|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096 |
Oryginalnie wysłał borsuk: [qb] Oryginalnie wysłał drew: [qb]mam pytanie w sprawie progresji. czy gra ktoś progresją nie na remis danej drużyny ale na kurs. Konkretnie mi chodzi o granie 3-4 meczów piłkarskich o kursach od 1,2-1,5 aby otrzymać AKO ok. 3. Jeśli tak to do jakiego poziomu maksymalnie się dochodzi.[/qb] Maksymalny w takim przypadku to +oo[/qb] Zalozenie podstawowe: kurs 3. Nie gramy kursow w granicach 1.2-1.5 tylko takie kursy jakie nam wychodza, jesli jest to 2 i 1.5 to nic. Jesli 3 razy po 1.5 to tez nic. Wazne zeby trafic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Narazie gralem tak RAZ i radze uwazac weszlo mi na 6 poziomie... Tutaj trzeba miec duza wiedze i wiedziec co stawiac. Po dokladnej analizie (na ktora ja wtedy nie mialem czasu...) powinno byc lepiej. A juz calkowicie rozsadnie wyglada progresja na kupony o kursie 2-2.3, nie trafic takich 7 z rzedu to chyba szczyt szczytow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Najpierw jednak proponuje przynajmniej miesiac testow na kartce papieru...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767 |
Kejsper podpisuje sie pod tym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820 |
Malmoe wygrywa 3:0 Nieźle :eek:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259 |
Oryginalnie wysłał vonseb: [qb]Oczywscie !! nalezy w to tylko mocno wierzyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> zwlaszcza ze IFK Goeteborg tez juz od 8 meczow bez remisu. Moze wezma przyklad z Norwegow i zagraja dla kibicow progresji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] no i już mamy 2 zespoły do obstawienia na remis. Remisy zaczna sie niedlugo,a na razie Malmo FF 11 bez remisu,oraz Goteborg 9 bez remisu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Im wyższa stawka tym wyższa wygrana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820 |
I większy ból brzucha <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278 |
Oryginalnie wysłał barabasz: [qb]I większy ból brzucha <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb] Tak przyjmując mecz co tydzień to 8-9 poziom to za dwa miesiące brzuch może boleć ... zwłaszcza z głodu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278 |
Co to za śmieszne kursy na remis na puchar niemiec w profie: Leverkusen-Brema 2.8 2.1 3.3 Bayern-Hertha 2.8 2.1 3.3 Czy to znaczy, że mają być remisy?
OK Tomex, chyba rzeczywiście coś ... ale tenis i mlb mnie doprowadziły do takiego myslenia... Właśnie remis Lahti-Haka uratował mnie od bankructwa wiec szukam remisow
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
|
|
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325 |
Oryginalnie wysłał Janusz: [qb]Co to za śmieszne kursy na remis na puchar niemiec w profie: Leverkusen-Brema 2.8 2.1 3.3 Bayern-Hertha 2.8 2.1 3.3 Czy to znaczy, że mają być remisy?[/qb] Janusz! tyle juz na tym forum postow wrzuciles nie jestes tu nowy a takie pytania zadajesz?! to sa kursy na pierwsza polowe!!! Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Jutro "makarony Malmo" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Przypominam dla zainteresowanych... :zobacz:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
IFK Goeteborg tez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ..zle nie idzie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259 |
Malmo FF 12 bez remisu IFK Goteborg 10 bez remisu Czas remisować panowie ze Szwecji :zobacz:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Powiedz to szwedą bo najwyraxniej nie wiedzą, że maja to zrobić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Z tego co widziałem to STS ma najniższe kursy na remisy w lidze francuskiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521 |
Witam. IFK zremisowalo mecz pucharowy z Elfsborgiem 1:1 26.07. Udalo sie ich wtedy zlapac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , podobnie jak Hammarby w el. L.M. Natomiast Malmoe jest juz chyba 17 albo 18 spotkan bez remisu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , ale jesli teraz Elfsborg ich nie zlapie, to chyba ich podmienie. Co do Francji 2, to gram to w Expekt, bo granie w sts przy podatku i ich kursach jest nieoplacalne. Wczoraj zrobilem selekcje i wybralem z tej ligi (+ oznacza ze druzyna zremisowala w 4 pierwszych kolejkach danego sezonu): rem.01/02 00/01 Le Mans 10+ 18+ Caen 10+ 10+ Beauvais 18+ 14+ Nancy 15+ 11(8) Niort 15+ 14+ Amiens 14+ --- St. Etienne 13+ --- Gueugnon 17(5) 11+ Wasquehal 10+ 12+ Grenoble 12+ --- Istres 17(5) --- Creteil 14+ 13+ dodatkowo z Francja1: Lens 10 13 Sedan 15 10 Lille 11 11 Ogolnie progresja narazie mnie nie zawodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , martwie sie tylko Finlandia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> . Wprawdzie zlapalem wczoraj Inter i MyPe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , ale Jazz, HJK i VPS zaczynaja byc juz niebezpieczne. "Przyjazna" do grania progresja wydaje sie tez byc liga argentynska... Ostatnio maja tylko 0-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> , no ale to sie pewnie zmieni... Jednak wprowadzilem do gry: Indepediente 6 5 4 5 Chacarita 9 8 5 3 a Union, Banfield i Nueva juz odhaczone <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521 |
W zwiazku z ogromnym zainteresowaniem tematem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i ozywiona dyskusja nad podanymi typami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , postaram sie podawac przebieg grania progresja na w/w zespoly. Narazie remisy w kazdym z meczow tych druzyn zostaly obstawione po 10zl, czyli bilans jest -170zl... Czy ktos gra moze progresja lige finska? Interesuje mnie zwlaszcza mecz Inter-Jazz. Powinienem tam postawic remis za "sporo", a wydaje mi sie on b.b.b.malo prawdopodobny... Gdyby ktos mial jakies wiadomosci na temat tego meczu, bede wdzieczny... Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Gram tez Jazz progresja ale sadzac po ostatnich wynikach obu druzyn remis tam ma b.male szanse powodzenia. Co prawda serii nie powinno sie przerywac ale ja zrezygnowalem, choc z drugiej strony w Profie ten remis jest juz za 4,8.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835 |
Z FC Jazz zrezygnuj i to szybko !!! Oni maja bardzo poważne kłopoty finansowe i kadrowe . Dwa tygodnie temu nie grało 8 podstawowych zawodników i dlatego przerżneli 7-1. Nie wiem jakie są powody absencji i moze w niedzielnym meczu będzie lepiej ale nie liczył bym na to Sam stawiam na porażkę FC Jazz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521 |
Dzieki bardzo!! Szkoda tylko, ze juz mi troche kasy pochloneli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> , no coz bede musial poczekac i przekazac to na inny zespol... Macie moze cos ciekawego na oku??
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096 |
:eek: Czytam to i galy mi na wierch wychodza :eek:
Czy jest sie powaznym czlowiekiem i stawia JEDNOCZESNIE 17 progresji? Zaczynajac od 170 zl powinienes miec okolo 10 000 zl przeznaczonych na owe progresje...
Ja juz nie chce slyszec pytan w stylu a co jesli nie starczy mi pieniedzy? Pewnie, ze nie starczy jesli nie ma sie oleju w glowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdrawiam i zycze bardziej udanych kalkulacji Kejsper <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908 |
witam patrzac na posta osoby ukrywajacej sie pod pseudonimem KP wpadlem na nastepujacy pomysl: biezemy pod lupe jedna z niedlugo zaczynajcych sie lig np.: bundeslige. w owej lidze znajduje sie 18 druzyn. na kazda druzyne zaczynamy grac progresja za 5zlotych, czyli w pierwszej kolejce na kazdy mecz stawiamy 10zlotych. chodzi mi o to ze po okolu 5,6 kolejkach kazda druzyna bedzie miala na swoim koncie remis. jesli po owych 5,6 kolejkach zostana nam 2 druzyny, mamy dwa wyjscia, albo kontynuowac atak na owe zespoly lub przeniesc sie na ekipy bardziej wrazliwe na wyniki remisowe. chcialbym poznac wasze zdanie co do w/w pomyslu
z gory dziekuje
pozdrawiam
cichy
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|