|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162 |
w temacie jak wyżej
ja wiem że stwierdzicie iż to spiskowa teoria dziejów ale wielokrotnie na tym forum w ciągu 8 lat dało się zauwazyć i stwierdzić obecność wielu osób podstawionych przez naszych ziemniaków ( naziemne krajowe firmy bukmacherskie ) i nie tylko
w ciągu ostatniego czasu śmiem twierdzić iż kilku z nich tak aktywnie udziela się na forum iż zostali nawet modami ...
mój ostatni post w jednym z tematów tenisowych , który był jak najbardziej na temat , a był niewygodny dla ziemniaków zostal przez jakiegoś moda skasowany ... ostrzegałem w nim by nie grac " pewnych " typów podawanych przez niby obserwatorów turnieju
z całą pewnością ich kilka ostatnich typów bylo podanych w celu wyprowadzenia kilkuset forumowiczów na manowce
temat jest zorganizowany perfekcyjnie
kilkanaście tysięcy wyświetleń początkowe super typy z pierwszych dni - wchodzą jak masło
i z premedytacją podane typy na kończący się turniej oczywiście nie wchodzą .....
oczywiście nikt nikogo nie zmuszał do gry , tylko czemu jak pojawia się jedna z teorii ostrzegająca i jak najbardziej na temat zostaje kasowana i nie ma po niej śladu
może ktoś przypomni te parę przypadków ( głośne wtopy z ostatnich lat ) gdy właśnie to osoba podstawiona przez ziemniaka podała taki typ na forum
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Twój post został przeniesiony przeze mnie do forumowego śmietnika : temat i tak się zrobił śmietnik jak wklejacie tu nawet rozkłady autobusów i tramwajów ale jednej rzeczy jeszcze nie pojeliście nie zarobicie na tenisie oglądając mecze w telewizji czy będąc nawet na wszystkich chalengerach w okolicy ....
po prostu przestrzegam przed graniem typów osób podstawionych przez naszych ziemniaków .... Oczywiście zapłacił mi za to Profesjonal i STS 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 97
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2007
Posty: 97 |
a ile ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
A jak się załapać na taki etat? Dokąd wysłać CV?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 97
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2007
Posty: 97 |
coś Ty nudna praca. Bys to robił tak jakby za kare 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612 |
Experto pracuje dla Pinnacle - to wiem na bank. na temat innych nic mi nie wiadomo
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
A może koledze El Majestico chodzi o Raftera  ps. oj chyba Pio napisze drugą część powieści 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842 |
Krompa chyba pracowal dla Expektu , Muppet tez tylko nie pamietam nazwy buka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Experto pracuje dla Pinnacle - to wiem na bank. na temat innych nic mi nie wiadomo Dzieki  Teraz znowu beda podbijac do mnie na priv o koszulki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447 |
Ja wiem ja wiem... Banik pracuje dla Betssona 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Experto pracuje dla Pinnacle - to wiem na bank. na temat innych nic mi nie wiadomo wpip osob pracuje dla bukmacherow, glownie zagranicznych i co z tego? myslisz, ze nie maja co robic i kapuja? Wiekszosc z nich gra zawodowo, takze nie w ich interesie, aby kablowac i dawac sprzeczne informacje Jest to forum najwieksze w Polsce wiec nic nowego w tym, ze przebywaja tutaj oddsmakerzy. Znam wiekszosc oddsmakerow stad i sa to pozadni ludzie i bardzo ich cenie!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Jest jeszcze Expket_Expert, ale nie wiem dla kogo pracuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
Jest jeszcze Expket_Expert, ale nie wie dla kogo pracuje  dla unibetu moze ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869 |
ja podaje czesto zle typy  ale nie pracuje dla nikogo ale wlasnie temu ( zle typy ) jakas firma moze mnie zatrudni 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869 |
Experto pracuje dla Pinnacle - to wiem na bank. na temat innych nic mi nie wiadomo Dzieki  Teraz znowu beda podbijac do mnie na priv o koszulki  a masz moze dlugopisy albo segregatory 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
To nie tak działa. Najpierw musisz podać trochę dobrych typów, wtedy oni się z tobą kontaktują i mówią ci jakie typy masz podawać, żeby był wałek. Przynajmniej Experto tak mi to tłumaczył.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675 |
Experto pracuje dla Pinnacle - to wiem na bank. na temat innych nic mi nie wiadomo wpip osob pracuje dla bukmacherow, glownie zagranicznych i co z tego? myslisz, ze nie maja co robic i kapuja? Wiekszosc z nich gra zawodowo, takze nie w ich interesie, aby kablowac i dawac sprzeczne informacje Jest to forum najwieksze w Polsce wiec nic nowego w tym, ze przebywaja tutaj oddsmakerzy. Znam wiekszosc oddsmakerow stad i sa to pozadni ludzie i bardzo ich cenie! "Hagi"-to wcale nie jest największe forum w Polsce! Jak chcesz to na priv Ci wyślę namiary kilku większych od mecz.pl Pzdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Właśnie możecie coś powiedzieć jak to jest dla bukmachera pracować? Sam chcę tylko brakuje mi znajomości języka angielskiego! Po prostu tak planowałem i planowałem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Na forum jest wiele osób pracujących dla firm bukmacherskich, tylko jakie to ma znaczenie? Sam jestem jedną z takich osób, ale podejmując pracę u bukmachera wciąż pozostałem przede wszystkim typerem! Wraz ze wstąpieniem w szeregi firmy bukmacherskiej praktycznie nic się nie zmienia, wciąż typuję i dzień w dzień myślę jak tu rozjebać te wszystkie buki. Każda firma bukmacherska egzystująca na rynku i tak na swoje wyjdzie, a to co sam zarobię na błędach tego czy innego bukmachera tego nikt mi nie odbierze. Pozdrawiam wszystkich poszukiwaczy spiskowej teorii dziejów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842 |
Właśnie możecie coś powiedzieć jak to jest dla bukmachera pracować? Sam chcę tylko brakuje mi znajomości języka angielskiego! Po prostu tak planowałem i planowałem... Robilbys za marne 10 kola ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|