|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Konkurs Totolotkwa PremierShip <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> !!! Dzień Doberek !!! Zapraszam wszystkich do konkursu TOTOLOTKOWA PREMIERSHIP czyli Totolotkowa liga Angielska konkurs jest podobny do konkursu " Totolotkowa Bundesliga ". Co tydzień(Sobota i Niedziela) gracze typują zdarzenia z 1 ligi Angielskiej .
REGULAMIN 1.Każdy gracz musi miec konto e-mail 2.Swoje typy treba podac przynajmniej 60 sekund przed rozpoczęciem 1 spotkania gdy nie zdążysz wysłać kuponu na czas wysyłasz kupon ale bez tego zdarzenia
ZASADY NAJWAZNIEJSZE ZASADY <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> : 1. Gramy systemem hmmmmmmm.... jak by go nazwać no gramy ligowamy ale Uwaga Nie gramy każdy z każdym tylko gramy o tzw. punkty Po zakończeniu kolejki będzie punktacja oraz tabela 2. Jak powinien wygladac kupon ? Wystarczy skopiowac z tej odpowiedzi(mojej) z typami i pogrubionym pismem wpisac swój typ 1 lub X lub 2 Nie można typowac z podpórkami czyli 1x oraz x2 3. System punktacji Za odgadnięcie typu 1 lub 2 - 2 pkt. Za odgadnięcie typu X - 3pkt.
W opracowaniu
Jak się zapisać wystarczy w temacie TOTOLOTKOWA PREMIERSHIP Zapisy Napisac " Zgłaszam się "
NAGRODY 1 miejsce 20zł. 2 miejsce 15zł. 3 miejsce 10zł. Nagrody są wpłacane na konto w expekcie
Pierwsza kolejka moze juz w ta sobote
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
w tą sobote nie gra Premiership :rolleyes: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał maycj: [qb]w tą sobote nie gra Premiership :rolleyes: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> [/qb] Każdemu może się pomylić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802 |
Wiec moze obstawimy puchar co ty na to ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
wole ligę, więc poczekam tydzień.
Sugerowałbym zmianę punktacji: Każdy otrzymuje tyle pktów jaki był kurs na dane zdarzenie i już. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Możemy typować puchar tylko narazie się nikt nie zapisał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Co do punktacji to od jakiego bukmachera mam je brać(kursy).
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Pozdrowionka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802 |
Ja jestem I zglaszam sie !!! A co do ofert moze profesjonal ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
Oryginalnie wysłał Kociu: [qb]Możemy typować puchar tylko narazie się nikt nie zapisał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Co do punktacji to od jakiego bukmachera mam je brać(kursy).
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Pozdrowionka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] wszystko jedno => ale najlepiej średnią.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
Widać, że kolega nie doświadczony. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Chodzi o średnią ze wszystkich buków. I nie chodzi o to żeby sprawdzać u każdego buka kurs na dany mecz i liczyć średnią <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Są takie strony na których są obliczone średnie kursy na każde zdarzenie, np:
oddsexchange.com bethelp.com betbrain.com
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał maycj: [qb]Widać, że kolega nie doświadczony. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Chodzi o średnią ze wszystkich buków. I nie chodzi o to żeby sprawdzać u każdego buka kurs na dany mecz i liczyć średnią <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Są takie strony na których są obliczone średnie kursy na każde zdarzenie, np:
oddsexchange.com bethelp.com betbrain.com
Pozdrawiam[/qb] no niedoświadczony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Mugłbys poidac link odrazu du PREMIERSHIP ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
Pamiętasz że w ten weekend nie ma meczy Premiership? więc nie ma też kursów, czyli średniej też nie ma! :rolleyes: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802 |
poczekajmy najlepiej do przyszlej soboty i obstawimy lige z pucharami dajmy raczej spokoj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
OKEY Nie typuyemy pucharu
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802 |
Ej Kociu a obstawiamy az do konca sezonu czy do kiedy napisz kiedy konczy sie konkurs i zostana przyznane nagrody <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Aha nawet jesli bedzie nas 5 warto jest organizowac zabawe a wiele osob moze sie dolonczyc w trakcie trwania konkursu beda mieli mniejsze szanse ale zawsze moga nas dogonic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał Slawek 007: [qb]Ej Kociu a obstawiamy az do konca sezonu czy do kiedy napisz kiedy konczy sie konkurs i zostana przyznane nagrody <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Aha nawet jesli bedzie nas 5 warto jest organizowac zabawe a wiele osob moze sie dolonczyc w trakcie trwania konkursu beda mieli mniejsze szanse ale zawsze moga nas dogonic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] Obstawiamy całyt sezon a ten system punktacji terminarz podam później
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Zapraszam wszystkich chętnych do zgłaszania się !
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,787
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,787 |
Wchodzę w to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: Pozdrawiam!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908 |
zglaszam sie.
do kiedy trwa konkurs? do konca sezonu, czy jakos wczesniej sie konczy?
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
DANI 1927 oraz cichy zgłaszamy się w ZAPISY TOTOLOTKOWA PRMIERSHIP Ale może wam się nie chciało czytać ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> No ale jestescie zgłoszeni TYPUJEMY DO KOŃCA SEZONU
|
|
|
Link skopiowany do schowka