciwko "statystyce". Twoje p*k jest gorsze niż 1. Oczywiście wiesz o tym, ale <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Spróbuj sobie zrobić wykres wyników w zależności od czasu i wyznaczyć trend (smętnie opadający). Koniecznie musisz zobaczyć Krupiera w TVP2 w piątek (ja sam chyba go obejrzę jeszcze raz). Film jest gorzki, ale prawdziwy. RAFTER ma znacznie większe szanse na wygraną, bo on walczy przeciwko ludziom, jego p*k jest (a przynajmniej bywa) wyższe niż innych i buków. Ciekaw jestem czy podejmie wyzwanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> :rolleyes: ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287 |
Panowie nie ma co strzepic jezyka. Co wy za "ciezkie" przyklady dajecie. Do kosza z tym. Jakies procenty i wyliczenia ?! Leppi tez niewiele rozumie, a na ekonomii zna sie najlepiej, tu na forum mamy podobnie.
PS. Sorry Rafter ponioslo mnie. Wcale nie s*******iles z forum, po prostu wygrales i zapomniales o tym tu napisac.
PS2. Rafter moge spytac o twoje wyksztalcenie, ewentualnie ile klas ukonczyles ?!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939 |
...ufo pytasz o moje wyksztalcenie ok powiem ci ,nauke zawsze mialem gleboko w dupie i skonczylem podstawowke i zaocznie technikum.Mature tez zdalem i to tyle na ten temat. PS.jesli chodzi wam abym wam udowodnil to co wyzej piszecie zrobie to i zaczne od 1 nastepnego miesiaca.Zrobie znacznie wiecej pokaze wam jak zarobic 2500zl z budzetem 5000zl.Ale to dopiero za kilkanascie dni.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939 |
uQ$ dzieki za przypomnienie starych czasow az łza mi w oku stanela.Tak to byly piekne czasy ale bardzo pracowite dzieki uqs widze ze sledzisz moja biografie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 776
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2001
Posty: 776 |
RAFTER Chłopie mieliśmy rozmawiać rzeczowo - ty już chcesz się zabrać za coś innego a dyskusji jeszcze nie skończyliśmy. Zadałem konkretne pytania - potrafisz na nie odpowiedzieć czy nie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939 |
...jahu odpowiem ci na te pytania jutro bo teraz ide spac.W****ia mnie deszcz w niemczech bo postawilem na robredo a on jeszcze dupy nie ruszyl na kort.I wszystko sie przedluzy.Widzisz nawet deszcz trzeba brac pod uwage planujac progresje a to bardzo wazne jesli chodzi o stawki.Wszystko postaram ci sie wyjasnic jutro."Wybacz jestem troche zmeczony i organizm wola-daj mi juz sen" wiec ide "go' wyspac zeby jutro dobrze funkcjonowac. dobranoc. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334 |
A teraz ja zadam pytanie z innej beczki:) no wiec pytanie skierowane do znawcow kursow czyli: jaka jest srednia procentowa skutecznosc wpadania zdarzen o kursach od 1,1 do 1,2????? pozdry Scamander
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2000
Posty: 932
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2000
Posty: 932 |
Oryginalnie wysłał Scamander: [qb] jaka jest srednia procentowa skutecznosc wpadania zdarzen o kursach od 1,1 do 1,2????? pozdry Scamander[/qb] Bez marży buka kurs 1,15 to 87% a z marżą np. 10% wyjdzie 78% skuteczność. A przynajmniej powinno tak wyjść jeżeli buk nie robi błędów .
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835 |
Na tyle niska żebyś dosta w d.... i stracił kasę
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 222
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2001
Posty: 222 |
Witam Tak sobie czytam i czytam... Szkoda, ze dyskusja zawisla w martwym punkcie. Moze komus zabraklo "stalowych jaj"? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939 |
hehe nie dyskusja dopiero sie zaczela ale moze sie przeciagnac bo dzis akurat mam malo czasu ,a tu sie go traci bo malo kto rozumie moje wywody wiec jesli bede mial go wiecej to odpisze na dalsze pytania do.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|