|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
Moje remisy:
#1 GKS Katowice - Odra Wodzisław #2 Nantes - Marseille #3 Piacenza - AC Milan #4 Juventus - Chievo #5 Brescia - Modena #6 Valencia - Real Madryt #7 Ahlen - Oberhausen
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031 |
na razie tylko 3 mecze podaję, reszta później
1.Auxerre-Paris SG 2.Brescia-Modena 3.Como-AC Torino
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697 |
Oryginalnie wysłał norbi_071: [qb]na razie tylko 3 mecze podaję, reszta później
1.Auxerre-Paris SG 2.Brescia-Modena 3.Como-AC Torino[/qb] podaj wszystkie/co to za raty????????????? pozdrowienia
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
[qb] tomch0 [/qb] --> pretensje powinienieś mieć do kierownika konkursu... kilka kolejek wcześniej postulowałem by uniemożliwić podawanie remisów partiami odpowiednim zapisem w regulaminie... szkoda, bo to zupełnie inna zabawa...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031 |
a gdzie w regulaminie jest punkt ze nie moge podawac na raty co?????? to moja indywidualna sprawa, mam podac meczow podczas weekendu i to zrobie, niewazne czy na raty czy nie
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697 |
Oryginalnie wysłał norbi_071: [qb]a gdzie w regulaminie jest punkt ze nie moge podawac na raty co?????? to moja indywidualna sprawa, mam podac meczow podczas weekendu i to zrobie, niewazne czy na raty czy nie[/qb] to jest zabawa wiec podaj wszystkie remisy!!! pozdrowienia
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697 |
Oryginalnie wysłał norbi_071: [qb]a gdzie w regulaminie jest punkt ze nie moge podawac na raty co?????? to moja indywidualna sprawa, mam podac meczow podczas weekendu i to zrobie, niewazne czy na raty czy nie[/qb] glupio jak w ostatniej kolejce popsujesz fajna zabawe pozdrowienia
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697 |
Oryginalnie wysłał veride: [qb][qb] tomch0 [/qb] --> pretensje powinienieś mieć do kierownika konkursu... kilka kolejek wcześniej postulowałem by uniemożliwić podawanie remisów partiami odpowiednim zapisem w regulaminie... szkoda, bo to zupełnie inna zabawa...[/qb] sorki nie zauwazylem czegos takiego wczesniej (pewnie dlatego ze mnie nie dotyczylo) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> pozdrowienia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031 |
jesli ktokolwiek psuje dobra zabawe to napewno nie jestem nim ja. o ile sobie przypominasz to bezposredni mecz ze mna wygrales walkowerem (i zaluje ze nie zmieryzlismy sie bezposrednio, wtedy bylaby dobra zabawa), nie mialem netu przez 2 dni, chcialem zagrac mecze na ponedzialek to Pele powiedzial ze przez poprzednie kolejki mozna bylo ale od poprzedniej od tamtej juz nie..... (grac na poniedzialek-druga wloska i portugalska) Ja nic nie psuję, ostatnie kolejki zawsze sa inne ;-) spojrz na mecz roma - atalanta (aktualnie 1:2) ktory wlasnei trwa i powiedz czy to jest zabawa? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozostale mecze podam dzis poznym wieczorem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697 |
okie rob jak chcesz pozdrowienia
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697 |
Brescia 2 - 2 Modena to jest zabawa!!!!!!!!!!!!! pozdrowienia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031 |
dalsze mecze:
4. willem - feyenoord 5.GB Antwerp-Lierse 6.Lokeren-Truidense 7.Heerenv.-Roosend
Nieskromnie powiem że dzięki Hercie Berlin zostalem mistrzem 1 edycji Ekstraligi :-))))))) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> piwo dla wszystkich!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697 |
gratuluje ale zrobiles to zupelnie bez klasy a poza tym na raty tragedia (wedlug mnie twoje postepowanie powinno byc ukarane walkowerem) co by sie bawic w duchu sportowej gry żałosne !!!!!!!!!!!!! pozdrowienia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031 |
zalosny to ty zaczynasz byc i mnie juz w****iac!!! co bez klasy? wykorzystalem przepisy i tyle!!! jesli chciales udowodnic ze jestes lepszy ode mnie to trzeba bylo ciulac lepiej punkty przez 3 miesiace!!!!!! walkoweru jeszcze bys chcial buraku co? jeden juz dostales w meczu ze mna!!!!! to ty zachowales sie bez klasy zamiast przyjac porazke jak facet! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
Uspokujcie się oboje bo robicie burdel w tym temacie - to nie wy macie dyskutować o sprawach regulaminpwych tylko organizator więc narazie prosze czekać na oficjalne wyniki do poniedziałku a nie już w sobote wszczynać awantury <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697 |
moze zrobimy na nastepny sezon jakies male G14 pozdrowienia
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
9 KOLEJKA:
ALOSS - HYSIO 1:3 LUKBOJ - MAYCJ 3:0 w DANI - VERIDE 0:3 w NORBI - RAIN 3:2 CIGAR - TOMCH0 1:2
1. NORBI* 26 20-11 (7-1-1) 2. TOMCHO 23 23-11 (6-1-2) 3. VERIDE 20 25-16 (5-2-2) 4. LUKBOJ 18 19-16 (4-2-3) 5. CIGAR 16 17-16 (4-2-3) 6. RAIN 15 18-14 (5-0-3) 7. HYSIO 15 15-16 (3-2-4) 8. ALOSS 14 18-14 (4-2-2) ^^^ 9. DANI** 14 16-18 (3-2-4) ^^^ 10. MAYCJ*** 10 11-19 (2-2-5) ^^^
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
pragne podziekować za udział w konkursie i pogratulować zwyciezcy ale nie tylko jemu również wszykim innym uczestnikom gratuluje walki o punkty:) a przyszły sezon zaczniemy chyba gdzieś dopiero w sierpniu jak rusza na nowo te nasze ukochane ligi no chyba ze proponujecie cos innego??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031 |
dzieki Pele ;-) na przyszly sezon zmien zasady, dokladnie je ustal zeby nie bylo tak jak teraz pretensji do mnie..... pozdrowienia dla wszystkich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831 |
uffffff utrzymalem sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka