|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
:5gw: LISTA OSÓB GRAJACYCH W EKSTRALIDZE "7R": :5gw:
MISZCZU LUKBOJ MAYCJ DANI NORBI HYSIO TOMCHO RHOTAX VERIDE CIGAR
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
PLAN ROZGRYWEK:
1 KOLEJKA:
MISZCZU - LUKBOJ 2 - 2 MAYCJ - DANI 2 - 3 NORBI - HYSIO 2 - 0 TOMCHO - RHOTAX 3 - 0 w VERIDE - CIGAR 2 - 2
1. TOMCHO 7 3-0 (1-0-0) 2. NORBI 7 2-0 (1-0-0) 3. DANI 6 3-2 (1-0-0) 4. LUKBOJ 5 2-2 (0-1-0) 5. VERIDE 4 2-2 (0-1-0) 6. HYSIO 4 0-2 (0-0-1) 7. MISZCZU 3 2-2 (0-1-0) . CIGAR 3 2-2 (0-1-0) 9. MAYCJ 2 2-4 (0-0-1) 10. RHOTAH 1 0-3 (0-0-1)
2 KOLEJKA:
MISZCZU - CIGAR 1 - 2 LUKBOJ - NORBI 2 - 2 MAYCJ - HYSIO 1 - 1 DANI - RHOTAX 3 - 0 w TOMCHO - VERIDE 1 - 3
1. DANI 9 6-2 (2-0-0) 2. NORBI 8 4-2 (1-1-0) 3. VERIDE 7 5-3 (1-1-0) 4. TOMCHO 7 4-3 (1-0-1) 5. CIGAR 6 4-3 (1-1-0) 6. LUKBOJ 6 4-4 (0-2-0) 7. HYSIO 5 1-3 (0-1-1) 8. MISZCZU 3 3-4 (0-1-1) 9. MAYCJ 3 3-5 (0-1-1) 10.RHOTAX 1 0-6 (0-0-2)
3 KOLEJKA:
MISZCZU - VERIDE 2 - 3 LUKBOJ - CIGAR 3 - 2 MAYCJ - RHOTAX 3 - 0 w DANI - NORBI 0 - 3 w HYSIO - TOMCHO 2 - 1
1. NORBI 11 7-2 (2-1-0) 2. VERIDE 10 8-5 (2-1-0) 3. LUKBOJ 9 7-6 (1-2-0) 4. DANI 9 6-5 (2-0-1) 5. HYSIO 8 3-4 (1-1-1) 6. TOMCHO 7 5-5 (1-0-2) 7. MAYCJ 6 6-5 (1-1-1) 8. CIGAR 6 6-6 (1-1-1) 9. MISZCZU 3 5-7 (0-1-2) 10. RHOTAX 1 0-9 (0-0-3)
4 KOLEJKA:
DANI - TOMCHO 3 - 3 RAIN - HYSIO 2 - 1 MISZCZU - NORBI 0 - 1 LUKBOJ - VERIDE 0 - 3 MAYCJ - CIGAR 1 - 2
1. NORBI 14 8-2 (3-1-0) 2. VERIDE 13 11-5 (3-1-0) 3. DANI 10 9-8 (2-1-1) 4. RAIN 9 7-3 (3-0-0) 5. CIGAR 9 8-7 (2-1-1) 6. LUKBOJ 9 7-9 (1-2-1) 7. TOMCHO 8 8-8 (1-1-2) 8. HYSIO 8 4-5 (1-1-2) 9. MAYCJ 6 7-7 (1-1-2) 10. MISZCZU 3 5-8 (0-1-3)
5 KOLEJKA:
MISZCZU - MAYCJ 2 - 2 LUKBOJ - DANI 2 - 1 NORBI - TOMCHO 0 - 3 w HYSIO - VERIDE 4 - 4 CIGAR - RAIN 3 - 2
1. VERIDE 14 15-9 (3-2-0) 2. NORBI 14 8-5 (3-1-1) 3. CIGAR 12 11-9 (3-1-1) 4. LUKBOJ 12 9-10 (2-2-1) 5. TOMCHO 11 11-8 (2-1-2 6. DANI 10 10-10 (2-1-2) 7. RAIN 9 9-6 (3-0-1) 8. HYSIO 9 8-9 (1-2-2) 9. MAYCJ 7 9-9 (1-2-2) 10. MISZCZU 4 7-10 (0-2-3)
6 KOLEJKA:
NORBI - CIGAR 3 - 2 RAIN - MISZCZU 3 - 0 w TOMCHO - LUKBOJ 4 - 2 DANI - HYSIO 1 - 3 VERIDE - MAYCJ 1 - 2
1. NORBI 17 11-7 (4-1-1) 2. VERIDE 14 16-11 (3-2-1) 3. TOMCHO 14 15-10 (3-1-2) 4. RAIN 12 12-6 (4-0-1) 5. CIGAR 12 13-12 (3-1-2) 6. HYSIO 12 11-10 (2-2-2) 7. LUKBOY 12 11-14 (2-2-2) 8. MAYCJ 10 11-10 (2-2-2) 9. DANI 10 11-13 (2-1-3) ^^^ 10. MISZCZU 4 7-13 (0-2-4) ^^^
7 KOLEJKA:
DANI - MISZCZU RAIN - LUKBOJ TOMCHO - MAYCJ VERIDE - NORBI CIGAR - HYSIO
8 KOLEJKA:
TOMCHO - MISZCZU HYSIO - LUKBOJ MAYCJ - NORBI CIGAR - DANI RAIN - VERIDE
9 KOLEJKA:
MISZCZU - HYSIO LUKBOJ - MAYCJ DANI - VERIDE NORBI - RAIN CIGAR - TOMCHO
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031 |
moglbys zaliczyc przynajmniej punkty z rundy wstepnej - moje 9;-) tak jak to wyglada w ligach szwajacarskich albo chociaz polowe z nich no i oczywiscie innym tez! bo bez sensu zaczynac od zera to po co ja sie staralem....
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,624 |
norbi_071 ma trochę racji mówiąc,ze typował na darmo bo teraz zaczynamy od nowa i chce mieć kilka punktów na początek ....
z drugiej strony ja wiele punktów zdobyć nie mogłem bo z uwagi na nieparzystą liczbę osób w grupie C kazano mi w jednej z kolejek pauzować
myślę,że wyselekcjonowała sie grupa osób które chcą i będą dawać typy i rozwiązanie przyjęte przez pele18 jest najlepsze z możliwych
wcześniejsze rozgrywki potraktujmy jako spotkania sparringowe
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
ELLO CIGAR
HMMMMM CO JA MAM TUTAJ ZROBIĆ???? KAŻDY MA RACJĘ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> NO PRZECIEŻ NA DARMO NIKT SIE TUTAJ NIE STARAŁ I W ZWIAZKU Z TYM ZALICZAM KAZDEMU POŁOWĘ PKT. NIEZALEŻNIE KTO ILE ROZEGRAŁ MECZY
:5gw: UWAGA!!! :5gw: JEŚLI KTOŚ ZDOBYŁ 9 PKT. TO PO PODZIELENIU PRZEZ 2 MA 4,5 ALE W ZWIĄZKU ZE NIE MA POŁÓWEK PKT. TO BĘDZIE MIAŁ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> 4 PKT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> CZYLI ZAOKRĄGLAM W DÓŁ
TABELE Z TYM ZALICZENIEM PKT. PRZEDSTAWIE TUTAJ PÓŹNIEJ
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
:5gw: UWAGA!!! :5gw: PUNKTY Z JAKIMI PRZYSTĄPIĄ ZAWODNICY DO 1 SEZONU EKSTRALIGI "7R"
NORBI 4 TOMCHO 4 LUKBOJ 4 VERIDE 3 DANI 3 HYSIO 3 MISZCZU 2 MAYCJ 2 CIGAR 2 RHOTAH 1
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: KTO Z KIM W 1 KOLEJCE: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
MISZCZU - LUKBOJ MAYCJ - DANI NORBI - HYSIO TOMCHO - RHOTAX VERIDE - CIGAR
MAM NADZIEKĘ ŻE TA 10 BĘDZIE JUŻ GRAŁA REGÓLARNIE I RYWALIZACJA BĘDZIE WYRÓWNANA DO SAMEGO KOŃCA I ŻE TE PKT. KTÓRE KAŻDEMU PRZYZNAŁEM NA STARCIE NA PODSTAWIE WCZEŚNIEJSZYCH MECZY NA NICZYM NIE ZAWAŻA:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,624 |
nie podoba mi się że zostałem odgórnie ukarany chyba PZPN maczał w tym swoje paluchy... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> rozważałem możliwość bojkotu ale jako wybitny sportowiec swoją wyższość udowodnię w walce ....... The Show Must Go On.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: życzę wszystkim powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031 |
Cigar ma troche racji Pele, moze lepiej dzielic ilosc zdobytych punktow przez ilosc meczy , przykladowo: zdobylem 9 pktow w 4 meczach, wiec srednia - 2.25 powiedzmy ze zawdonik X zdobyl 6 pktow w 2 meczach - srednia 3.0 i z tymi sredniami rozpoczynalibysmy zawody pozdrawiam
p.s. ****ny milan!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> (((( mialem 1x bo liczylem na to ze zrewanzouja sie za zeslzy rok i puchar uefa a tu burak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> (((
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
Cigar spokojnie żaden PZPN tu nie mieszał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) a co do niesprawiedliwości no niestety nie da się żeby każdemu dogodzić i niech jest jak jest!!
jest dużo meczy i będzie możne to nadrobić w bezpośrednich meczech:))))
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,624 |
dajcie spokój, żartowałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> niech tak zostanie, nie ma sensu dyskuutować w nieskończoność........
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831 |
siemka pele ale ja mialem 9 pkt a nie 6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
narka
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697 |
ja jestem za tym aby zaczynac od 0!!! pozdrowienia
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
sorry HYSIO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> masz racje i dzięki że zwróciłeś uwagę na stracie nowego 1 sezonu ekstraligi "7R" masz HYSIO 4 pkt.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
o to kto z kim na inauguracje premierowego sezonu ekstraligi "7R"
1 KOLEJKA:
MISZCZU - LUKBOJ MAYCJ - DANI NORBI - HYSIO TOMCHO - RHOTAX VERIDE - CIGAR
no i do dzieła możecie już typować te swoje 7 remisów:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,787
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,787 |
No to jestem I!!! więc ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 1)Southampton - Aston Villa X 2)Preston - Portsmouth X 3)Charleroi - Lierse X 4)Strasbourg - Sochaux X 5)Le Havre - Monaco X 6)R.Vallecano - Atl.Madryt X 7)M'Gladbach - Hamburg X To by było na tyle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: Pozdrawiam przeciwnika !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,624 |
Cześć VERIDE
Amica Wr.-Wisla Pl Gornik Z.-Groclin G Liverpool-Leeds Newcast.-Blackburn Udinese-Inter M K'laut.-Leverkusen Nice-Lyon
powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
Cześć CIGAR ! Zamierzam zdobyć [qb]trzy[/qb] punkty, a tak w ogóle to chciałbym kiedyć trafić [qb]siedem[/qb] remisów...
Oto moje propozycje na ten weekend:
1) Polonia Warszawa - Widzew Łódź (POL) 22.03/14.00 2) Werder Brema - Hannover (GER) 22.03/15.30 3) Kaiserslautern - Bayer Leverkusen (GER) 22.03/15.30 4) Middlesbrough - Charlton (ENG) 22.03/16.00 5) Crystal Palace - Walsall (ENG 2) 22.03/16.00 6) Parma - Lazio (ITA) 23.03/15.00 7) Malaga - Betis (SPA) 23.03/17.00
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
1 Gornik - Groclin 2 Polonia - Widzew 3 Southampton - Aston Villa 4 West Ham - Sunderland 5 Man U - Fulham 6 Milan - Juve 7 Parma - Lazio
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831 |
siemka
Katowice-Lech Pozn. Nice-Lyon Parma-Lazio AC Milan-Juventus Real Mad.-LaCoruna Anderl.-FC Bruggy Bolton-Tottenham
narka
|
|
|
Link skopiowany do schowka