|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Mam pytanie odnosnie jak mozna zlikwidowac swoje konto gracza bezpowrotnie? Poniewaz nie potrafie znalezc takiej opcji na stronie. napisz im maila z prosba o zamkniecie konta
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288 |
Mam pytanie odnosnie jak mozna zlikwidowac swoje konto gracza bezpowrotnie? Poniewaz nie potrafie znalezc takiej opcji na stronie. napisz im maila z prosba o zamkniecie konta Ujmę to tak... Dawno temu się zarejestrowałem, co by pograć w pokerka.Ale coś nie działało, więc zapomniałem o tym. Chciałem zlikwidować to konto i założyć nowe, ale pazery poszkodowały bonusa (nie przeprowadzałem żadnych transakcji na starym, niczego nie wyłudziłem) i nie zgodzili się.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288 |
Mam pytanie odnosnie jak mozna zlikwidowac swoje konto gracza bezpowrotnie? Poniewaz nie potrafie znalezc takiej opcji na stronie. napisz im maila z prosba o zamkniecie konta Ujmę to tak... Dawno temu się zarejestrowałem, co by pograć w pokerka.Ale coś nie działało, więc zapomniałem o tym. Chciałem zlikwidować to konto i założyć nowe, ale pazery poszkodowały bonusa (nie przeprowadzałem żadnych transakcji na starym, niczego nie wyłudziłem) i nie zgodzili się. Sorki za posta pod postem. No ale sierota ze mnie, bo napisałem im w mailu że chcę założyć nowe konto.Zmienili mi jedynie ma moją prośbę walutę na PLN. Bądź co bądź myślę że należy mi się ten bonus, bo czuję się nowym użytkownikiem, dopiero teraz aktywnie korzystam z konta (podkreślam że nie było wcześniej żadnych wpłat na konto, korzystania z bonusów itp.)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124 |
Jest tam jakaś opcja edycji albo usunięcia kart kredytowych? Trochę źle wypełniłem i teraz nie mogę do nich wpłacić żadnych pieniążków.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124 |
Ale mnie support zadziwił. Po 30 minutach odpowiedź, że poprawili.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,371 |
czy da sie cos zrobic z smsami z wynikami zeby nie przychodzily po kilku dniach od rozliczenia kuponu?
opcji tej uzywam glownie do NBA/NHL i czasami wszystko jest ok(sms przychodzi zaraz po rozliczeniu kuponu), czasami po 2-3 dniach, a czasami wcale nie przychodzi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
czy można zacząć grać przed dopisaniem bonusa? czy to będzie sie liczyło do obrotu? i jak w koncu? pisal ktos w tej sprawie do supportu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 5,574
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 5,574 |
czy ktos otrzymal juz pieniazki??
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415 |
czy można zacząć grać przed dopisaniem bonusa? czy to będzie sie liczyło do obrotu? i jak w koncu? pisal ktos w tej sprawie do supportu? ale po co pisać? wystarczy przeczytać regulamin promocji, jak byk jest napisane "Wymagany promocją obrót jest liczony od chwili aktywowania bonusu na koncie gracza."
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
nie zauwazylem  pewnie dopisali niedawno 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
czy ktos otrzymal juz pieniazki?? jeszcze nie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
juz dopisali 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka