|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
Równierz dziękuje za gre i organizatorowi za dobry pomysł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: do zobaczenia w sierpniu w kolejnej edycji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
ALOSS to największy chyba przegrany :zobacz: awansował po to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> aby od razu po 1 kolejce spaść do 1 ligi! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> .Mógł więc Aloss poczekać z awnasem(organizator) i w przyszłym sezonie zasilić grono Ekstraligi! W przyszłym sezonie orgaznizatorze trzeba to poprawić żeby nie było tak jak teraz w przypadku alossa! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Kokurs według mnie jest fajny tylko ta ostatnia rzecz jest śmieszna!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 215
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 215 |
Zgadzam sie. Mam zajebiste szczescie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
allos hmm no cóż masz ogromnego pecha ze nie udało ci sie utrzymać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> no ale jak po kolejce jak miszczu oddał 3 mecz walkowerem akórat byłeś pierwszy w 1 lidze i tobie sie należał awas i wtedy nie było sprzeciwu w sprawie awansu
Pragnę zapewnić ze od nastepnego sezonu jeśli oczywiscie będziecie chcieli sie bawić juz nie będzie takich luk w rególaminie teraz on był z całą pewnością niedopracowany no ale ten sezon wiele mnie nauczył (w końcu człowiek uczy sie na błędach hehe)i zapraszam wszystkich gdzieś tak w sierpniu:) napewno wyśle do was privy z zaproszeniem do udziału:) i jeszcze raz dzięki za branie udziału w konkursie i jeszcze bardzo dziękuję zawodnikowi VERIDE za wspaniałą pomoc w prowadzeniu tego wszystkiebo, ponieważ dzieki jego wynikom na żywo konkurs był dużo ciekawszy jeszcze raz DZIĘKI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031 |
a ja propnuję jeszcze rozegranie superpucharu w tym seoznie ;-) pomiedzy zdobywca puchau i zwyziezca ligi, zawsze jakies ligi (Szwedzka norweska sie znajda) ;-) jeszcze raz dzieki wszystkim za gre oraz Wam Pele i Veride za organizacje tej super-zabawy ;-))) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
a co do sprawy Alossa to moze po porstu w przyslzym sezonie Ekstraliga liczyla by 11 druzyn, z jego udzialem (lub 12 by nie bylo pauz). Troche bez sensu ta sytuacja z Alossem ....... P>S> a wogole to trzeba by bylo jakos rozprogawac konkurs ;-) dodac nowych zawodnikow, ja moge stworzyc jakas fajna stronke naszej ligi
P.s. karanie walkowerow powinno byc drastyczniejsze, np -3 pkt za kazdy walkower, wtedy ludzie by sie mobilizowali. Pele, dzieki za to ze umiesciles moje typy kiedy bylem nad morze ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697 |
tez chcialem podziekowac wam wszystkim za wspanala zabawe.fajny pomysl (pele)i oprawa (veride).WIELKIE GRATKI dla norbi-ego. bylo niezle, zacięcie, emocjonująco, i nerwowo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla zwyciescy pomyslcie o tym G14!!!!!!!! pozdrowienia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031 |
dzieki Tomcho za wspaniala rywalizacje do konca, sory za te bluzgi pod koniec...... ;-) nerwy czasem puszczaja ..... :rolleyes: ale mogles sie spodziewac ze bede chcial zagrac na remis (ostatecznie i tak wygralem mecz dzieki smiesznemu remisowi feyenoordu ;-) ) w ostatnim meczu zwlaszcza po wykluczeniu moziwosci grania barazu ;-))))))) Ostatnie kolejki sa zawsze smieszne a kazdej lidze, u nas tez sie tak zdarzylo ;-) moze zmienimy zasady zeby po jakims czasie podzielic ekstralige na 2 czesci, jak w Szwajcarii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )) a potem np 2 pierwsze druzyny walczylyby w finale systemem play off do 3-4 zwyciestw <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> a za G-14 glosuje!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
P>S> a wogole to trzeba by bylo jakos rozprogawac konkurs ;-) dodac nowych zawodnikow, ja moge stworzyc jakas fajna stronke naszej ligi
jesli chcesz sie zająć tym to proszę bardzo i z cała chęcią przyjme nowych i przedewszytkim chętnych do gry-zabawy uczestników
troszkę zmieniony regulami przedstawię przed rozpoczęciem nowego sezonu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i obiecuje że nie będzie teraz juz tylu niedociągnieć w tym regulaminie
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
czesc; witam was ponownie, jeszcze nie zaczynamy nowego sezonu ale mam pewien pomysł
a mianowicie chodzi mi o to aby dla niektórych wakacje nie były nudne i żeby ci co bedą mieli ochote mogli sobie popodawać remisiki oczywiście nie 7 tak jak to było w lidze ale 3 mecze remisowe (no bo wiadomo nie będzie w wakacje takiego wyboru) a te remisiki moglibyście podawać z pośród meczy które beda rozgrywane w piątki, soboty i niedziele a z jakich to były by lig mecze zależało by to tylko od was
tylko że musielibyście podawać z jakiej ligi jest dany mecz, w jakim dniu jest rozgrywany no i to wszystko:)
mam nadzieje że te osoby które brały udzieł w lidze zgłosza sie do rozgrywek pucharowych; ten puchar nosiłby nazwę "3R" i byłby czymś w rodzaju pucharu ligi:) no i oczywiscie z checia bym widział również inne osoby w tym pucharze (takie co nie grały w lidze)
czekam na jakiś wasz odzew w tej sprawie:)
|
|
|
Link skopiowany do schowka