Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Gandhi #2010791 31/01/2008 07:48
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
a jeśli będa dobre typy to co będzie najlepsze ?

Bonus: Unibet
Maciek #2010886 31/01/2008 08:03
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
Ooo, jak będą dobre typy, to można pokombinować, żeby osiągnąć większy zysk. Trzeba by poświęcić nieco czasu, by opisać matematycznie systemy i oszacować ich skuteczność. Wydaje mi się, że ogólnie wybór systemów pozwala na zwiększanie zysku, ale niestety kosztem podniesienia ryzyka - są systemy pewne, lecz mniej dochodowe, są i ryzykowne, ale dające duży zysk. Zależy, co kto lubi. Dla przykładu można grać single i mieć pewny, stały zysk, albo sklejać je w dwójki lub trójki, jeśli ktoś woli miminalnie większe ryzyko i troszkę większy zysk.

Gandhi #2012269 31/01/2008 23:30
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Oj mozna zarobic mozna. I matematyka nie ma tu nic do rzeczy wink ale chyba juz to przerabialismy czy mozna zarobic czy nie mozna. Dlatego wlasnie powstal moj temat w PP i jak widac zarabiac mozna nawet w dluzszym okresie czasu

Eska #2012286 31/01/2008 23:38
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
pewnie że matematyka nie ma nic do rzeczy ,jakby miała to by wykładowca matematyk z Wyższej Szkoły Biznesu nie dzwonil do mnie pytajac sie o typy smile

Maciek #2012336 31/01/2008 23:58
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
na duzo czynnikow wplywa na trafnosc typu zeby moc to obluczyc matematycznie. Mozna probowac ale to nic nie da. Takie jest moje zdanie ze matematyki w buki nie warto mieszac bo to tylko przeszkadza bardziej niz pomaga. Oczywiscie mozecie miec inne zdanie ale z tego co obserwuje roznych ludzi jak oni kombinuja licza, siedza po 4 godziny zanim postawia jakis typ - a pozniej i tak to nie wchodzi to dalej sie utwierdzam w przekonaniu ze to nie ma nic do rzeczy.

licza sie tylko dobre typy, dobre stawkowanie i nutka szczescia. No i wg mnie granie wyzszych kursow zawsze sie bardziej oplaca. Nie ma co sie skuszac na kursy typu 1,2 czy 1,4

Eska #2015229 01/02/2008 07:29
Dołączył: Aug 2005
Posty: 153
M
member
member
M Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 153
Eska, ja odnośnie do matematyki, to mam takie zdanie, że przy wybieraniu typu nie wiele pomaga (statystyki bukmacherzy też znają, i na tym nam zarobić nie dają). Ale po wybraniu odpowiednich typów, matematyka to podstawa sukcesu na dłuższą metę. Nie mówię tu o skomplikowanych wzorach i godzinach przed monitorem, ale trzeba sobie pewne rzeczy przeliczać, analizować.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 97
journeyman
journeyman
Dołączył: Nov 2007
Posty: 97
e tam wykładowca, a pamiętasz tą panienke z profa jak wchodziłeś z kuponami jak lizała szybe za którą siedzi?

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
cicho ! Kasia to przeczyta i znowu bede mial klopoty frown

Maciek #2085031 21/02/2008 08:37
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
to ja moze od siebie podam serie bez remisow w roznych ligach smile
Belgia
No Draws
Dender-6 Fc Brussels-8
No wins Lokeren 12 Mouscron 11
Anglia No Draws Sunderland 9
Preston 17 Qpr 10
Spain Real Madrit 11 Osasuna, Espanyol 9
Xerex Castellon 6 Numancia 5
Wlochy B Rimmini MEssina 6 Roma 7 palermo 6 Empoli 5
Francja Valence 8 Bordeaux, Lorient 7 Troyes 8 Niort 7
Holandia Sparta 13 Helmond 10 No Wins Az 7

Ktos cos rusza ? smile

ice18 #2085036 21/02/2008 08:41
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Powodzenia!

micha$ #2085554 21/02/2008 17:58
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
biore z tego :
Brescia X 2.85
Mouscron na przelamanie @2.10
Wilem II @3.1

ice18 #2094062 24/02/2008 01:28
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
korzystasz z jakiejś stronki, na której jest opdane od kiedy drużyna nie zremisowała, czy sam przeglądasz? Jak masz stronke to podrzuć, najbardziej ucieszyłbym się ze stronki do NHL...

Skull #2105882 27/02/2008 07:45
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
No i jak ice18?

Skull #2106253 27/02/2008 14:39
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
addict
addict
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
Originally Posted by Skull
korzystasz z jakiejś stronki, na której jest opdane od kiedy drużyna nie zremisowała, czy sam przeglądasz? Jak masz stronke to podrzuć, najbardziej ucieszyłbym się ze stronki do NHL...

Wpisz sobie w google:"wszystkie statystyki w jednym miejscu"
i znajdziesz polski serwis statystyczny,którego adresu nie wolno tu podawać-a który w dziale NHL podaje to czego szukasz czyli wykaz drużyn posiadających najdłuższe serie bez W-D-L...

Pzdr.

[b]tv[/b] #2106256 27/02/2008 15:02
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
no i kiepa ale probojemy dalej smile
dzisiaj Parma @2.7 smile

ice18 #2109481 28/02/2008 06:42
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
heh no juz lepiej z parma wink

idziesz w dobrym kierunku ale jeszcze nie to wink

Eska #2109672 28/02/2008 07:25
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Spróbuję tutaj pociągnąć progresję na remis HT. Mam nadzieję, że nikt nie ma nic przeciwko. wink

Fatima - Portimonense ??
Naval - Nacional 1,91
Legia Warszawa - LKS Lodz 2,4
Lens - Toulouse 2,0

micha$ #2109734 28/02/2008 07:43
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
@micha$ - ciekawi mnie jaki chcesz osiągnać zysk typując progresje na X HT smile

Jakie są Twoje założenia ?

W jaki sposob stawkujesz ?
Dajmy na to przez cztery kolejki kurs na x HT jest 2.0

Ty zaczynasz od 50 zł pierwszy etap.

Jakbyś stawkował kolejne ?

Jestem ciekaw stąd moje pytaniacool

Platini #2110281 28/02/2008 18:59
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
1. Nie wiem jaki chcę osiągnąć zysk, chcę zobaczyć czy takowy da się osiągnąć grając progresję.
2. Założenia są takie, że gram drużyny, które mają ponad 70% (może się zmieniać oczywiście) remisów HT.
3. Stawkowanie zależy od tego co mi arkusz pokaże. Nie wiem jak bym stawkował zaczynając od 50zł. Nie zastanawiałem się nad tym. Ale jeśli stawiasz 2.0 w kolejnych kolejkach to można spróbować na stały zysk (jakiś stały % stawki).

micha$ #2110610 28/02/2008 21:01
Dołączył: Aug 2005
Posty: 153
M
member
member
M Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 153
Granie progresji nawet na próbę, bez ustalonego kapitału, to jest troszkę niepoważne...

Strona 4 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, Akhu, rymoholik, Sensei, betowiec, Lukasz111, $-man, forty, 11kera11, aker, latajaca_holenderka, alfa), 2,773 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,666
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1