Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 3 1 2 3
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
Quote
Oryginalnie wysłał juan_carlos:
[qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
...najbardziej mnie wnerwiają tematy zupełnie bezsensowne tylu "van lottum wygrał"... to po prostu woła o srogą pomstę ale widocznie do powstrzymywania swoich kreatorskich odruchów trzeba dorosnąć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Carlos no i tu trafiles......14 letniemu dziecku czezko cos wytlumaczyc....trzeba wziasc pasek i po tylku ..... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Draku u Ciebie tylko przemoc fizyczna i system kar <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Gdzie rodzinna atmosfera ja sie pytam ? Myslisz, ze kilka pasow rozgrzeszysz potem dobrym piwem ?! Guzik, dziecko wykorzysta jeden moment nieuwagi i np. zepchnie Cie z balkonu, ewentualnie bedzie sikac Ci do kwiatow...

PS. Moze Carlos jakbys blachy walcowal to tez bys tyle fajnych tematow zakladal ?!

Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Drak co ty piszesz ja nie mam 14 lat!!!!!!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Może ty kurde masz?? :eek:

Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Quote
Oryginalnie wysłał hutnik:
[qb]Drak co ty piszesz ja nie mam 14 lat!!!!!!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Może ty kurde masz?? :eek: [/qb]
Mozesz miec i 50 co z tego jak na maks 14 ciebie oceniaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
Quote
Oryginalnie wysłał hutnik:
[qb]Drak co ty piszesz ja nie mam 14 lat!!!!!!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Może ty kurde masz?? :eek: [/qb]
hutnik kto napisał że ty masz 14 lat? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> powtórzę... masz kłopoty ze zrozumieniem slowa pisanego :zobacz:
i jeszcze się spytam czy to coś złego jak się ma 14 lat? :rolleyes: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
poza tym istnieje coś takiego jak wiek mentalny który ma się nijak do metryki.... no i niektórzy chłopcy dość późno dojrzewają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
juan_carlos nie ma ****a 14 lat i tak nie pisz bo mnie to w****ia rozumieny się i w końcu odczepcie się ode mnie! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> stop stop

Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Quote
Oryginalnie wysłał hutnik:
[qb]
w końcu odczepcie się ode
stop [/qb]
Nie chce być złośliwy ale zakładając temat na pewno chciałeś aby był on popularny wśród forumowiczów.Myślę że udało się! Spójrz tylko ile postów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> :rolleyes:

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
Quote
Oryginalnie wysłał hutnik:
[qb]juan_carlos nie ma ****a 14 lat i tak nie pisz bo mnie to w****ia rozumieny się i w końcu odczepcie się ode mnie! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> stop stop [/qb]
co prawda sens logiczny powyższej wypowiedzi jakoś mi umyka ale pewnie ci chodzi o to żebym nie pisał że masz 14 lat... spoko uczynię wedle życzenia a jeżli ci to pomoże to możesz pisać że mam 12...serio czuję się młodo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
i nie złość się tak bo złość piękności szkodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
proponuje skończyć temat stop krew zalewa

Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
To skończcie ten temat i zacznijmy na temacie w końcu podawać typy bo taki jest w końcu temat! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2001
Posty: 198
D
member
member
D Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 198
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Wiecej czytam te forum niz pisze ale musze stwierdzic ze Hutnik jestes niesamowity. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> powaznie!

Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A to dlaczego?

Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
hutnik, szkoda slow...

Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
KABARET
hutnik zrozum ze wokolo jest bardzo duzo tematow tego typu a ty i tak wklejasz swoj!!! malo tego on jest najbardziej oblegany, a wiesz dlaczego? bo wszyscy sie z ciebie smieja ty sie denerwujesz i tak wkolko. tutaj nikt raczej nie typuje to wyglada na czata <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

pozdrawiam

cichy

ps: tematem nie powinny byc typy tylko wiek hutnika

Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
oglaszam konkurs na ilosc wiosenek jakie prZezyl hutnik!!!

konkurs potrwa od 25 lipca do 1 sierpnia!!!

ZAPRASZAM

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Zamykam temat. Hutnik: wulgarne zachowanie (na forum - czy poprzez nachodzenie innych użytkownikó prywatnymi wiadomościami) nie będzie tolerowane. Drugiego ostrzeżenia nie będzie.

Strona 3 z 3 1 2 3

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, 11kera11, rafal08), 1,957 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,551
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1