|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Oryginalnie wysłał slav007o: Lepiej i bardziej przejrzyście będzie to wyglądać jak zrobię sobie taką listę i tam będę podawał trafione i nietrafione typy:
Costa, A - Verkerk, M TYP 1 (1.20) 10 jednostek WON
Pless, K - Sa, A TYP 2 (1.75) 10 jednostek WON
Pless, K - Sa, A TYP 2 (1.75) Costa, A - Verkerk, M TYP 1 (1.20) Razem kurs (2.1) 5 jednostek WON
Zysk/Strata netto = 15 + -------------------------------------------------
Kohlmann, M - Chela, J-I TYP 2 (1.18) 10 jednostek WON
Balcells, J - Saretta, F TYP 2 (1.57) 10 jednostek LOST <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Van Lottum, J - Sluiter, R TYP 1 (2.50) 5 jednostek WON
Ferrer, D - M Lopez TYP 1 (1.55) 10 jednostek WON
Moya, C - Gross, O TYP 1 (1.12) 10 jednostek WON
Moya, C - Gross, O TYP 1 (1.12) Kohlmann, M - Chela, J-I TYP 2 (1.18) Balcells, J - Saretta, F TYP 2 (1.57) Razem kurs (2.0) 5 jednostek przez Sarette LOST <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Zysk/Strata netto = +16 -------------------------------------------------
Zaraz wszystko sobie podliczę i zobaczymy czy rzeczywiście opłaca się grać typy SLAVA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdrawiam
SLAV I wszystko jasne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Na dziś proponuję:
Jużny, M - El Aynaoui, Y TYP 2 (1.50 10 jednostek
Balcells, J - Chela, J-I TYP 2 (1.45) 10 jednostek
Pavel, A - Burgsmuller, L TYP 1 (1.33) 10 jednostek
Costa, A - Sa, A TYP 2 (2.60) 5 jednostek
Pavel, A - Burgsmuller, L TYP 1 (1.33) Ljubicić, I - Krajan, Z TYP 1 (1.20) Moya, C - Vicente, F TYP 1 (1.25) Razem kurs (1.99) 5 jednostek
Pozdrawiam
SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Sorki Slav za zmuszenie do polieczeni jeszcze raz po prostu myslalem ze to podsumowanie jest po kazdym dniu ( te +31) a nie liczone lacznie ( ale przynajmniej widzisz ze ktos to czyta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139 |
pavel bargusmuller 1 @1,4 polska argentyna 1 @1,5 50 jednostek ewk=105 jednostek podliczenie na koniec tygodnia
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Oryginalnie wysłał vonseb: Sorki Slav za zmuszenie do polieczeni jeszcze raz po prostu myslalem ze to podsumowanie jest po kazdym dniu ( te +31) a nie liczone lacznie ( ale przynajmniej widzisz ze ktos to czyta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) powodzenia Zwykł mój dziadek mówić "jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma", a ja powiem że jestem zadowlony z tego iż mam chociaż dwóch trzech stałych bywalców w topicu. Może to nie jest dużo, ale ja jestem happi że w ogóle kogoś zainteresowałem moimi typami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Pozdrawiam Vonseb, Majox i oczywiście Ryan Giggs SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139 |
Oryginalnie wysłał majox: [qb]pavel bargusmuller 1 @1,4 polska argentyna 1 @1,5 50 jednostek ewk=105 jednostek podliczenie na koniec tygodnia[/qb] no i pavel przegrał coś nie idzie dam sobie przerwę z obstawianiem do czasu aż ruszą moje ulubione ligi bo granie na siłę nie przynosi rezultatów pozdrowienia
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Nie zalamuj sie Majox , ktos kiedys na forum tenisowym stwierdzil madrze, ze Rumonow sie nie gra i to szczera prawda, ktora i ja dzis niestety nie posluchalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> - nie moge zrozumiec jak Pavel nie poradzil sobie z tak przecietnym graczem jak Burgsmuller <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
nie udalo sie narazie plecy coz trzeba probowac dalej
obecnie 975 jednostek
baltimore orioles - chicago white sox 1 1.75 unibet X 10 jedn. - ew. wygrana - 17.50
new york yankees boston red sox 1 2.15 unibet rowniez za 10 jednostek ew. wygrana - 21.50
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802 |
Ja tez Slavoo oglądam twoj topic napisz tenis na sobote bo nie wiem sam co wybrac .
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139 |
nie załamuję się bo wiem że gdy ruszą moje ligi to się odrobię tak było rok temu i w tym oby też tak się stało ale jestem bogatszy o nowe doświadczenie jednak w okresie od MŚ do teraz straciłem trochę kasy i nie chcę tego dalej kontynuować więc nigdy więcej grania na siłę a jako że polegam głównie na swoich wiadomościach nie chcę grać czyiś typów o których nie mam pojęcia tak jak zagrałem parę razy tenis czy mlb czekam na piłkę nożną i zbieram pieniążki na obstawianie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Oryginalnie wysłał Slawek 007: [qb]Ja tez Slavoo oglądam twoj topic napisz tenis na sobote bo nie wiem sam co wybrac .[/qb] Sory Slawek że nie podałem nic z tenisa na sobotę, ale dopiero co przyszedłem - to po pierwsze - a po drugie to jestem troche wkurzony po wczorajszym gdy wiedziałem że nie powinienem podawać typów na siłę a jednak to zrobiłem. Zaraz zrobię podsumowanie typów i analizę sporkań w tenisie które sie odbyły i może zaraz coś pomogę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Podsumowanie:
Jużny, M - El Aynaoui, Y TYP 2 (1.50 10 jednostek LOST
Balcells, J - Chela, J-I TYP 2 (1.45) 10 jednostek WON
Pavel, A - Burgsmuller, L TYP 1 (1.33) 10 jednostek LOST
Costa, A - Sa, A TYP 2 (2.60) 5 jednostek LOST
Pavel, A - Burgsmuller, L TYP 1 (1.33) Ljubicić, I - Krajan, Z TYP 1 (1.20) Moya, C - Vicente, F TYP 1 (1.25) Razem kurs (1.99) 5 jednostek LOST
Budżet 1000 Postawione 115 Zysk/Strata netto 5,5+ Razem 1031
Na jutro nic nie daję bo znowu będzie tak jak ostatnio, a prawdziwego gracza poznaje się przecież po tym że nie typuje na siłę, a tak było z tymi moimi typami ze piątku. Od teraz zaczynam naprawdę grać i już raczej będę wykorzystywał fakt iż ustaliłem sobie za limit 100 jednostek, a nie 10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Pozdrawiam
SLAV
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
witam mój stan konta po ostatnich typach to 962.5 jedn.
a dzisiaj tak typuje :
rosenborg - viking 1 kurs ( unibet ) 1.53 X 10 jedn. ew. wygrana 15.30
sqillari - sanchez 2 kurs ( unibet ) 1.55 X 10 jedn.ew.wygrana 15.50
...to do nastepnych typów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
No to teraz zaczynamy prawdziwą grę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , fakt, faktem tylko przez tydzień, ale zawsze coś:
Kournikova, A - Smashnova, A TYP 2 (1.70) kursu na ten mecz nie ma Unibet, ale powinien on oscylować około 1.70, a nie tak jak ma prof 1.5 (sic) 100 jednostek
Lisnard, J-R - Burgsmuller, L TYP 2 (1.45) 100 jednostek
Sa, A - Knowle, J TYP 1 (1.50) 100 jednostek
Kournikova, A - Smashnova, A TYP 2 (1.70) Lisnard, J-R - Burgsmuller, L TYP 2 (1.45) Sa, A - Knowle, J TYP 1 (1.50) Kiefer, N - Gimelstob, J TYP 1 (1.62) Razem kurs (5.99) 10 jednostek
Kournikova, A - Smashnova, A TYP 2 (1.70) Lisnard, J-R - Burgsmuller, L TYP 2 (1.45) Sa, A - Knowle, J TYP 1 (1.50) Kiefer, N - Gimelstob, J TYP 1 (1.62) Vahaly, B - Sanguinetti, D TYP 2 (1.60) Eazem kurs (9.6) 10 jednostek
Z tych typów co podałem Tomex23 (jeżeli oczywiście jesteś nadal zainteresowany) uważam że są to całkiem pewne meczyki, jak na kursy jakie dają bukmacherzy, oczywiście jednak pamiętaj że nie ma pewniaków więc nie radziłbym dużo stawiać na combosa, najwięcej bym dał chyba meczowi Smashnowej z Kurnikową, ale kto wie, może Ania rzeczywiście wreszcie będzie chciałe udowodnić że nie tylko dobrze się porusza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , ale równie dobrze gra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam
SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 677
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2002
Posty: 677 |
O widzę, że jesteś slav fachowcem od poruszania Ani <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . A ogólnie to też zagrałem Anię i zastanawiam się właśnie, kiedy sie obudzi i coś zagra, ale też mam nadzieję, że jeszcze nie teraz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Pozdrawiam!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Oryginalnie wysłał slav007o: [qb] uważam że są to całkiem pewne meczyki, najwięcej bym dał chyba meczowi Smashnowej z Kurnikową, SLAV[/qb] Jedna z zasad jaką mam wpisana m moim "dekalogu typera" brzmi - "...nie stawiaj dużej kasy na spotkanie tenisa i pod żadnym pozorem nie doklejaj go do kilku kuponów jednoczesnie" proszę wyciągnąc wnioski samemu i pamietajcie jak zdadziecką dyscyplina tenis jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> POZDRAWIAM DJ SOSNA
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Oby not Dj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , ale will see.
SLAV
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
witam moje konto znow zmalalo o kolejnych 20 jednostek ( rosenborg i sanchez - beznadzieja )
coż trzeba sie odkuc i dzisiaj zagram ostrzej :
stan konta 942.5 jednostek a na dzis mam taki kupon :
kumulowany:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
sorki ale wcisnalem nie to co trza oto kupon kumulowany:
boston red sox - tampa bay red devils 1 kurs 1.38 expekt cleveland indians - new york yankees 2 kurs 1.43 expekt roddick - vahally 1 kurs 1.15 expekt kurs ogolny 2.27 X 100 jednostek ew. wygrana 227
obym sie wreszcie odegral:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2000
Posty: 932
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2000
Posty: 932 |
Wiesz Grajek, jak wejdzie to będzie siur a jeśli nie - to plum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> , więc głowa do góry .
Pozdrawiam - Fish
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|