1. ŁKS Łódź - Aluminium ..."> 1. ŁKS Łódź - Aluminium ...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
#202640 21/05/2003 01:09
Dołączył: Mar 2003
Posty: 154
M
member
member
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 154
Danusiu który to my juz raz sie znowu spotykamy razem w parze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
1. ŁKS Łódź - Aluminium Konin
2. SV Pasching - Austria Wiedeń
3. Ajaccio - Strasbourg
4. Nantes - Marsylia
5. Valencia - Real Madryt
6. Vallecano - Osasuna
7. Leganes - Oviedo

#202641 21/05/2003 01:32
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
MAREKDLUBALA napewno w tym sezonie spotykacie sie ostatni raz ze sobą hehe no ale w nastepnym zapewne te rozgrywki będą wyglądały troszkę inaczej:) i juz pewnie sie tyle razy nie spotkacie

#202642 21/05/2003 19:42
Dołączył: Mar 2003
Posty: 154
M
member
member
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 154
ale ja pele nie mam nic przeciwko moim pojedynkom z danusia, chociaż ani razu nie udało mi się z nia wygrać. Pozdrawiam!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#202643 21/05/2003 19:50
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
no to życzę powodzenia w tym pojedynku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> może teraz Ci sie uda wygrać chociaż tego samego życze Danusi jaki i wszytskim innym uczestnikom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#202644 22/05/2003 17:50
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,615
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,615
1. Brescia - Modena
2. Como - Torino
3. M'gladbach - Bremen
4. Huelva - Barcelona
5. Karlsruhe - Furth
6. Braga - Porto
7. Cordoba - Murcia

#202645 22/05/2003 18:04
Dołączył: Mar 2003
Posty: 506
F
addict
addict
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 506
1.Brno-Zlin
2.Udinese-Lazio
3.Brescia-Modena
4.Bregenz-Ried
5.Burghausen-Koln
6.Kerkrade-Waalwijk
7.Ferreira-Santa Cl.

#202646 22/05/2003 19:48
Dołączył: Mar 2003
Posty: 203
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 203
Mam nadzije że w tym pojedynku nie bedzie niespodzianki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

1.Juventus-Chievo
2.Schalke-Bayern
3.Munch.1860-Bochum
4.Vallecano-Pamplona
5.Atl.Madr.-Villarr.
6.Valence-Caen
7.Cordoba-Murcia

#202647 23/05/2003 03:32
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
1.Empoli - Parma X
2.Brescia - Modena X
3.Udinese - Lazio X
4.Nantes - Marseille X
5.Huelva - Barcelona X
6.Betis - Valladolid X
7.Auxerre - PSG X

#202648 23/05/2003 18:54
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
PACYNIOK - AS.ROMEK
Oto moje 7 remisów:
1.Brescia-Modena
2.Valence-Caen
3.Adana-Bursa
4.Salamanca-Tenerife
5.FC Synot-Blsany
6.Juventus-Chievo
7.GB Antwerp-Lierse

Pozdrowienia i powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#202649 23/05/2003 20:44
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam wszystkich a przede wszystkim przeciwnika <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Oto moje remisy na ten tydzień :
1)Widzew Łódz - Górnik Zabrze (POLSKA)
2)Atletico Madryt - Villareal (HISZPANIA)
3)Celta - Deportivo (HISZPANIA)
4)Rayo Vallecano - Osasuna (HISZPANIA)
5)Nuernberg - Bayer Leverkusen (NIEMCY)
6)Udinese - Lazio (WŁOCHY)
7)Empoli - Parma (WŁOCHY)
Pozdro i wszystkiego najlepszego przeciwnikom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#202650 24/05/2003 17:48
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Jaworzno-Legia W.
Lyon-Guingamp
Juventus-Chievo
Como-AC Torino
Schalke-Bayern
Valencia-Real Mad.
Radzionk.-G.Leczna

#202651 24/05/2003 21:35
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
GB Antwerp-Lierse
Lokeren-Truidense
Heerenv.-Roosend
Nantes - Marseille
Valencia - Real Madryt
Widzew-Górnik
Ruch Chorzów -Groclin Grodzisk Wlkp

#202652 25/05/2003 19:26
Dołączył: Oct 2002
Posty: 267
W
enthusiast
enthusiast
W Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 267
witka

Radzionkow - Leczna
Huelva - Barcelona
Xerez - Saragossa
Ferreira - Santa Clara
Denizli - Trabzon
Besiktas - Galatasaray
Salamanca - Tenerife

#202653 26/05/2003 21:20
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
8 KOLEJKA:

PACYNIOK - A.S.ROMEK 1:4
FLORENS - PELE 1:1
ANDREI - SCR 2:2
DANUSIA - MAREKDLUBALA 2:3
WARLIN - NEFER 1:2
MISZCZU - średnia 0:3 w

1. A.S.ROMEK 15 20-14 (4-3-1) $$$
2. FLORENS 13 17-16 (4-1-3) $$$
3. PACYNIOK 12 19-16 (3-3-2) $$$
4. PELE 12 10-7 (3-3-0)
5. ANDREI 11 13-11 (3-2-1)
6. SCR 11 15-17 (3-2-3)
7. MAREKDLUBALA 10 16-16 (3-1-4)
8. DANUSIA 10 14-19 (3-1-4)
9. NEFER 9 16-18 (2-3-3)
10. WARLIN 6 15-18 (2-0-6)
11. MISZCZU 4 7-22 (0-2-7)

#202654 26/05/2003 22:59
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Jak dalej się będzie toczyć liga po tym sezonie,kiedy zaczynamy itp.???

#202655 26/05/2003 23:40
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
przede wszystkim wszystkim pragne podziekować za udział w konkursie i pogratulować zwyciezcy ale nie tylko jemu również wszykim innym uczestnikom gratuluje walki o punkty:) a przyszły sezon zaczniemy chyba gdzieś dopiero w sierpniu jak rusza na nowo te nasze ukochane ligi no chyba ze proponujecie cos innego?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#202656 26/05/2003 23:43
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
gratuluje awansu trzem pierwszym zawodnikom a pozostałym życze aby awansowali w przyszły sezonie:)

#202657 27/05/2003 02:08
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Pragnę zapewnić ze od nastepnego sezonu jeśli oczywiscie będziecie chcieli sie bawić juz nie będzie takich luk w rególaminie teraz on był z całą pewnością niedopracowany no ale ten sezon wiele mnie nauczył (w końcu człowiek uczy sie na błędach hehe)i zapraszam wszystkich gdzieś tak w sierpniu:) napewno wyśle do was privy z zaproszeniem do udziału:) i jeszcze raz dzięki za branie udziału w konkursie i jeszcze bardzo dziękuję zawodnikowi VERIDE za wspaniałą pomoc w prowadzeniu tego wszystkiebo, ponieważ dzieki jego wynikom na żywo konkurs był dużo ciekawszy jeszcze raz DZIĘKI

#202658 01/06/2003 21:16
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
czesc; witam was ponownie, jeszcze nie zaczynamy nowego sezonu ale mam pewien pomysł

a mianowicie chodzi mi o to aby dla niektórych wakacje nie były nudne i żeby ci co bedą mieli ochote mogli sobie popodawać remisiki oczywiście nie 7 tak jak to było w lidze ale 3 mecze remisowe (no bo wiadomo nie będzie w wakacje takiego wyboru) a te remisiki moglibyście podawać z pośród meczy które beda rozgrywane w piątki, soboty i niedziele a z jakich to były by lig mecze zależało by to tylko od was

tylko że musielibyście podawać z jakiej ligi jest dany mecz, w jakim dniu jest rozgrywany no i to wszystko:)

mam nadzieje że te osoby które brały udzieł w lidze zgłosza sie do rozgrywek pucharowych; ten puchar nosiłby nazwę "3R" i byłby czymś w rodzaju pucharu ligi:) no i oczywiscie z checia bym widział również inne osoby w tym pucharze (takie co nie grały w lidze)

czekam na jakiś wasz odzew w tej sprawie:)

Strona 8 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08, forty, Lukasz111), 1,658 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,844
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1