Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 11 1 2 3 10 11
Dołączył: Mar 2002
Posty: 137
W
member
member
W Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 137
Pozwalam sobie na otwarcie 4 części progresji. Na początek gwoli przypomnienia:
Quote
O co chodzi w progresji na X ?!

Po pierwsze gramy progresją

Po drugie wybieramy spośród lig europejskich te które mają procent remisów w całym sezonie koło 29%, 30%.

Najwięcej remisów padało w ligach:

Francja Div.2 34.5%
Niemcy 2. Bunda 31.0%
Włochy SERIE A 31.0%
Hiszpania 1 Div. 29.5%
Niemcy 1 Bunda 28.8%
Anglia Premiership 28.4%

No i teraz nalezy wybrac sobie lige, ewentualnie ligii na które będziemy grali.

Ja wybrałem Bunde i Premiership ponieważ są one według mnie w miare łatwe do przewidzenia (choć wiadomo są kolejki smierci) i co najwazniejsze mozna w prawie kazdym serwisie znalezc Predictions do meczy.

I tak wybrałem już ligii, ale trzeba wybrać jescze zespoł. Te dobrałem na podstawie statystyk za ostatnie 3 sezony.

W Bundeslidze padło na :

Wolsburg 33.5%
Hamburger SV 32.35%
Stuttgart 28.43% (spotkań zakończonych remisem)

W Premiership na:

Aston Ville 33.3%
Middlesbourgh 35.08% (spotkań zakończonych remisem)

No i teraz należy dobrać tylko startową stawkę. Sledziłem 3 ostatnie sezony dla tych druzyn i najdalej jak grałbym 3 lata temu to doszedłbym gora do 6 poziomu. A wie nie jest źle.

A i co najważniejsze zakładam że minimalny kurs na remis to 2.7 (zazwyczaj w sts`ie 2.9 - 3.0)

No i taraz symulacja wygranej:

TYP-AKO-STAWKA-WYGRANA

I....X-2.7-10....+14.3
II...X-2.7-20....+18.6
III..X-2.7-40....+27.2
IV...X-2.7-80....+44.4
V....X-2.7-160...+78.8
VI...X-2.7-320...+147.6
VII..X-2.7-640...+285.2
VIII.X-2.7-1120..+331.6

Wygrana uwzględnia podatek i wczesniej zainwestowaną gotówkę. Więc wybór nalezy do Was.
A teraz moja drobna uwaga, właśnie wystartowała liga Słowacka. Z ciekawości sprawdziłem jakie drużyny miały największą liczbę remisów w poprzednim sezonie, a tak to wyglądało:
Artmedia Petr¾alka 36-spotkań 14-remisów
FC Ko¹ice 36-spotkani 13-remisów

W obecnym sezonie pierwszy mecz to właśnie spotkanie tych drużyn.
A teraz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla osoby która zgadnie jaki był wynik.

Pozdrawiam.

P.S. Szkoda że niesprawdziłem tego przed meczem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
I to wnioski tylko z jednego sezonu? :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Powodzenia!

Dołączył: Mar 2002
Posty: 137
W
member
member
W Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 137
Quote
Oryginalnie wysłał Szakal:
[qb]I to wnioski tylko z jednego sezonu? :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Powodzenia![/qb]
No to teraz wnioski z trzech sezonów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> :
Liga Austriacka
Salzburg - Sturm Graz x @3.20 GB

Sezon 01-02
Salzburg 10-remisów
Sturm Graz 11-remisów

Sezon 00-01
Salzburg 10-remisów
Sturm Graz 7-remisów

Sezon 00-99
Salzburg 10-remisów
Sturm Graz 8-remisów

Czyli zaczynam progresję na Salzburg.

Pozdrawiam

Dołączył: Jun 2002
Posty: 28
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 28
Wyszukaj
Ja postawiłem na X Salzburg-Sturm Graz już wczoraj.Jeszcze mogę dodać do tego co podałeś serie bez remisów zaczynając od pierwszej kolejki przez trzy ostatnie sezony :
Salzburg - 1,5,5
Sturm Graz - 3,4,4
Ja osobiście jeśli nie wejdzie będe dalej grał Salzburg.
Skąd masz ten kurs 3,2 w STS tylko 3.

Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
Kurs 3.2 jest z Gamebookers
W Expekcie jest 3.25

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
284 19:00 AIK Sztokholm - [email]Hammarby@X[/email] 3.20
285 19:00 Malmoe FF - [email]Oerebro@X[/email] 3.40
ten pierwszy to według mnie pewniak a wy co o tym myślicie

Dołączył: Mar 2002
Posty: 137
W
member
member
W Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 137
Był blisko gdyby nie ten gol w 90 min. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2002
Posty: 115
2
member
member
2 Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 115
Quote
Oryginalnie wysłał wyszukaj:
[qb]Był blisko gdyby nie ten gol w 90 min. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb]
Też padłem na tym , a na dodatek zagrałem na ten mecz under 2,5 .... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Ale będzie lepiej !!!
Zaczynam progresję na "x" na obie

Dołączył: Mar 2002
Posty: 115
2
member
member
2 Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 115
urwało mi wypowiedź - rozpocząłem progresję na obie drużyny na "x" , od stawki 5 e . Uzasadnienie - wg statystyk przytoczonych przez kolegów z forum .
Pozdrawiam - zimnepiwo - 2jot

Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
Quote
Oryginalnie wysłał Przemek_19:
[qb]284 19:00 AIK Sztokholm - [email]Hammarby@X[/email] 3.20
285 19:00 Malmoe FF - [email]Oerebro@X[/email] 3.40
ten pierwszy to według mnie pewniak a wy co o tym myślicie[/qb]
Obie druzyny maja sklonnosc do remisow, ale aik nie am jeszcze zwyciestwa na wlasnym boisku, wiec raczej pochylilbym sie w strone zwyciestwa druzyny ze sztokcholmu. w tym drugim meczu malmo jest faworytem i bedzie sie chcialo odkuc po w padce z sundsvallem. Przemek to sa jednak Twoje typy i jesli uwazasz ze tak bedzie to obstawiaj.

pozdrawiam

cichy

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Ale mam nadzieje ze zdajecie sobie sprawe z tego ze pozycje
284 AIK Sztokholm - Hammarby
285 Malmoe FF - Oerebro
sa to mecze PUCHARU SZWECJI, a nie ligi .

Dołączył: Apr 2001
Posty: 820
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820
Liczy się prawo serii
Malmoe na X (11 mecz bez remisu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )
Oby nam sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
tez gram Malmoe FF ale tylko w lidze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
Witajcie!
Z tymi remisami jest ok. Gram tak juz jakis czas. Natomiast mam male pytanko, co robicie w momencie kiedy buki wycofuja akurat ten zespol na ktorym ciagniecie progresje? Jest jeszcze jedna sprawa w lidze NHL, ktora tez gram progresja, zdaza sie, ze cwaniaki z sts-u i profesjonala znacznie obnizaja kursy. Przykladem jest tu zeszly sezon... Zawsze na remisik w meczu NHL kurs wynosi okolo (badz przynajmiej) 4.0 W spomnianym przezemnie sezonie w meczach druzyn ktore mialy juz kilkanascie meczy bez remisu pod rzad kurs niejednokrotnie wynosil zaledwie 3.0!!! Malo tego trzeba bylo obstawiac w/w mecz w trzech kombinacjach... Co wtedy, gdy zainwestowane juz mamy zalozmy 500 zl?

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Po prostu progresja w szczegolnosci na NHL zaczelo grac za duzo osob. Buki tylko, dlatego obnizalo kursy (w szczegolnosci STS) tych ktore wlasnie dlugo nie remisowal. Nie zdazylo mi sie zeby buki wycowafaly jakis zespol w ktorym ciagnalem progresje. W hokeju przy remisach kurs rzedu 4,0 dawal ok. 100% zysk zainwestowanej kasy , ale teraz nawet w pilce przy kursach rzedu 2,9-3,2 daje to i tak zysk rzedu ok.50% co tez jest nie do pogardzenia. Sadze wiec ze tak czy inaczej bedzie oplacalo sie grac poza tym na NHL mozna grac tez w Toto-Mixie (tam jednakze minimalnie zaklad podwojny), a Profesjonal b.rzadko (ja wogole nie kojarze) wprowadzal obowiazek typowania trzydrogowo.

Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Malmö 3-0 Örebro HT niestety panowie
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
AIK Szt.-Hammarby 1,10 2:0
Malmo-Orebro 1,10 4:2
Co wy na to?

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Nic ! wygrali lepsi a pilka jest okragla i brameczki dwie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2002
Posty: 165
C
Cam Offline
member
member
C Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 165
co do pucharuy szwecji... to mialem stawiac same 1 i jeszce jeden mecz. ale wkoncu tego nie zrobilem , a moglem wygrac =[

Dołączył: Jun 2002
Posty: 28
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 28
informacja dla tych co grają Malmo FF zarówno w pucharach jak i w lidze. 26 czerwca zremisowali wyjazdowy mecz pucharowy z Myresjo. Ja osobiście gram progresje tylko lige, już MAJĄ 10 BEZ REMISU I MAM NADZIEJE ŻE zaniedługo wejdzie.

Strona 1 z 11 1 2 3 10 11

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (forty, $-man, Sensei, rafal08, JelineK, rymoholik, aker), 1,830 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,587
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1