Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
ja tez jeszcze nie wiem czy sie nei wycofam, poniewaz byc moze od sierpnia bede w ANglii
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Quote
Oryginalnie wysłał norbi_071:
[qb]ja tez jeszcze nie wiem czy sie nei wycofam, poniewaz byc moze od sierpnia bede w ANglii
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> [/qb]
hmmmm to jak by co to daj znać zeby nie było tak ze bedziesz oddawał mecze walkowerem

norbi masz priv-a odemnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
juz jest 35 osób a jeszzce można zgłaszać sie przez najbliższe 9 dni czyli do 20 lipca

zapraszam wszystkich chętnych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2002
Posty: 113
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 113
Zgłaszam się

Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447

Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Skład w którym wystartuje najwyższa klasa rozgrywkowa w 2 sezonie ligi "7R":

NORBI
TOMCH0
VERIDE
LUKBOJ
CIGAR
??? RAIN ???
HYSIO
A.S.ROMEK
FLORENS
PACYNIOK

Na razie spośród zawodników którym przysługuje prawo gry w najwyższej klasie rozgrywkowej swojego udziału nie potwierdził tylko jeden zawodnik RAIN i jeśli nie potwierdzi swojego udziału do 20 lipca to zajmnie jego miejsce kolejny zawodnik z 1 ligi po 1 sezonie

__________________________________________________

Skład nizszej ligi:

PELE
ANDREI
??? SCR ???
MAREKDLUBALA
DANUSIA
NEFER
WARLIN
??? MISZCZU ???

W tej klasie rozgrywkowej swojego udziału nie potwierdziło jeszcze 2 zawodników SCR oraz MISZCZU i jeśli nie potwierdzą swojego udziału do 20 lipca !!! TO BĘDĄ KOLEJNE WOLNE MIEJSCA DO ZAJECIA PRZEZ TE OSOBY KTÓRE BEDĄ GRAŁY PORAZ PIERWSZY W TYCH ROZGRYWKACH !!! i jak na razie sa wolne 4 miejsca a moze okazać sie ze bedzie jeszzce jedno miejsce wolne więcej. Wiec zapisujcie sie, a Ci co sie już zapisali to niech zaglądają tutaj od czasu do czasu bo bedą tu również komunikaty totyczące tego jak bedzie wygladała walka o te wolne miejsca. Walka o te wolne miejsca rozpocznie sie zaraz po 20 lipca ( czyli po uołynięciu terminu zgłaszania się), a 2 sezon rozgrywek rozpocznie się w drugi lub trzeci weekend sierpnia ( czyli 8-10 lub 15-17 sierpień) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Również chciałbym się dołączyć!!!

Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Już powoli zbliża sie koniec terminu zgłaszania sie do ligi. Chętnym zostało jeszcze 6 dni, czyli mają czas do 20 lipca. Po tym terminie rozpocznie się dwutygodniowa walka o wolne miejsca w 2 lidze "7R". Walczyć o wolne miejsca mogą (a wręcz powinny) osoby które bedą pierwszy raz startowały w lidze.

I jeszcze jedna ważna sprawa:

szukam 3-4 osób aby stworzyć taki malutki zwiazek ligi 7R. Osoby które są chętne bardzo proszę o priv-a i wtedy napiszę coś wiecej; np. kto czym by sie mógł zająć itp. ZAPRASZM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Zglaszam sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jul 2003
Posty: 134
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 134
Cześć!!! Jeśli można również chciałbym spróbować swoich sił. Obserwowałem Waszą poprzednią edycję i jeżeli mogę coś zasugerować to zgadzam się z opinią Tomch0 tzn. chodzi o to żeby dzięki tej grze można było też coś ustrzelić w rzeczywistości, a więc żadnych ograniczeń co do typowanych meczy w 2 ligach :zobacz: Pozdrawiam mar1979gre!!!

Dołączył: Jul 2003
Posty: 134
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 134
Także zgłaszam swój udział w zabawie. po tym sezonie mar1979gre w koronie.

Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
witam pele

dzieki za priva

zgłaszam sie

pozdry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Oct 2002
Posty: 284
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 284
Jezeli jeszcze mozna to sie zglaszam

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Zgłaszam się.

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
OSOBY KTÓRE SIE ZGŁOSIŁY DO ZABAWY:

- GLOBUS
- WASYL_SUKER
- ROB77
- LARSSON
- TOMCH0
- VERIDE
- LUKBOJ
- A.S.ROMEK
- FLORENS
- PELE
- ANDREI
- WARLIN
- NORBI
- MARCEL#21
- DARKMEN
- PACYNIOK
- MIKE#16
- NEFER
- HOTDOG
- MAREKDLUBALA
- CIGAR
- xxxBUCZYxxx
- KISIO
- HYSIO
- HIGHPOWER
- PAWEL_27
- DANI
- LAJKONIK
- QUBASMUGGY
- LORD_VIADER
- JAJA
- GOPI
- PITERSSON
- DANUSIA
- GOGET
- MATTI 01
- BO$$ 38
- FECHNERINHO
- MAR1979GRE
- APOFIS
- XAVIERUS
- THOM

SĄ TU AŻ 42 OSOBY (WEDŁÓG MNIE JEST TO WSPANIAŁE OSIĄGNIĘCIE; NIE SPODZIEWAŁEM SIE AŻ TAK OGROMNEGO ZAINTERESOWANIA TYM KONKURSEM)

NO ALE JAK JUŻ SA TE 42 OSOBY TO MAM NADZIEJĘ ZE JESZZCE JAKIEŚ SIE ZGŁOSZĄ I ZE BĘDZIEMY MOGLI STWORZYĆ AZ 5 LIG.

TAKIE MAŁE ROZGRYWKI NA PODSTAWIE KTÓRYCH BĘDĘ UMIESZCZAŁ DANE OSOBY W DANEJ LIDZE ODBĘDĄ SIE OD 21 LIPCA DO 3 SIERPNIA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

ZAPRASZAM WSZYSTKICH DO UDZIAŁU W ROZGRYWKACH A ZAPISYWAĆ MOŻNA SIE JESZZCE PRZEZ 5 DNI CZYLI DO 20 LIPCA

Dołączył: Jan 2003
Posty: 150
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 150
Ja też jestem z Wami! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
[Linked Image] wchodze w to ...

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Yoooooooooooooooooooooooooooo
jestem z wami!
YOOOOOOOOOOOOOO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: :5gw: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2003
Posty: 124
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 124
Potwierdzam swój udział <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
zglaszam sie do konkursu
sigri

Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, rafal08, Akhu, $-man, rymoholik, Sensei, betowiec), 2,526 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,286
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1