|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
12 Apr 03
15:30 VfB Stuttgart v Bayer Leverkusen (GER) 16:00 Manchester City v Middlesbrough (ENG) 16:00 Coventry City v Ipswich Town (ENG 2) 20:00 Créteil v St. Etienne (FRA 2)
13 Apr 03
15:00 Torino v Piacenza (ITA) 16:30 Bohemians Praha v FK Chmel Blsany (CZE)
14 Apr 03
16:45 FC Dukla Príbram v Viktoria Zizkov (CZE)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831 |
witam
Livorno - Messina (2 wlochy) Inter - Milan (wlochy) W.H.U.-Aston Villa (anglia) Manch.C. - Middlesbrough (anglia) Wolfsburg-Hannover (niemcy) Huelva-Alaves (hiszpania) Venezia-Palermo (2 wlochy)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,624 |
Newcastle-Manch.U. Montpell.-Sochaux Troyes-Marseille Inter M.-AC Milan Stuttgart-Leverk. Hamburg-Dortmund S.Sebastian-Real M
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031 |
bordeaux - lyon roma - parma inter - milan san sebastian - real psg - lens nicea - auxerre zagłębie - katowice
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031 |
meczyk na szczycie Dani - Norbi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ))
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
1 Zag.Lubin-Katowice X 2 Groclin G.-Odra W. X 3 Inter- Milan X 4 Hamburger - Borussia X 5 Leeds - Tottenham X 6 West Brom - Everton X 7 Strasbourg - Nantes X
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697 |
ostatnio dalem d u p y wiec musze WYRGRAC!!!! Stade Laval FC - Lorient FC En Avant Guingamp - Bastia Sporting Club Nice OGC - Auxerre AJ Mallorca RCD - Racing Santander Le Havre AC - Stade Rennes Zaglebie Lubin - Dospel Katowice SSA Hellas Verona - Ascoli pozdrowienia
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
Moje typy na remisy w 3 kolejce:
#1 Gornik - Amica #2 W.H.U. - Aston Villa #3 Paris SG - Lens #4 Montpellier - Sochaux #5 Inter Milan - AC Milan #6 Hamburg SV - Dortmund #7 Bologna - Juventus
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
moje remisiki:
Ruch Ch.-Polonia W Manch.C.-Middlesb. Strasbourg-Nantes Inter M.-AC Milan AS Roma-Parma Stuttgart-Leverk. S.Sebastian-Real M
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
http://www.wejherowo.naszemiasto.pl/galeria/1598.html wejdzcie na ta stornkę ioddajcie swoje głosy na "ELEKTRYK", bardzo was o to proszę (w ciągu doby można oddać 10 głsów, mam nadzieję że oddacie dziennie pare głosów) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
!!! UWAGA !!!
WYNIKI ORAZ TABELA ZOSTANĄ PODANE JUTRO PO ROZEGRANIU OSTATNIEGO WASZEGO MECZU CZYLI OKOŁO GODZ. 19
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,787
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,787 |
Sory Net mi obcieli nie miałem jak obstawic JE B A Ć SAV
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,787
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,787 |
Mam takie pytanie czy bym mógł wziąc z dzisiaj mecze???
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,787
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,787 |
No to podaje najwyżej nie zaliczycie!!! 1)Pribram - Viktoria Zizkov X 2)Orebro - Hammarby X 3)Ternana - Lecce X 4)IFK Gothenburg - Malmo FF X 5)FC Porto - Associacao Naval X 6)Lyn - Brann Bergen X 7)1. FC Cologne - Oberhausen X Pozdrawiam i zgóry dziękówa!!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
[qb] DANI1927 [/qb] --> dziś są tylko trzy mecze... i gdzieś powinien być remis... myślę, że regulamin powinien być poprawiony pod tym względem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
Portugalia - to puchar, Norwegia i Szwecja - nie sądzę, żeby były na liście dostępnych lig...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
NORBI MAM NIESTETY PRZYKRĄ DLA CIEBIE WIADOMOŚĆ MIMO ŻE TO NIE Z "TWOJEJ" WINY NIE PODAŁEŚ MECZYKÓW (TYLKO Z WINY DOSTAWCY NECIKU) NIE MOGĘ CI UZNAĆ TYCH MECZYKÓW NO ALE DO KOŃCA ROZGRYWEK JESZCZE TROSZKE CZASU I MAM NADZIEJĘ ŻE ODROBISZ STRATY Z TEJ KOLEJKI:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,787
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,787 |
Nie Norbi tylko Dani <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> OK No Problem Pozdrawiam!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
WYNIKI I TABELA PO 3 KOLEJCE:
3 KOLEJKA:
MISZCZU - VERIDE 2 - 3 LUKBOJ - CIGAR 2 - 2 MAYCJ - RHOTAX 3 - 0 w DANI - NORBI 0 - 3 w HYSIO - TOMCHO 2 - 1
1. NORBI 11 7-2 2. VERIDE 10 8-5 3. DANI 9 6-5 4. HYSIO 8 3-4 5. CIGAR 7 6-5 6. LUKBOJ 7 6-6 7. TOMCHO 7 5-5 8. MAYCJ 6 6-5 9. MISZCZU 3 5-7 ----------------------------------------- 10. RHOTAX 1 0-9
!!!uwaga!!!
Zawoddnik RHOTAX spada do pierwszej ligi ponieważ oddał juz trzy mecze walkowerem i w jego miejsce zostanie wprowadzona nowa osoba z 1 ligi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
Zgłaszam błąd !!! Moje spotkanie z cigarem zakączyło się wynikiem 3:2 dla mnie ostatni typ Juventus - Bologna 2:2 trafiłem !!!
Droban prośba pele18 czy mógłbyś do tabeli dodać bilans spotkań jaki każdy ma do tej pory W mojm przypadku:
lukboj 9 7-6 1z-2r-0p
|
|
|
Link skopiowany do schowka