|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 165
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2007
Posty: 165 |
Szukam live'a do turnieju w Buenos Aires. Pomoże ktoś? Pozdrawiam. Również na dziś polecam Bellucciego @1.78 (gamebookers.com). Wielki talent z Brazylii, z turnieju odprawił już Guzmana i Devildera. Aranguren miał łatwiejszych przeciwników - Hipperdingera oraz Julio Silvę, z którym rozegrał wyczerpujący 3-setowy pojedynek. Bellucci pomści dziś swojego rodaka  Aranguren J.M. v Bellucci T. 2 @ 1.78 (GB). Bellucci 6-2 6-3 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Marcos Daniel, świetna forma w ostatnich tygodniach, ale i ogromna masa rozegranych spotkań w krótkim okresie czasowym. Dzisiaj za rywala będzie miał E.Schwanka, który w ciemię bity nie jest i ewent. zmęczenie może wykorzystać. Kurs @ 2,15 zachęca, ale bez szaleństw 2/10. Bozoljac po @ 2 4/10. Grają na szybkim korcie, gdzie Bozo czuje się jak ryba w wodzie, świetny serwis i return. Bardzo mocne uderzenia oburącz z Bh i Fh skutecznie zniechęcą do gry Gabashvillego, który ostatnio prezentuje się kiepściutko. I dalej Brian Wilson, którego nie widziałem nigdy, ale po wynikach widać, że hard to jego nawierzchnia. Dla Feldera na pewno nie, widziałem go w paru urywkach meczowych na youtube(tak tak to też dobre źródło informacji  .) Wygląda mi na baloniarza z końcowej linii, lewo ręczny, ale baloniarz do potęgi. Kurs 1,714 za 2/10 można spróbować. I na dokładkę Nico Lapentti, doświadczenie, dokładna gra zdominują biednego Arangurena, który poza przebijaniem na drugą stronę piłki niewiele więcej potrafi. Kurs 1,3. Handi -5 troszkę jak dla mnie za wysokie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Co do Feldera jeszcze to kreczował w ub. tygodniu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 559
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2007
Posty: 559 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360 |
widze zlot drwali we wrocku bedzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Oczywiście, że będziesz mógł założyć osobny temat. Turnieje w Polsce mają specjalne przywileje, świetną robotę zrobiliśmy w zeszłym roku, liczę na powtórkę  .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
obsada imponująca  wypada liczyć na zgłoszenie się wszystkich zawodników i poważne przez nich potraktowanie turnieju.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
nie zapominajmy że parę ciekawych nazwisk jeszcze będzie w kwalach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Andreas Beck (GER) - Tomas Zib (CZE) 1 @1.7 bwin
Beck wysoki, niezły serwis, dobrze sie czuje na dywanie. W ubiegłym sezonie dotarł do finału turnieju rozgrywanego na tej nawierzchni grając z kwalifikacji. Z pewnością też jego lewa ręka będzie atutem w dzisiejszym starciu przeciwko Zibowi. Czech gra bo gra, ale bez sukcesów. Już czas jego dobrych występów przeminął i dziś ulegnie reprezentantowi gospodarzy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829 |
podajcie mi wynik meczu schuettler-gabashvili jak macie bo juz chyba skonczyli grac
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Mayer F - Gensse A 2:0 @1.55 fonbet
Aldi i szybka nawierzchnia? Bez jaj, carpet to onw telewizji może raz widział.
podajcie mi wynik meczu schuettler-gabashvili jak macie bo juz chyba skonczyli grac
nie zaczeli nawet więc też nie skończyli.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Gilles Muller (LUX) - Frederic Niemeyer (CAN) 2 @2.2 bwin W ostatnim ich spotkaniu były dwa tb, obaj dobrze serwują i dzis również powinni pewnie wygrywać swoje pdoania. To będzie ich drugi prawdziwy mecz (było jeszcze spotkanie, w którym Niemeyer skreczował po rozgeraniu 3 gemów). Problem może być lewa ręka Gillesa, jednak Kanadyjczyk w swoich drugich spotkaniach przeciwko tym samym zawodnikom leworęcznym zazwyczaj wygrywa. Pogmatwane?  Lost to (2)Eric Taino(155,-0.11) (USA) 1-6 7-6(5) 6-4 Def. Eric Taino(331,-0.41) (USA) 6-3 2-6 6-4 Lost to Jeff Salzenstein(132,1.04) (USA) 2-6 6-1 6-3 Def. Jeff Salzenstein(127,0.76) (USA) 6-4 6-4 Galvani Stefano (ITA) vs. Lacko Lukas (SVK) 2 @1.55 doxxbet Galvani na carpecie grywa mało, dziwi to że przeszedł pierwszą rundę. Lacko nie radzi sobie tak źle, w 1r pokonał dobrze serwującego Normana. H2H 1:0 dla Lacko. Hernych Jan (CZE) vs. Petzschner Philipp (GER) 2 @1.83 doxxbet jakoś Czech nigdy mnie nie przekonywał swoją grą do stawiania na niego. Niemiec u siebie, dobry serwis, szybka nawierzchnia. Pograją pewnie overowo dzis chłopaki a w koncówce neich wygrywa gospodarz :> ===54W - 42L === +107.2 j. === 11.28%
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Teimuraz Gabashvili v Andreas Beck 2 @2.1 fonbet
Zagram sobie, kurs fajny. W innych bukach w miare po równo, a w fonie taki fajny kursik :] Wczoraj dobry mecz Becka, dobrze się ogladało. Gaby niestety nie widziałem, na carpecie nigdy mu się zbyt dobrze nie grało, więc może teraz czas do domu po spotkaniu z Andreasem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Galvani Stefano (ITA) vs. Karanusic Roko (CRO) 2 @1.45 doxiu
I jeszcze raz przeciwko Włochowi, który wczoraj przeciwko Lacko jakoś bez pomysłu na gre w drugim i trzecim secie. Zresztą Lacko mając *5:4 w 3 secie na własne życznie przegrał to spotkanie.
De Voest Rik (RSA) vs. Golubev Andrey (RUS) 2 1.6 doxiu
Wczoraj bardzo dobry mecz Rosjanina, licze że dziś to powtórzy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Petzschner P - Niemeyer F over 22 @1.7 fonbet
Obaj abrdzo dobrze serwują i zapowiada się wyrównane spotkanie. Over ma szanse paść już w dwóch setach przy dyspozycji serwisowej obu podobnej do tej wczorajszej.
Beck A - Meffert D 1 @1.85 fonbet
Beck wczoraj duzo lepsze wrażenie na mnie zrobił. Meffert niby wygrał, ale duże trudności i Minar mu pomagał jak mógł.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Na tą chwile tyle... Petzschner Philipp (GER) vs. Galvani Stefano (ITA) 1 @1.7 doxiu Znowu przeciwko Włochowi  Już to się powoli nudne robi. Wczorajsze jego spotkanie z Karanusicem to był kabaret, gdyby była taka kategoria obaj dostaliby Oscara. 6 breaków w 1 secie, potem szopka w tb. 5 breaków w w secie i niesamowity Roko wymyślający nowe zagrania, które nie mają szansy powodzenia. Petzschner gra u siebie, bardzo dobrze serwuje ;> Po meczu z Niemeyerem można powiedzieć, że troszku Karlovic z niego  No...na Galvaniego spokojnie wystarczy. ...i czekam na oferte fonbetu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Petzschner P - Galvani S 2:0 @2.5 fonbet
Jak w poście wyżej. Atutem Niemca jest dobry serwis, który pozowli mu dziś wygrać gładko 2:0.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Spadea - L.Mayer @ 1,4 10/10 GB
Wczoraj mi Jenkins przegrał po dwóch TB, jak mi dzisiaj Vincent wywinie podobny numer z tym ceglarzem to kończę karierę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
Hard-hitter
|
|
Hard-hitter
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114 |
Proszę, stream do kortu centralnego (hmmm.. może lepiej korciku ;))challengera w Dallas, który ruszył równocześnie z naszym KGHM. Kąt ułożenia kamery dość oryginalny http://media3.ezstream.com/73922
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|