iwo: do zobaczenia w sierpniu..."> iwo: do zobaczenia w sierpniu...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 13 1 2 11 12 13
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Równierz dziękuje za gre i organizatorowi za dobry pomysł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: do zobaczenia w sierpniu w kolejnej edycji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
ALOSS to największy chyba przegrany :zobacz: awansował po to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> aby od razu po 1 kolejce spaść do 1 ligi! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> .Mógł więc Aloss poczekać z awnasem(organizator) i w przyszłym sezonie zasilić grono Ekstraligi!
W przyszłym sezonie orgaznizatorze trzeba to poprawić żeby nie było tak jak teraz w przypadku alossa! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Kokurs według mnie jest fajny tylko ta ostatnia rzecz jest śmieszna!

Dołączył: Oct 2001
Posty: 215
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 215
Zgadzam sie. Mam zajebiste szczescie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
allos hmm no cóż masz ogromnego pecha ze nie udało ci sie utrzymać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> no ale jak po kolejce jak miszczu oddał 3 mecz walkowerem akórat byłeś pierwszy w 1 lidze i tobie sie należał awas i wtedy nie było sprzeciwu w sprawie awansu

Pragnę zapewnić ze od nastepnego sezonu jeśli oczywiscie będziecie chcieli sie bawić juz nie będzie takich luk w rególaminie teraz on był z całą pewnością niedopracowany no ale ten sezon wiele mnie nauczył (w końcu człowiek uczy sie na błędach hehe)i zapraszam wszystkich gdzieś tak w sierpniu:) napewno wyśle do was privy z zaproszeniem do udziału:) i jeszcze raz dzięki za branie udziału w konkursie i jeszcze bardzo dziękuję zawodnikowi VERIDE za wspaniałą pomoc w prowadzeniu tego wszystkiebo, ponieważ dzieki jego wynikom na żywo konkurs był dużo ciekawszy jeszcze raz DZIĘKI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
a ja propnuję jeszcze rozegranie superpucharu w tym seoznie ;-) pomiedzy zdobywca puchau i zwyziezca ligi, zawsze jakies ligi (Szwedzka norweska sie znajda) ;-)
jeszcze raz dzieki wszystkim za gre oraz Wam Pele i Veride za organizacje tej super-zabawy ;-))) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

a co do sprawy Alossa to moze po porstu w przyslzym sezonie Ekstraliga liczyla by 11 druzyn, z jego udzialem (lub 12 by nie bylo pauz). Troche bez sensu ta sytuacja z Alossem .......
P>S> a wogole to trzeba by bylo jakos rozprogawac konkurs ;-) dodac nowych zawodnikow, ja moge stworzyc jakas fajna stronke naszej ligi

P.s. karanie walkowerow powinno byc drastyczniejsze, np -3 pkt za kazdy walkower, wtedy ludzie by sie mobilizowali. Pele, dzieki za to ze umiesciles moje typy kiedy bylem nad morze ;-)

Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
tez chcialem podziekowac wam wszystkim za wspanala zabawe.fajny pomysl (pele)i oprawa (veride).WIELKIE GRATKI dla norbi-ego.
bylo niezle, zacięcie, emocjonująco, i nerwowo
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla zwyciescy
pomyslcie o tym G14!!!!!!!!
pozdrowienia

Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
dzieki Tomcho za wspaniala rywalizacje do konca, sory za te bluzgi pod koniec...... ;-) nerwy czasem puszczaja ..... :rolleyes: ale mogles sie spodziewac ze bede chcial zagrac na remis (ostatecznie i tak wygralem mecz dzieki smiesznemu remisowi feyenoordu ;-) ) w ostatnim meczu zwlaszcza po wykluczeniu moziwosci grania barazu ;-))))))) Ostatnie kolejki sa zawsze smieszne a kazdej lidze, u nas tez sie tak zdarzylo ;-) moze zmienimy zasady zeby po jakims czasie podzielic ekstralige na 2 czesci, jak w Szwajcarii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )) a potem np 2 pierwsze druzyny walczylyby w finale systemem play off do 3-4 zwyciestw <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> a za G-14 glosuje!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
P>S> a wogole to trzeba by bylo jakos rozprogawac konkurs ;-) dodac nowych zawodnikow, ja moge stworzyc jakas fajna stronke naszej ligi

jesli chcesz sie zająć tym to proszę bardzo i z cała chęcią przyjme nowych i przedewszytkim chętnych do gry-zabawy uczestników

troszkę zmieniony regulami przedstawię przed rozpoczęciem nowego sezonu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i obiecuje że nie będzie teraz juz tylu niedociągnieć w tym regulaminie

Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
czesc; witam was ponownie, jeszcze nie zaczynamy nowego sezonu ale mam pewien pomysł

a mianowicie chodzi mi o to aby dla niektórych wakacje nie były nudne i żeby ci co bedą mieli ochote mogli sobie popodawać remisiki oczywiście nie 7 tak jak to było w lidze ale 3 mecze remisowe (no bo wiadomo nie będzie w wakacje takiego wyboru) a te remisiki moglibyście podawać z pośród meczy które beda rozgrywane w piątki, soboty i niedziele a z jakich to były by lig mecze zależało by to tylko od was

tylko że musielibyście podawać z jakiej ligi jest dany mecz, w jakim dniu jest rozgrywany no i to wszystko:)

mam nadzieje że te osoby które brały udzieł w lidze zgłosza sie do rozgrywek pucharowych; ten puchar nosiłby nazwę "3R" i byłby czymś w rodzaju pucharu ligi:) no i oczywiscie z checia bym widział również inne osoby w tym pucharze (takie co nie grały w lidze)

czekam na jakiś wasz odzew w tej sprawie:)

Strona 13 z 13 1 2 11 12 13

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, aker, Lukasz111, forty), 2,842 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,361
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1