Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 18 1 2 3 17 18
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
w temacie jak wyżej

ja wiem że stwierdzicie iż to spiskowa teoria dziejów
ale wielokrotnie na tym forum w ciągu 8 lat dało się zauwazyć i stwierdzić obecność wielu osób podstawionych przez naszych ziemniaków ( naziemne krajowe firmy bukmacherskie ) i nie tylko

w ciągu ostatniego czasu śmiem twierdzić iż kilku z nich tak aktywnie udziela się na forum iż zostali nawet modami ...

mój ostatni post w jednym z tematów tenisowych , który był jak najbardziej na temat , a był niewygodny dla ziemniaków zostal przez jakiegoś moda skasowany ...
ostrzegałem w nim by nie grac " pewnych " typów podawanych przez niby obserwatorów turnieju


z całą pewnością ich kilka ostatnich typów bylo podanych w celu wyprowadzenia kilkuset forumowiczów na manowce

temat jest zorganizowany perfekcyjnie

kilkanaście tysięcy wyświetleń
początkowe super typy z pierwszych dni - wchodzą jak masło

i z premedytacją podane typy na kończący się turniej oczywiście nie wchodzą .....

oczywiście nikt nikogo nie zmuszał do gry , tylko czemu jak pojawia się jedna z teorii ostrzegająca i jak najbardziej na temat zostaje kasowana i nie ma po niej śladu

może ktoś przypomni te parę przypadków ( głośne wtopy z ostatnich lat ) gdy właśnie to osoba podstawiona przez ziemniaka podała taki typ na forum




Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Twój post został przeniesiony przeze mnie do forumowego śmietnika :

Quote
temat i tak się zrobił śmietnik
jak wklejacie tu nawet rozkłady autobusów i tramwajów
ale jednej rzeczy jeszcze nie pojeliście
nie zarobicie na tenisie oglądając mecze w telewizji czy będąc nawet na wszystkich chalengerach w okolicy ....

po prostu przestrzegam przed graniem typów osób podstawionych przez naszych ziemniaków ....

Oczywiście zapłacił mi za to Profesjonal i STS laugh

Dołączył: Nov 2007
Posty: 97
journeyman
journeyman
Dołączył: Nov 2007
Posty: 97
a ile ? laugh

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
A jak się załapać na taki etat? Dokąd wysłać CV?

Dołączył: Nov 2007
Posty: 97
journeyman
journeyman
Dołączył: Nov 2007
Posty: 97
coś Ty nudna praca. Bys to robił tak jakby za kare smile

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Experto pracuje dla Pinnacle - to wiem na bank. na temat innych nic mi nie wiadomo

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A może koledze El Majestico chodzi o Raftera tongue ps. oj chyba Pio napisze drugą część powieści laugh

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Krompa chyba pracowal dla Expektu , Muppet tez tylko nie pamietam
nazwy buka.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by rockeman
Experto pracuje dla Pinnacle - to wiem na bank. na temat innych nic mi nie wiadomo

Dzieki mad Teraz znowu beda podbijac do mnie na priv o koszulki frown

Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
Ja wiem ja wiem...

Banik pracuje dla Betssona wink

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Originally Posted by rockeman
Experto pracuje dla Pinnacle - to wiem na bank. na temat innych nic mi nie wiadomo


wpip osob pracuje dla bukmacherow, glownie zagranicznych i co z tego?

myslisz, ze nie maja co robic i kapuja?
Wiekszosc z nich gra zawodowo, takze nie w ich interesie, aby kablowac i dawac sprzeczne informacje
Jest to forum najwieksze w Polsce wiec nic nowego w tym, ze przebywaja tutaj oddsmakerzy.
Znam wiekszosc oddsmakerow stad i sa to pozadni ludzie i bardzo ich cenie!

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Jest jeszcze Expket_Expert, ale nie wiem dla kogo pracuje frown

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Originally Posted by Szewa
Jest jeszcze Expket_Expert, ale nie wie dla kogo pracuje frown

dla unibetu moze ?

Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
ja podaje czesto zle typy frown ale nie pracuje dla nikogo ale wlasnie temu ( zle typy ) jakas firma moze mnie zatrudni laugh

Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Originally Posted by Experto
Originally Posted by rockeman
Experto pracuje dla Pinnacle - to wiem na bank. na temat innych nic mi nie wiadomo

Dzieki mad Teraz znowu beda podbijac do mnie na priv o koszulki frown

a masz moze dlugopisy albo segregatory laugh

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
To nie tak działa. Najpierw musisz podać trochę dobrych typów, wtedy oni się z tobą kontaktują i mówią ci jakie typy masz podawać, żeby był wałek. Przynajmniej Experto tak mi to tłumaczył.

Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
addict
addict
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
Originally Posted by HAGIi
Originally Posted by rockeman
Experto pracuje dla Pinnacle - to wiem na bank. na temat innych nic mi nie wiadomo


wpip osob pracuje dla bukmacherow, glownie zagranicznych i co z tego?

myslisz, ze nie maja co robic i kapuja?
Wiekszosc z nich gra zawodowo, takze nie w ich interesie, aby kablowac i dawac sprzeczne informacje
Jest to forum najwieksze w Polsce wiec nic nowego w tym, ze przebywaja tutaj oddsmakerzy.
Znam wiekszosc oddsmakerow stad i sa to pozadni ludzie i bardzo ich cenie!

"Hagi"-to wcale nie jest największe forum w Polsce!

Jak chcesz to na priv Ci wyślę namiary kilku większych od mecz.pl

Pzdr.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Właśnie możecie coś powiedzieć jak to jest dla bukmachera pracować?
Sam chcę tylko brakuje mi znajomości języka angielskiego!
Po prostu tak planowałem i planowałem...

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Na forum jest wiele osób pracujących dla firm bukmacherskich, tylko jakie to ma znaczenie?

Sam jestem jedną z takich osób, ale podejmując pracę u bukmachera wciąż pozostałem przede wszystkim typerem!
Wraz ze wstąpieniem w szeregi firmy bukmacherskiej praktycznie nic się nie zmienia, wciąż typuję i dzień w dzień myślę jak tu rozjebać te wszystkie buki.

Każda firma bukmacherska egzystująca na rynku i tak na swoje wyjdzie, a to co sam zarobię na błędach tego czy innego bukmachera tego nikt mi nie odbierze.

Pozdrawiam wszystkich poszukiwaczy spiskowej teorii dziejów smile

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Originally Posted by Sphinx
Właśnie możecie coś powiedzieć jak to jest dla bukmachera pracować?
Sam chcę tylko brakuje mi znajomości języka angielskiego!
Po prostu tak planowałem i planowałem...


Robilbys za marne 10 kola ?

Strona 1 z 18 1 2 3 17 18

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Sensei, alfa, latajaca_holenderka), 3,074 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,813
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1