Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 3 1 2 3
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Mogą też być inne dyscypliny sportu np.MLB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
To ja proponuję coś z STS:

678 TYP X
258 TYP 1
167 TYP 2
189 TYP x

Mam nadzieję że pomogłem

SLAV

Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
patrzyłem na STS i nie ma takich numerów jakie podałeś slav <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2001
Posty: 131
M
member
member
M Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 131
spoko,spoko slav wie co robi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2001
Posty: 483
E
addict
addict
E Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 483
167 tylko niema meczu jest miejsce wolne
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Hutnik, chodzi o to, że są już działy (i tematy) gdzie są podawane typy na wszystkie dyscypliny sportowe.

Dołączył: Aug 2001
Posty: 438
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 438
Czy będzie kiedyś taka chwila kiedy znikną chociaż na kilka tygodni takie POKEMONY tematyczne?

Dołączył: May 2002
Posty: 294
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 294
Vincente

to b. zły sposób rozumowania

chodzi o to by mecz.pl rósł siłę i przybywało jego zwolenników - dlatego są potrzebni faktycznie nowi gracze - i jest to z korzyścią dla wszystkich tutaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
Ponieważ zarówno soft UBB dopuszcza zakładanie nowych tematów i kazdy użytkownik po rejestracji, może zakladać tematy to nie widzę powodu żeby tego nie robił.
Są na tym forum również konkursy z regułami, które są ściśle przestrzegane. Jeżeli więc ktoś spełnia warunek co do przede wszystkim rejestracji, to nikt mu nie powinien mieć nawet za złe, że zakłada nowy temat.
Znajdzie zwolenników OK, nieznajdzie to temat zjedzie do lamusa. Oczywiście należy też tępić uczestników którzy wysyłają wulgarne i obraźliwe posty i to nie raz, ograniczając zakładanie tematów a nawet wysyłanie z określonego IP postów - ale cóż jak się uprze. Jeżeli nie ma tak być OK należy zmienić zasady, co myślę byłoby nie najgorsze, np. założenie nowego tematu możliwe po wysłaniu xxx postów. U booków są zasady to i tu należy o nich pamiętać ...
Zresztą wchodząc na zagraniczne fora widać tam sieczkę i jest to oczywiście denerwujące, rodzynkami są tematy, które są starsze niż 1 dzień.
Generalnie forum jest OK. Najważniejszą rzecz z postu, do dyskusji: może rzeczywiście dobrze byłoby junior memberom uniemożliwić (z zasady) zakładanie tematów. Nawet po to żeby się obyli z softem. Przypominam sobie, że sam o mało nie założyłem z pierwszym postem tematu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , P&P

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Gdzie są działy. Same konkursy na tym forum a prawie zero typów.

Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
Quote
Oryginalnie wysłał -Maciek-:
[qb]Gdzie są działy. Same konkursy na tym forum a prawie zero typów.[/qb]
W działach konkursowych są typy, teraz zwłaszcza w półfinale playoff powinny być wyjątkowo trafne ... choć mniej liczne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Poza tym w sport insider też mozna coś znaleźć

Dołączył: May 2002
Posty: 294
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 294
1. teraz nie jest sezon na wiele dyscyplin

2. np. dział bajsbol, tenis - masz typy

3. jak poczytasz tydzień - to nie zadasz już tego pytania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Powodzenia

Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Quote
Oryginalnie wysłał hutnik:
[qb]patrzyłem na STS i nie ma takich numerów jakie podałeś slav <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
Słuchaj Hutnik, ja tego nie zrobiłem, ani żeby cię zasmucić ani wkurzyć, a moje działanie miało na celu tylko uświadomić tobie iż nie zawsze potrzebne jest zakładanie nowych tematów. Na forum może nie jestem długo, ale widziałem już dzięsiątki takich tematów jak twój i większość spadała po tygodniu lub nawet dniu, gdyż założyciele tematów wsiąkali gdzieś. Wierzę że twoje intencje co do tego tematu były dobre, ale jednak uważam że warto czasami się rozejrzeć, a tym bardziej mnie to zirytowało gdyż na forum niedługo już będziesz prawie rok, a nie wiesz jak takie tematy działają na niektórych.
Kończąc moją myśl, uważam że jeżeli utrzymasz ten temat na górnej półce przez tydzień to później możesz tu pisać co chcesz, ale jak nie będzie zainteresowania to zastanów się czy przypadkiem nie założyłeś tematu który widnieje chyba prawie na wszystkich podstronach historii Sports Insidera <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam Hutnik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

SLAV

Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
niestety zgadzam sie ze Slavem i tym co napisal wyzej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
to jakie tematy jest najlepiej zakładać slav <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Mar 2002
Posty: 677
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 677
Quote
Oryginalnie wysłał hutnik:
[qb]to jakie tematy jest najlepiej zakładać slav <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Slav nie jest długo na forum i może nie wiedzieć, ale Ty już powinieneś. Jak nie do końca wiesz jakie, to nie zakładaj. Chodzi o to, żeby nie dublować tematów i pod tematem "Typy Staszka" nie zakładać "Typy Wacka" (no chyba, że ktoś nie może się powstrzymać). A najlepiej zakładać tematy wielkie, wspaniałe, odkrywcze i porywające, możesz też ufundować jakąś nagrodę w konkursie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
czegoś tu nie rozumiem:
hutnik
Junior Member
Użytkownik # 908
CHyba zarejestrowales sie dosyć dawno i nie wiesz jakie sa tu zwyczaje?
Mimo wszystko masz ode mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: May 2002
Posty: 294
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 294
hutnik

slav miał na myśli tylko tematy, w których będą typy ze skutecznością 100% a nawet 110% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Proponuje stworzyc dzial do zakladania nowych tematow dla nowych forumowiczow, ktorzy zaraz po rejestracji otrzymywali by info, ze tam i tylko tam moga sobie zakladac nowe tematy do us....... tzn. do woli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

A z innej beczki: taki upal, czlowiek by sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: napil, a nie siedzial w pracy jak jakis ch... za przeproszeniem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

McKracken

PS: w sumie moglem nowy temat zalozyc dla tego ostatniego przemyslenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2001
Posty: 438
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 438
Swoim słownictwem dorównam temu, który przesłał do mnie prywatną wiadomość, choć mimo wszysko nigdy nie chciałbym zniżyć się do jego poziomu. ****A MAĆ !!! Przecież to już szczyt chamstwa i totalnej bezczelnośći emanującej od coraz to nowszych towarzyszy tego forum. Bo niby jak tu nie być pod****ionym kiedy takie "coś" (bo nie określe innaczej przesyła mi na skrzynke wiadomość o treści:

Użytkownik hutnik przesłał Tobie (Vicente) prywatną wiadomość na mecz.pl (Forum 'mecz.pl').

Powiadamiamy Cię o tym ponieważ w profilu użytkownika masz zaznaczoną opcję, że chcesz być powiadamiany przez e-mail kiedy ktoś wyśle Ci prywatną wiadomość. Jeśli nie chcesz być automatyczne powiadamiany przez e-mail to możesz tę funkcję wyłączyć w swoim profilu.

Poniżej znajduje się wiadomość wysłana przez użytkownika: hutnik:

Temat: coś ci się nie podoba??
--------------------------------------------------

Coś ci się ****a nie podoba pedale i nie pisz tak bo jak chcesz to się spotkajmy na solo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Pozostaje napisać mi tylko:

NO COMMENTS

Acha i jeszcze jedno - tego forum nie da się juz niestety uzdrowić i przywrócić mu ład jaki panował (choć to już w sumie była końcówka najlepszych dziejów mecz.pl) w momencie kiedy ja się do niego zapisywałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Niestety, ale mecz.pl ginie od takich gości. A ci co kiedyś byli "złotem" dla tego forum już dawno przestali się tu udzielać.
Na koniec pozostaje mieć tylko cień złudzeń co do słów wypowiedzianych przez PROFIT`a:
[...]chodzi o to by mecz.pl rósł siłę i przybywało jego zwolenników - dlatego są potrzebni faktycznie nowi gracze - i jest to z korzyścią dla wszystkich tutaj.
Czy any na pewno tacy jak kolega "hutnik"? Brak dosłownie na to słów.....

Jeśli możecie wypowiedzcie się na temat takich osób...cociaż chyba szkoda na to czasu.

Pozdrówko i do "wczytania" wkrótce w dziale EUROLIGA, którą monitoruje na bieżąco.

Strona 1 z 3 1 2 3

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (aker, rymoholik, $-man, rafal08, latajaca_holenderka, Sensei, forty), 1,855 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,369
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1