|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Czesc, Koncowka sezonu zasadniczego sklania do gry za wieksze pieniadze, wiadomo motywacja i jej brak.. 3 propozycje do zagrania, wszystko handicapy bo normalne zwyciestwa placone zbyt malo a w ponizszych handicapach mozna odnalezc value..: HPK - Tappara 2 (-1,5) @2,09 pinnacle Jokerit - Kalpa 1 (-2,5) @2,14 pinnacle Saipa - Assaet 1 (-1,5) @1,901 pinnacle Tappara ma szanse nawet na 3 pozycje, HPK rozbite i bez szans nawet na pre-playoffs (czyli walke druzyn z miejsc 7-10) Saipa z kolei o pozycje 10 musi walczyc z TPS, Assaet nie ma o co grac, porazka z Kalpa w ostatniej kolejce 1-2... Najbardziej obawiam sie srodkowej propozycji.. 3 bramki roznicy musza byc aby zaklad wygral.. Jokerit wygral z Kalpa wszystkie 3 spotkania w tym sezonie ale najwyzej 2 bramkami a dwukrotnie tylko roznica jednego gola. Kalpa 4 ostatnie gry u siebie i 2 zwyciestwa (1 po dogrywce) porazka po dogrywce z Lukko i blamaz z HIFK (1-7).. Jokerit dzisiaj na pelnym gazie.. 6-1 to moj wybor i hat-trick Tima Stapletona  Pozdro Dominik
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Stapleton tylko 1 gol i 2 asysty 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Juz dzisiejsza kolejka... Assaet - Jokerit 2 (-1,5) @1,775 9/10 Stawka naprawde spora.. ale... moim zdaniem warto.. Identyczna sytuacja jak w spotkaniu z Kalpa a nawet trudniejsza, bo Jokerit wygral 3 razy z Pori w tym seoznie ale wszystkie mecze byly bardzo rowne 2x 1 bramka i raz po dogrywce... Nie zapominajmy jednak o co chodzi w tym meczu, Jokery maja jeszcze minimalne szanse na 2 miejsce w sezonie.. ale walcza o 3 a nato maja jak najbardziej.. Powiem szczerze ze spodziewalem sie wyzszego handicapu i mysle ze jak jutro sie obudze to moze byc 2 lub nawet 2,5... ale.. zobaczymy, na ta chwile juz mam zagrane powyzsze.. Hat-trick Stapletona tym razem? A moze Jani Rita ustrzeli kilka bramek... W meczu z Kalpa stawialem 6-1.. bylo 5-1... tutaj stawiam 0-5  Z pozostalych mecazow? TPS potrzebuje zwyciestwa i to bardzo.. ale 2,30 nad Ilves ktore opromienione zwyciestwem nad Blues... 2,5-2,6 bym moze wzial... ale 2,3 za malo.. Znalazlem 6,5 na zwyciestwo Saipy.... Tappara tylko 3-2 z HPK... mysle ze 6,5 to spore value i 1-2 jednostki powinny na to pojsc.. W pinnacle na Saipe opcja moneyline (czyli w razie remisu zwrot) @5,00 bardzo smacznie, poczekam przespie sie i moze jutro bedzie 5,5  Pozdro Dominik
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011 |
Assat - HPK 2 2.30 STS
Krótko i na temat gospodarze najsłabsza druzyna ligi jutro zagra juniorami i beda dysponowac tylko 13 graczami ( 5 obrońców i 8 z pola) goscie w tym sezonie totalna padaka ale ostatni mecz sezonu powinni wygrac tym bardziej że Assat koło tego meczu przechodzi obojetnie.Mecz o żadna stawke ale po tym kursie napewno zagram.Finski buk miał HPK 2.65 ale juz go wycofał inne buki tez wycofały u niektórych pospadały (bwin z 2.35 na 2.15) na "ziemi" 2.30 ale jutro sadze tez tego meczu nie bedzie mozna zagrac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Z typem mtudora jak najbardziej sie zgadzam.. ja zagralem oprocz klasycznego zwyciestwa, sporo pieniedzy na ml czyli w razie remisu zwrot kurs 1,813, po mojej grze troche spadlo (limity na hokej finski)  Dodam jeszcze zagrywki czysto motywacyjne, bez patrzenia na sklady konruzje i obecna forme: Tappara kursy 2,6 - 2.8 i Jokerit chocby 3,3 w expekcie.. Walka o 3 miejsce po regular season, Karpat 1 Blues 2 a o trzecie wlasnie te zespoly zagraja z zainteresowanymi, stawki srednie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989 |
Assat - HPK 2 2.30 STS
Krótko i na temat gospodarze najsłabsza druzyna ligi jutro zagra juniorami i beda dysponowac tylko 13 graczami ( 5 obrońców i 8 z pola) goscie w tym sezonie totalna padaka ale ostatni mecz sezonu powinni wygrac tym bardziej że Assat koło tego meczu przechodzi obojetnie.Mecz o żadna stawke ale po tym kursie napewno zagram.Finski buk miał HPK 2.65 ale juz go wycofał inne buki tez wycofały u niektórych pospadały (bwin z 2.35 na 2.15) na "ziemi" 2.30 ale jutro sadze tez tego meczu nie bedzie mozna zagrac. Mecz dzis o 17:30 dostepny jeszcze w bet24 po kursie 2.25 i pinnacle ML 2.0 Oby tylko niedoceniana mlodziez nie dala o sobie znac...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 508
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2006
Posty: 508 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Wedlug skladow jakie sa na oficjalnej stronie www.sm-liiga.fi [ sm-liiga.fi] w druzynie HPK Lassila 1 bramkarz na lawie, a zagra junior Lindstrom.. Druzyna Assaet "uzbierala 2 i pol linii na ten mecz... Mocno zagralem HPK a teraz zaczela sie gra na Assaet ale nie kontruje, niech sie dzieje... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011 |
Wedlug skladow jakie sa na oficjalnej stronie www.sm-liiga.fi [ sm-liiga.fi] w druzynie HPK Lassila 1 bramkarz na lawie, a zagra junior Lindstrom.. Druzyna Assaet "uzbierala 2 i pol linii na ten mecz... Mocno zagralem HPK a teraz zaczela sie gra na Assaet ale nie kontruje, niech sie dzieje...  dokładnie niech sie dzieje co chce niepokoi mnie tylko ten niedoświadczony bramkarz Timo Lindstrom ale mam nadzieje ze chłopak bedzie bronił lepiej niż Lassila 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011 |
Assat - HPK 2 2.30 STS
Krótko i na temat gospodarze najsłabsza druzyna ligi jutro zagra juniorami i beda dysponowac tylko 13 graczami ( 5 obrońców i 8 z pola) goscie w tym sezonie totalna padaka ale ostatni mecz sezonu powinni wygrac tym bardziej że Assat koło tego meczu przechodzi obojetnie.Mecz o żadna stawke ale po tym kursie napewno zagram.Finski buk miał HPK 2.65 ale juz go wycofał inne buki tez wycofały u niektórych pospadały (bwin z 2.35 na 2.15) na "ziemi" 2.30 ale jutro sadze tez tego meczu nie bedzie mozna zagrac. Assat - HPK 3-5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Hej, Dzisiaj na szybko 3 x nobet ale jeden zaklad zawarty, zwyciestwo Blues w kilku opcjach 1,529 w pinnacle z opcja zwrotu w razie remisu i w Betfair @1,9.. Blues w pelnym skladzie zdecydowanie lepszy od stolecznych.. Wybaczcie brak rzetelniejszej analizy ale brak czasu Stawka 7/10 PS. Uwazajcie na Karpat, Pesonen nie zagra.. Center pierwszego ataku i najlepiej punktujacy.. PS.2 W pozostalych 3 meczach widze sensacje po nieziemskich kursach, Ilves @8,3-8,5  
Last edited by g00niek; 12/03/2008 23:49.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 254
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 254 |
witam dziś godny uwagi wydaje mi sie mecz w Espoo gdzie miejscowi Blues podejmą Jokery z Helsinek. Wydaje mi się, że Blues już nie raz w tym sezonie pokazali charakter, wychodząc z opresji w I rundzie PO gdzie po przegraniu pierwszego meczu u siebie z HIFK potrafili odrazu w drugim wyjazdowym spotkaniu odwrócić losy rywalizacji. Podobnie rozpoczeli rywalizacje z Jokerit i znowu wygrali trudne wyjazdowe spotkanie. Osobiście chciałbym widzieć Blues w finale z Karpatami bo w przekroju całego sezonu uważam że te właśnie drużyny zasłuzyły na to najbardziej. czy historia się powtórzy. Uważam że Blues bedzie bardzo zdeterminowane aby wygrać dzisiejsze starcie i że wystarczy im polotu i umiejetności na "wystrzałowa" ekipę z Helsinek. Spróbuje po kursie jaki oferuje Fortuna: Blues Espoo - Jokerit Helsinki - 1 @2 Fortuna
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|