|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
8 KOLEJKA:
TOMCHO - MISZCZU HYSIO - LUKBOJ MAYCJ - NORBI CIGAR - DANI RAIN - VERIDE
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831 |
Polonia W.-Gornik Lech Pozn.-Groclin Modena-Inter Milan Cottbus-Nurnberg Pamplona-Betis Partick-Dundee Utd Lierse-Lokeren
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,787
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,787 |
Witam!!! 1)Polonia - Gornik Z. X 2)La Coruna - Valencia X 3)Wolfsburg - Hertha X 4)Brema - Schalke X 5)G'Birligi - Besiktas X 6)Chievo - Roma X 7)Alaves - Bilbao X Pozdrawiam przeciwnika!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
Moje remisy w 8 kolejce:
#1 Polonia W. - Gornik #2 Strasbourg - Auxerre #3 Chievo - AS Roma #4 Reggina - Juventus #5 Perugia - Udinese #6 K'lautern - Dortmund #7 Valladolid - Espanyol
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 124
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 124 |
1.Brema-Schalke 2.Valladol.-Espanyol 3.Karnten-Salzburg 4.Swit NDM-Al.Konin 5.Motherw.-Aberdeen 6.Hr.Kralove-Ostrava 7.Modena-Inter Milan
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
Oryginalnie wysłał lukboj: [qb]Moje remisy w 8 kolejce:
#1 Polonia W. - Gornik #2 Strasbourg - Auxerre #3 Chievo - AS Roma #4 Reggina - Juventus #5 Perugia - Udinese #6 K'lautern - Dortmund #7 Valladolid - Espanyol[/qb] Liga Francuska gra dopiero 20 maja więc wzamian za typ #2 Feyenoord - PSV
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
sobota
15:00 Chievo - AS Roma 15:30 Bochum - Hamburg 15:30 Diyarbakir - Malatya 16:00 Livingstone - Hibernian 20:30 Santander - Athletico Madryt
niedziela
16:30 Olomouc - Ceske Budejovice 16:30 Pribram - FC Synot
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031 |
czesc Tomcho prawdopodobnie w tej kolejce wygramy walkowerami..... w ostatniej kolejce bede mial 3 pkty przewagi nad TOba, niech Pele poda regulamin, czy o ostetcznym zwyciestwie ( w przypadku rownej ilosci punktow) decyduje bezposredni mecz, czy bilnas bramek czy tez bedzie baraz. Przypomina ze nieszczescliwie oddalem Ci walkowera, bo mialem problemy z netem pozdrawiam i prosze Pele o odpowiedz!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697 |
jestem za rozwiazaniem ze przy rownej ilosci punktow rozgrywamy dodatkowy pojedynek.zawsze bedzie ciekawiej!!! pozdrowienia
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697 |
Vicenza Calcio - Lecce US Real Oviedo - Sporting Gijon Chievo-Verona - AS Rome Real Valladolid - Espanyol Barcelona Hannover 96 - Borussia Monchengladbach Hansa Rostock - Arminia Bielefeld Polonia Warsaw - Gornik Zabrze pozdrowienia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031 |
Tomcho popieram ewentualny baraż (mecz i rewanż z bramkami na wyjeździe podwojnymi), ale mam nadzieje ze Cię "stuknę" bez niego ;-) mimo wszystko powodzenia! pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031 |
chievo - roma modena - inter blsany - slavia praga kasierslautern - dortmund hearts - rangers feyenord - psv cottbus - nurnberga <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697 |
rowniez zycze powodzenia moze pele wystawi jakies kursy na to kto zdobedzie mistrza w remislidze hahhaha bo dzis placa na tomch0 1,2 a na norbi 1,25 pozdrowienia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031 |
hahaha cos Ci sie chyba pomylilo Tomcho, troche za male te kursy przy takiej walce, na mnie 1.75, na Ciebie 1.85 ;-) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> a moze jeszcze ktos trzeci? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> przy zalozeniu naszych walkowerow liczymy sie tylko my
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031 |
a tak wogole Pele to w ramach 2 ostatnich teminow powinny byc ne obligatoryjne, proponuje wylaczenie privow ;-) zeby czasem pozakulisowe uklady nie zadecydowaly o utrzymaniu sie czy awansie z 1 ligi, ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
NORBI I TOMCHO macie bardzo dobre pomysły ale po zakończeniu naszych rozgrywek już niezbyt dużo lig będzie grało i trudno bedzie wam wytypować 7 remisów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> więc w razie równej liczby punktów o wyższej lokacie bedzie decydowała liczba strzelonych i straconych bramek (czyli kto bedzie na wiekszym plusie ten bedzie wyżej w tabeli, z koleji gdy i "plus" będzie równy to decydowało będzie to kto strzelił wiecej bramek, a gdy i tu byłby remis to dopiero odbył by sie jeden dodatkowy mecz na neutralnym terenie:) )
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697 |
zbliza sie koniec pasjonujacego konkursu(wielkie dzieki PELE)ale chce podziekowac osobie ktore swietnie pomogla go prowadzic i dostarczyla mnostwa emocji i statystyk wielkie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: i uklony dla VERIDE pozdrowienia
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697 |
a troche <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: wy..... to powiem cos od siebie JUVENALIOM NIEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!! pozdrowienia
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
TOMCHO pisałeś tam w jednym z poprzednich postów abym napisał kursy kto będzie mistrzem hmm z chęcią bym to zrobił ale było by mi troszkę niezręcznie bo to tak jak bym kogoś faworyzował <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> no ale zastanowie sie i moze cos wymyśle i coś napisze:)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
Co Ty szefie nie wiesz co to są JUVENALIA :eek:
Dla Ciebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: żeby Ci sie skojarzyło i jeszcze jedno dla mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
JUVENALIA, JUVENALIA KTO NIE PIJE TEN KANALIA
|
|
|
Link skopiowany do schowka