|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031 |
ja tez jeszcze nie wiem czy sie nei wycofam, poniewaz byc moze od sierpnia bede w ANglii pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
Oryginalnie wysłał norbi_071: [qb]ja tez jeszcze nie wiem czy sie nei wycofam, poniewaz byc moze od sierpnia bede w ANglii pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> [/qb] hmmmm to jak by co to daj znać zeby nie było tak ze bedziesz oddawał mecze walkowerem norbi masz priv-a odemnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
juz jest 35 osób a jeszzce można zgłaszać sie przez najbliższe 9 dni czyli do 20 lipca
zapraszam wszystkich chętnych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 113
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2002
Posty: 113 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
Skład w którym wystartuje najwyższa klasa rozgrywkowa w 2 sezonie ligi "7R":
NORBI TOMCH0 VERIDE LUKBOJ CIGAR ??? RAIN ??? HYSIO A.S.ROMEK FLORENS PACYNIOK
Na razie spośród zawodników którym przysługuje prawo gry w najwyższej klasie rozgrywkowej swojego udziału nie potwierdził tylko jeden zawodnik RAIN i jeśli nie potwierdzi swojego udziału do 20 lipca to zajmnie jego miejsce kolejny zawodnik z 1 ligi po 1 sezonie
__________________________________________________
Skład nizszej ligi:
PELE ANDREI ??? SCR ??? MAREKDLUBALA DANUSIA NEFER WARLIN ??? MISZCZU ???
W tej klasie rozgrywkowej swojego udziału nie potwierdziło jeszcze 2 zawodników SCR oraz MISZCZU i jeśli nie potwierdzą swojego udziału do 20 lipca !!! TO BĘDĄ KOLEJNE WOLNE MIEJSCA DO ZAJECIA PRZEZ TE OSOBY KTÓRE BEDĄ GRAŁY PORAZ PIERWSZY W TYCH ROZGRYWKACH !!! i jak na razie sa wolne 4 miejsca a moze okazać sie ze bedzie jeszzce jedno miejsce wolne więcej. Wiec zapisujcie sie, a Ci co sie już zapisali to niech zaglądają tutaj od czasu do czasu bo bedą tu również komunikaty totyczące tego jak bedzie wygladała walka o te wolne miejsca. Walka o te wolne miejsca rozpocznie sie zaraz po 20 lipca ( czyli po uołynięciu terminu zgłaszania się), a 2 sezon rozgrywek rozpocznie się w drugi lub trzeci weekend sierpnia ( czyli 8-10 lub 15-17 sierpień) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Również chciałbym się dołączyć!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
Już powoli zbliża sie koniec terminu zgłaszania sie do ligi. Chętnym zostało jeszcze 6 dni, czyli mają czas do 20 lipca. Po tym terminie rozpocznie się dwutygodniowa walka o wolne miejsca w 2 lidze "7R". Walczyć o wolne miejsca mogą (a wręcz powinny) osoby które bedą pierwszy raz startowały w lidze.
I jeszcze jedna ważna sprawa:
szukam 3-4 osób aby stworzyć taki malutki zwiazek ligi 7R. Osoby które są chętne bardzo proszę o priv-a i wtedy napiszę coś wiecej; np. kto czym by sie mógł zająć itp. ZAPRASZM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Zglaszam sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 134
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2003
Posty: 134 |
Cześć!!! Jeśli można również chciałbym spróbować swoich sił. Obserwowałem Waszą poprzednią edycję i jeżeli mogę coś zasugerować to zgadzam się z opinią Tomch0 tzn. chodzi o to żeby dzięki tej grze można było też coś ustrzelić w rzeczywistości, a więc żadnych ograniczeń co do typowanych meczy w 2 ligach :zobacz: Pozdrawiam mar1979gre!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 134
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2003
Posty: 134 |
Także zgłaszam swój udział w zabawie. po tym sezonie mar1979gre w koronie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737 |
witam pele
dzieki za priva
zgłaszam sie
pozdry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 284
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2002
Posty: 284 |
Jezeli jeszcze mozna to sie zglaszam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
Zgłaszam się.
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
OSOBY KTÓRE SIE ZGŁOSIŁY DO ZABAWY:
- GLOBUS - WASYL_SUKER - ROB77 - LARSSON - TOMCH0 - VERIDE - LUKBOJ - A.S.ROMEK - FLORENS - PELE - ANDREI - WARLIN - NORBI - MARCEL#21 - DARKMEN - PACYNIOK - MIKE#16 - NEFER - HOTDOG - MAREKDLUBALA - CIGAR - xxxBUCZYxxx - KISIO - HYSIO - HIGHPOWER - PAWEL_27 - DANI - LAJKONIK - QUBASMUGGY - LORD_VIADER - JAJA - GOPI - PITERSSON - DANUSIA - GOGET - MATTI 01 - BO$$ 38 - FECHNERINHO - MAR1979GRE - APOFIS - XAVIERUS - THOM
SĄ TU AŻ 42 OSOBY (WEDŁÓG MNIE JEST TO WSPANIAŁE OSIĄGNIĘCIE; NIE SPODZIEWAŁEM SIE AŻ TAK OGROMNEGO ZAINTERESOWANIA TYM KONKURSEM)
NO ALE JAK JUŻ SA TE 42 OSOBY TO MAM NADZIEJĘ ZE JESZZCE JAKIEŚ SIE ZGŁOSZĄ I ZE BĘDZIEMY MOGLI STWORZYĆ AZ 5 LIG.
TAKIE MAŁE ROZGRYWKI NA PODSTAWIE KTÓRYCH BĘDĘ UMIESZCZAŁ DANE OSOBY W DANEJ LIDZE ODBĘDĄ SIE OD 21 LIPCA DO 3 SIERPNIA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
ZAPRASZAM WSZYSTKICH DO UDZIAŁU W ROZGRYWKACH A ZAPISYWAĆ MOŻNA SIE JESZZCE PRZEZ 5 DNI CZYLI DO 20 LIPCA
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 150
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2003
Posty: 150 |
Ja też jestem z Wami! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
[ Linked Image] wchodze w to ...
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Yoooooooooooooooooooooooooooo jestem z wami! YOOOOOOOOOOOOOO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: :5gw: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 124
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 124 |
Potwierdzam swój udział <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
zglaszam sie do konkursu sigri
|
|
|
Link skopiowany do schowka