Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 14 1 2 3 4 5 6 13 14
Dołączył: Oct 2007
Posty: 165
A
member
member
A Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 165
Originally Posted by antix_
Szukam live'a do turnieju w Buenos Aires. Pomoże ktoś? Pozdrawiam.

Również na dziś polecam Bellucciego @1.78 (gamebookers.com).
Wielki talent z Brazylii, z turnieju odprawił już Guzmana i Devildera. Aranguren miał łatwiejszych przeciwników - Hipperdingera oraz Julio Silvę, z którym rozegrał wyczerpujący 3-setowy pojedynek.
Bellucci pomści dziś swojego rodaka smile

Aranguren J.M. v Bellucci T. 2 @ 1.78 (GB).

Bellucci 6-2 6-3 piwo

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Marcos Daniel, świetna forma w ostatnich tygodniach, ale i ogromna masa rozegranych spotkań w krótkim okresie czasowym. Dzisiaj za rywala będzie miał E.Schwanka, który w ciemię bity nie jest i ewent. zmęczenie może wykorzystać. Kurs @ 2,15 zachęca, ale bez szaleństw 2/10.

Bozoljac po @ 2 4/10. Grają na szybkim korcie, gdzie Bozo czuje się jak ryba w wodzie, świetny serwis i return. Bardzo mocne uderzenia oburącz z Bh i Fh skutecznie zniechęcą do gry Gabashvillego, który ostatnio prezentuje się kiepściutko.

I dalej Brian Wilson, którego nie widziałem nigdy, ale po wynikach widać, że hard to jego nawierzchnia. Dla Feldera na pewno nie, widziałem go w paru urywkach meczowych na youtube(tak tak to też dobre źródło informacji smile.) Wygląda mi na baloniarza z końcowej linii, lewo ręczny, ale baloniarz do potęgi. Kurs 1,714 za 2/10 można spróbować.

I na dokładkę Nico Lapentti, doświadczenie, dokładna gra zdominują biednego Arangurena, który poza przebijaniem na drugą stronę piłki niewiele więcej potrafi. Kurs 1,3. Handi -5 troszkę jak dla mnie za wysokie.



Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Co do Feldera jeszcze to kreczował w ub. tygodniu.

Dołączył: Sep 2007
Posty: 559
addict
addict
Dołączył: Sep 2007
Posty: 559
Post deleted by Fro_Lech

Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
http://www.kghm-atp.pl/2008/?d=zawodnicy&s=S_turniej_glowny


Już niedługo hura Dobra obsada hura

piwo



Mogę temat założyć w ATP ? czy tutaj trzeba pisać

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
widze zlot drwali we wrocku bedzie laugh

Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Oczywiście, że będziesz mógł założyć osobny temat. Turnieje w Polsce mają specjalne przywileje, świetną robotę zrobiliśmy w zeszłym roku, liczę na powtórkę smile.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
obsada imponująca piwo wypada liczyć na zgłoszenie się wszystkich zawodników i poważne przez nich potraktowanie turnieju.

Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
nie zapominajmy że parę ciekawych nazwisk jeszcze będzie w kwalach smile

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Andreas Beck (GER) - Tomas Zib (CZE) 1 @1.7 bwin

Beck wysoki, niezły serwis, dobrze sie czuje na dywanie. W ubiegłym sezonie dotarł do finału turnieju rozgrywanego na tej nawierzchni grając z kwalifikacji. Z pewnością też jego lewa ręka będzie atutem w dzisiejszym starciu przeciwko Zibowi. Czech gra bo gra, ale bez sukcesów. Już czas jego dobrych występów przeminął i dziś ulegnie reprezentantowi gospodarzy.

Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829
podajcie mi wynik meczu schuettler-gabashvili jak macie bo juz chyba skonczyli grac

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Mayer F - Gensse A 2:0 @1.55 fonbet

Aldi i szybka nawierzchnia? Bez jaj, carpet to onw telewizji może raz widział.

podajcie mi wynik meczu schuettler-gabashvili jak macie bo juz chyba skonczyli grac

nie zaczeli nawet więc też nie skończyli.

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Gilles Muller (LUX) - Frederic Niemeyer (CAN) 2 @2.2 bwin

W ostatnim ich spotkaniu były dwa tb, obaj dobrze serwują i dzis również powinni pewnie wygrywać swoje pdoania. To będzie ich drugi prawdziwy mecz (było jeszcze spotkanie, w którym Niemeyer skreczował po rozgeraniu 3 gemów). Problem może być lewa ręka Gillesa, jednak Kanadyjczyk w swoich drugich spotkaniach przeciwko tym samym zawodnikom leworęcznym zazwyczaj wygrywa. Pogmatwane? tongue

Lost to (2)Eric Taino(155,-0.11) (USA) 1-6 7-6(5) 6-4
Def. Eric Taino(331,-0.41) (USA) 6-3 2-6 6-4

Lost to Jeff Salzenstein(132,1.04) (USA) 2-6 6-1 6-3
Def. Jeff Salzenstein(127,0.76) (USA) 6-4 6-4

Galvani Stefano (ITA) vs. Lacko Lukas (SVK) 2 @1.55 doxxbet

Galvani na carpecie grywa mało, dziwi to że przeszedł pierwszą rundę. Lacko nie radzi sobie tak źle, w 1r pokonał dobrze serwującego Normana. H2H 1:0 dla Lacko.

Hernych Jan (CZE) vs. Petzschner Philipp (GER) 2 @1.83 doxxbet

jakoś Czech nigdy mnie nie przekonywał swoją grą do stawiania na niego. Niemiec u siebie, dobry serwis, szybka nawierzchnia. Pograją pewnie overowo dzis chłopaki a w koncówce neich wygrywa gospodarz :>

===54W - 42L === +107.2 j. === 11.28%

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Teimuraz Gabashvili v Andreas Beck 2 @2.1 fonbet

Zagram sobie, kurs fajny. W innych bukach w miare po równo, a w fonie taki fajny kursik :] Wczoraj dobry mecz Becka, dobrze się ogladało. Gaby niestety nie widziałem, na carpecie nigdy mu się zbyt dobrze nie grało, więc może teraz czas do domu po spotkaniu z Andreasem.

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Galvani Stefano (ITA) vs. Karanusic Roko (CRO) 2 @1.45 doxiu

I jeszcze raz przeciwko Włochowi, który wczoraj przeciwko Lacko jakoś bez pomysłu na gre w drugim i trzecim secie. Zresztą Lacko mając *5:4 w 3 secie na własne życznie przegrał to spotkanie.

De Voest Rik (RSA) vs. Golubev Andrey (RUS) 2 1.6 doxiu

Wczoraj bardzo dobry mecz Rosjanina, licze że dziś to powtórzy.

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Petzschner P - Niemeyer F over 22 @1.7 fonbet

Obaj abrdzo dobrze serwują i zapowiada się wyrównane spotkanie. Over ma szanse paść już w dwóch setach przy dyspozycji serwisowej obu podobnej do tej wczorajszej.

Beck A - Meffert D 1 @1.85 fonbet

Beck wczoraj duzo lepsze wrażenie na mnie zrobił. Meffert niby wygrał, ale duże trudności i Minar mu pomagał jak mógł.

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Na tą chwile tyle...

Petzschner Philipp (GER) vs. Galvani Stefano (ITA) 1 @1.7 doxiu

Znowu przeciwko Włochowi tongue Już to się powoli nudne robi. Wczorajsze jego spotkanie z Karanusicem to był kabaret, gdyby była taka kategoria obaj dostaliby Oscara. 6 breaków w 1 secie, potem szopka w tb. 5 breaków w w secie i niesamowity Roko wymyślający nowe zagrania, które nie mają szansy powodzenia. Petzschner gra u siebie, bardzo dobrze serwuje ;> Po meczu z Niemeyerem można powiedzieć, że troszku Karlovic z niego laugh laugh No...na Galvaniego spokojnie wystarczy.

...i czekam na oferte fonbetu.


Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Petzschner P - Galvani S 2:0 @2.5 fonbet

Jak w poście wyżej. Atutem Niemca jest dobry serwis, który pozowli mu dziś wygrać gładko 2:0.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Spadea - L.Mayer @ 1,4 10/10 GB

Wczoraj mi Jenkins przegrał po dwóch TB, jak mi dzisiaj Vincent wywinie podobny numer z tym ceglarzem to kończę karierę.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
W
Hard-hitter
Hard-hitter
W Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
Proszę, stream do kortu centralnego (hmmm.. może lepiej korciku ;))challengera w Dallas, który ruszył równocześnie z naszym KGHM. Kąt ułożenia kamery dość oryginalny wink

http://media3.ezstream.com/73922

Strona 4 z 14 1 2 3 4 5 6 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, Lukasz111, burbon), 2,787 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,865
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1