|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
TABELA I WYNIKI PO 8 KOLEJCE:
TOMCHO - MISZCZU 3-0 w HYSIO - LUKBOJ 1-4 MAYCJ - NORBI 0-3 w CIGAR - DANI 2-2 RAIN - VERIDE 2-4
1. NORBI* 23 17-9 (6-1-1) 2. TOMCHO 20 21-10 (5-1-2) 3. VERIDE 17 22-16 (4-2-2) 4. CIGAR 16 16-14 (4-2-2) 5. RAIN 15 16-11 (5-0-2) 6. LUKBOJ 15 16-16 (3-2-3) 7. DANI* 14 16-15 (3-2-3) 8. HYSIO 12 12-15 (2-2-4) 9. MAYCJ** 10 11-16 (2-2-4) ^^^ 10. MISZCZU*** 4 7-19 (0-2-6) ^^^
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
W ZWIĄZKU Z TYM ZE ZAWODNIK "MISZCZU" ODDAŁ TRZECI MECZ WALKOWEREM JEGO MIEJSCE ZAJMIE ZAWODNIK "ALOSS"
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
TABELA PO UWZGLĘDNIENIU SPADKU ZAODNIKA "MISZCZU" I AWANSIE W JEGO MIEJSCE ZAWODNIKA "ALOSS"
1. NORBI* 23 17-9 (6-1-1) 2. TOMCHO 20 21-10 (5-1-2) 3. VERIDE 17 22-16 (4-2-2) 4. CIGAR 16 16-14 (4-2-2) 5. RAIN 15 16-11 (5-0-2) 6. LUKBOJ 15 16-16 (3-2-3) 7. ALOSS 14 17-11 (4-2-1) 8. DANI* 14 16-15 (3-2-3) 9. HYSIO 12 12-15 (2-2-4) ^^^ 10. MAYCJ** 10 11-16 (2-2-4) ^^^
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
!!! UWAGA WAŻNY KOMUNIKAT !!!
ZA TYDZIEŃ ODBĘDZIE SIĘ OSTATNIA KOLEJKA ZARÓWNO W EKSTRALIDZE (9 KOLEJKA) JAK I W 1 LIDZE (8 KOLEJKA) I W ZWIAZKU Z TYM PO ZAKOŃCZENIU SEZONU BĘDĄ ZESPOŁY KTÓRE SPADNĄ Z EKSTRALIGI I AWANSUJA DO NIEJ.
W ZWIAZKU ZE SPADKAMI I AWANSAMI PRAGNĘ WAS POWIADOMIĆ ŻE W PRZYPADKU GDY ZAWODNIK "MAYCJ" ODDA W 9 KOLEJCE MECZ WALKOWEREM (A BYŁBY TO JUŻ JEGO TRZECI MECZ ODDANY WALKOWEREM) TO Z EKSTRALIGI SPADNĄ AŻ TRZY ZESPOŁY, A JEŚLI "MAYCJ" ROZEGRA MECZ TO SPADNA TYLKO DWA ZESPOŁY
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031 |
slyszalem ze dla zwyziezcy ligi cala ekstraliga i 1liga zrzuca sie na skrzynke piwa (lub wplaca zwyziezcy na konto netowego buka jakas dorbna sume ;-) ) czy potwierdzasz to Pele? bo musimy czuc co gramy z TOmchem w ostatniej kolejce ;-) pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031 |
Pele chce grac fair, doliczyc Tomchowi jego bramke wygral walkowerem ale 4-0! pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
NORBI nic mi o żadnych nagrodach nie wiadomo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> w tym sezonie miałą być taka gra aby była dobra zabawa a przede wszystkim zacięta do ostatniej kolejki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
a co do walkowerów to w całych rozgrywkach nieważne ile kto strzelił bramek zawsze wtedy wygrywał walkowerem 3-0
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
9 KOLEJKA:
ALOSS - HYSIO LUKBOJ - MAYCJ DANI - VERIDE NORBI - RAIN CIGAR - TOMCHO
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697 |
Oryginalnie wysłał norbi_071: [qb]Pele chce grac fair, doliczyc Tomchowi jego bramke wygral walkowerem ale 4-0! pozdrawiam[/qb] wygralem 5-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a zasady sa po to aby je respektowac(grac fair) wiec walkowerek 3-0 tez cieszy!!! pozdrowienia
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,624 |
M'gladbach-Bremen Vigo C.-La Coruna Valencia-Real Mad. Grazer AK-Salzburg Motherw.-Livingst. GB Antwerp-Lierse Graafschap-Gronin.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831 |
ALOSS - HYSIO
1. FC Synot-Blsany (czechy) 2. Brescia-Modena (wlochy) 3. Duisburg-Freiburg (2 niemcy) 4. Braga-Porto (portugalia) 5. Creteil-Nancy (2 francja) 6. Como-AC Torino (wlochy) 7. Ahlen-Oberhausen (2 niemcy)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 124
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 124 |
1.Auxerre-Paris SG 2.Brescia-Modena 3.Como-AC Torino 4.Hertha-K'lautern 5.GB Antwerp-Lierse 6.Lokeren-Truidense 7.Heerenv.-Roosend.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 215
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 215 |
Witam przeciwnika
Lyon-Guingamp Nantes - Marseille Udinese - Lazio Bologna - Reggina Rayo Vallecano - Osasuna Celta - Deportivo Elazigspor - Istanbulspor
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
24.05.03
15:30 Hertha - Kaiserslautern 15:30 Schalke - Bayern 18:00 Aris - Iraklis 18:45 Thun - Young Boys Berno 20:30 Auxerre - PSG 21:30 Valencia - Real Madryt
25.05.03
18:00 Numancia - Eibar
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697 |
kolego NORBI widze ze uprawiasz SZACHY!!! pozdrowienia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031 |
a Ty to moze nie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> wszystko byloby ok gdybysmy w przypadku rownej ilosci punktow w przyadku mojej porazki zagrali baraż, bylby emocjonujaco
co Ty na to? Pele mowi nie , a my?
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697 |
Brescia Calcio - Modena Borussia Monchengladbach - Werden Bremen SV Venice AC - SSC Naples Messina - Triestina Valencia - Real Madrid Celta de Vigo - Deportivo La Coruna La Louviere AA - Mons Bergen AEC pozdrowienia
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697 |
Oryginalnie wysłał norbi_071: [qb]a Ty to moze nie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> wszystko byloby ok gdybysmy w przypadku rownej ilosci punktow w przyadku mojej porazki zagrali baraż, bylby emocjonujaco
co Ty na to? Pele mowi nie , a my?
pozdrawiam[/qb] pele jest szefem wiec...... jak mowi NIE to trudno pozdrowienia
|
|
|
Link skopiowany do schowka