!!! Dzień Doberek !!! Zapraszam wszystkich do konkursu TOT..."> !!! Dzień Doberek !!! Zapraszam wszystkich do konkursu TOT...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#202161 14/02/2003 22:15
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Konkurs Totolotkwa PremierShip <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
!!! Dzień Doberek !!!
Zapraszam wszystkich do konkursu TOTOLOTKOWA PREMIERSHIP
czyli Totolotkowa liga Angielska konkurs jest podobny do konkursu
" Totolotkowa Bundesliga ". Co tydzień(Sobota i Niedziela) gracze
typują zdarzenia z 1 ligi Angielskiej .

REGULAMIN
1.Każdy gracz musi miec konto e-mail
2.Swoje typy treba podac przynajmniej 60 sekund przed rozpoczęciem 1 spotkania
gdy nie zdążysz wysłać kuponu na czas wysyłasz kupon ale bez tego zdarzenia

ZASADY
NAJWAZNIEJSZE ZASADY <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> :
1. Gramy systemem hmmmmmmm.... jak by go nazwać no gramy ligowamy ale
Uwaga
Nie gramy każdy z każdym tylko gramy o tzw. punkty
Po zakończeniu kolejki będzie punktacja oraz tabela
2. Jak powinien wygladac kupon ?
Wystarczy skopiowac z tej odpowiedzi(mojej) z typami
i pogrubionym pismem wpisac swój typ 1 lub X lub 2
Nie można typowac z podpórkami czyli 1x oraz x2
3. System punktacji
Za odgadnięcie typu 1 lub 2 - 2 pkt.
Za odgadnięcie typu X - 3pkt.

W opracowaniu

Jak się zapisać wystarczy w temacie TOTOLOTKOWA PREMIERSHIP Zapisy
Napisac " Zgłaszam się "

NAGRODY
1 miejsce 20zł.
2 miejsce 15zł.
3 miejsce 10zł.
Nagrody są wpłacane na konto w expekcie

Pierwsza kolejka moze juz w ta sobote

Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
w tą sobote nie gra Premiership :rolleyes: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał maycj:
[qb]w tą sobote nie gra Premiership :rolleyes: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> [/qb]
Każdemu może się pomylić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Wiec moze obstawimy puchar co ty na to ?

Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
wole ligę, więc poczekam tydzień.

Sugerowałbym zmianę punktacji: Każdy otrzymuje tyle pktów jaki był kurs na dane zdarzenie i już. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Możemy typować puchar tylko narazie się nikt nie zapisał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Co do punktacji to od jakiego bukmachera mam je brać(kursy).


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Pozdrowionka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Ja jestem I zglaszam sie !!!
A co do ofert moze profesjonal ?

Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Quote
Oryginalnie wysłał Kociu:
[qb]Możemy typować puchar tylko narazie się nikt nie zapisał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Co do punktacji to od jakiego bukmachera mam je brać(kursy).


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Pozdrowionka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
wszystko jedno => ale najlepiej średnią.

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Średnią to znaczy ?

Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Widać, że kolega nie doświadczony. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Chodzi o średnią ze wszystkich buków. I nie chodzi o to żeby sprawdzać u każdego buka kurs na dany mecz i liczyć średnią <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Są takie strony na których są obliczone średnie kursy na każde zdarzenie, np:

oddsexchange.com
bethelp.com
betbrain.com

Pozdrawiam

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał maycj:
[qb]Widać, że kolega nie doświadczony. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Chodzi o średnią ze wszystkich buków. I nie chodzi o to żeby sprawdzać u każdego buka kurs na dany mecz i liczyć średnią <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Są takie strony na których są obliczone średnie kursy na każde zdarzenie, np:

oddsexchange.com
bethelp.com
betbrain.com

Pozdrawiam[/qb]
no niedoświadczony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Mugłbys poidac link odrazu du PREMIERSHIP ?

Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pamiętasz że w ten weekend nie ma meczy Premiership? więc nie ma też kursów, czyli średniej też nie ma! :rolleyes: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
poczekajmy najlepiej do przyszlej soboty i obstawimy lige z pucharami dajmy raczej spokoj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
OKEY
Nie typuyemy pucharu

Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Ej Kociu a obstawiamy az do konca sezonu czy do kiedy napisz kiedy konczy sie konkurs i zostana przyznane nagrody <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Aha nawet jesli bedzie nas 5 warto jest organizowac zabawe a wiele osob moze sie dolonczyc w trakcie trwania konkursu beda mieli mniejsze szanse ale zawsze moga nas dogonic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał Slawek 007:
[qb]Ej Kociu a obstawiamy az do konca sezonu czy do kiedy napisz kiedy konczy sie konkurs i zostana przyznane nagrody <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Aha nawet jesli bedzie nas 5 warto jest organizowac zabawe a wiele osob moze sie dolonczyc w trakcie trwania konkursu beda mieli mniejsze szanse ale zawsze moga nas dogonic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Obstawiamy całyt sezon a ten system punktacji terminarz podam później

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Zapraszam wszystkich chętnych do zgłaszania się !

Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,787
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,787
Wchodzę w to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: Pozdrawiam!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
zglaszam sie.

do kiedy trwa konkurs? do konca sezonu, czy jakos wczesniej sie konczy?

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
DANI 1927 oraz cichy zgłaszamy się w ZAPISY TOTOLOTKOWA PRMIERSHIP
Ale może wam się nie chciało czytać ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
No ale jestescie zgłoszeni

TYPUJEMY DO KOŃCA SEZONU

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, forty, JelineK, kamel, donic, rymoholik, aker), 1,136 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,629
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1