|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 154
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 154 |
Danusiu który to my juz raz sie znowu spotykamy razem w parze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> 1. ŁKS Łódź - Aluminium Konin 2. SV Pasching - Austria Wiedeń 3. Ajaccio - Strasbourg 4. Nantes - Marsylia 5. Valencia - Real Madryt 6. Vallecano - Osasuna 7. Leganes - Oviedo
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
MAREKDLUBALA napewno w tym sezonie spotykacie sie ostatni raz ze sobą hehe no ale w nastepnym zapewne te rozgrywki będą wyglądały troszkę inaczej:) i juz pewnie sie tyle razy nie spotkacie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 154
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 154 |
ale ja pele nie mam nic przeciwko moim pojedynkom z danusia, chociaż ani razu nie udało mi się z nia wygrać. Pozdrawiam!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
no to życzę powodzenia w tym pojedynku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> może teraz Ci sie uda wygrać chociaż tego samego życze Danusi jaki i wszytskim innym uczestnikom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,615
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,615 |
1. Brescia - Modena 2. Como - Torino 3. M'gladbach - Bremen 4. Huelva - Barcelona 5. Karlsruhe - Furth 6. Braga - Porto 7. Cordoba - Murcia
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 506
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2003
Posty: 506 |
1.Brno-Zlin 2.Udinese-Lazio 3.Brescia-Modena 4.Bregenz-Ried 5.Burghausen-Koln 6.Kerkrade-Waalwijk 7.Ferreira-Santa Cl.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 203
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2003
Posty: 203 |
Mam nadzije że w tym pojedynku nie bedzie niespodzianki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
1.Juventus-Chievo 2.Schalke-Bayern 3.Munch.1860-Bochum 4.Vallecano-Pamplona 5.Atl.Madr.-Villarr. 6.Valence-Caen 7.Cordoba-Murcia
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709 |
1.Empoli - Parma X 2.Brescia - Modena X 3.Udinese - Lazio X 4.Nantes - Marseille X 5.Huelva - Barcelona X 6.Betis - Valladolid X 7.Auxerre - PSG X
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
PACYNIOK - AS.ROMEK Oto moje 7 remisów: 1.Brescia-Modena 2.Valence-Caen 3.Adana-Bursa 4.Salamanca-Tenerife 5.FC Synot-Blsany 6.Juventus-Chievo 7.GB Antwerp-Lierse
Pozdrowienia i powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam wszystkich a przede wszystkim przeciwnika <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Oto moje remisy na ten tydzień : 1)Widzew Łódz - Górnik Zabrze (POLSKA) 2)Atletico Madryt - Villareal (HISZPANIA) 3)Celta - Deportivo (HISZPANIA) 4)Rayo Vallecano - Osasuna (HISZPANIA) 5)Nuernberg - Bayer Leverkusen (NIEMCY) 6)Udinese - Lazio (WŁOCHY) 7)Empoli - Parma (WŁOCHY) Pozdro i wszystkiego najlepszego przeciwnikom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
Jaworzno-Legia W. Lyon-Guingamp Juventus-Chievo Como-AC Torino Schalke-Bayern Valencia-Real Mad. Radzionk.-G.Leczna
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
GB Antwerp-Lierse Lokeren-Truidense Heerenv.-Roosend Nantes - Marseille Valencia - Real Madryt Widzew-Górnik Ruch Chorzów -Groclin Grodzisk Wlkp
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 267
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2002
Posty: 267 |
witka
Radzionkow - Leczna Huelva - Barcelona Xerez - Saragossa Ferreira - Santa Clara Denizli - Trabzon Besiktas - Galatasaray Salamanca - Tenerife
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
8 KOLEJKA:
PACYNIOK - A.S.ROMEK 1:4 FLORENS - PELE 1:1 ANDREI - SCR 2:2 DANUSIA - MAREKDLUBALA 2:3 WARLIN - NEFER 1:2 MISZCZU - średnia 0:3 w
1. A.S.ROMEK 15 20-14 (4-3-1) $$$ 2. FLORENS 13 17-16 (4-1-3) $$$ 3. PACYNIOK 12 19-16 (3-3-2) $$$ 4. PELE 12 10-7 (3-3-0) 5. ANDREI 11 13-11 (3-2-1) 6. SCR 11 15-17 (3-2-3) 7. MAREKDLUBALA 10 16-16 (3-1-4) 8. DANUSIA 10 14-19 (3-1-4) 9. NEFER 9 16-18 (2-3-3) 10. WARLIN 6 15-18 (2-0-6) 11. MISZCZU 4 7-22 (0-2-7)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Jak dalej się będzie toczyć liga po tym sezonie,kiedy zaczynamy itp.???
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
przede wszystkim wszystkim pragne podziekować za udział w konkursie i pogratulować zwyciezcy ale nie tylko jemu również wszykim innym uczestnikom gratuluje walki o punkty:) a przyszły sezon zaczniemy chyba gdzieś dopiero w sierpniu jak rusza na nowo te nasze ukochane ligi no chyba ze proponujecie cos innego?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
gratuluje awansu trzem pierwszym zawodnikom a pozostałym życze aby awansowali w przyszły sezonie:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
Pragnę zapewnić ze od nastepnego sezonu jeśli oczywiscie będziecie chcieli sie bawić juz nie będzie takich luk w rególaminie teraz on był z całą pewnością niedopracowany no ale ten sezon wiele mnie nauczył (w końcu człowiek uczy sie na błędach hehe)i zapraszam wszystkich gdzieś tak w sierpniu:) napewno wyśle do was privy z zaproszeniem do udziału:) i jeszcze raz dzięki za branie udziału w konkursie i jeszcze bardzo dziękuję zawodnikowi VERIDE za wspaniałą pomoc w prowadzeniu tego wszystkiebo, ponieważ dzieki jego wynikom na żywo konkurs był dużo ciekawszy jeszcze raz DZIĘKI
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
czesc; witam was ponownie, jeszcze nie zaczynamy nowego sezonu ale mam pewien pomysł
a mianowicie chodzi mi o to aby dla niektórych wakacje nie były nudne i żeby ci co bedą mieli ochote mogli sobie popodawać remisiki oczywiście nie 7 tak jak to było w lidze ale 3 mecze remisowe (no bo wiadomo nie będzie w wakacje takiego wyboru) a te remisiki moglibyście podawać z pośród meczy które beda rozgrywane w piątki, soboty i niedziele a z jakich to były by lig mecze zależało by to tylko od was
tylko że musielibyście podawać z jakiej ligi jest dany mecz, w jakim dniu jest rozgrywany no i to wszystko:)
mam nadzieje że te osoby które brały udzieł w lidze zgłosza sie do rozgrywek pucharowych; ten puchar nosiłby nazwę "3R" i byłby czymś w rodzaju pucharu ligi:) no i oczywiscie z checia bym widział również inne osoby w tym pucharze (takie co nie grały w lidze)
czekam na jakiś wasz odzew w tej sprawie:)
|
|
|
Link skopiowany do schowka