Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
W tym wypadku wypadało by sie nie zgodzic z Kejsperem ale tylko co do zestawienia dzisiajszego meczu, bo sam pomysł grania Aston Villi uważam za trafny

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
Tak to jest jak czlowiek nie wyspany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Wtedy to nawet nie widzi sie roznicy miedzy ManC a Fulhamem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Przepraszam za pomylke..

Dołączył: Aug 2002
Posty: 52
W
journeyman
journeyman
W Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 52
No i Aston Villa nam nie weszła. Dla mnie to już drugi poziom (za 20zł). Z niecierpliwością czekam na mecz z Boltonem - dla mnie remis wielce prawdopodobny.

Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
Quote
Oryginalnie wysłał Woytek76:
[qb]No i Aston Villa nam nie weszła. Dla mnie to już drugi poziom (za 20zł). Z niecierpliwością czekam na mecz z Boltonem - dla mnie remis wielce prawdopodobny.[/qb]
Modlilem sie zeby nie bylo remisu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i stalo sie tak. Teraz najprawdopodobniej zagram na remis juz w najblizszej kolejce. Najpierw jednak musze nie zbankrutowac do soboty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
Czy ma ktoś jakieś propozycje na Lige Polską oprócz Zagłebia które podałe? Bo z tego co sie orientuje to Bundesliga nie gra i po prostu nie bedzie czego grac.!! Czekam na typy.

Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
James - Le Mans i A Villa to moje propozycje

Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
Kejsper Le Mans to ja juz gram. Aston Ville uważam za dobry pomysł , ale nie cche jej zaczynac bo ciagnę jeszcze Zagłębie, Beauvais, Wolfsbourg, HSV i boję się zaczynać kolejną drużynę, ale chętnie wymienił bym Zagłebie na jakąs inna polską drużyne dlatego prosiłem o propozycje na lige polska.

Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
Quote
Oryginalnie wysłał JAMES:
[qb]Kejsper Le Mans to ja juz gram. Aston Ville uważam za dobry pomysł , ale nie cche jej zaczynac bo ciagnę jeszcze Zagłębie, Beauvais, Wolfsbourg, HSV i boję się zaczynać kolejną drużynę, ale chętnie wymienił bym Zagłebie na jakąs inna polską drużyne dlatego prosiłem o propozycje na lige polska.[/qb]
Ja moge Ci ze swojej strony zaproponowac zespol GKS Katowice. Teraz w piatek derby Slaska, pozniej Zaglebie (d), Groclin (w), Legia (d), Pogon (w), Gornik (d). Dla mnie w kazdym z tych meczy GieKSa moze zremisowac, a nie musze dodawac, ze 6 poziom (Gornik) to znow derby... Sam osobiscie tego nie zagram (nie gram jeszcze u internetowych bukow), ale moze komus sie uda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam.

Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
Sam osobiscie tego nie zagram (nie gram jeszcze u internetowych bukow)

W STS-ie i PPOFESJONALU min 3 kombinacje musza byc.

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A

Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
thx tomex23 w sumie GKSa jest chyba bardziej remisowa niz Zagłebie, bynajmniej bardziej nadaje sie do progresji

Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
James dostalem odp z expektu. Pisza, ze 2 liga polska to plany na przyszlosc i zeby byc cierpliwym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
thx Kejsper.
2 liga polska to żyła złota dla progresistów.

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Polecam Monaco do progresji na x
Na razie 2 zw i 2 por
Mozna sie zastanowic rowniez nad rem Nice na terenie PSG

Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
K
kp Offline
addict
addict
K Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
Witam....cd progresji
Pozostale 3 druzyny obstawione po 60zl.
Wprowadzam do gry:
GKS, Sedan, Bordeoux, Portsmouth, Port Vale, QPR, Bristol City, Tranmere, Southend, Swensea, York i OB
Ruszaja ligi hiszpanskie i mam nadzieje, ze pozwola na sobie zarobic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Relacja z pola boju:
Ruszylem w zeszlym tygodniu progresje na II liga austriacka ostroznie po 5 zl na kazdy zespolo, ktory nie zremisowal na start i sa pierwsze efekty
- w zeszlym tygodniu 1 remis (LASK,Wiener)
- dzis na 2poziomie znow remis (U'siebenbrunn z Leoben)
- zostaly na 2 poziomie Aust.Lustenau i Bleiberg (mecze jutro)
a na 3 Mattersburg i Fc Lustenau (dzis nie zremisowali)
Poza tym gram progresja Amiens, Le Mans,Beauvais,Guengon, Aston Villa i Charlton

Dołączył: Jun 2002
Posty: 28
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 28
Beauvais i Le_Mans zaczynają mnie powoli denerwować jak nie zremisują zaniedługo to mogą poważnie nadszarpnąć mój budżet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Quote
Oryginalnie wysłał Przemek_19:
[qb]Wolfsburg & HSV znow kufa nie weszlo grrrrr[/qb]
Jesli korzystasz ze stat ktore podalem w pierwszym etapie tego tematu to mozesz Wolsburg skreslic ze swojej listy gdyz jego staty zostaly znacznie zanizone przez sezon 2001/02 i w zwiazku z tym Wilki nawet nie zalapaly sie na TOP5 Xów.

Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
Quote
Oryginalnie wysłał drew:
[qb]Beauvais i Le_Mans zaczynają mnie powoli denerwować jak nie zremisują zaniedługo to mogą poważnie nadszarpnąć mój budżet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb]
Mnie powoli też zaczynaja denerwowac

Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
A czy ktoś może gra z was Monaco z Francji. Ja po ostatniej kolejce, właśnie się nad tą drużyną zatanawiam, bo choć jak wiadomo, za bardzo remisowa to ona nie jest, ale już ma pięć meczy bez remisu i tak gdybam że przecież tylko oni już zostali na polu walki o remis w lidze francuskiej, bo wszystkie pozostałe zespoły mają minimum po jednym remisie, dlatego też liczę na X w najbliższym czasie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

SLAV

Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, Sensei, aker, forty, 11kera11, latajaca_holenderka, betowiec, $-man, alfa, rymoholik, Lukasz111, Akhu), 2,630 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,060
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1