Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 13 1 2 10 11 12 13
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Moje remisy:

#1 GKS Katowice - Odra Wodzisław
#2 Nantes - Marseille
#3 Piacenza - AC Milan
#4 Juventus - Chievo
#5 Brescia - Modena
#6 Valencia - Real Madryt
#7 Ahlen - Oberhausen

Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
na razie tylko 3 mecze podaję, reszta później

1.Auxerre-Paris SG
2.Brescia-Modena
3.Como-AC Torino

Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
Quote
Oryginalnie wysłał norbi_071:
[qb]na razie tylko 3 mecze podaję, reszta później

1.Auxerre-Paris SG
2.Brescia-Modena
3.Como-AC Torino[/qb]
podaj wszystkie/co to za raty?????????????
pozdrowienia

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
[qb] tomch0 [/qb] --> pretensje powinienieś mieć do kierownika konkursu... kilka kolejek wcześniej postulowałem by uniemożliwić podawanie remisów partiami odpowiednim zapisem w regulaminie... szkoda, bo to zupełnie inna zabawa...

Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
a gdzie w regulaminie jest punkt ze nie moge podawac na raty co?????? to moja indywidualna sprawa, mam podac meczow podczas weekendu i to zrobie, niewazne czy na raty czy nie

Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
Quote
Oryginalnie wysłał norbi_071:
[qb]a gdzie w regulaminie jest punkt ze nie moge podawac na raty co?????? to moja indywidualna sprawa, mam podac meczow podczas weekendu i to zrobie, niewazne czy na raty czy nie[/qb]
to jest zabawa wiec podaj wszystkie remisy!!!
pozdrowienia

Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
Quote
Oryginalnie wysłał norbi_071:
[qb]a gdzie w regulaminie jest punkt ze nie moge podawac na raty co?????? to moja indywidualna sprawa, mam podac meczow podczas weekendu i to zrobie, niewazne czy na raty czy nie[/qb]
glupio jak w ostatniej kolejce popsujesz fajna zabawe
pozdrowienia

Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
Quote
Oryginalnie wysłał veride:
[qb][qb] tomch0 [/qb] --> pretensje powinienieś mieć do kierownika konkursu... kilka kolejek wcześniej postulowałem by uniemożliwić podawanie remisów partiami odpowiednim zapisem w regulaminie... szkoda, bo to zupełnie inna zabawa...[/qb]
sorki nie zauwazylem czegos takiego wczesniej
(pewnie dlatego ze mnie nie dotyczylo)
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
pozdrowienia

Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
jesli ktokolwiek psuje dobra zabawe to napewno nie jestem nim ja. o ile sobie przypominasz to bezposredni mecz ze mna wygrales walkowerem (i zaluje ze nie zmieryzlismy sie bezposrednio, wtedy bylaby dobra zabawa), nie mialem netu przez 2 dni, chcialem zagrac mecze na ponedzialek to Pele powiedzial ze przez poprzednie kolejki mozna bylo ale od poprzedniej od tamtej juz nie..... (grac na poniedzialek-druga wloska i portugalska) Ja nic nie psuję, ostatnie kolejki zawsze sa inne ;-) spojrz na mecz roma - atalanta (aktualnie 1:2) ktory wlasnei trwa i powiedz czy to jest zabawa? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozostale mecze podam dzis poznym wieczorem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
okie
rob jak chcesz
pozdrowienia

Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
Brescia 2 - 2 Modena
to jest zabawa!!!!!!!!!!!!!
pozdrowienia

Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
dalsze mecze:

4. willem - feyenoord
5.GB Antwerp-Lierse
6.Lokeren-Truidense
7.Heerenv.-Roosend

Nieskromnie powiem że dzięki Hercie Berlin zostalem mistrzem 1 edycji Ekstraligi :-)))))))
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> piwo dla wszystkich!!!!!!!

Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
gratuluje
ale zrobiles to zupelnie bez klasy
a poza tym na raty
tragedia
(wedlug mnie twoje postepowanie powinno byc ukarane walkowerem)
co by sie bawic w duchu sportowej gry
żałosne !!!!!!!!!!!!!
pozdrowienia

Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
zalosny to ty zaczynasz byc i mnie juz w****iac!!!
co bez klasy? wykorzystalem przepisy i tyle!!! jesli chciales udowodnic ze jestes lepszy ode mnie to trzeba bylo ciulac lepiej punkty przez 3 miesiace!!!!!!
walkoweru jeszcze bys chcial buraku co? jeden juz dostales w meczu ze mna!!!!!
to ty zachowales sie bez klasy zamiast przyjac porazke jak facet! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Uspokujcie się oboje bo robicie burdel w tym temacie - to nie wy macie dyskutować o sprawach regulaminpwych tylko organizator więc narazie prosze czekać na oficjalne wyniki do poniedziałku a nie już w sobote wszczynać awantury <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
moze zrobimy na nastepny sezon jakies male G14
pozdrowienia

Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
9 KOLEJKA:

ALOSS - HYSIO 1:3
LUKBOJ - MAYCJ 3:0 w
DANI - VERIDE 0:3 w
NORBI - RAIN 3:2
CIGAR - TOMCH0 1:2

1. NORBI* 26 20-11 (7-1-1)
2. TOMCHO 23 23-11 (6-1-2)
3. VERIDE 20 25-16 (5-2-2)
4. LUKBOJ 18 19-16 (4-2-3)
5. CIGAR 16 17-16 (4-2-3)
6. RAIN 15 18-14 (5-0-3)
7. HYSIO 15 15-16 (3-2-4)
8. ALOSS 14 18-14 (4-2-2) ^^^
9. DANI** 14 16-18 (3-2-4) ^^^
10. MAYCJ*** 10 11-19 (2-2-5) ^^^

Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
pragne podziekować za udział w konkursie i pogratulować zwyciezcy ale nie tylko jemu również wszykim innym uczestnikom gratuluje walki o punkty:) a przyszły sezon zaczniemy chyba gdzieś dopiero w sierpniu jak rusza na nowo te nasze ukochane ligi no chyba ze proponujecie cos innego??

Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
dzieki Pele ;-) na przyszly sezon zmien zasady, dokladnie je ustal zeby nie bylo tak jak teraz pretensji do mnie.....
pozdrowienia dla wszystkich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Dec 2001
Posty: 831
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831
uffffff utrzymalem sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 12 z 13 1 2 10 11 12 13

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, Lukasz111, forty, rymoholik, $-man, Sensei, 11kera11, aker, kamel), 851 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,985
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1