Oryginalnie wysłał Vicente:
[qb]Swoim słownictwem dorównam temu, który przesłał do mnie prywatną wiadomość, choć mimo wszysko nigdy nie chciałbym zniżyć się do jego poziomu. ****A MAĆ !!! Przecież to już szczyt chamstwa i totalnej bezczelnośći emanującej od coraz to nowszych towarzyszy tego forum. Bo niby jak tu nie być pod****ionym kiedy takie "coś" (bo nie określe innaczej przesyła mi na skrzynke wiadomość o treści:
Użytkownik hutnik przesłał Tobie (Vicente) prywatną wiadomość na mecz.pl (Forum 'mecz.pl').
Powiadamiamy Cię o tym ponieważ w profilu użytkownika masz zaznaczoną opcję, że chcesz być powiadamiany przez e-mail kiedy ktoś wyśle Ci prywatną wiadomość. Jeśli nie chcesz być automatyczne powiadamiany przez e-mail to możesz tę funkcję wyłączyć w swoim profilu.
Poniżej znajduje się wiadomość wysłana przez użytkownika: hutnik:
Temat: [b]coś ci się nie podoba?? [/qb]
Niestety muszę się z kolegą Vicente zgodzić w każdym calu, zarówno w kwestii poszerzającego się na forum chamstwa, jak i zdania że forum mecz.pl podupada. Zgłaszam się tu do Conrada z prośbą czy nie znalazłby chwilę czasu na usuwanie takich właśnie, jak to dźwięcznie ująl Vicente "Pokemonów Tematycznych". Podoba mi się pomysł "McKrackena" z działem dla zakładających tematy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Co do Ciebie hutnik. Nie rozumiem Cię, po pierwsze jesteś zalogowany tu od dłuższego czasu i mogłeś już poznać zasady jakie panują (bądź tecz raczej panowały) na tym forum. Moment Twojego logowania był to okres świetności tego forum bo za taki uważam okres mniej więcej od maja 2001 do grudnia 2002. Po drugie: starsi forumowicze zwrócili Ci uwagę (i to nie chamską, typu K**** TY C**** P********* czy też PEDALE CO ROBISZ!) żebyś nie zakładał nowych tematów, a ty dalej swoje. Nie jesteś pierwszym i niestety chyba nieostatnim takim "juniorem" na forum mecza. Rekordy popularności bił jegomość o bijącym inteligencją nicku "Smietnik". Mam do Ciebie apel abyś przyjął z pokorą moje słowa (a nie pisał jak do Vicente priva przesiąkniętego C H A M S T W E M) i postarał zmienić się na lepsze. Jak to zrobisz to forum jako społeczność zakceptuje Cię, bo na tym forum należy coś od siebie dać a nie tylko brać...
P.S. Nie miałem na myśli dawania nowych (bezsensownych) tematów w ostatnim zdaniu.
Pozdrawiam!