|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831 |
Fulham-Everton (anglia) Southampt.-Bolton (anglia) Le Havre-Ajaccio (francja) Reggina-AS Roma (wlochy) Cottbus-Hamburg (niemcy) Swit NDM-Arka Gd (2 polska) FC Zurich-Y.B.Bern (szwajcaria)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
wyniki i tabela jutro ok.17
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
6 KOLEJKA:
NORBI - CIGAR 3 - 2 RAIN - MISZCZU 3 - 0 w TOMCHO - LUKBOJ 4 - 2 DANI - HYSIO 1 - 3 VERIDE - MAYCJ 1 - 2
1. NORBI 17 11-7 (4-1-1) 2. VERIDE 14 16-11 (3-2-1) 3. TOMCHO 14 15-10 (3-1-2) 4. RAIN 12 12-6 (4-0-1) 5. CIGAR 12 13-12 (3-1-2) 6. HYSIO 12 11-10 (2-2-2) 7. LUKBOY 12 11-14 (2-2-2) 8. MAYCJ 10 11-10 (2-2-2) 9. DANI 10 11-13 (2-1-3) ^^^ 10. MISZCZU 4 7-13 (0-2-4) ^^^
^^^ - TYM SYMBOLEM BĘDĄ ZAZNACZANE MIEJSCA Z KTÓRYCH ZESPOŁY SPADNA DO 1 LIGI
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
7 KOLEJKA:
DANI - MISZCZU RAIN - LUKBOJ TOMCHO - MAYCJ VERIDE - NORBI CIGAR - HYSIO
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
!!!UWAGA!!!
DO ZAKOŃCZENIA ROZGRYWEK POZOSTAŁY JESZCZE 3 KOLEJKI (KTO Z KIM W NAJBLIŻSZEJ KOLEJCE WYŻEJ) DO 1 LIGI SPADNĄ DWA ZESPOŁY (CZYLI ZESPOŁY Z MIEJSC 10 I 9) A AWANSUJĄ DO EKSTRALIGI RÓWNIEŻ DWA ZESPOŁY (1 I 2 Z 1 LIGI)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
10 May 03 15:00 Udinese v Modena 10 May 03 15:30 VfL Wolfsburg v Kaiserslautern 10 May 03 20:00 Auxerre v Lille OSC 10 May 03 20:00 Nantes v Guingamp 11 May 03 15:30 Elazig v Bursa 11 May 03 15:30 Denizli v Diyarbakir 11 May 03 18:00 Mallorca v Real Sociedad
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,624 |
Tottenham - Blackburn FC Sewilla - Barcelona Mallorca - Real Sociedad Ajaccio-Nice Lyon - PSG Bologna - Lazio Truidense-Lierse
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,787
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,787 |
Witam!!! Trzebą wziąsc sie do roboty!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
1)Rennes - Strasbourg X 2)Sedan - Bastia X 3)Hertha - Bayern M. X 4)M'Gladbach - Rostock X 5)Wolfsburg - K'Lautern X 6)Piacenza - Reggina X 7)Espanyol - Osasuna X Pozdrawiam przeciwnika!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697 |
Leeds-Aston V Ajaccio-Nice Inter Milan-Parma Empoli-Bergamo Hamburg-Leverkusen Malaga-La Coruna Zagl.Lubin-Lech P typy totalnie nieprezemyslane ale nie mam czasu pozdrowienia
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 124
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 124 |
1.G.Zabrze-GKS Kat. 2.Rennes-Strasbourg 3.Empoli-Bergamo 4.Espanyol-Pamplona 5.Lokeren-FC Bruggy 6.St.Liege-Genk 7.Breda-Utrecht
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
Moje remisy:
#1 Chelsea - Liverpool #2 Leeds - Aston Villa #3 Tottenham - Blackburn #4 Nantes - Guingamp #5 Brescia - AC Milan #6 Bologna - Lazio #7 Empoli - Bergamo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031 |
ruch - szczakowianka gornik - katowice espanyol - osasuna olympiakos - panathiniakos sochaux - marsylia sedan - bastia ajaccio - nicea
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831 |
witam i nadrabiam zaleglosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
G.Zabrze-GKS Kat (polska) Grazer AK-Sturm G (austria) Ternana-Sampdoria (2 wlochy) Viborg-AB Kopenh (dania) Ol.Pireus-Panath (grecja) Everton-Manch.Utd (anglia) Manch.C.-Southamp (anglia)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831 |
siemka chyba musze zmienic jeden mecz bo mecz z 2 ligi wloskiej jest jutro a meczy z poniedzialku chyba juz nie mozna wiec zastepuje go meczem
Sevilla-Barcelona
bo tylko to mi zostalo narka i sory za zamieszanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
wyniki i tabela jutro ok godz. 17 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
WYNIKI I TABELA
DANI - MISZCZU 4:0 w RAIN - LUKBOJ 2:1 TOMCH0 - MAYCJ 3:0 w VERIDE - NORBI 2:3 CIGAR - HYSIO 1:0
1. NORBI* 20 14-9 (5-1-1) 2. TOMCHO 17 18-10 (4-1-2) 3. RAIN 15 14-7 (5-0-1) 4. CIGAR 15 14-12 (4-1-2) 5. VERIDE 14 18-14 (3-2-2) 6. DANI* 13 14-13 (3-1-3) 7. HYSIO 12 11-11 (2-2-3) 8. LUKBOY 12 12-15 (2-2-3) 9. MAYCJ* 10 11-13 (2-2-3) ^^^ 10. MISZCZU** 4 7-16 (0-2-5) ^^^
* OZNACZAJĄ ILOSĆ MECZY ODDANYCH WALKOWEREM
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831 |
widze jednak ze nie uznales mi meczu sevilli
narka
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
A może ktoś już wskoczy na miejsce MISZCZU z 1 ligi??? Chyba, że odbędzie to się kiedy nie poda typów po raz 3!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
trzeba oddać najpierw 3 mecze walkowerem żeby sobie zasłużyć na wylecenie z ekstraligi hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,624 |
GKS Kat.-Wisla Kr Modena-Inter Milan Reggina-Juventus Brema-Schalke La Coruna-Valencia Valladol.-Espanyol Charleroi-Beveren
|
|
|
Link skopiowany do schowka