Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 13 1 2 3 12 13
#202220 18/03/2003 02:43
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
:5gw: LISTA OSÓB GRAJACYCH W EKSTRALIDZE "7R": :5gw:

MISZCZU
LUKBOJ
MAYCJ
DANI
NORBI
HYSIO
TOMCHO
RHOTAX
VERIDE
CIGAR

Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
PLAN ROZGRYWEK:

1 KOLEJKA:

MISZCZU - LUKBOJ 2 - 2
MAYCJ - DANI 2 - 3
NORBI - HYSIO 2 - 0
TOMCHO - RHOTAX 3 - 0 w
VERIDE - CIGAR 2 - 2

1. TOMCHO 7 3-0 (1-0-0)
2. NORBI 7 2-0 (1-0-0)
3. DANI 6 3-2 (1-0-0)
4. LUKBOJ 5 2-2 (0-1-0)
5. VERIDE 4 2-2 (0-1-0)
6. HYSIO 4 0-2 (0-0-1)
7. MISZCZU 3 2-2 (0-1-0)
. CIGAR 3 2-2 (0-1-0)
9. MAYCJ 2 2-4 (0-0-1)
10. RHOTAH 1 0-3 (0-0-1)

2 KOLEJKA:

MISZCZU - CIGAR 1 - 2
LUKBOJ - NORBI 2 - 2
MAYCJ - HYSIO 1 - 1
DANI - RHOTAX 3 - 0 w
TOMCHO - VERIDE 1 - 3

1. DANI 9 6-2 (2-0-0)
2. NORBI 8 4-2 (1-1-0)
3. VERIDE 7 5-3 (1-1-0)
4. TOMCHO 7 4-3 (1-0-1)
5. CIGAR 6 4-3 (1-1-0)
6. LUKBOJ 6 4-4 (0-2-0)
7. HYSIO 5 1-3 (0-1-1)
8. MISZCZU 3 3-4 (0-1-1)
9. MAYCJ 3 3-5 (0-1-1)
10.RHOTAX 1 0-6 (0-0-2)

3 KOLEJKA:

MISZCZU - VERIDE 2 - 3
LUKBOJ - CIGAR 3 - 2
MAYCJ - RHOTAX 3 - 0 w
DANI - NORBI 0 - 3 w
HYSIO - TOMCHO 2 - 1

1. NORBI 11 7-2 (2-1-0)
2. VERIDE 10 8-5 (2-1-0)
3. LUKBOJ 9 7-6 (1-2-0)
4. DANI 9 6-5 (2-0-1)
5. HYSIO 8 3-4 (1-1-1)
6. TOMCHO 7 5-5 (1-0-2)
7. MAYCJ 6 6-5 (1-1-1)
8. CIGAR 6 6-6 (1-1-1)
9. MISZCZU 3 5-7 (0-1-2)
10. RHOTAX 1 0-9 (0-0-3)

4 KOLEJKA:

DANI - TOMCHO 3 - 3
RAIN - HYSIO 2 - 1
MISZCZU - NORBI 0 - 1
LUKBOJ - VERIDE 0 - 3
MAYCJ - CIGAR 1 - 2

1. NORBI 14 8-2 (3-1-0)
2. VERIDE 13 11-5 (3-1-0)
3. DANI 10 9-8 (2-1-1)
4. RAIN 9 7-3 (3-0-0)
5. CIGAR 9 8-7 (2-1-1)
6. LUKBOJ 9 7-9 (1-2-1)
7. TOMCHO 8 8-8 (1-1-2)
8. HYSIO 8 4-5 (1-1-2)
9. MAYCJ 6 7-7 (1-1-2)
10. MISZCZU 3 5-8 (0-1-3)

5 KOLEJKA:

MISZCZU - MAYCJ 2 - 2
LUKBOJ - DANI 2 - 1
NORBI - TOMCHO 0 - 3 w
HYSIO - VERIDE 4 - 4
CIGAR - RAIN 3 - 2

1. VERIDE 14 15-9 (3-2-0)
2. NORBI 14 8-5 (3-1-1)
3. CIGAR 12 11-9 (3-1-1)
4. LUKBOJ 12 9-10 (2-2-1)
5. TOMCHO 11 11-8 (2-1-2
6. DANI 10 10-10 (2-1-2)
7. RAIN 9 9-6 (3-0-1)
8. HYSIO 9 8-9 (1-2-2)
9. MAYCJ 7 9-9 (1-2-2)
10. MISZCZU 4 7-10 (0-2-3)

6 KOLEJKA:

NORBI - CIGAR 3 - 2
RAIN - MISZCZU 3 - 0 w
TOMCHO - LUKBOJ 4 - 2
DANI - HYSIO 1 - 3
VERIDE - MAYCJ 1 - 2

1. NORBI 17 11-7 (4-1-1)
2. VERIDE 14 16-11 (3-2-1)
3. TOMCHO 14 15-10 (3-1-2)
4. RAIN 12 12-6 (4-0-1)
5. CIGAR 12 13-12 (3-1-2)
6. HYSIO 12 11-10 (2-2-2)
7. LUKBOY 12 11-14 (2-2-2)
8. MAYCJ 10 11-10 (2-2-2)
9. DANI 10 11-13 (2-1-3) ^^^
10. MISZCZU 4 7-13 (0-2-4) ^^^

7 KOLEJKA:

DANI - MISZCZU
RAIN - LUKBOJ
TOMCHO - MAYCJ
VERIDE - NORBI
CIGAR - HYSIO

8 KOLEJKA:

TOMCHO - MISZCZU
HYSIO - LUKBOJ
MAYCJ - NORBI
CIGAR - DANI
RAIN - VERIDE

9 KOLEJKA:

MISZCZU - HYSIO
LUKBOJ - MAYCJ
DANI - VERIDE
NORBI - RAIN
CIGAR - TOMCHO

Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
moglbys zaliczyc przynajmniej punkty z rundy wstepnej - moje 9;-) tak jak to wyglada w ligach szwajacarskich albo chociaz polowe z nich no i oczywiscie innym tez! bo bez sensu zaczynac od zera to po co ja sie staralem....

Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447

Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,624
norbi_071 ma trochę racji mówiąc,ze typował na darmo
bo teraz zaczynamy od nowa i chce mieć kilka punktów na początek ....

z drugiej strony ja wiele punktów zdobyć nie mogłem bo z uwagi na nieparzystą liczbę osób w grupie C kazano mi w jednej z kolejek pauzować

myślę,że wyselekcjonowała sie grupa osób które chcą i będą dawać typy i rozwiązanie przyjęte przez pele18 jest najlepsze z możliwych

wcześniejsze rozgrywki potraktujmy jako spotkania sparringowe

pozdrawiam

Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
ELLO CIGAR

HMMMMM CO JA MAM TUTAJ ZROBIĆ???? KAŻDY MA RACJĘ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> NO PRZECIEŻ NA DARMO NIKT SIE TUTAJ NIE STARAŁ I W ZWIAZKU Z TYM ZALICZAM KAZDEMU POŁOWĘ PKT. NIEZALEŻNIE KTO ILE ROZEGRAŁ MECZY

:5gw: UWAGA!!! :5gw:
JEŚLI KTOŚ ZDOBYŁ 9 PKT. TO PO PODZIELENIU PRZEZ 2 MA 4,5 ALE W ZWIĄZKU ZE NIE MA POŁÓWEK PKT. TO BĘDZIE MIAŁ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> 4 PKT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> CZYLI ZAOKRĄGLAM W DÓŁ

TABELE Z TYM ZALICZENIEM PKT. PRZEDSTAWIE TUTAJ PÓŹNIEJ

Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
:5gw: UWAGA!!! :5gw:
PUNKTY Z JAKIMI PRZYSTĄPIĄ ZAWODNICY DO 1 SEZONU EKSTRALIGI "7R"

NORBI 4
TOMCHO 4
LUKBOJ 4
VERIDE 3
DANI 3
HYSIO 3
MISZCZU 2
MAYCJ 2
CIGAR 2
RHOTAH 1

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: KTO Z KIM W 1 KOLEJCE: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

MISZCZU - LUKBOJ
MAYCJ - DANI
NORBI - HYSIO
TOMCHO - RHOTAX
VERIDE - CIGAR

MAM NADZIEKĘ ŻE TA 10 BĘDZIE JUŻ GRAŁA REGÓLARNIE I RYWALIZACJA BĘDZIE WYRÓWNANA DO SAMEGO KOŃCA I ŻE TE PKT. KTÓRE KAŻDEMU PRZYZNAŁEM NA STARCIE NA PODSTAWIE WCZEŚNIEJSZYCH MECZY NA NICZYM NIE ZAWAŻA:)

Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,624
nie podoba mi się że zostałem odgórnie ukarany
chyba PZPN maczał w tym swoje paluchy... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
rozważałem możliwość bojkotu ale jako wybitny sportowiec swoją wyższość udowodnię w walce
....... The Show Must Go On.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
życzę wszystkim powodzenia

Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
Cigar ma troche racji Pele, moze lepiej dzielic ilosc zdobytych punktow przez ilosc meczy , przykladowo:
zdobylem 9 pktow w 4 meczach, wiec srednia - 2.25
powiedzmy ze zawdonik X zdobyl 6 pktow w 2 meczach - srednia 3.0
i z tymi sredniami rozpoczynalibysmy zawody
pozdrawiam

p.s. ****ny milan!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> (((( mialem 1x bo liczylem na to ze zrewanzouja sie za zeslzy rok i puchar uefa a tu burak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> (((

Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Cigar spokojnie żaden PZPN tu nie mieszał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) a co do niesprawiedliwości no niestety nie da się żeby każdemu dogodzić i niech jest jak jest!!

jest dużo meczy i będzie możne to nadrobić w bezpośrednich meczech:))))

Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,624
dajcie spokój, żartowałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
niech tak zostanie, nie ma sensu dyskuutować w nieskończoność........

Dołączył: Dec 2001
Posty: 831
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831
siemka pele ale ja mialem 9 pkt a nie 6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

narka

Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
ja jestem za tym aby zaczynac od 0!!!
pozdrowienia

Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
sorry HYSIO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> masz racje i dzięki że zwróciłeś uwagę na stracie nowego 1 sezonu ekstraligi "7R" masz HYSIO 4 pkt.

Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
o to kto z kim na inauguracje premierowego sezonu ekstraligi "7R"

1 KOLEJKA:

MISZCZU - LUKBOJ
MAYCJ - DANI
NORBI - HYSIO
TOMCHO - RHOTAX
VERIDE - CIGAR

no i do dzieła możecie już typować te swoje 7 remisów:)

Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,787
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,787
No to jestem I!!! więc ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
1)Southampton - Aston Villa X
2)Preston - Portsmouth X
3)Charleroi - Lierse X
4)Strasbourg - Sochaux X
5)Le Havre - Monaco X
6)R.Vallecano - Atl.Madryt X
7)M'Gladbach - Hamburg X
To by było na tyle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
Pozdrawiam przeciwnika !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,624
Cześć VERIDE

Amica Wr.-Wisla Pl
Gornik Z.-Groclin G
Liverpool-Leeds
Newcast.-Blackburn
Udinese-Inter M
K'laut.-Leverkusen
Nice-Lyon

powodzenia

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Cześć CIGAR ! Zamierzam zdobyć [qb]trzy[/qb] punkty, a tak w ogóle to chciałbym kiedyć trafić [qb]siedem[/qb] remisów...

Oto moje propozycje na ten weekend:

1) Polonia Warszawa - Widzew Łódź (POL) 22.03/14.00
2) Werder Brema - Hannover (GER) 22.03/15.30
3) Kaiserslautern - Bayer Leverkusen (GER) 22.03/15.30
4) Middlesbrough - Charlton (ENG) 22.03/16.00
5) Crystal Palace - Walsall (ENG 2) 22.03/16.00
6) Parma - Lazio (ITA) 23.03/15.00
7) Malaga - Betis (SPA) 23.03/17.00

Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
1 Gornik - Groclin
2 Polonia - Widzew
3 Southampton - Aston Villa
4 West Ham - Sunderland
5 Man U - Fulham
6 Milan - Juve
7 Parma - Lazio

Dołączył: Dec 2001
Posty: 831
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831
siemka

Katowice-Lech Pozn.
Nice-Lyon
Parma-Lazio
AC Milan-Juventus
Real Mad.-LaCoruna
Anderl.-FC Bruggy
Bolton-Tottenham

narka

Strona 1 z 13 1 2 3 12 13

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, rymoholik, rafal08, $-man, burbon, betowiec, latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, ElNinho[mmdea], aker), 2,836 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,406
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1