Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 12 1 2 4 5 6 7 8 11 12
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Szukam teledysku do piosenki Stachursky'ego "Żyłem jak chciałem"

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
Panowie szukam piosenki DJ'a Tiesto "Beautiful Things". Nigdzie nie mogę jej znaleźć, więc mam nadzieję, że ktoś mi pomoże

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
płyte..płyte potrzebuje.

Hey unplugged :]

Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,344
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,344
jaka piosenka elciała przed chwila jak do wojewodzkiego wchdozil andrzej grabowski ? cos z round round chyab slabo bylo slychac

Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
Originally Posted by lelu

Lelu jesteś wielki!

Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Originally Posted by Kameleon
płyte..płyte potrzebuje.

Hey unplugged :]

HEY [rs229.rapidshare.com]

Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,846
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,846
Originally Posted by kotecci
Originally Posted by Bart87
Ostatnio w sklepie slyszalem nute w dyskotekowym stylu. Spiewala dupeczka, a slowa ktore udalo mi sie wylapac:

Ref:
GET OFF MY LIFE
I TOLD YOU BABY
HANG IT ON
I TOLD YOU BABY

cos takiego, moga byc bledy po pisane ze sluchu.

Wie ktos co to moze byc za nuta? piwo


Kim Wilde - You Keep Me Hangin' On

trafione. dzieki piwo

moze ktos to na serwer wrzucic? albo ta szybsza, nowsza wersje?

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
-
veteran
veteran
- Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
Witam. Szukam tytułu pewnej piosenki. Znaki szczególne poszukiwanej:
1. Jest wykonywana przez kobietę, brzmiącą troszkę jak Nelly Furdatowato (nie,to nie ona smile
2. Jest to piosenka najprawdopodobniej w języku hiszpańskim
3. Zaczyna się czymś w stylu: aj lele ajle le laugh Podobnie zaczyna się piosenka Stinga ,,Desert Rose '' (to tak abyście mieli punkt odniesienia smile
4. W refrenie słowa lecą mniej więcej tak (ze słuchu):La Korasion endelajde Kalasion laugh
5. Piosenka jest z gatunku tych wolniejszych i nastrojowych, do posłuchania z koleżanką przy kawie i paluszkach wink

Będę bardzo wdzięczny za pomoc smile

Dołączył: Nov 2007
Posty: 581
addict
addict
Dołączył: Nov 2007
Posty: 581
kojazy ktos piosenke z filmu "dwoch gniewnych ludzi" gdy zatrzymuja sie na srodku drogi i ten doktorek kaze spiewa temu drugiemu taka piosenke zeby sie rozluznil laugh bardzo prosze to wazne

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
szukam piosenki Lady Pank albo Perfektu (nie pamietam) gdzie sa slowa "wspinalismy sie na wierzcholki wielkich gor, ......., nie jeden z nas znalazla w dole smierc" pojedyncze slowa moga sie roznic, jednak przekazana tresc identyczna z moja

Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,781
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,781
Originally Posted by Dziabor
szukam piosenki Lady Pank albo Perfektu (nie pamietam) gdzie sa slowa "wspinalismy sie na wierzcholki wielkich gor, ......., nie jeden z nas znalazla w dole smierc" pojedyncze slowa moga sie roznic, jednak przekazana tresc identyczna z moja


jedna z moich ulubionych

Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Originally Posted by Reggie
kojazy ktos piosenke z filmu "dwoch gniewnych ludzi" gdy zatrzymuja sie na srodku drogi i ten doktorek kaze spiewa temu drugiemu taka piosenke zeby sie rozluznil laugh bardzo prosze to wazne

"I feel pretty" z musicalu "West Side Story" - spiewało to póxniej kilku wykonawców.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,846
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,846
Originally Posted by Muczaczo
Originally Posted by Dziabor
szukam piosenki Lady Pank albo Perfektu (nie pamietam) gdzie sa slowa "wspinalismy sie na wierzcholki wielkich gor, ......., nie jeden z nas znalazla w dole smierc" pojedyncze slowa moga sie roznic, jednak przekazana tresc identyczna z moja


jedna z moich ulubionych

moze ktos to wrzucic na serwer?

dz

Dołączył: Nov 2007
Posty: 581
addict
addict
Dołączył: Nov 2007
Posty: 581
http://www.wrzuta.pl/audio/2o3voZfTbX/student-kazik

zna ktos piosenke ktora leci w momencie gdy ten koles wchodzi na egzamin i mowi " nie tylko nie to nie calka potrojna cos tam cos tam... jak on mogl to zrobic " piosenka leci jakos tak "i`m so sad, and alone "

Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Originally Posted by Reggie
http://www.wrzuta.pl/audio/2o3voZfTbX/student-kazik

zna ktos piosenke ktora leci w momencie gdy ten koles wchodzi na egzamin i mowi " nie tylko nie to nie calka potrojna cos tam cos tam... jak on mogl to zrobic " piosenka leci jakos tak "i`m so sad, and alone "

Soundtrack z filmu Team America : "World Police"
Trey Parker "I'm so ronery"
W filmie śpiewa to Kim Jong Il :), oczywiście jest to parodia starej piosenki.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
happysad

w tekście: "to koniec zabiliśmy w sobie wszystko,
miało być inaczej...przykro..."

Tej piosenki nie ma na żadnej z ich trzech płyt.

Tytuł? Namiary?

Za każdą formę pomocy będę bardzo wdzięczny

cool


Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Originally Posted by Big Ben
happysad

w tekście: "to koniec zabiliśmy w sobie wszystko,
miało być inaczej...przykro..."

Tej piosenki nie ma na żadnej z ich trzech płyt.

Tytuł? Namiary?

Za każdą formę pomocy będę bardzo wdzięczny

cool

http://www.teksty.org/h/happysad/koniec.php


Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Mindman
Don Pedro
superges


wielkie dzięki dla was za zainteresowanie i pomoc!

piwo

Strona 6 z 12 1 2 4 5 6 7 8 11 12

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, $-man, Sensei, betowiec, rafal08, ANZELMO, latajaca_holenderka, Lukasz111), 919 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,151
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1