Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 11 1 2 9 10 11
tommy190 #2001841 29/01/2008 01:12
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by tommy190
Mam pytanie odnosnie jak mozna zlikwidowac swoje konto gracza bezpowrotnie? Poniewaz nie potrafie znalezc takiej opcji na stronie.

napisz im maila z prosba o zamkniecie konta

Bonus: Unibet
yaaho #2002239 29/01/2008 02:39
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
-
veteran
veteran
- Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
Originally Posted by yaaho
Originally Posted by tommy190
Mam pytanie odnosnie jak mozna zlikwidowac swoje konto gracza bezpowrotnie? Poniewaz nie potrafie znalezc takiej opcji na stronie.

napisz im maila z prosba o zamkniecie konta

Ujmę to tak... Dawno temu się zarejestrowałem, co by pograć w pokerka.Ale coś nie działało, więc zapomniałem o tym. Chciałem zlikwidować to konto i założyć nowe, ale pazery poszkodowały bonusa (nie przeprowadzałem żadnych transakcji na starym, niczego nie wyłudziłem) i nie zgodzili się.

-Adrian- #2002271 29/01/2008 02:45
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
-
veteran
veteran
- Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
Originally Posted by -Adrian-
Originally Posted by yaaho
Originally Posted by tommy190
Mam pytanie odnosnie jak mozna zlikwidowac swoje konto gracza bezpowrotnie? Poniewaz nie potrafie znalezc takiej opcji na stronie.

napisz im maila z prosba o zamkniecie konta

Ujmę to tak... Dawno temu się zarejestrowałem, co by pograć w pokerka.Ale coś nie działało, więc zapomniałem o tym. Chciałem zlikwidować to konto i założyć nowe, ale pazery poszkodowały bonusa (nie przeprowadzałem żadnych transakcji na starym, niczego nie wyłudziłem) i nie zgodzili się.

Sorki za posta pod postem. No ale sierota ze mnie, bo napisałem im w mailu że chcę założyć nowe konto.Zmienili mi jedynie ma moją prośbę walutę na PLN. Bądź co bądź myślę że należy mi się ten bonus, bo czuję się nowym użytkownikiem, dopiero teraz aktywnie korzystam z konta (podkreślam że nie było wcześniej żadnych wpłat na konto, korzystania z bonusów itp.)

-Adrian- #2003425 29/01/2008 19:11
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
Jest tam jakaś opcja edycji albo usunięcia kart kredytowych? Trochę źle wypełniłem i teraz nie mogę do nich wpłacić żadnych pieniążków.

Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
Ale mnie support zadziwił. Po 30 minutach odpowiedź, że poprawili.

Dołączył: May 2005
Posty: 29,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,371
czy da sie cos zrobic z smsami z wynikami zeby nie przychodzily po kilku dniach od rozliczenia kuponu?

opcji tej uzywam glownie do NBA/NHL i czasami wszystko jest ok(sms przychodzi zaraz po rozliczeniu kuponu), czasami po 2-3 dniach, a czasami wcale nie przychodzi.

Lipi #2007019 30/01/2008 19:07
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Originally Posted by Lipi
czy można zacząć grać przed dopisaniem bonusa? czy to będzie sie liczyło do obrotu?

i jak w koncu? pisal ktos w tej sprawie do supportu?

Dołączył: Aug 2005
Posty: 5,574
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 5,574
czy ktos otrzymal juz pieniazki??

Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Originally Posted by andrzejek_84
Originally Posted by Lipi
czy można zacząć grać przed dopisaniem bonusa? czy to będzie sie liczyło do obrotu?

i jak w koncu? pisal ktos w tej sprawie do supportu?
ale po co pisać? wystarczy przeczytać regulamin promocji, jak byk jest napisane "Wymagany promocją obrót jest liczony od chwili aktywowania bonusu na koncie gracza."

dondo #2007077 30/01/2008 19:51
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
nie zauwazylem tongue pewnie dopisali niedawno smile

viali #2007149 30/01/2008 20:29
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Originally Posted by viali
czy ktos otrzymal juz pieniazki??

jeszcze nie

Logan #2011409 31/01/2008 17:35
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
juz dopisali tongue

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
mi tez

Strona 11 z 11 1 2 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, rafal08, forty, aker, betowiec, bukma, rymoholik, Lukasz111, burbon, alfa, $-man, 11kera11), 2,733 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,833,951
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1