)) tylko szkoda ze przy zielonym stoliku wygralem no ale coz.. tak czase..."> )) tylko szkoda ze przy zielonym stoliku wygralem no ale coz.. tak czase...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 13 1 2 4 5 6 7 8 12 13
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
ale niespodzianka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )) tylko szkoda ze przy zielonym stoliku wygralem no ale coz.. tak czasem bywa
pozdrawiam Dani!
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
to żadna wygrana przy zielonym stoliku, tak każdy wygrywa kto gra z kimś kto nie poda meczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> !!!!

Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
MAM DO WAS PYTNKO, CZY JAKO OSOBA PROWADZĄCA MOGĘ ZACZAC SIE BAWIĆ RAZEM Z WAMI I GRAC Z WAMI W LIDZE???

CZEKAM NA WASZE OPINIE NA TEN TEMAT I JEŚLI NIE BĘDZIE SPRZECIWÓW TO ZACZNĘ GRE OD NAJBLIŻSZEJ KOLEJKI W 1 LIDZE:)

Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,787
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,787
A GRAJ CZŁOWIEKU!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> I POWODZENIA ŻYCZE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
a co aż tak trudno sie wam typuje te remisy że tak mi powodzenia życzysz? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Quote
Oryginalnie wysłał lukboj:
[qb]Zgłaszam błąd !!!
Moje spotkanie z cigarem zakączyło się wynikiem 3:2 dla mnie ostatni typ Juventus - Bologna 2:2 trafiłem !!!

Droban prośba pele18 czy mógłbyś do tabeli dodać bilans spotkań jaki każdy ma do tej pory
W mojm przypadku:

lukboj 9 7-6 1z-2r-0p[/qb]
CZy Ty pele18 ślepy jesteś za przeproszeniem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
!!! UWAGA !!!

WYSTAPIŁ "MALUTKI" BŁAD W TABELI I W WYNIKACH, OTO TABELA I WYNIKI PO NANIESIENIU POPRAWEK <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

3 KOLEJKA:

MISZCZU - VERIDE 2 - 3
LUKBOJ - CIGAR 3 - 2
MAYCJ - RHOTAX 3 - 0 w
DANI - NORBI 0 - 3 w
HYSIO - TOMCHO 2 - 1

1. NORBI 11 7-2
2. VERIDE 10 8-5
3. LUKBOJ 9 7-6
4. DANI 9 6-5
5. HYSIO 8 3-4
6. TOMCHO 7 5-5
7. MAYCJ 6 6-5
8. CIGAR 6 6-6
9. MISZCZU 3 5-7
10. RHOTAX 1 0-9

Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Quote
Oryginalnie wysłał lukboj:
[qb][QUOTE]Oryginalnie wysłał lukboj:
[qb]
Droban prośba pele18 czy mógłbyś do tabeli dodać bilans spotkań jaki każdy ma do tej pory
W mojm przypadku:

lukboj 9 7-6 1-2-0
gdzie 1 oznacza jedno zwycięstwo, 2 oznacza dwa remisy i 0 oznacza zero przegranych tak dla janości <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]

Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
na prośbę pewnego gracza od następnej kolejki tabela zmienia troszeczkę wygląd (zresztą po trzeciej kolejce tez już wyglada inaczej)

1. NORBI 11 7-2 (2-1-0)
2. VERIDE 10 8-5 (2-1-0)
3. LUKBOJ 9 7-6 (1-2-0)
4. DANI 9 6-5 (2-0-1)
5. HYSIO 8 3-4 (1-1-1)
6. TOMCHO 7 5-5 (1-0-2)
7. MAYCJ 6 6-5 (1-1-1)
8. CIGAR 6 6-6 (1-1-1)
9. MISZCZU 3 5-7 (0-1-2)
10. RHOTAX 1 0-9 (0-0-3)

w nawiasie x-y-z
x- wygrane mecze
y- remisy
z-porażki

Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Quote
Oryginalnie wysłał pele18:
[qb]PLAN ROZGRYWEK:

!!! UWAGA !!!

W ZWIAZKU Z ODDANIEM TRZECH MECZY WALKOWEREM PRZEZ RHOTAXA DO EKSTRAKLASY AWANSOWAŁ RAIN I AUTOMATYCZNIE ZMIENIA SIĘ PLAN GIER

4 KOLEJKA:

DANI - TOMCHO
RAIN - HYSIO
MISZCZU - NORBI
LUKBOJ - VERIDE
MAYCJ - CIGAR

5 KOLEJKA:

MISZCZU - MAYCJ
LUKBOJ - DANI
NORBI - TOMCHO
HYSIO - VERIDE
CIGAR - RAIN

6 KOLEJKA:

NORBI - CIGAR
RAIN - MISZCZU
TOMCHO - LUKBOJ
DANI - HYSIO
VERIDE - MAYCJ

7 KOLEJKA:

DANI - MISZCZU
RAIN - LUKBOJ
TOMCHO - MAYCJ
VERIDE - NORBI
CIGAR - HYSIO

8 KOLEJKA:

TOMCHO - MISZCZU
HYSIO - LUKBOJ
MAYCJ - NORBI
CIGAR - DANI
RAIN - VERIDE

9 KOLEJKA:

MISZCZU - HYSIO
LUKBOJ - MAYCJ
DANI - VERIDE
NORBI - RAIN
CIGAR - TOMCHO[/qb]

Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Quote
Oryginalnie wysłał pele18:
[qb]

1. NORBI 11 7-2 (2-1-0)
2. VERIDE 10 8-5 (2-1-0)
3. LUKBOJ 9 7-6 (1-2-0)
4. DANI 9 6-5 (2-0-1)
5. HYSIO 8 3-4 (1-1-1)
6. TOMCHO 7 5-5 (1-0-2)
7. RAIN 6 5-2 (2-0-0)
8. MAYCJ 6 6-5 (1-1-1)
9. CIGAR 6 6-6 (1-1-1)
10. MISZCZU 3 5-7 (0-1-2)

[/qb]

Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
KTO Z KIM W 4 KOLEJCE:

DANI - TOMCHO
RAIN - HYSIO
MISZCZU - NORBI
LUKBOJ - VERIDE
MAYCJ - CIGAR

Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
BARDZO WAŻNA WIADOMOŚĆ

!!!OD TEGO TYGODNIA TYPUJĄC MECZE NIE MOŻNA PODAWAĆ MECZY KTÓRE ODBĘDĄ SIĘ W PONIEDZIAŁEK PONIEWAŻ ZOSTANĄ ZALICZONE JAKO PRZEGRANE NAWET JESLI TRAFI SIĘ REMIS!!!

MOŻNA TYPOWAĆ TYLKO MECZE KTÓRE ODBYWAJĄ SIE W PIĄTKI, SOBOTY I NIEDZIELE Z PODANYCH WCZEŚNIEJ JUŻ LIG:)

Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Hit 4 kolejki:

LUKBOJ - VERIDE

1. NORBI 11 7-2 (2-1-0)
2. VERIDE 10 8-5 (2-1-0)
3. LUKBOJ 9 7-6 (1-2-0)
4. DANI 9 6-5 (2-0-1)
-------------------------------

Obydwoje bez porażki - czy któryś z nich przegra ?
Z niecierpliwością czekam na pojedynek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
[qb] pele18 [/qb] --> przypomnij z jakich lig można typować remisy... nie ma to tamto...

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
18 Apr 03

U.Leiria v Pacos Ferreira 18:00

19 Apr 03

1860 München v Hamburger SV 15:30
Charlton v Birmingham 16:00
Sochaux v Guingamp 20:00
Rennes v Nice 20:00

20 Apr 03

Bayer Leverkusen v Schalke 04 17:30
Alaves v Malaga 18:00

Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,627
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,627
Ajaccio-Bordeaux
Rennes-Nice
Chievo-Reggina
Juventus-AS Roma
Rostock-Hertha
Dortmund-Bayern
Real Madr.-Barcel

Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,787
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,787
Witam!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: Więc Jedziemy !!!

1)Polonia W. - Lubin X
2)Katowice - Groclin X
3)Aston Villa - Chelsea X
4)Rennes - Nice X
5)Real Madryt - Barcelona X
6)Excelsior - Heerenveen X
7)Cottbus - M'Gladbach X
To by było na tyle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Moje remisy w 4 kolejce:

#1 Everton - Liverpool 19/16.00
#2 Aston Villa - Chelsea 19/16:00
#3 Valladolid - Valencia 19/20:30
#4 Juventus - AS Roma 19/20:30
#5 Modena - Bologna 20/15:00
#6 Leverkusen - Schalke 20/17:30
#7 Lens - Marseille 20/20.45

Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
Sochaux FC - En Avant Guingamp
Racing Club Lens - Olympique Marseille
Perugia AC - Atalanta Bergamo
Juventus Turin - AS Rome
Energie Cottbus - Borussia Monchengladbach
Bayer Leverkusen - Schalke 04
Messina - Cagliari Calcio
pozdrowienia
i wesolych swiat!!!

Strona 6 z 13 1 2 4 5 6 7 8 12 13

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, latajaca_holenderka, aker, Lukasz111, Sensei, rymoholik), 2,091 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,465
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1