|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548 |
W tym wypadku wypadało by sie nie zgodzic z Kejsperem ale tylko co do zestawienia dzisiajszego meczu, bo sam pomysł grania Aston Villi uważam za trafny
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096 |
Tak to jest jak czlowiek nie wyspany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Wtedy to nawet nie widzi sie roznicy miedzy ManC a Fulhamem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Przepraszam za pomylke..
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 52
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2002
Posty: 52 |
No i Aston Villa nam nie weszła. Dla mnie to już drugi poziom (za 20zł). Z niecierpliwością czekam na mecz z Boltonem - dla mnie remis wielce prawdopodobny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096 |
Oryginalnie wysłał Woytek76: [qb]No i Aston Villa nam nie weszła. Dla mnie to już drugi poziom (za 20zł). Z niecierpliwością czekam na mecz z Boltonem - dla mnie remis wielce prawdopodobny.[/qb] Modlilem sie zeby nie bylo remisu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i stalo sie tak. Teraz najprawdopodobniej zagram na remis juz w najblizszej kolejce. Najpierw jednak musze nie zbankrutowac do soboty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548 |
Czy ma ktoś jakieś propozycje na Lige Polską oprócz Zagłebia które podałe? Bo z tego co sie orientuje to Bundesliga nie gra i po prostu nie bedzie czego grac.!! Czekam na typy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096 |
James - Le Mans i A Villa to moje propozycje
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548 |
Kejsper Le Mans to ja juz gram. Aston Ville uważam za dobry pomysł , ale nie cche jej zaczynac bo ciagnę jeszcze Zagłębie, Beauvais, Wolfsbourg, HSV i boję się zaczynać kolejną drużynę, ale chętnie wymienił bym Zagłebie na jakąs inna polską drużyne dlatego prosiłem o propozycje na lige polska.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
|
|
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325 |
Oryginalnie wysłał JAMES: [qb]Kejsper Le Mans to ja juz gram. Aston Ville uważam za dobry pomysł , ale nie cche jej zaczynac bo ciagnę jeszcze Zagłębie, Beauvais, Wolfsbourg, HSV i boję się zaczynać kolejną drużynę, ale chętnie wymienił bym Zagłebie na jakąs inna polską drużyne dlatego prosiłem o propozycje na lige polska.[/qb] Ja moge Ci ze swojej strony zaproponowac zespol GKS Katowice. Teraz w piatek derby Slaska, pozniej Zaglebie (d), Groclin (w), Legia (d), Pogon (w), Gornik (d). Dla mnie w kazdym z tych meczy GieKSa moze zremisowac, a nie musze dodawac, ze 6 poziom (Gornik) to znow derby... Sam osobiscie tego nie zagram (nie gram jeszcze u internetowych bukow), ale moze komus sie uda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
|
|
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325 |
Sam osobiscie tego nie zagram (nie gram jeszcze u internetowych bukow)
W STS-ie i PPOFESJONALU min 3 kombinacje musza byc.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548 |
thx tomex23 w sumie GKSa jest chyba bardziej remisowa niz Zagłebie, bynajmniej bardziej nadaje sie do progresji
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096 |
James dostalem odp z expektu. Pisza, ze 2 liga polska to plany na przyszlosc i zeby byc cierpliwym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548 |
thx Kejsper. 2 liga polska to żyła złota dla progresistów.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Polecam Monaco do progresji na x Na razie 2 zw i 2 por Mozna sie zastanowic rowniez nad rem Nice na terenie PSG
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521 |
Witam....cd progresji Pozostale 3 druzyny obstawione po 60zl. Wprowadzam do gry: GKS, Sedan, Bordeoux, Portsmouth, Port Vale, QPR, Bristol City, Tranmere, Southend, Swensea, York i OB Ruszaja ligi hiszpanskie i mam nadzieje, ze pozwola na sobie zarobic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Relacja z pola boju: Ruszylem w zeszlym tygodniu progresje na II liga austriacka ostroznie po 5 zl na kazdy zespolo, ktory nie zremisowal na start i sa pierwsze efekty - w zeszlym tygodniu 1 remis (LASK,Wiener) - dzis na 2poziomie znow remis (U'siebenbrunn z Leoben) - zostaly na 2 poziomie Aust.Lustenau i Bleiberg (mecze jutro) a na 3 Mattersburg i Fc Lustenau (dzis nie zremisowali) Poza tym gram progresja Amiens, Le Mans,Beauvais,Guengon, Aston Villa i Charlton
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 28
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jun 2002
Posty: 28 |
Beauvais i Le_Mans zaczynają mnie powoli denerwować jak nie zremisują zaniedługo to mogą poważnie nadszarpnąć mój budżet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Oryginalnie wysłał Przemek_19: [qb]Wolfsburg & HSV znow kufa nie weszlo grrrrr[/qb] Jesli korzystasz ze stat ktore podalem w pierwszym etapie tego tematu to mozesz Wolsburg skreslic ze swojej listy gdyz jego staty zostaly znacznie zanizone przez sezon 2001/02 i w zwiazku z tym Wilki nawet nie zalapaly sie na TOP5 Xów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548 |
Oryginalnie wysłał drew: [qb]Beauvais i Le_Mans zaczynają mnie powoli denerwować jak nie zremisują zaniedługo to mogą poważnie nadszarpnąć mój budżet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb] Mnie powoli też zaczynaja denerwowac
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
A czy ktoś może gra z was Monaco z Francji. Ja po ostatniej kolejce, właśnie się nad tą drużyną zatanawiam, bo choć jak wiadomo, za bardzo remisowa to ona nie jest, ale już ma pięć meczy bez remisu i tak gdybam że przecież tylko oni już zostali na polu walki o remis w lidze francuskiej, bo wszystkie pozostałe zespoły mają minimum po jednym remisie, dlatego też liczę na X w najbliższym czasie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
SLAV
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|