|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Selby nie ma szans na awans ... i tak jak sądziłem tutaj się bardziej relaksuje, więc za 1,2 to ja podziękuję ... a swoją drogą traktować 1,2 za promocję hmm dziwne PS. Może ktoś wkleić jaka jest aktualna sytuacja w grupach i kto jeszcze walczy o awans a kto już tylko trening 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Dzisiejsze mecze: godz. 13.00 Ding Junhui v Dominic Dale | Sędziuje Eirian Williams Mark Williams v Peter Ebdon | Sędziuje ??? godz. 15.00 Joe Perry v Ali Carter | Sędziuje Eirian Williams Ryan Day v Alex Borg | Sędziuje Ray DeBaptista godz. 19.00 Neil Robertson v Joe Swail | Sędziuje Terry Camilleri Stephen Lee v Marco Fu | Sędziuje Michaela Tabb godz. 21.00 Stephen Hendry v Stephen Maguire | Sędziuje Terry Camilleri Mark Selby v Tony Drago | Sędziuje Pete Williamson A tu link do aktualnej tabeli: http://147.pl/articles.php?_cat=turnieje&_id=3
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
No to w takim układzie ja się skuszę na Cartera i Robertsona w dubelku DNB. Obaj mają szansę na wyjście...kursy b.przyzwoite. Obaj grają dobry snooker
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184 |
prosze o podpowiedz czy z kazdej grupy wychodzi tylko zwyciezca??czy jest inaczej dziekuje i sorka ze zbedne zasmiecanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Tak z każdej grupy wychodzi tylko zwycięzca od razu do półfinału.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Patrzać na kalendarz gier i ilość spotkań do rozegrania wnoszę że tylko zwycięzcy...ale nie daje uciąć sobie... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 25
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2005
Posty: 25 |
Ja dałem wszystkich ,którzy ,,muszą'' JUNHUI-Dale-->1 Perry-CARTER-->2 ROBERTSON-Swail-->1 S.HENDRY-Maguire-->1
Zastanawia mnie tylko Perry-Carter. Perry ma właściwy układ gier.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461 |
S.Hendry-Maguire zablokowany w toto ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 390
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 390 |
Witam, tak jak napisał Piostar wychodzi tylko zwycięzca. rozkład meczy: http://www.globalsnookercentre.co.u...fessional/2008-Malta-Cup-Information.htmDziś podobnie jak chorrycho stawiam na tych którzy "muszą" wygrać odpuściłbym jednak Hendrego słabo wczoraj grał dużo błędów których Drago nie wykorzystał, najpewniejszy wydaje się Robertson, Cartera warto wziąć ze względu na kurs a i wczoraj grał bardzo dobrze z Higginsem i żeby nie błąd w 5 Framie (prowadził 3-1) to by oczyścił stół, Na Junghui-u straciłem sporo kasy na meczu z Dottem ale dziś myśle ze odrobie tą strate stawiając na niego. Podsumowując: Jungui + Robertson za średnią stawke Carter w singlu za średnią stawke Robertson grubiej w singlu
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461 |
ktoś jest zorientowany jak sie przedstawia sprawa w stsie jeżeli będzie remis w spotkaniu? bo u nich brak opcji remisu niższe kursy jak coś zwrot????
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 390
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 390 |
taka ciekawostka w Mixie zablokowali Hendrego i Day'a...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748 |
W sumie fajnie sie czyta niektore posty. Treningowy mecz Selbego za 1.20 to promocja, Ding wygra bo musi,a oczywiscie Dale mu to ulatwi bo przeciez fakt ze ma polfinal na wyciagniecie reki jest malo istotny. Przeciez te trzy wygrane mecze to czysty przypadek bo i tak mu pewnie nie zalezy na tym turnieju. Ludzie zastanowcie sie chwile a potem piszcie.Przeciez Dale wie ze jesli przegra to mniej wiecej na 70% moze zapomniec o polfinale. Krotko mowiac u mnie poszedl Robertson i LAY na Dinga.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,582
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,582 |
Niektorzy z Was maja chyba problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Piszac o promocji chodzilo mi glownie o to ze Unibet walnal sie ustalajac kurs w meczu Selby - Drago w opcji DNB. Poniewaz nie moze byc (a jednak byl) kurs na DNB wyzszy niz na zwykle win. I w tym sensie uwazam ze kurs na Selby DNB 1,20 (a raczej byl, teraz juz 1,10) to promocja. Poniewaz jak dla mnie Selby mimo braku szans na awans NIE PRZEGRA meczu z Drago. Po pierwsze i najwazniejsze Drago gra slabo jezeli nie fatalnie w tym turnieju. Po drugie za kazde miejsce jest odpowiednio wyzszy hajs.
Pozdrawiam...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Z tego co pamiętam i z tego co mówił Jewtuch (bądź Kruk) na antenie Eurosportu różnica pomiędzy poszczególnymi miejscami w grupie to raptem 250€.
Dla niektórych może dużo, dla innych być może nie ma to znaczenia. Ja wiem jedno Drago z pewnością powalczy o kilka frame'ów aby przynajmniej choć trochę osłodzić maltańskiej publiczności poprzednie występy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Mam pytanie tych co obserwowali ten turniej o mecz J.Swail-S.Lee - wiem ze ten mecz w zasadzie o nic ( o 4 miejsce w grupie ) ale jak widzialem wczorajsza forme Swail-a to kusi mnie postawic na Lee. Aczkolwiek patrzac na suche wyniki to postawa Lee jest jeszcze gorsza niz Swaila. Ogladal ktos moze jak gral Lee na Malcie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Jeśli chcesz grać Lee to moim zdaniem tylko z opcją draw no bet. Obaj prezentują się słabo, choć wczoraj Swail z Robertsonem przeszli samych siebie. Lee widziałem przez chwilę śledząc relację w Internecie. Grał źle ale i tak lepiej od Swaila  Dla mnie dziś najlepsze typy to: KenDo, Murphy (obaj opcje draw no bet) i Chińczyk Ding. Wszyscy Ci zawodnicy prezentują się dużo lepiej od swoich rywali i myślę że takiego tripla można zagrać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 25
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2005
Posty: 25 |
Ja gram ,,walczących''o 1 m-ce. HIGGINS-Perry-->1 DOHERTY-Robertson-->1 MURPHY-Hendry-->1 Higginslepszy od Perrego,Doherty to klasa. Hendry musi wygrać więc PRZEGRA.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748 |
Nie bede oryginalny i zgodze sie z wypowiedzia kolegi.Najlepsze rozwiazanie to chyba dzisiaj Ken Doherty, z tym ze jemu wystarczy chyba remis i Ding.Co prawda Dale mial wczoraj swoje szanse,ale niestety ich nie wykorzystal.Warto tez zauwazyc ze obydwoje popelnili wczoraj kilka prostych bledow,jednak bez wiekszych konsekwecji dla Chinczyka.Natomiast najistotniejszy jest chyba fakt ze Wlliams gra juz o pietruszke,dodajac do tego fakt ze jego forma jest mocno przecietna,wiec wynik wydaje sie oczywisty,choc nie mozna zapominac ze w sporcie nie takie rzeczy sie zdarzały.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
Weźcie pod uwagę, że np. Higginsowi i Doherty'emu do awansu wystarczy remis. A Perry i Robertson w tym turnieju prezentują się całkiem, całkiem, więc wcale tak łatwo wygrać nie będzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Robertson dobrze?
Hmm a czy widziałeś jego spotkanie wczorajsze ze Swailem? Można było się załamać oglądając grę Australijczyka. Break powyżej 30 pkt to było naprawdę wydarzenie, nie wspomnę o ilości spudłowanych prościutkich bil (zazwyczaj czarna). Kwintesencją i podsumowaniem wczorajszego meczu, była akcja kiedy wbijał czarną mając ustawioną białą na wprost. Czarna wyleciała poza stół, biała wpadła do "dziury".
Bądźmy szczerzy grał Neil źle i takie podarunki kilkarotne we frejmie, Ken spokojnie wykorzysta. Ponieważ jednak jest to walka o wyjście i Dohertemu wystarcza remis proponuje grać opcję (draw no bet).
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|