Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał apofis:
[qb]mogę się założyć o niezłą kasę żew czasie wakacji będą takie mecze że nie będzie w czym wybrać a jeśli już to będą ligi z singapuru czy australii o których niewielu z nas ma jakiekolwiek pojęcie że nie wspomnę 3 i 4 lidze duńskiej czy norweskiej
ten punkt jest do d...y (znaczy się do duszy sobie zaraz nie pomyśl...? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) zmień go na trzy typy przynajmniej do września kiedy ruszają rozgrywki ligowe innych krajach i będzie czym grać
przemyśl to inaczej takie ograniczenie niema sensu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: [/qb]
Przecież GB oferuje zaklady u/o na inne dyscypliny np. baseball

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Stalowiec - powiedz mi jaki jest sens podawania tych 5 typów na każdy dzień 1 typ?, bo nie rozumiem tej zasady - jest ona bezsensowna i przeszkadzająca w grze. Przecież chyba nie zrobi Ci różnicy pójście za większością i zmiany regulaminu na to, aby można było podawać 5 typów na obojętnie jaki dzień w tygodniu?

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał Arcyinkwizytor:
[qb]Stalowiec - powiedz mi jaki jest sens podawania tych 5 typów na każdy dzień 1 typ?, bo nie rozumiem tej zasady - jest ona bezsensowna i przeszkadzająca w grze. Przecież chyba nie zrobi Ci różnicy pójście za większością i zmiany regulaminu na to, aby można było podawać 5 typów na obojętnie jaki dzień w tygodniu?[/qb]
Ok. Podajemy 5 typów tygodniowo, bez wzgledu na to kiedy sięodbywają dane zdarzenia!!!

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
Quote
Oryginalnie wysłał Stalowiec:
Jesli ktos nie poda 5 typow tygodniow, to każdy niepodany typ liczy sie jako typ nie trafiony
Jakby powiedziała Maryla do Daniela: I oto chodzi! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Świetna decyzja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

wchodzę w to

trzymajta się futryn (kto grał u jottego na bet.of.pl ten wie z kim będzie miał do czynienia

pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
zaczynamy:
#1===Rosenborg - Bryne ower 3,5 / 1,80 (29.VI/18.00)
#2===Odd gr - Lillestroem ower 2,5 / 1,60 (29.VI/18.00)
#3===Mallorca -Huelva ower 2,5 / 1,90 (28.VI/21.00)
#4===Landskrona - Elfsborg ower 2,5 / 1,60 (29.VI/17.00)
5#===Turcja - Kolumbia ower 2,5 / 1,95 (28.VI/18.00)
--------------------------------------------------

no cóż 1 lipca dopiero we wtorek a więc falstart <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

sorki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Brawo za decyzję, a więc zgłaszam się.

Pozdro

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Brawo za typy apofis!!!
Świetny falstart <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Mam nadzieje ze w konkursie bedziesz popisywal się również tka skutecznością, czego Tobie i innym uczestnikom konkursu serdecznie życzę.

Od jutra zaczynamy!!!!!

P.S. Może ktoś chciałby jescze zagrać bo troche nas mało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Quote
Oryginalnie wysłał Stalowiec:
[qb]

P.S. Może ktoś chciałby jescze zagrać bo troche nas mało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
A może by zrobić tak że każdy nowy może dołączyć w nowym tygodniu ? skoro gramy na bilans jednostek to i tak chyba to w niczym nie będzie przeszkadzało a poziom konkursu się podniesie ?

Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Wchodze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
W każdym konkursie nadchodzi taki moment, że ktoś musi zacząć...

Tak więc zaczynam:

#1. 1/07/03, Szwecja, AIK Stockholm v Orebro - over @ 1,65

Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
#1 2.07 GIF Sundsvall - Östers IF OVER 2.5 1.65

Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
I tak bedzie grac az do grudnia?????Wolałbym zakonczyc trocha wczesniej ,i zrobic potem 2edycja.A pytanko do nagrody,jest szansa zamienienia tych 25Euro na zł ?

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Proponuje zrobić osobny temat do typów a tu najwyżej byłyby zgłoszenia i ewentualne niejasności wyjaśniane. Tak będzie przejrzyściej, ale wybór nalezy do Ciebie Stalowiec.

Pozdro

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał Goget:
[qb]Proponuje zrobić osobny temat do typów a tu najwyżej byłyby zgłoszenia i ewentualne niejasności wyjaśniane. Tak będzie przejrzyściej, ale wybór nalezy do Ciebie Stalowiec.

Pozdro[/qb]
Wszystkie typy bedziemy podawac w temacie pod nazwa Typy UNDER/OVER w dziale Konkursy, tak by wszystko było bardziej przejrzyste.

Larsson! Oczywiście istnieje możliwość zamieny Euro na złotówki, a konkurs konczy sie tak jak powiedzialem 31 grudnia. Chodzi o to aby okres czasu był wystarczająco długi, by ktoś nie wygrał konkursu przypadkiem!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Quote
Oryginalnie wysłał Stalowiec:
[qb]Chodzi o to aby okres czasu był wystarczająco długi, by ktoś nie wygrał konkursu przypadkiem!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Online: Content
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Chciałem zaproponować wczoraj konkurs na u/o jednak troche na innych zasadach. Nie robię więc go, ale mam pytanie.
Kto z was jest zdania, że jest szansa na trafienie 2 meczów u/o (obojętnie jaka dyscyplina)o łącznym kursie minimum 3.0, grając 4 stopniową progresją przez 5 etapów?

Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Quote
Oryginalnie wysłał donic:
[qb]Chciałem zaproponować wczoraj konkurs na u/o jednak troche na innych zasadach. Nie robię więc go, ale mam pytanie.
Kto z was jest zdania, że jest szansa na trafienie 2 meczów u/o (obojętnie jaka dyscyplina)o łącznym kursie minimum 3.0, grając 4 stopniową progresją przez 5 etapów?[/qb]
Szansa zawsze jest !!! Tylko ze czasem nie jest ona duza. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (forty, JelineK, Sensei, bukma, latajaca_holenderka, kamel, donic), 710 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,633
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1