Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 13 1 2 9 10 11 12 13
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
pozdrowienia

Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
TABELA I WYNIKI PO 8 KOLEJCE:

TOMCHO - MISZCZU 3-0 w
HYSIO - LUKBOJ 1-4
MAYCJ - NORBI 0-3 w
CIGAR - DANI 2-2
RAIN - VERIDE 2-4

1. NORBI* 23 17-9 (6-1-1)
2. TOMCHO 20 21-10 (5-1-2)
3. VERIDE 17 22-16 (4-2-2)
4. CIGAR 16 16-14 (4-2-2)
5. RAIN 15 16-11 (5-0-2)
6. LUKBOJ 15 16-16 (3-2-3)
7. DANI* 14 16-15 (3-2-3)
8. HYSIO 12 12-15 (2-2-4)
9. MAYCJ** 10 11-16 (2-2-4) ^^^
10. MISZCZU*** 4 7-19 (0-2-6) ^^^

Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
W ZWIĄZKU Z TYM ZE ZAWODNIK "MISZCZU" ODDAŁ TRZECI MECZ WALKOWEREM JEGO MIEJSCE ZAJMIE ZAWODNIK "ALOSS"

Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
TABELA PO UWZGLĘDNIENIU SPADKU ZAODNIKA "MISZCZU" I AWANSIE W JEGO MIEJSCE ZAWODNIKA "ALOSS"

1. NORBI* 23 17-9 (6-1-1)
2. TOMCHO 20 21-10 (5-1-2)
3. VERIDE 17 22-16 (4-2-2)
4. CIGAR 16 16-14 (4-2-2)
5. RAIN 15 16-11 (5-0-2)
6. LUKBOJ 15 16-16 (3-2-3)
7. ALOSS 14 17-11 (4-2-1)
8. DANI* 14 16-15 (3-2-3)
9. HYSIO 12 12-15 (2-2-4) ^^^
10. MAYCJ** 10 11-16 (2-2-4) ^^^

Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
!!! UWAGA WAŻNY KOMUNIKAT !!!

ZA TYDZIEŃ ODBĘDZIE SIĘ OSTATNIA KOLEJKA ZARÓWNO W EKSTRALIDZE (9 KOLEJKA) JAK I W 1 LIDZE (8 KOLEJKA) I W ZWIAZKU Z TYM PO ZAKOŃCZENIU SEZONU BĘDĄ ZESPOŁY KTÓRE SPADNĄ Z EKSTRALIGI I AWANSUJA DO NIEJ.

W ZWIAZKU ZE SPADKAMI I AWANSAMI PRAGNĘ WAS POWIADOMIĆ ŻE W PRZYPADKU GDY ZAWODNIK "MAYCJ" ODDA W 9 KOLEJCE MECZ WALKOWEREM (A BYŁBY TO JUŻ JEGO TRZECI MECZ ODDANY WALKOWEREM) TO Z EKSTRALIGI SPADNĄ AŻ TRZY ZESPOŁY, A JEŚLI "MAYCJ" ROZEGRA MECZ TO SPADNA TYLKO DWA ZESPOŁY

Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
slyszalem ze dla zwyziezcy ligi cala ekstraliga i 1liga zrzuca sie na skrzynke piwa (lub wplaca zwyziezcy na konto netowego buka jakas dorbna sume ;-) ) czy potwierdzasz to Pele? bo musimy czuc co gramy z TOmchem w ostatniej kolejce ;-) pozdrawiam

Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
Pele chce grac fair, doliczyc Tomchowi jego bramke wygral walkowerem ale 4-0!
pozdrawiam

Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
NORBI nic mi o żadnych nagrodach nie wiadomo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> w tym sezonie miałą być taka gra aby była dobra zabawa a przede wszystkim zacięta do ostatniej kolejki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
a co do walkowerów to w całych rozgrywkach nieważne ile kto strzelił bramek zawsze wtedy wygrywał walkowerem 3-0

Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
9 KOLEJKA:

ALOSS - HYSIO
LUKBOJ - MAYCJ
DANI - VERIDE
NORBI - RAIN
CIGAR - TOMCHO

Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
Quote
Oryginalnie wysłał norbi_071:
[qb]Pele chce grac fair, doliczyc Tomchowi jego bramke wygral walkowerem ale 4-0!
pozdrawiam[/qb]
wygralem 5-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
a zasady sa po to aby je respektowac(grac fair)
wiec walkowerek 3-0 tez cieszy!!!
pozdrowienia

Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,624
M'gladbach-Bremen
Vigo C.-La Coruna
Valencia-Real Mad.
Grazer AK-Salzburg
Motherw.-Livingst.
GB Antwerp-Lierse
Graafschap-Gronin.

Dołączył: Dec 2001
Posty: 831
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831
ALOSS - HYSIO

1. FC Synot-Blsany (czechy)
2. Brescia-Modena (wlochy)
3. Duisburg-Freiburg (2 niemcy)
4. Braga-Porto (portugalia)
5. Creteil-Nancy (2 francja)
6. Como-AC Torino (wlochy)
7. Ahlen-Oberhausen (2 niemcy)

Dołączył: Mar 2003
Posty: 124
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 124
1.Auxerre-Paris SG
2.Brescia-Modena
3.Como-AC Torino
4.Hertha-K'lautern
5.GB Antwerp-Lierse
6.Lokeren-Truidense
7.Heerenv.-Roosend.

Dołączył: Oct 2001
Posty: 215
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 215
Witam przeciwnika

Lyon-Guingamp
Nantes - Marseille
Udinese - Lazio
Bologna - Reggina
Rayo Vallecano - Osasuna
Celta - Deportivo
Elazigspor - Istanbulspor

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
24.05.03

15:30 Hertha - Kaiserslautern
15:30 Schalke - Bayern
18:00 Aris - Iraklis
18:45 Thun - Young Boys Berno
20:30 Auxerre - PSG
21:30 Valencia - Real Madryt

25.05.03

18:00 Numancia - Eibar

Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
kolego NORBI widze ze uprawiasz SZACHY!!!
pozdrowienia

Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
a Ty to moze nie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> wszystko byloby ok gdybysmy w przypadku rownej ilosci punktow w przyadku mojej porazki zagrali baraż, bylby emocjonujaco

co Ty na to? Pele mowi nie , a my?

pozdrawiam

Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
Brescia Calcio - Modena
Borussia Monchengladbach - Werden Bremen SV
Venice AC - SSC Naples
Messina - Triestina
Valencia - Real Madrid
Celta de Vigo - Deportivo La Coruna
La Louviere AA - Mons Bergen AEC
pozdrowienia

Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
Quote
Oryginalnie wysłał norbi_071:
[qb]a Ty to moze nie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> wszystko byloby ok gdybysmy w przypadku rownej ilosci punktow w przyadku mojej porazki zagrali baraż, bylby emocjonujaco

co Ty na to? Pele mowi nie , a my?

pozdrawiam[/qb]
pele jest szefem wiec...... jak mowi NIE to trudno
pozdrowienia

Strona 11 z 13 1 2 9 10 11 12 13

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, Lukasz111, rafal08, betowiec, latajaca_holenderka, poozon, kamel), 3,000 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,392
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1