|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
no to ja sie tez zglaszam wiec pewnie bede gral w A-klasie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 137
member
|
|
member
Dołączył: May 2003
Posty: 137 |
Witam
zapisuje się i nie mogę się doczekać kiedy ruszy niemiecka i polska liga:)
Darkmen
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,615
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,615 |
potwierdzam swoja dalsza grę !! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: pozdrawian
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,931 |
Tez sie zapisuje oryginalnie wyslal norbi_071 wysłano 05-07-2003 13:30 -------------------------------------------------------------------------------- powalczę o obronę tytułu, oto moje typy na obronę (siebie nie mogę) Tomcho kurs 3.0 Veride kurs 3.5 Lukboj kurs 4.0 ktos inny z tej ... 4ki ;-) kurs 10 pozdrawiam i stawiam 10 dukatow na kogs spoza czworki :rolleyes: cziekawe na kogo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam wszystkich... Jako, że w poprzednim sezonie awansowałem do ekstraligi, nie odpuszcze i w tym roku - obym tylko nie spadł heheh... Narazie i 3majcie siem...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,164
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,164 |
Chetnie sie dolacze. Walczylem w 3R ale przeciwnik byl lepszy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 154
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 154 |
Witam ponownie, jak na drugiej części meczu, widze niezłe sztuki, są tez fani skreczu(meczu)... Czyli ponownie niezła zabawa. Wchodzę w to!!!
Chciałbym zasponsorować nagrode dla zwycięzcy 1 ligi 7R (nie dla ekstraklasy): przepisy gry w piłke nozną (w twardej okładce z erattą)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
hmmmm proponujesz nagrode <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a ile jestescie w stanie na nią przeznaczyć pieniedzy ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
OSOBY KTÓRE SIE ZGŁOSIŁY ORAZ TE KTÓRE POTWIERDZIŁY SWÓJ UDZIAŁ W ZABAWIE:
- GLOBUS - WASYL_SUKER - ROB77 - LARSON - TOMCHO - VERIDE - LUKBOJ - A.S.ROMEK - FLORENS - PELE - ANDREI - WARLIN - NORBI - MARCEL#21 - DARKMEN - PACYNIOK - MIKE#16 - NEFER - HOTDOG - MAREKDLUBALA
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,624 |
niech będzie - zagram i wygram <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 115
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2003
Posty: 115 |
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Ja także poproszę jedno miejsce.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831 |
potwierdzam gre w drugiej edycji
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witaj Pele 18 ! Potwierdzam swoj udzial To fajnie ze ktos taki jak ty stworzyl ten konkurs pierwszy raz spotykam sie z takim konkursem.... dzieki wszelkie info prosze przesylac na maila [email protected]nara
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697 |
taka mala dygresja jezeli mamy grac fair (nagroda cigar-a hahah) to proponuje aby w lidze 7r zastosowac przepis: uczestnicy ligi maja podac swoje typy na dni (piatek, sobota, niedziela) w terminie do piatku do godziny 18 (godzine mozna jeszcze negocjwac) przyniesie to same korzysci:!!!!!!!!!! nie bedzie tzw. rozgrywek taktycznych (norbi w 1 sezonie ligi 7r/ tomch0 w pucharze 3r) i kazdy z zainteresowanych zdarzy postawic u buka (nie koniecznie internetowego) a do tego zostanie lepiej przedstawiona statystyka kolejki pozdrowienia
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
[qb] tomch0 [/qb] --> jestem za i niniejszym popieram Twoją propozycję !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
hmmmmmm dobrz wszystko rozpatrzymy a narazie niech zgłaszają sie tutaj wszyscy chętni do gry no ale jak macie jakieś propozycje do zmiany w naszym regulaminie to te uwagi są mile widziane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697 |
to jak mam jeszcze mozliwosc podpowiedzi(mala zmiana zasad w EXTRA konkursie) to proponuje zadnych ograniczen jezeli chodzi o ligi i ilosc meczy typowanych w danej lidze (pierwsza, druga czy inne) powinnismy sie umowic na oferte jednego buka (ostatnio byl profesjonal). i nie powinno miec znaczenia czy chce wytypowac 7 meczy w 2 hiszpani czy 7 w 2 polskiej (oczywiscie jezeli sa w ofercie buka) i jest mozliwosc typowania jednego zdarzenia*.(*wylaczajac z tego przepisu polska lige 1 i 2) pozdrowienia
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
Oryginalnie wysłał tomch0: [qb]to jak mam jeszcze mozliwosc podpowiedzi(mala zmiana zasad w EXTRA konkursie) to proponuje zadnych ograniczen jezeli chodzi o ligi i ilosc meczy typowanych w danej lidze (pierwsza, druga czy inne) powinnismy sie umowic na oferte jednego buka (ostatnio byl profesjonal). i nie powinno miec znaczenia czy chce wytypowac 7 meczy w 2 hiszpani czy 7 w 2 polskiej (oczywiscie jezeli sa w ofercie buka) i jest mozliwosc typowania jednego zdarzenia*.(*wylaczajac z tego przepisu polska lige 1 i 2) pozdrowienia[/qb] mi sie mocno wydaje ze ten twój pomysł to nie za bardzo z tymi ligiami; nie widziałeś co sie działo jak można było typować ile sie chce i skad sie chce w pucharze?? prawie każdy podawał po 3 remisy z 2 ligi hiszpańskiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i te ograniczenia prawdopodobnie dalej pozostaną no ale podsuwajcie mi jakies pomysły cos napewno się zmieni a tak wogóle to planuje jakieś małe wybory aby utworzyć jakąś małą grupke ludzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> wiecie tak troszke do pomocy; w razie jakiś problemów żebym tylko ja nie musiał podejmować jakiejś ważnej decyzji tylko poprostu penwna grupa ludzi by podjeła jakąś decyzje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ta grupka ludzi mogła by liczyć około 4-5 osób no i oczywiscie w tej liczbie byłbym ja no i z chęcią widziałbym tam jeszcze VERIDE, który mi bardzo pomagał w 1 sezonie no i oprócz nas jeszcze jakieś 2-3 osoby, no ale jak juz minie termin zgłaszania się to moze zrobimy jakieś wybory i wybierzemy te 2-3 osoby jeszcze no chyba żeby Veride nie mógłby albo by nie chciał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697 |
powiem szczerze ze nie widze nic przeciw podawaniu tak jak to bylo w pucharze 3r remisow z jednej ligi(podales przyklad 2 hiszpani). jezeli akurat widzisz 4 remisy w jednej lidze(kazdy platny >2,6) to czemu nie. dlaczego kogos ograniczac. a chcialbym zeby ktos trafil w tej zabawie 7/7 i moze wspolnymi silami uda sie trafic w rospisie cztery z siedmiu siedem na siedem.(bo ja tak ta zabawe widze, ze przy pomocy innych i wlasnym wkladzie cos zgarnac realnie) i nie ma jak DOBRA RADA bo ..... dobre rady zawsze w cenie (hahahahha) + dobra zabawa pozdrowienia
|
|
|
Link skopiowany do schowka