|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam przeciwnika <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Ruch-Widzew Legia-Dospel Roma-Milan Empoli-Udinese Barcelona-San Sebastian Braga-Benefica Gl.Rang.-Celtic G
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 154
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 154 |
1. Sheffield Utd. - Wolverhampton 2. Birmingham - Middlesbrough 3. Polar Wrocław - Górnik Polkowice 4. Pogoń Szczecin - Odra Wodzisław 5. Garbarnia Jaworzno - Lech Poznań 6. Lokeren - Anderlecht 7. Mallorca - Deportivo La Coruna
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 203
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2003
Posty: 203 |
1-Leeds-Blackburn 2-Charlton-Southamp. 3-Juventus-Brescia 4-Como-Modena 5-Wolfsburg-Bayern 6-Burnley-Sheff.Wed. 7-Leicester-Norwich
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Witaj ALOSS <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Oto moje 7 remisów na tą kolejke: 1.Birmingham - Middlesbrough 26/16.00 2.Charlton Athletic - Southampton 26/16.00 3.Bologna-Chievo 27/15.00 4.Huelva-Villarreal 26/18.00 5.Gl.Rang.-Celtic G. 27/13.30 6.Sampdoria-Siena 7.Livorno-Lecce 26/20.30 Dla ułatwienia podałem daty meczów! Powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,615
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,615 |
1. Leeds - Blackburn 2. Piacenza - Perugia 3. Huelva - Villarreal 4. Lubeck - Trier 5. Beveren - Gent 6. Livorno - Lecce 7. Bologna - Chievo
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709 |
Oto moje typy: 1.Inter - Lazio X 2.Bielefeld - Cottbus X 3.Vallecano - Espanyol X 4.Burnley - Sheff.Wed X 5.Tloki - Leczna X 6.K'lautern - Werder B. X 7.Empoli - Udinese X
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
Charlton-Southamp. Como-Modena Piacenza-Perugia M'gladbach-Leverk Mallorca-La Coruna Grazer AK-Austria St.Wola-Piotrcovia
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 267
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2002
Posty: 267 |
witka
Cr.Palace - Stoke Bilbao - Betis M'Gladbach - Leverkusen Dunfermline - Hearts Siofok - MTK Budapeszt Roma - Milan Livorno - Lecce
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
wyniki i tabela jutro około godz.17
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
WYNIKI I TABELA PO 4 KOLEJCE:
A.S.ROMEK - ALOSS 1 - 2 FLORENS - PACYNIOK 4 - 2 MAREKDLUBALA - ANDREI 1 - 3 DANUSIA - WARLIN 2 - 1 NEFER - PELE 1 - 2 SCR - MARRIUSZ 3 - 0 w
1. FLORENS 9 10-6 (3-0-1) 2. ALOSS 9 9-5 (3-0-1) 3. ANDREI 7 8-5 (2-1-1) 4. A.S.ROMEK 7 8-6 (2-1-1) 5. DANUSIA 7 7-7 (2-1-1) 6. PACYNIOK 5 8-8 (1-2-1) 7. PELE 4 4-3 (1-1-0) 8. MAREKDLUBALA 4 8-8 (1-1-2) 9. SCR 4 7-9 (1-1-2) 10. WARLIN 3 8-10 (1-0-3) 11. NEFER 2 5-9 (0-2-2) ---------------------------------------------- 12. MARRIUSZ 1 1-10 (0-1-3)
ZAWODNIK MARIUSZ ODDAŁ TRZECI MECZ WALKOWEREM I ODPADA Z DALSZEJ GRY - ZABAWY:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
kto z kim w 5 kolejce:
FLORENS - ALOSS ANDREI - A.S.ROMEK DANUSIA - PACYNIOK PELE - MAREKDLUBALA SCR - WARLIN NEFER - gra ze średnią
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
[qb] pele18 [/qb] --> czy średnia, z którą gra [qb] nefer [/qb] będzie liczona łącznie z jego wynikiem czy też będzie to średnia wyłącznie pozostałych dziesięciu zawodników?
ps. do czasu znalezienia dwunastego zawodnika mogę wystawić swoich amatorów VERIDE 2 (nie będę powtarzał remisów)... chodzi o to, żeby się młodzież ogrywała <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
nie niech młodzież narazie ćwiczy gdzie indziej a średnia będzie liczona tylko z 10 meczy
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam wszystkich.Podaje typy odrazu bo pozniej nie bede mial czasu. Real M.-Mallorca Lazio-Juventus Bayern-K'lautern Bursa-Fenerbahce Diyarbak.-Gaziant. Polonia Warszawa-Legia Warszawa Ruch Radzionków-ŁKS Łódź
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
No i kurde trafiłem mecz Sampdoria-Siena X nic mi nie było wiadomo, że meczów nie można jeszcze podawać na poniedziałek! Kiedyś tak podałem i było spox! Powinien być remis A.S.ROMEK - ALOSS 2 - 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Prosze o rostrzygnięcie tego! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 506
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2003
Posty: 506 |
1.Widzew L.-Zagle.L. 2.Polonia W.-Legia W 3.Middlesb.-Tottenh. 4.Guingamp-Lens 5.Montpellier-Nantes 6.Lazio-Juventus 7.Bayern-K'lautern
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 215
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 215 |
Witam przeciwnika
Maritimo-Boavista Goztepe-Ankaragucu Villarreal-Malaga Zwolle-Roda Kerkrade Roosendaal-T Enschede Cottbus-Hamburg Hannover-Stuttgart
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 154
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 154 |
1. Wisła Płock - Groclin Grodzisk 2. Polonia Warszawa - Legia Warszawa 3. Atalanta Bergamo - Inter Mediolan 4. AC Torino - Udinese 5. Freiburg - Koln 6. Utrecht - Feyenoord 7. Benfica - Sporting Lizbona
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,615
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,615 |
1. Southampton - Bolton 2. Nice - Sedan 3. AC Torino - Udinese 4. Alaves - Celta Vigo 5. Trier - Furth 6. Mons - Lokeren 7. Ferrol - Gijon
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Witaj ANDREI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Oto moje 7 remisów: 1.Perugia-Brescia X 2.Modena-Empoli X 3.Middlesb.-Tottenham X 4.Guingamp-Lens X 5.Paris SG-Monaco X 6.Lazio-Juventus X 7.Rostock-Schalke X Powodzenia wszystkim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
Link skopiowany do schowka