Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 5 1 2 3 4 5
#20262 19/07/2002 13:35
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Quote
Oryginalnie wysłał slav007o:
Lepiej i bardziej przejrzyście będzie to wyglądać jak zrobię sobie taką listę i tam będę podawał trafione i nietrafione typy:

Costa, A - Verkerk, M TYP 1 (1.20)
10 jednostek WON

Pless, K - Sa, A TYP 2 (1.75)
10 jednostek WON

Pless, K - Sa, A TYP 2 (1.75)
Costa, A - Verkerk, M TYP 1 (1.20)
Razem kurs (2.1)
5 jednostek WON

Zysk/Strata netto = 15 +
-------------------------------------------------

Kohlmann, M - Chela, J-I TYP 2 (1.18)
10 jednostek WON

Balcells, J - Saretta, F TYP 2 (1.57)
10 jednostek LOST <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Van Lottum, J - Sluiter, R TYP 1 (2.50)
5 jednostek WON

Ferrer, D - M Lopez TYP 1 (1.55)
10 jednostek WON

Moya, C - Gross, O TYP 1 (1.12)
10 jednostek WON

Moya, C - Gross, O TYP 1 (1.12)
Kohlmann, M - Chela, J-I TYP 2 (1.18)
Balcells, J - Saretta, F TYP 2 (1.57)
Razem kurs (2.0)
5 jednostek przez Sarette LOST <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Zysk/Strata netto = +16
-------------------------------------------------

Zaraz wszystko sobie podliczę i zobaczymy czy rzeczywiście opłaca się grać typy SLAVA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdrawiam

SLAV
I wszystko jasne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

SLAV

Bonus: Unibet
#20263 19/07/2002 14:25
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Na dziś proponuję:

Jużny, M - El Aynaoui, Y TYP 2 (1.50
10 jednostek

Balcells, J - Chela, J-I TYP 2 (1.45)
10 jednostek

Pavel, A - Burgsmuller, L TYP 1 (1.33)
10 jednostek

Costa, A - Sa, A TYP 2 (2.60)
5 jednostek

Pavel, A - Burgsmuller, L TYP 1 (1.33)
Ljubicić, I - Krajan, Z TYP 1 (1.20)
Moya, C - Vicente, F TYP 1 (1.25)
Razem kurs (1.99)
5 jednostek

Pozdrawiam

SLAV

#20264 19/07/2002 14:28
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Sorki Slav za zmuszenie do polieczeni jeszcze raz po prostu myslalem ze to podsumowanie jest po kazdym dniu ( te +31) a nie liczone lacznie ( ale przynajmniej widzisz ze ktos to czyta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )
powodzenia

#20265 19/07/2002 15:26
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
pavel bargusmuller 1 @1,4
polska argentyna 1 @1,5
50 jednostek ewk=105 jednostek
podliczenie na koniec tygodnia

#20266 19/07/2002 15:35
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Quote
Oryginalnie wysłał vonseb:
Sorki Slav za zmuszenie do polieczeni jeszcze raz po prostu myslalem ze to podsumowanie jest po kazdym dniu ( te +31) a nie liczone lacznie ( ale przynajmniej widzisz ze ktos to czyta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )
powodzenia
Zwykł mój dziadek mówić "jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma", a ja powiem że jestem zadowlony z tego iż mam chociaż dwóch trzech stałych bywalców w topicu. Może to nie jest dużo, ale ja jestem happi że w ogóle kogoś zainteresowałem moimi typami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pozdrawiam Vonseb, Majox i oczywiście Ryan Giggs

SLAV

#20267 20/07/2002 01:28
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
Quote
Oryginalnie wysłał majox:
[qb]pavel bargusmuller 1 @1,4
polska argentyna 1 @1,5
50 jednostek ewk=105 jednostek
podliczenie na koniec tygodnia[/qb]
no i pavel przegrał

coś nie idzie dam sobie przerwę z obstawianiem do czasu aż ruszą moje ulubione ligi
bo granie na siłę nie przynosi rezultatów

pozdrowienia

#20268 20/07/2002 01:42
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Nie zalamuj sie Majox , ktos kiedys na forum tenisowym stwierdzil madrze, ze Rumonow sie nie gra i to szczera prawda, ktora i ja dzis niestety nie posluchalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> - nie moge zrozumiec jak Pavel nie poradzil sobie z tak przecietnym graczem jak Burgsmuller <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#20269 20/07/2002 04:53
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
nie udalo sie narazie plecy coz trzeba probowac dalej

obecnie 975 jednostek

baltimore orioles - chicago white sox 1 1.75 unibet X 10 jedn. - ew. wygrana - 17.50

new york yankees boston red sox 1 2.15 unibet
rowniez za 10 jednostek ew. wygrana - 21.50

#20270 20/07/2002 10:42
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Ja tez Slavoo oglądam twoj topic napisz tenis na sobote bo nie wiem sam co wybrac .

#20271 20/07/2002 16:15
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
nie załamuję się bo wiem że gdy ruszą moje ligi to się odrobię tak było rok temu i w tym oby też tak się stało
ale jestem bogatszy o nowe doświadczenie
jednak w okresie od MŚ do teraz straciłem trochę kasy i nie chcę tego dalej kontynuować
więc nigdy więcej grania na siłę a jako że polegam głównie na swoich wiadomościach nie chcę grać czyiś typów o których nie mam pojęcia tak jak zagrałem parę razy tenis czy mlb
czekam na piłkę nożną i zbieram pieniążki na obstawianie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#20272 21/07/2002 01:05
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Quote
Oryginalnie wysłał Slawek 007:
[qb]Ja tez Slavoo oglądam twoj topic napisz tenis na sobote bo nie wiem sam co wybrac .[/qb]
Sory Slawek że nie podałem nic z tenisa na sobotę, ale dopiero co przyszedłem - to po pierwsze - a po drugie to jestem troche wkurzony po wczorajszym gdy wiedziałem że nie powinienem podawać typów na siłę a jednak to zrobiłem. Zaraz zrobię podsumowanie typów i analizę sporkań w tenisie które sie odbyły i może zaraz coś pomogę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

SLAV

#20273 21/07/2002 03:31
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Podsumowanie:

Jużny, M - El Aynaoui, Y TYP 2 (1.50
10 jednostek LOST

Balcells, J - Chela, J-I TYP 2 (1.45)
10 jednostek WON

Pavel, A - Burgsmuller, L TYP 1 (1.33)
10 jednostek LOST

Costa, A - Sa, A TYP 2 (2.60)
5 jednostek LOST

Pavel, A - Burgsmuller, L TYP 1 (1.33)
Ljubicić, I - Krajan, Z TYP 1 (1.20)
Moya, C - Vicente, F TYP 1 (1.25)
Razem kurs (1.99)
5 jednostek LOST

Budżet 1000
Postawione 115
Zysk/Strata netto 5,5+
Razem 1031


Na jutro nic nie daję bo znowu będzie tak jak ostatnio, a prawdziwego gracza poznaje się przecież po tym że nie typuje na siłę, a tak było z tymi moimi typami ze piątku.
Od teraz zaczynam naprawdę grać i już raczej będę wykorzystywał fakt iż ustaliłem sobie za limit 100 jednostek, a nie 10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Pozdrawiam

SLAV

#20274 22/07/2002 20:42
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
witam
mój stan konta po ostatnich typach to 962.5 jedn.

a dzisiaj tak typuje :

rosenborg - viking 1
kurs ( unibet ) 1.53 X 10 jedn. ew. wygrana 15.30

sqillari - sanchez 2
kurs ( unibet ) 1.55 X 10 jedn.ew.wygrana 15.50

...to do nastepnych typów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#20275 23/07/2002 02:59
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
No to teraz zaczynamy prawdziwą grę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , fakt, faktem tylko przez tydzień, ale zawsze coś:

Kournikova, A - Smashnova, A TYP 2 (1.70)
kursu na ten mecz nie ma Unibet, ale powinien on oscylować około 1.70, a nie tak jak ma prof 1.5 (sic)
100 jednostek

Lisnard, J-R - Burgsmuller, L TYP 2 (1.45)
100 jednostek

Sa, A - Knowle, J TYP 1 (1.50)
100 jednostek

Kournikova, A - Smashnova, A TYP 2 (1.70)
Lisnard, J-R - Burgsmuller, L TYP 2 (1.45)
Sa, A - Knowle, J TYP 1 (1.50)
Kiefer, N - Gimelstob, J TYP 1 (1.62)
Razem kurs (5.99)
10 jednostek

Kournikova, A - Smashnova, A TYP 2 (1.70)
Lisnard, J-R - Burgsmuller, L TYP 2 (1.45)
Sa, A - Knowle, J TYP 1 (1.50)
Kiefer, N - Gimelstob, J TYP 1 (1.62)
Vahaly, B - Sanguinetti, D TYP 2 (1.60)
Eazem kurs (9.6)
10 jednostek

Z tych typów co podałem Tomex23 (jeżeli oczywiście jesteś nadal zainteresowany) uważam że są to całkiem pewne meczyki, jak na kursy jakie dają bukmacherzy, oczywiście jednak pamiętaj że nie ma pewniaków więc nie radziłbym dużo stawiać na combosa, najwięcej bym dał chyba meczowi Smashnowej z Kurnikową, ale kto wie, może Ania rzeczywiście wreszcie będzie chciałe udowodnić że nie tylko dobrze się porusza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , ale równie dobrze gra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam

SLAV

#20276 23/07/2002 03:06
Dołączył: Mar 2002
Posty: 677
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 677
O widzę, że jesteś slav fachowcem od poruszania Ani <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . A ogólnie to też zagrałem Anię i zastanawiam się właśnie, kiedy sie obudzi i coś zagra, ale też mam nadzieję, że jeszcze nie teraz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> .
Pozdrawiam!

#20277 23/07/2002 03:24
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Quote
Oryginalnie wysłał slav007o:
[qb] uważam że są to całkiem pewne meczyki, najwięcej bym dał chyba meczowi Smashnowej z Kurnikową,
SLAV[/qb]
Jedna z zasad jaką mam wpisana m moim "dekalogu typera" brzmi -

"...nie stawiaj dużej kasy na spotkanie tenisa i pod żadnym pozorem nie doklejaj go do kilku kuponów jednoczesnie"

proszę wyciągnąc wnioski samemu i pamietajcie jak zdadziecką dyscyplina tenis jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

POZDRAWIAM
DJ SOSNA

#20278 23/07/2002 04:45
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Oby not Dj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , ale will see.

SLAV

#20279 25/07/2002 04:52
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
witam moje konto znow zmalalo o kolejnych 20 jednostek ( rosenborg i sanchez - beznadzieja )

coż trzeba sie odkuc i dzisiaj zagram ostrzej :

stan konta 942.5 jednostek
a na dzis mam taki kupon :

kumulowany:

#20280 25/07/2002 04:58
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
sorki ale wcisnalem nie to co trza
oto kupon kumulowany:

boston red sox - tampa bay red devils 1
kurs 1.38 expekt
cleveland indians - new york yankees 2
kurs 1.43 expekt
roddick - vahally 1 kurs 1.15 expekt
kurs ogolny 2.27 X 100 jednostek ew. wygrana 227

obym sie wreszcie odegral:)

#20281 25/07/2002 06:31
Dołączył: Dec 2000
Posty: 932
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2000
Posty: 932
Wiesz Grajek, jak wejdzie to będzie siur a jeśli nie - to plum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> , więc głowa do góry .

Pozdrawiam - Fish

Strona 2 z 5 1 2 3 4 5

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, $-man, Sensei, betowiec, rafal08, ANZELMO, latajaca_holenderka, Lukasz111), 919 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,151
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1