Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11
gnacik #1963280 18/01/2008 07:28
Dołączył: Jun 2007
Posty: 397
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 397
gnacik, jeżeli postępujesz zgodnie z regulaminem i zasadami tej promocji to o żadnych limitach nie ma mowy.

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Originally Posted by Expekt_Expert
gnacik, jeżeli postępujesz zgodnie z regulaminem i zasadami tej promocji to o żadnych limitach nie ma mowy.


ja z pewnością smile ciekawi mnie jedynie jeszcze jak to jest z IP, w końcu to jest akademik i chyba wyjściowe IP wszyscy mają takie same i aby to nie zepsuło mojego źródła dochodu smile

Dołączył: Jun 2007
Posty: 397
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 397
Promocja w Expekt

Rozpocznij Nowy Rok Tenisa wygraną w konkursie, gdzie stawką jest 10000 EUR!

[Linked Image]

Rozpoczyna się pierwszy tegoroczny Turniej Wielkiego Szlema! Chcemy uczcić to wydarzenie oferując Ci nie jedną, ale dwie szanse na zgarnięcie części puli wartej 10000 EUR! Możesz stać się bogatszy o 4000 EUR!

Roger Federer był prawie nie do pobicia w 2007. Jego główni rywale, którymi są Rafael Nadal, Andy Roddick na pewno będą chcieli wziąć w 2008 roku rewanż i zawalczyć o tytuł mistrza świata!

Graj na Australian Open! Znajdź najwyższy kurs bądź też połącz na jednym kuponie taką liczbę zakładów jak to tylko możliwe. Jeżeli spełnisz wymagania promocji i będziesz jednym z 10 graczy, którzy zawrą wygrane kupony z najwyższymi kursami na kuponie - zagarniesz część puli wartej 10000 EUR!

>>>>> Klikni...nto gracza <<<<< [ads.expekt.com]

1. Weź udział w jednym bądź obu konkursach składając kupony za minimum 3 EUR (12 PLN), zawierające zakłady wyłącznie na Australian Open.

2. Wszystkie wygrane kupony złożone za co najmniej 3 EUR wezmą udział w promocji. Oczywiście wszystkie zakłady muszą być poprawnie wytypowane i zgodne z wymogami promocji.

(Nie ma ograniczenia co do liczby składanych kuponów jakie mogą wziąć udział w promocji. Tylko jedna nagroda może zostać przyznana na jednego gracza/domostwo.)


Więcej informacji na stronie Expekt.com

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
to ja sie zapytam kiedy zostanie odblokowane moje konto pokerowe? niby zablokowane bo 3 razy zle haslo wpisywalem. wiem ze wpisywalem dobre. maila poslalem na [email protected] ale chyba z dzisiejszych turnieji i gry u was to chyba nic nie wyjdzie. za.jebiscie jednym slowem tylko pogratulowac softu

blacky82 #1971157 20/01/2008 03:11
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Originally Posted by blacky82
to ja sie zapytam kiedy zostanie odblokowane moje konto pokerowe? niby zablokowane bo 3 razy zle haslo wpisywalem. wiem ze wpisywalem dobre. maila poslalem na [email protected] ale chyba z dzisiejszych turnieji i gry u was to chyba nic nie wyjdzie. za.jebiscie jednym slowem tylko pogratulowac softu

acha moj login na expekt to wojak1976

blacky82 #1971175 20/01/2008 03:16
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,569
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,569
boze jak oni rozliczaja wolno te zaklady,2,3 godz po meczach a kasy dalej niema,chociaz wyniki dawno sa .

Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,569
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,569
super mecze uciekajaa ja kase mam zamrozona,expert powiedz jak rozliczane sa kupony????????rozumiialbym gdyby to byly jakies dziwne zaklady,ale np hewitt zakonczyl mecz 3 godz temujuz chyba w toto-mixie szybciej rozliczaja kupony

Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Originally Posted by margaret76
super mecze uciekajaa ja kase mam zamrozona,expert powiedz jak rozliczane sa kupony????????rozumiialbym gdyby to byly jakies dziwne zaklady,ale np hewitt zakonczyl mecz 3 godz temujuz chyba w toto-mixie szybciej rozliczaja kupony
chyba nie ma na to reguły,angielską z 16(MU i Tottenham) mialem rozliczone dokladnie 18:10,a wiec w miare szybko smile

Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,569
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,569
Originally Posted by Paździoch
Originally Posted by margaret76
super mecze uciekajaa ja kase mam zamrozona,expert powiedz jak rozliczane sa kupony????????rozumiialbym gdyby to byly jakies dziwne zaklady,ale np hewitt zakonczyl mecz 3 godz temujuz chyba w toto-mixie szybciej rozliczaja kupony
chyba nie ma na to reguły,angielską z 16(MU i Tottenham) mialem rozliczone dokladnie 18:10,a wiec w miare szybko smile
mu i totenham +jyp tez nierozliczony ,chociaz jyp juz 2 godz po meczu,hewit nierozliczony 3 godz po meczu.skoki z tym to pewnie do jutra.i cala kasa zamrozona troche to zalosne .

Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Mi też nie rozliczyli hewitta

Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,569
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,569
Originally Posted by margaret76
Originally Posted by Paździoch
Originally Posted by margaret76
super mecze uciekajaa ja kase mam zamrozona,expert powiedz jak rozliczane sa kupony????????rozumiialbym gdyby to byly jakies dziwne zaklady,ale np hewitt zakonczyl mecz 3 godz temujuz chyba w toto-mixie szybciej rozliczaja kupony
chyba nie ma na to reguły,angielską z 16(MU i Tottenham) mialem rozliczone dokladnie 18:10,a wiec w miare szybko smile
mu i totenham +jyp tez nierozliczony ,chociaz jyp juz 2 godz po meczu,hewit nierozliczony 3 godz po meczu.skoki z tym to pewnie do jutra.i cala kasa zamrozona troche to zalosne .
no dzieki .kur........ tyle meczy ucieklo,jeszcze nierozliczone 3 kupony..5 godz. po meczu hewita :.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 112
member
member
Dołączył: Nov 2006
Posty: 112
jak chce zrobic przelwe z konta bankowego do expektu to co mam wpisac w rubryce adres nie moge wogole tego znalesc

palkow #1990312 25/01/2008 03:29
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
Originally Posted by palkow
jak chce zrobic przelwe z konta bankowego do expektu to co mam wpisac w rubryce adres nie moge wogole tego znalesc


Nie piszesz adresu. Zostawiasz puste.

Dajesz tylko na nazwa odbiorcy: "Expekt Com.LTD"
I nie zapomnij dobrze wypelnic pola "tytulem wplaty" tongue

Stalion #1991537 25/01/2008 08:08
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
-
veteran
veteran
- Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
Witam. Mam następujące pytanie. Chcę wpłacić pieniążki przelewem bankowym na swoje konto. W miejscu, w którym wpisujemy nazwę banku należy wpisać:
a)BPH POLAND (tak na 8 podstronie podpowiedział Expert expekta,no ale ten bank został przejęty)
b)Pekao SA (bo żubry przejęły BPH??)
c)czy podać kod swift, któregoś z tych banków (pekao sa zapewne)

Proszę o wzór, taki dobry smile I szybką odpowiedź bo jutro chce przelać kasę (mam konto w pekao sa jakby co)
Pozdrawiam

-Adrian- #1991541 25/01/2008 08:14
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
-
veteran
veteran
- Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
Originally Posted by -Adrian-
Witam. Mam następujące pytanie. Chcę wpłacić pieniążki przelewem bankowym na swoje konto. W miejscu, w którym wpisujemy nazwę banku należy wpisać:
a)BPH POLAND (tak na 8 podstronie podpowiedział Expert expekta,no ale ten bank został przejęty)
b)Pekao SA (bo żubry przejęły BPH??)
c)czy podać kod swift, któregoś z tych banków (pekao sa zapewne)

Proszę o wzór, taki dobry smile I szybką odpowiedź bo jutro chce przelać kasę (mam konto w pekao sa jakby co)
Pozdrawiam

Oczywiście chodzi o przelanie pieniędzy DO BUKA

-Adrian- #1991747 25/01/2008 17:01
Dołączył: May 2005
Posty: 973
old hand
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 973
wchodze dzis na stronke expektu a tu mi pisze ze znaleziono wirusa na tej stronie <szok>

-Adrian- #1991798 25/01/2008 17:47
Dołączył: Jun 2007
Posty: 397
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 397
Originally Posted by -Adrian-
Originally Posted by -Adrian-
Witam. Mam następujące pytanie. Chcę wpłacić pieniążki przelewem bankowym na swoje konto. W miejscu, w którym wpisujemy nazwę banku należy wpisać:
a)BPH POLAND (tak na 8 podstronie podpowiedział Expert expekta,no ale ten bank został przejęty)
b)Pekao SA (bo żubry przejęły BPH??)
c)czy podać kod swift, któregoś z tych banków (pekao sa zapewne)

Proszę o wzór, taki dobry smile I szybką odpowiedź bo jutro chce przelać kasę (mam konto w pekao sa jakby co)
Pozdrawiam

Oczywiście chodzi o przelanie pieniędzy DO BUKA


Witam. Najważniejsze są takie dane jak: nr konta, nazwa odbiorcy i poprawny tytuł przelewu. Pozostałe dane są zbędne, jeżeli dokonujemy wpłaty do Expekt. Oczywiście można je wypełnić, ale nie trzeba.

Dołączył: Jun 2007
Posty: 397
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 397
Originally Posted by blazej1983
wchodze dzis na stronke expektu a tu mi pisze ze znaleziono wirusa na tej stronie <szok>


To chyba panu antywirus szwankuje. Moja rada jest taka, by go zmienić na program z wyższej półki. Oczywiście nigdy nie było i nie ma wirusa na stronie Expekt.

Dołączył: May 2005
Posty: 973
old hand
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 973
no skoro inni tez to maja to co mamy wszyscy zmienic antywirusy?

Dołączył: Nov 2004
Posty: 284
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 284
Originally Posted by Expekt_Expert
Originally Posted by blazej1983
wchodze dzis na stronke expektu a tu mi pisze ze znaleziono wirusa na tej stronie <szok>


To chyba panu antywirus szwankuje. Moja rada jest taka, by go zmienić na program z wyższej półki. Oczywiście nigdy nie było i nie ma wirusa na stronie Expekt.

A ja proponuję sprawdzic raz jeszcze system wink.

Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (aker, latajaca_holenderka, forty, rafal08, Sensei, burbon, rymoholik, alfa, Lukasz111, $-man, betowiec, bukma, 11kera11), 2,560 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,833,941
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1