Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 3 1 2 3
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Selby nie ma szans na awans ... i tak jak sądziłem tutaj się bardziej relaksuje, więc za 1,2 to ja podziękuję ... a swoją drogą traktować 1,2 za promocję hmm dziwne
PS. Może ktoś wkleić jaka jest aktualna sytuacja w grupach i kto jeszcze walczy o awans a kto już tylko trening wink

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Dzisiejsze mecze:

godz. 13.00
Ding Junhui v Dominic Dale | Sędziuje Eirian Williams
Mark Williams v Peter Ebdon | Sędziuje ???

godz. 15.00
Joe Perry v Ali Carter | Sędziuje Eirian Williams
Ryan Day v Alex Borg | Sędziuje Ray DeBaptista

godz. 19.00
Neil Robertson v Joe Swail | Sędziuje Terry Camilleri
Stephen Lee v Marco Fu | Sędziuje Michaela Tabb

godz. 21.00
Stephen Hendry v Stephen Maguire | Sędziuje Terry Camilleri
Mark Selby v Tony Drago | Sędziuje Pete Williamson

A tu link do aktualnej tabeli:

http://147.pl/articles.php?_cat=turnieje&_id=3

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
No to w takim układzie ja się skuszę na Cartera i Robertsona w dubelku DNB. Obaj mają szansę na wyjście...kursy b.przyzwoite. Obaj grają dobry snooker

Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
prosze o podpowiedz czy z kazdej grupy wychodzi tylko zwyciezca??czy jest inaczej dziekuje i sorka ze zbedne zasmiecanie

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Tak z każdej grupy wychodzi tylko zwycięzca od razu do półfinału.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Patrzać na kalendarz gier i ilość spotkań do rozegrania wnoszę że tylko zwycięzcy...ale nie daje uciąć sobie... grin

Dołączył: Aug 2005
Posty: 25
C
newbie
newbie
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 25
Ja dałem wszystkich ,którzy ,,muszą''
JUNHUI-Dale-->1
Perry-CARTER-->2
ROBERTSON-Swail-->1
S.HENDRY-Maguire-->1


Zastanawia mnie tylko Perry-Carter.
Perry ma właściwy układ gier.

Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
S.Hendry-Maguire zablokowany w toto ??

Dołączył: Feb 2005
Posty: 390
W
enthusiast
enthusiast
W Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 390
Witam, tak jak napisał Piostar wychodzi tylko zwycięzca. rozkład meczy: http://www.globalsnookercentre.co.u...fessional/2008-Malta-Cup-Information.htm

Dziś podobnie jak chorrycho stawiam na tych którzy "muszą" wygrać odpuściłbym jednak Hendrego słabo wczoraj grał dużo błędów których Drago nie wykorzystał, najpewniejszy wydaje się Robertson, Cartera warto wziąć ze względu na kurs a i wczoraj grał bardzo dobrze z Higginsem i żeby nie błąd w 5 Framie (prowadził 3-1) to by oczyścił stół, Na Junghui-u straciłem sporo kasy na meczu z Dottem ale dziś myśle ze odrobie tą strate stawiając na niego.

Podsumowując:
Jungui + Robertson za średnią stawke
Carter w singlu za średnią stawke
Robertson grubiej w singlu

Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
ktoś jest zorientowany jak sie przedstawia sprawa w stsie jeżeli będzie remis w spotkaniu? bo u nich brak opcji remisu niższe kursy jak coś zwrot????

Dołączył: Feb 2005
Posty: 390
W
enthusiast
enthusiast
W Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 390
taka ciekawostka w Mixie zablokowali Hendrego i Day'a...

Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
W sumie fajnie sie czyta niektore posty. Treningowy mecz Selbego za 1.20 to promocja, Ding wygra bo musi,a oczywiscie Dale mu to ulatwi bo przeciez fakt ze ma polfinal na wyciagniecie reki jest malo istotny. Przeciez te trzy wygrane mecze to czysty przypadek bo i tak mu pewnie nie zalezy na tym turnieju. Ludzie zastanowcie sie chwile a potem piszcie.Przeciez Dale wie ze jesli przegra to mniej wiecej na 70% moze zapomniec o polfinale. Krotko mowiac u mnie poszedl Robertson i LAY na Dinga.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,582
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,582
Niektorzy z Was maja chyba problemy z czytaniem ze zrozumieniem.
Piszac o promocji chodzilo mi glownie o to ze Unibet walnal sie ustalajac kurs w meczu Selby - Drago w opcji DNB. Poniewaz nie moze byc (a jednak byl) kurs na DNB wyzszy niz na zwykle win. I w tym sensie uwazam ze kurs na Selby DNB 1,20 (a raczej byl, teraz juz 1,10) to promocja. Poniewaz jak dla mnie Selby mimo braku szans na awans NIE PRZEGRA meczu z Drago. Po pierwsze i najwazniejsze Drago gra slabo jezeli nie fatalnie w tym turnieju. Po drugie za kazde miejsce jest odpowiednio wyzszy hajs.

Pozdrawiam...

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Z tego co pamiętam i z tego co mówił Jewtuch (bądź Kruk) na antenie Eurosportu różnica pomiędzy poszczególnymi miejscami w grupie to raptem 250€.

Dla niektórych może dużo, dla innych być może nie ma to znaczenia. Ja wiem jedno Drago z pewnością powalczy o kilka frame'ów aby przynajmniej choć trochę osłodzić maltańskiej publiczności poprzednie występy.

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Mam pytanie tych co obserwowali ten turniej o mecz J.Swail-S.Lee - wiem ze ten mecz w zasadzie o nic ( o 4 miejsce w grupie ) ale jak widzialem wczorajsza forme Swail-a to kusi mnie postawic na Lee. Aczkolwiek patrzac na suche wyniki to postawa Lee jest jeszcze gorsza niz Swaila. Ogladal ktos moze jak gral Lee na Malcie.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Jeśli chcesz grać Lee to moim zdaniem tylko z opcją draw no bet. Obaj prezentują się słabo, choć wczoraj Swail z Robertsonem przeszli samych siebie. Lee widziałem przez chwilę śledząc relację w Internecie. Grał źle ale i tak lepiej od Swaila smile

Dla mnie dziś najlepsze typy to: KenDo, Murphy (obaj opcje draw no bet) i Chińczyk Ding. Wszyscy Ci zawodnicy prezentują się dużo lepiej od swoich rywali i myślę że takiego tripla można zagrać.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 25
C
newbie
newbie
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 25
Ja gram ,,walczących''o 1 m-ce.
HIGGINS-Perry-->1
DOHERTY-Robertson-->1
MURPHY-Hendry-->1
Higginslepszy od Perrego,Doherty to klasa.
Hendry musi wygrać więc PRZEGRA.

Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Nie bede oryginalny i zgodze sie z wypowiedzia kolegi.Najlepsze rozwiazanie to chyba dzisiaj Ken Doherty, z tym ze jemu wystarczy chyba remis i Ding.Co prawda Dale mial wczoraj swoje szanse,ale niestety ich nie wykorzystal.Warto tez zauwazyc ze obydwoje popelnili wczoraj kilka prostych bledow,jednak bez wiekszych konsekwecji dla Chinczyka.Natomiast najistotniejszy jest chyba fakt ze Wlliams gra juz o pietruszke,dodajac do tego fakt ze jego forma jest mocno przecietna,wiec wynik wydaje sie oczywisty,choc nie mozna zapominac ze w sporcie nie takie rzeczy sie zdarzały.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Weźcie pod uwagę, że np. Higginsowi i Doherty'emu do awansu wystarczy remis. A Perry i Robertson w tym turnieju prezentują się całkiem, całkiem, więc wcale tak łatwo wygrać nie będzie.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Robertson dobrze?

Hmm a czy widziałeś jego spotkanie wczorajsze ze Swailem? Można było się załamać oglądając grę Australijczyka. Break powyżej 30 pkt to było naprawdę wydarzenie, nie wspomnę o ilości spudłowanych prościutkich bil (zazwyczaj czarna). Kwintesencją i podsumowaniem wczorajszego meczu, była akcja kiedy wbijał czarną mając ustawioną białą na wprost. Czarna wyleciała poza stół, biała wpadła do "dziury".

Bądźmy szczerzy grał Neil źle i takie podarunki kilkarotne we frejmie, Ken spokojnie wykorzysta. Ponieważ jednak jest to walka o wyjście i Dohertemu wystarcza remis proponuje grać opcję (draw no bet).

Strona 2 z 3 1 2 3

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, Sensei, alfa, latajaca_holenderka, rymoholik, Lukasz111, aker, Akhu, Kretol), 795 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,133
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1