|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810 |
Oryginalnie wysłał juan_carlos: [qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ...najbardziej mnie wnerwiają tematy zupełnie bezsensowne tylu "van lottum wygrał"... to po prostu woła o srogą pomstę ale widocznie do powstrzymywania swoich kreatorskich odruchów trzeba dorosnąć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] Carlos no i tu trafiles......14 letniemu dziecku czezko cos wytlumaczyc....trzeba wziasc pasek i po tylku ..... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287 |
Draku u Ciebie tylko przemoc fizyczna i system kar <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Gdzie rodzinna atmosfera ja sie pytam ? Myslisz, ze kilka pasow rozgrzeszysz potem dobrym piwem ?! Guzik, dziecko wykorzysta jeden moment nieuwagi i np. zepchnie Cie z balkonu, ewentualnie bedzie sikac Ci do kwiatow...
PS. Moze Carlos jakbys blachy walcowal to tez bys tyle fajnych tematow zakladal ?!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Drak co ty piszesz ja nie mam 14 lat!!!!!!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Może ty kurde masz?? :eek:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287 |
Oryginalnie wysłał hutnik: [qb]Drak co ty piszesz ja nie mam 14 lat!!!!!!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Może ty kurde masz?? :eek: [/qb] Mozesz miec i 50 co z tego jak na maks 14 ciebie oceniaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581 |
Oryginalnie wysłał hutnik: [qb]Drak co ty piszesz ja nie mam 14 lat!!!!!!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Może ty kurde masz?? :eek: [/qb] hutnik kto napisał że ty masz 14 lat? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> powtórzę... masz kłopoty ze zrozumieniem slowa pisanego :zobacz: i jeszcze się spytam czy to coś złego jak się ma 14 lat? :rolleyes: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581 |
poza tym istnieje coś takiego jak wiek mentalny który ma się nijak do metryki.... no i niektórzy chłopcy dość późno dojrzewają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
juan_carlos nie ma ****a 14 lat i tak nie pisz bo mnie to w****ia rozumieny się i w końcu odczepcie się ode mnie! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Oryginalnie wysłał hutnik: [qb] w końcu odczepcie się ode  [/qb] Nie chce być złośliwy ale zakładając temat na pewno chciałeś aby był on popularny wśród forumowiczów.Myślę że udało się! Spójrz tylko ile postów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581 |
Oryginalnie wysłał hutnik: [qb]juan_carlos nie ma ****a 14 lat i tak nie pisz bo mnie to w****ia rozumieny się i w końcu odczepcie się ode mnie! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />  [/qb] co prawda sens logiczny powyższej wypowiedzi jakoś mi umyka ale pewnie ci chodzi o to żebym nie pisał że masz 14 lat... spoko uczynię wedle życzenia a jeżli ci to pomoże to możesz pisać że mam 12...serio czuję się młodo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i nie złość się tak bo złość piękności szkodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
proponuje skończyć temat  krew zalewa
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
To skończcie ten temat i zacznijmy na temacie w końcu podawać typy bo taki jest w końcu temat! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 198
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2001
Posty: 198 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Wiecej czytam te forum niz pisze ale musze stwierdzic ze Hutnik jestes niesamowity. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> powaznie!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
|
|
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908 |
KABARET hutnik zrozum ze wokolo jest bardzo duzo tematow tego typu a ty i tak wklejasz swoj!!! malo tego on jest najbardziej oblegany, a wiesz dlaczego? bo wszyscy sie z ciebie smieja ty sie denerwujesz i tak wkolko. tutaj nikt raczej nie typuje to wyglada na czata <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdrawiam
cichy
ps: tematem nie powinny byc typy tylko wiek hutnika
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908 |
oglaszam konkurs na ilosc wiosenek jakie prZezyl hutnik!!!
konkurs potrwa od 25 lipca do 1 sierpnia!!!
ZAPRASZAM
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Zamykam temat. Hutnik: wulgarne zachowanie (na forum - czy poprzez nachodzenie innych użytkownikó prywatnymi wiadomościami) nie będzie tolerowane. Drugiego ostrzeżenia nie będzie.
|
|
|
Link skopiowany do schowka