Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
Quote
Oryginalnie wysłał borsuk:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał drew:
[qb]mam pytanie w sprawie progresji.
czy gra ktoś progresją nie na remis danej drużyny ale na kurs. Konkretnie mi chodzi o granie 3-4 meczów piłkarskich o kursach od 1,2-1,5 aby otrzymać AKO ok. 3. Jeśli tak to do jakiego poziomu maksymalnie się dochodzi.[/qb]
Maksymalny w takim przypadku to +oo[/qb]
Zalozenie podstawowe: kurs 3.
Nie gramy kursow w granicach 1.2-1.5 tylko takie kursy jakie nam wychodza, jesli jest to 2 i 1.5 to nic. Jesli 3 razy po 1.5 to tez nic. Wazne zeby trafic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .
Narazie gralem tak RAZ i radze uwazac weszlo mi na 6 poziomie... Tutaj trzeba miec duza wiedze i wiedziec co stawiac. Po dokladnej analizie (na ktora ja wtedy nie mialem czasu...) powinno byc lepiej.

A juz calkowicie rozsadnie wyglada progresja na kupony o kursie 2-2.3, nie trafic takich 7 z rzedu to chyba szczyt szczytow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Najpierw jednak proponuje przynajmniej miesiac testow na kartce papieru...

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Kejsper podpisuje sie pod tym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2001
Posty: 820
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820
Malmoe wygrywa 3:0
Nieźle :eek:

Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
Quote
Oryginalnie wysłał vonseb:
[qb]Oczywscie !! nalezy w to tylko mocno wierzyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
zwlaszcza ze IFK Goeteborg tez juz od 8 meczow bez remisu. Moze wezma przyklad z Norwegow i zagraja dla kibicow progresji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
no i już mamy 2 zespoły do obstawienia na remis.
Remisy zaczna sie niedlugo,a na razie Malmo FF 11 bez remisu,oraz Goteborg 9 bez remisu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Im wyższa stawka tym wyższa wygrana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2001
Posty: 820
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820
I większy ból brzucha <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
Quote
Oryginalnie wysłał barabasz:
[qb]I większy ból brzucha <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb]
Tak przyjmując mecz co tydzień to 8-9 poziom to za dwa miesiące brzuch może boleć ... zwłaszcza z głodu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
Co to za śmieszne kursy na remis na puchar niemiec w profie:
Leverkusen-Brema 2.8 2.1 3.3
Bayern-Hertha 2.8 2.1 3.3
Czy to znaczy, że mają być remisy?

OK Tomex, chyba rzeczywiście coś ... ale tenis i mlb mnie doprowadziły do takiego myslenia...
Właśnie remis Lahti-Haka uratował mnie od bankructwa wiec szukam remisow

Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
Quote
Oryginalnie wysłał Janusz:
[qb]Co to za śmieszne kursy na remis na puchar niemiec w profie:
Leverkusen-Brema 2.8 2.1 3.3
Bayern-Hertha 2.8 2.1 3.3
Czy to znaczy, że mają być remisy?[/qb]
Janusz! tyle juz na tym forum postow wrzuciles nie jestes tu nowy a takie pytania zadajesz?! to sa kursy na pierwsza polowe!!! Pozdrawiam.

Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Jutro "makarony Malmo" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Przypominam dla zainteresowanych... :zobacz:

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
IFK Goeteborg tez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ..zle nie idzie

Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
Malmo FF 12 bez remisu
IFK Goteborg 10 bez remisu
Czas remisować panowie ze Szwecji :zobacz:

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Powiedz to szwedą bo najwyraxniej nie wiedzą, że maja to zrobić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Z tego co widziałem to STS ma najniższe kursy na remisy w lidze francuskiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
K
kp Offline
addict
addict
K Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
Witam. IFK zremisowalo mecz pucharowy z Elfsborgiem 1:1 26.07. Udalo sie ich wtedy zlapac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , podobnie jak Hammarby w el. L.M. Natomiast Malmoe jest juz chyba 17 albo 18 spotkan bez remisu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , ale jesli teraz Elfsborg ich nie zlapie, to chyba ich podmienie. Co do Francji 2, to gram to w Expekt, bo granie w sts przy podatku i ich kursach jest nieoplacalne. Wczoraj zrobilem selekcje i wybralem z tej ligi (+ oznacza ze druzyna zremisowala w 4 pierwszych kolejkach danego sezonu):
rem.01/02 00/01
Le Mans 10+ 18+
Caen 10+ 10+
Beauvais 18+ 14+
Nancy 15+ 11(8)
Niort 15+ 14+
Amiens 14+ ---
St. Etienne 13+ ---
Gueugnon 17(5) 11+
Wasquehal 10+ 12+
Grenoble 12+ ---
Istres 17(5) ---
Creteil 14+ 13+
dodatkowo z Francja1:
Lens 10 13
Sedan 15 10
Lille 11 11
Ogolnie progresja narazie mnie nie zawodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , martwie sie tylko Finlandia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> . Wprawdzie zlapalem wczoraj Inter i MyPe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , ale Jazz, HJK i VPS zaczynaja byc juz niebezpieczne. "Przyjazna" do grania progresja wydaje sie tez byc liga argentynska... Ostatnio maja tylko 0-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> , no ale to sie pewnie zmieni...
Jednak wprowadzilem do gry:
Indepediente 6 5 4 5
Chacarita 9 8 5 3
a Union, Banfield i Nueva juz odhaczone <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam...

Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
K
kp Offline
addict
addict
K Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
W zwiazku z ogromnym zainteresowaniem tematem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i ozywiona dyskusja nad podanymi typami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , postaram sie podawac przebieg grania progresja na w/w zespoly. Narazie remisy w kazdym z meczow tych druzyn zostaly obstawione po 10zl, czyli bilans jest -170zl...
Czy ktos gra moze progresja lige finska? Interesuje mnie zwlaszcza mecz Inter-Jazz. Powinienem tam postawic remis za "sporo", a wydaje mi sie on b.b.b.malo prawdopodobny... Gdyby ktos mial jakies wiadomosci na temat tego meczu, bede wdzieczny... Pozdrawiam.

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Gram tez Jazz progresja ale sadzac po ostatnich wynikach obu druzyn remis tam ma b.male szanse powodzenia. Co prawda serii nie powinno sie przerywac ale ja zrezygnowalem, choc z drugiej strony w Profie ten remis jest juz za 4,8.

Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
Z FC Jazz zrezygnuj i to szybko !!! Oni maja bardzo poważne kłopoty finansowe i kadrowe . Dwa tygodnie temu nie grało 8 podstawowych zawodników i dlatego przerżneli 7-1. Nie wiem jakie są powody absencji i moze w niedzielnym meczu będzie lepiej ale nie liczył bym na to Sam stawiam na porażkę FC Jazz

Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
K
kp Offline
addict
addict
K Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
Dzieki bardzo!! Szkoda tylko, ze juz mi troche kasy pochloneli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> , no coz bede musial poczekac i przekazac to na inny zespol... Macie moze cos ciekawego na oku??

Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
:eek: Czytam to i galy mi na wierch wychodza :eek:

Czy jest sie powaznym czlowiekiem i stawia JEDNOCZESNIE 17 progresji? Zaczynajac od 170 zl powinienes miec okolo 10 000 zl przeznaczonych na owe progresje...

Ja juz nie chce slyszec pytan w stylu a co jesli nie starczy mi pieniedzy? Pewnie, ze nie starczy jesli nie ma sie oleju w glowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdrawiam i zycze bardziej udanych kalkulacji
Kejsper <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
witam
patrzac na posta osoby ukrywajacej sie pod pseudonimem KP wpadlem na nastepujacy pomysl:
biezemy pod lupe jedna z niedlugo zaczynajcych sie lig np.: bundeslige. w owej lidze znajduje sie 18 druzyn. na kazda druzyne zaczynamy grac progresja za 5zlotych, czyli w pierwszej kolejce na kazdy mecz stawiamy 10zlotych. chodzi mi o to ze po okolu 5,6 kolejkach kazda druzyna bedzie miala na swoim koncie remis. jesli po owych 5,6 kolejkach zostana nam 2 druzyny, mamy dwa wyjscia, albo kontynuowac atak na owe zespoly lub przeniesc sie na ekipy bardziej wrazliwe na wyniki remisowe.
chcialbym poznac wasze zdanie co do w/w pomyslu

z gory dziekuje

pozdrawiam

cichy

Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, forty, ElNinho[mmdea], betowiec, aker), 2,045 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,341
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1