"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
no to ja sie tez zglaszam wiec pewnie bede gral w A-klasie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 137
D
member
member
D Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 137
Witam

zapisuje się i nie mogę się doczekać kiedy ruszy niemiecka i polska liga:)

Darkmen

Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,615
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,615
potwierdzam swoja dalsza grę !! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
pozdrawian

Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,931
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,931
Tez sie zapisuje
Quote
oryginalnie wyslal norbi_071
wysłano 05-07-2003 13:30
--------------------------------------------------------------------------------
powalczę o obronę tytułu, oto moje typy na obronę (siebie nie mogę)
Tomcho kurs 3.0
Veride kurs 3.5
Lukboj kurs 4.0
ktos inny z tej ... 4ki ;-) kurs 10
pozdrawiam
i stawiam 10 dukatow na kogs spoza czworki :rolleyes: cziekawe na kogo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam wszystkich... Jako, że w poprzednim sezonie awansowałem do ekstraligi, nie odpuszcze i w tym roku - obym tylko nie spadł heheh... Narazie i 3majcie siem...

Dołączył: May 2003
Posty: 2,164
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,164
Chetnie sie dolacze. Walczylem w 3R ale przeciwnik byl lepszy.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 154
M
member
member
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 154
Witam ponownie, jak na drugiej części meczu, widze niezłe sztuki, są tez fani skreczu(meczu)...
Czyli ponownie niezła zabawa. Wchodzę w to!!!

Chciałbym zasponsorować nagrode dla zwycięzcy 1 ligi 7R (nie dla ekstraklasy): przepisy gry w piłke nozną (w twardej okładce z erattą)

Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
hmmmm proponujesz nagrode <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a ile jestescie w stanie na nią przeznaczyć pieniedzy ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
OSOBY KTÓRE SIE ZGŁOSIŁY ORAZ TE KTÓRE POTWIERDZIŁY SWÓJ UDZIAŁ W ZABAWIE:

- GLOBUS
- WASYL_SUKER
- ROB77
- LARSON
- TOMCHO
- VERIDE
- LUKBOJ
- A.S.ROMEK
- FLORENS
- PELE
- ANDREI
- WARLIN
- NORBI
- MARCEL#21
- DARKMEN
- PACYNIOK
- MIKE#16
- NEFER
- HOTDOG
- MAREKDLUBALA

Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,624
niech będzie - zagram i wygram <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 115
X
member
member
X Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 115
TO też się zgłaszam

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Ja także poproszę jedno miejsce.

Dołączył: Dec 2001
Posty: 831
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831
potwierdzam gre w drugiej edycji

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witaj Pele 18 !
Potwierdzam swoj udzial
To fajnie ze ktos taki jak ty stworzyl ten konkurs
pierwszy raz spotykam sie z takim konkursem....
dzieki
wszelkie info prosze przesylac na maila
[email protected]

nara

Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
taka mala dygresja
jezeli mamy grac fair (nagroda cigar-a hahah)
to proponuje aby w lidze 7r zastosowac przepis:
uczestnicy ligi maja podac swoje typy na dni (piatek, sobota, niedziela) w terminie do piatku do godziny 18 (godzine mozna jeszcze negocjwac)
przyniesie to same korzysci:!!!!!!!!!!
nie bedzie tzw. rozgrywek taktycznych (norbi w 1 sezonie ligi 7r/ tomch0 w pucharze 3r)
i kazdy z zainteresowanych zdarzy postawic u buka
(nie koniecznie internetowego)
a do tego zostanie lepiej przedstawiona statystyka kolejki
pozdrowienia

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
[qb] tomch0 [/qb] --> jestem za i niniejszym popieram Twoją propozycję !!!

Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
hmmmmmm dobrz wszystko rozpatrzymy a narazie niech zgłaszają sie tutaj wszyscy chętni do gry no ale jak macie jakieś propozycje do zmiany w naszym regulaminie to te uwagi są mile widziane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
to jak mam jeszcze mozliwosc podpowiedzi(mala zmiana zasad w EXTRA konkursie)
to proponuje zadnych ograniczen jezeli chodzi o ligi i ilosc meczy typowanych w danej lidze (pierwsza, druga czy inne)
powinnismy sie umowic na oferte jednego buka
(ostatnio byl profesjonal).
i nie powinno miec znaczenia czy chce wytypowac 7 meczy w 2 hiszpani czy 7 w 2 polskiej (oczywiscie jezeli sa w ofercie buka) i jest mozliwosc typowania jednego zdarzenia*.(*wylaczajac z tego przepisu polska lige 1 i 2)
pozdrowienia

Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Quote
Oryginalnie wysłał tomch0:
[qb]to jak mam jeszcze mozliwosc podpowiedzi(mala zmiana zasad w EXTRA konkursie)
to proponuje zadnych ograniczen jezeli chodzi o ligi i ilosc meczy typowanych w danej lidze (pierwsza, druga czy inne)
powinnismy sie umowic na oferte jednego buka
(ostatnio byl profesjonal).
i nie powinno miec znaczenia czy chce wytypowac 7 meczy w 2 hiszpani czy 7 w 2 polskiej (oczywiscie jezeli sa w ofercie buka) i jest mozliwosc typowania jednego zdarzenia*.(*wylaczajac z tego przepisu polska lige 1 i 2)
pozdrowienia[/qb]
mi sie mocno wydaje ze ten twój pomysł to nie za bardzo z tymi ligiami; nie widziałeś co sie działo jak można było typować ile sie chce i skad sie chce w pucharze?? prawie każdy podawał po 3 remisy z 2 ligi hiszpańskiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i te ograniczenia prawdopodobnie dalej pozostaną no ale podsuwajcie mi jakies pomysły cos napewno się zmieni

a tak wogóle to planuje jakieś małe wybory aby utworzyć jakąś małą grupke ludzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> wiecie tak troszke do pomocy; w razie jakiś problemów żebym tylko ja nie musiał podejmować jakiejś ważnej decyzji tylko poprostu penwna grupa ludzi by podjeła jakąś decyzje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

ta grupka ludzi mogła by liczyć około 4-5 osób no i oczywiscie w tej liczbie byłbym ja no i z chęcią widziałbym tam jeszcze VERIDE, który mi bardzo pomagał w 1 sezonie no i oprócz nas jeszcze jakieś 2-3 osoby, no ale jak juz minie termin zgłaszania się to moze zrobimy jakieś wybory i wybierzemy te 2-3 osoby jeszcze no chyba żeby Veride nie mógłby albo by nie chciał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
powiem szczerze ze nie widze nic przeciw podawaniu tak jak to bylo w pucharze 3r remisow z jednej ligi(podales przyklad 2 hiszpani).
jezeli akurat widzisz 4 remisy w jednej lidze(kazdy platny >2,6) to czemu nie. dlaczego kogos ograniczac. a chcialbym zeby ktos trafil w tej zabawie 7/7 i moze wspolnymi silami uda sie trafic w rospisie cztery z siedmiu siedem na siedem.(bo ja tak ta zabawe widze, ze przy pomocy innych i wlasnym wkladzie cos zgarnac realnie) i nie ma jak DOBRA RADA bo .....
dobre rady zawsze w cenie (hahahahha) + dobra zabawa
pozdrowienia

Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, Lukasz111), 2,294 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,209
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1