|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031 |
ale niespodzianka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )) tylko szkoda ze przy zielonym stoliku wygralem no ale coz.. tak czasem bywa pozdrawiam Dani! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
to żadna wygrana przy zielonym stoliku, tak każdy wygrywa kto gra z kimś kto nie poda meczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> !!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
MAM DO WAS PYTNKO, CZY JAKO OSOBA PROWADZĄCA MOGĘ ZACZAC SIE BAWIĆ RAZEM Z WAMI I GRAC Z WAMI W LIDZE???
CZEKAM NA WASZE OPINIE NA TEN TEMAT I JEŚLI NIE BĘDZIE SPRZECIWÓW TO ZACZNĘ GRE OD NAJBLIŻSZEJ KOLEJKI W 1 LIDZE:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,787
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,787 |
A GRAJ CZŁOWIEKU!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> I POWODZENIA ŻYCZE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
a co aż tak trudno sie wam typuje te remisy że tak mi powodzenia życzysz? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
Oryginalnie wysłał lukboj: [qb]Zgłaszam błąd !!! Moje spotkanie z cigarem zakączyło się wynikiem 3:2 dla mnie ostatni typ Juventus - Bologna 2:2 trafiłem !!!
Droban prośba pele18 czy mógłbyś do tabeli dodać bilans spotkań jaki każdy ma do tej pory W mojm przypadku:
lukboj 9 7-6 1z-2r-0p[/qb] CZy Ty pele18 ślepy jesteś za przeproszeniem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
!!! UWAGA !!!
WYSTAPIŁ "MALUTKI" BŁAD W TABELI I W WYNIKACH, OTO TABELA I WYNIKI PO NANIESIENIU POPRAWEK <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
3 KOLEJKA:
MISZCZU - VERIDE 2 - 3 LUKBOJ - CIGAR 3 - 2 MAYCJ - RHOTAX 3 - 0 w DANI - NORBI 0 - 3 w HYSIO - TOMCHO 2 - 1
1. NORBI 11 7-2 2. VERIDE 10 8-5 3. LUKBOJ 9 7-6 4. DANI 9 6-5 5. HYSIO 8 3-4 6. TOMCHO 7 5-5 7. MAYCJ 6 6-5 8. CIGAR 6 6-6 9. MISZCZU 3 5-7 10. RHOTAX 1 0-9
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
Oryginalnie wysłał lukboj: [qb][QUOTE]Oryginalnie wysłał lukboj: [qb] Droban prośba pele18 czy mógłbyś do tabeli dodać bilans spotkań jaki każdy ma do tej pory W mojm przypadku:
lukboj 9 7-6 1-2-0 gdzie 1 oznacza jedno zwycięstwo, 2 oznacza dwa remisy i 0 oznacza zero przegranych tak dla janości <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
na prośbę pewnego gracza od następnej kolejki tabela zmienia troszeczkę wygląd (zresztą po trzeciej kolejce tez już wyglada inaczej)
1. NORBI 11 7-2 (2-1-0) 2. VERIDE 10 8-5 (2-1-0) 3. LUKBOJ 9 7-6 (1-2-0) 4. DANI 9 6-5 (2-0-1) 5. HYSIO 8 3-4 (1-1-1) 6. TOMCHO 7 5-5 (1-0-2) 7. MAYCJ 6 6-5 (1-1-1) 8. CIGAR 6 6-6 (1-1-1) 9. MISZCZU 3 5-7 (0-1-2) 10. RHOTAX 1 0-9 (0-0-3)
w nawiasie x-y-z x- wygrane mecze y- remisy z-porażki
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
Oryginalnie wysłał pele18: [qb]PLAN ROZGRYWEK:
!!! UWAGA !!!
W ZWIAZKU Z ODDANIEM TRZECH MECZY WALKOWEREM PRZEZ RHOTAXA DO EKSTRAKLASY AWANSOWAŁ RAIN I AUTOMATYCZNIE ZMIENIA SIĘ PLAN GIER
4 KOLEJKA:
DANI - TOMCHO RAIN - HYSIO MISZCZU - NORBI LUKBOJ - VERIDE MAYCJ - CIGAR
5 KOLEJKA:
MISZCZU - MAYCJ LUKBOJ - DANI NORBI - TOMCHO HYSIO - VERIDE CIGAR - RAIN
6 KOLEJKA:
NORBI - CIGAR RAIN - MISZCZU TOMCHO - LUKBOJ DANI - HYSIO VERIDE - MAYCJ
7 KOLEJKA:
DANI - MISZCZU RAIN - LUKBOJ TOMCHO - MAYCJ VERIDE - NORBI CIGAR - HYSIO
8 KOLEJKA:
TOMCHO - MISZCZU HYSIO - LUKBOJ MAYCJ - NORBI CIGAR - DANI RAIN - VERIDE
9 KOLEJKA:
MISZCZU - HYSIO LUKBOJ - MAYCJ DANI - VERIDE NORBI - RAIN CIGAR - TOMCHO[/qb]
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
Oryginalnie wysłał pele18: [qb]
1. NORBI 11 7-2 (2-1-0) 2. VERIDE 10 8-5 (2-1-0) 3. LUKBOJ 9 7-6 (1-2-0) 4. DANI 9 6-5 (2-0-1) 5. HYSIO 8 3-4 (1-1-1) 6. TOMCHO 7 5-5 (1-0-2) 7. RAIN 6 5-2 (2-0-0) 8. MAYCJ 6 6-5 (1-1-1) 9. CIGAR 6 6-6 (1-1-1) 10. MISZCZU 3 5-7 (0-1-2)
[/qb]
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
KTO Z KIM W 4 KOLEJCE:
DANI - TOMCHO RAIN - HYSIO MISZCZU - NORBI LUKBOJ - VERIDE MAYCJ - CIGAR
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
BARDZO WAŻNA WIADOMOŚĆ
!!!OD TEGO TYGODNIA TYPUJĄC MECZE NIE MOŻNA PODAWAĆ MECZY KTÓRE ODBĘDĄ SIĘ W PONIEDZIAŁEK PONIEWAŻ ZOSTANĄ ZALICZONE JAKO PRZEGRANE NAWET JESLI TRAFI SIĘ REMIS!!!
MOŻNA TYPOWAĆ TYLKO MECZE KTÓRE ODBYWAJĄ SIE W PIĄTKI, SOBOTY I NIEDZIELE Z PODANYCH WCZEŚNIEJ JUŻ LIG:)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
Hit 4 kolejki:
LUKBOJ - VERIDE
1. NORBI 11 7-2 (2-1-0) 2. VERIDE 10 8-5 (2-1-0) 3. LUKBOJ 9 7-6 (1-2-0) 4. DANI 9 6-5 (2-0-1) -------------------------------
Obydwoje bez porażki - czy któryś z nich przegra ? Z niecierpliwością czekam na pojedynek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
[qb] pele18 [/qb] --> przypomnij z jakich lig można typować remisy... nie ma to tamto...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
18 Apr 03
U.Leiria v Pacos Ferreira 18:00
19 Apr 03
1860 München v Hamburger SV 15:30 Charlton v Birmingham 16:00 Sochaux v Guingamp 20:00 Rennes v Nice 20:00
20 Apr 03
Bayer Leverkusen v Schalke 04 17:30 Alaves v Malaga 18:00
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,627
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,627 |
Ajaccio-Bordeaux Rennes-Nice Chievo-Reggina Juventus-AS Roma Rostock-Hertha Dortmund-Bayern Real Madr.-Barcel
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,787
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,787 |
Witam!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: Więc Jedziemy !!!
1)Polonia W. - Lubin X 2)Katowice - Groclin X 3)Aston Villa - Chelsea X 4)Rennes - Nice X 5)Real Madryt - Barcelona X 6)Excelsior - Heerenveen X 7)Cottbus - M'Gladbach X To by było na tyle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
Moje remisy w 4 kolejce:
#1 Everton - Liverpool 19/16.00 #2 Aston Villa - Chelsea 19/16:00 #3 Valladolid - Valencia 19/20:30 #4 Juventus - AS Roma 19/20:30 #5 Modena - Bologna 20/15:00 #6 Leverkusen - Schalke 20/17:30 #7 Lens - Marseille 20/20.45
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697 |
Sochaux FC - En Avant Guingamp Racing Club Lens - Olympique Marseille Perugia AC - Atalanta Bergamo Juventus Turin - AS Rome Energie Cottbus - Borussia Monchengladbach Bayer Leverkusen - Schalke 04 Messina - Cagliari Calcio pozdrowienia i wesolych swiat!!!
|
|
|
Link skopiowany do schowka