|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał apofis: [qb]mogę się założyć o niezłą kasę żew czasie wakacji będą takie mecze że nie będzie w czym wybrać a jeśli już to będą ligi z singapuru czy australii o których niewielu z nas ma jakiekolwiek pojęcie że nie wspomnę 3 i 4 lidze duńskiej czy norweskiej ten punkt jest do d...y (znaczy się do duszy sobie zaraz nie pomyśl...? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) zmień go na trzy typy przynajmniej do września kiedy ruszają rozgrywki ligowe innych krajach i będzie czym grać przemyśl to inaczej takie ograniczenie niema sensu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: [/qb] Przecież GB oferuje zaklady u/o na inne dyscypliny np. baseball
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711 |
Stalowiec - powiedz mi jaki jest sens podawania tych 5 typów na każdy dzień 1 typ?, bo nie rozumiem tej zasady - jest ona bezsensowna i przeszkadzająca w grze. Przecież chyba nie zrobi Ci różnicy pójście za większością i zmiany regulaminu na to, aby można było podawać 5 typów na obojętnie jaki dzień w tygodniu?
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał Arcyinkwizytor: [qb]Stalowiec - powiedz mi jaki jest sens podawania tych 5 typów na każdy dzień 1 typ?, bo nie rozumiem tej zasady - jest ona bezsensowna i przeszkadzająca w grze. Przecież chyba nie zrobi Ci różnicy pójście za większością i zmiany regulaminu na to, aby można było podawać 5 typów na obojętnie jaki dzień w tygodniu?[/qb] Ok. Podajemy 5 typów tygodniowo, bez wzgledu na to kiedy sięodbywają dane zdarzenia!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303 |
Oryginalnie wysłał Stalowiec: Jesli ktos nie poda 5 typow tygodniow, to każdy niepodany typ liczy sie jako typ nie trafiony Jakby powiedziała Maryla do Daniela: I oto chodzi! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737 |
Świetna decyzja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
wchodzę w to
trzymajta się futryn (kto grał u jottego na bet.of.pl ten wie z kim będzie miał do czynienia
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737 |
zaczynamy: #1===Rosenborg - Bryne ower 3,5 / 1,80 (29.VI/18.00) #2===Odd gr - Lillestroem ower 2,5 / 1,60 (29.VI/18.00) #3===Mallorca -Huelva ower 2,5 / 1,90 (28.VI/21.00) #4===Landskrona - Elfsborg ower 2,5 / 1,60 (29.VI/17.00) 5#===Turcja - Kolumbia ower 2,5 / 1,95 (28.VI/18.00) --------------------------------------------------
no cóż 1 lipca dopiero we wtorek a więc falstart <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
sorki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Brawo za decyzję, a więc zgłaszam się.
Pozdro
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Brawo za typy apofis!!! Świetny falstart <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Mam nadzieje ze w konkursie bedziesz popisywal się również tka skutecznością, czego Tobie i innym uczestnikom konkursu serdecznie życzę.
Od jutra zaczynamy!!!!!
P.S. Może ktoś chciałby jescze zagrać bo troche nas mało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
Oryginalnie wysłał Stalowiec: [qb]
P.S. Może ktoś chciałby jescze zagrać bo troche nas mało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] A może by zrobić tak że każdy nowy może dołączyć w nowym tygodniu ? skoro gramy na bilans jednostek to i tak chyba to w niczym nie będzie przeszkadzało a poziom konkursu się podniesie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383 |
Wchodze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303 |
W każdym konkursie nadchodzi taki moment, że ktoś musi zacząć...
Tak więc zaczynam:
#1. 1/07/03, Szwecja, AIK Stockholm v Orebro - over @ 1,65
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966 |
#1 2.07 GIF Sundsvall - Östers IF OVER 2.5 1.65
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966 |
I tak bedzie grac az do grudnia?????Wolałbym zakonczyc trocha wczesniej ,i zrobic potem 2edycja.A pytanko do nagrody,jest szansa zamienienia tych 25Euro na zł ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Proponuje zrobić osobny temat do typów a tu najwyżej byłyby zgłoszenia i ewentualne niejasności wyjaśniane. Tak będzie przejrzyściej, ale wybór nalezy do Ciebie Stalowiec.
Pozdro
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał Goget: [qb]Proponuje zrobić osobny temat do typów a tu najwyżej byłyby zgłoszenia i ewentualne niejasności wyjaśniane. Tak będzie przejrzyściej, ale wybór nalezy do Ciebie Stalowiec.
Pozdro[/qb] Wszystkie typy bedziemy podawac w temacie pod nazwa Typy UNDER/OVER w dziale Konkursy, tak by wszystko było bardziej przejrzyste. Larsson! Oczywiście istnieje możliwość zamieny Euro na złotówki, a konkurs konczy sie tak jak powiedzialem 31 grudnia. Chodzi o to aby okres czasu był wystarczająco długi, by ktoś nie wygrał konkursu przypadkiem!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009 |
Oryginalnie wysłał Stalowiec: [qb]Chodzi o to aby okres czasu był wystarczająco długi, by ktoś nie wygrał konkursu przypadkiem!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Chciałem zaproponować wczoraj konkurs na u/o jednak troche na innych zasadach. Nie robię więc go, ale mam pytanie. Kto z was jest zdania, że jest szansa na trafienie 2 meczów u/o (obojętnie jaka dyscyplina)o łącznym kursie minimum 3.0, grając 4 stopniową progresją przez 5 etapów?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009 |
Oryginalnie wysłał donic: [qb]Chciałem zaproponować wczoraj konkurs na u/o jednak troche na innych zasadach. Nie robię więc go, ale mam pytanie. Kto z was jest zdania, że jest szansa na trafienie 2 meczów u/o (obojętnie jaka dyscyplina)o łącznym kursie minimum 3.0, grając 4 stopniową progresją przez 5 etapów?[/qb] Szansa zawsze jest !!! Tylko ze czasem nie jest ona duza. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|