|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
tez bym Wam chetnie pokazal pare lekcji futbolu.  .. ale nie wiem jak to sie gra w necie  a wogole fife to mam jako obraz plyty z takiego czegos to tez da sie grac?? zainstaluj sobie np Daemon Tools jest to emulator dzieki ktoremu Twoj obraz bedzie widoczny tak jak bys wlozyl w rzeczywistosci plyte do napedu instalujesz z tego i jazda
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778 |
nocny ale ja tam mam zaistalowane ale jak wchodze granie w sieci to mam napisane ze nie mam jakis komponentow zainstalowanych...o to mi chodzi...fife to ja wiem jak z obrazu zainstalowac...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,781
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,781 |
Bierzesz GRA WIELOOSOBOWA a nie gra przez sieć
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778 |
Bierzesz GRA WIELOOSOBOWA a nie gra przez sieć ahaaaaaaaaaa...  i co dalej Muczczo pykniej ze mna...tak prowizorke ..zeby zobaczyl jak to sie robi..
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,781
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,781 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 3,444
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 3,444 |
powinien byc taki schemat, dla wszystkich nowych: wybieramy: 1.MULTIPLAYER2. Direct IP 3.a)Host (w razie posiadania zewnetrznego Ip, stawiamy wtedy serwer) b)Connect (laczymy sie poprzez Ip kolegi, wczesniej musimy je oczywiscie zapisac) c)New (zapisujemy Ip kolegi, dzieki ktoremu bedziemy mogli sie z nim polaczyc) d) Delete (usuwamy wczesniej zapisane Ip) tlumaczenie na polski raczej niepotrzebne? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778 |
powinien byc taki schemat, dla wszystkich nowych: wybieramy: 1.MULTIPLAYER2. Direct IP 3.a)Host (w razie posiadania zewnetrznego Ip, stawiamy wtedy serwer) b)Connect (laczymy sie poprzez Ip kolegi, wczesniej musimy je oczywiscie zapisac) c)New (zapisujemy Ip kolegi, dzieki ktoremu bedziemy mogli sie z nim polaczyc) d) Delete (usuwamy wczesniej zapisane Ip) tlumaczenie na polski raczej niepotrzebne?  4. fuck ( mamy za slabego neta i nie mozemy sie polaczyc z kolega)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642 |
To nie musi być wina słabego netu, jest wiele innych powodów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,781
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,781 |
To nie musi być wina słabego netu, jest wiele innych powodów. próbowaliśmy wszystkiego, przez hamachi, Ip ....gdy się łączyło gra się przecinała, nigdy takiej sytuacji nie miałem, to musi być wina neta
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
nocny ale ja tam mam zaistalowane ale jak wchodze granie w sieci to mam napisane ze nie mam jakis komponentow zainstalowanych...o to mi chodzi...fife to ja wiem jak z obrazu zainstalowac... chcialem pomoc a Ty od razu kropkujesz ironicznie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642 |
Jak się ma neta 256, to raczej ciężko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778 |
nocny ale ja tam mam zaistalowane ale jak wchodze granie w sieci to mam napisane ze nie mam jakis komponentow zainstalowanych...o to mi chodzi...fife to ja wiem jak z obrazu zainstalowac... chcialem pomoc a Ty od razu kropkujesz ironicznie sory jak urazilem...bo ja tez z Twoich stron...Polibuda w Opolu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Sevilla - Newcastle 3:1
moze ktos wkleic jakie mecze zostaly do rozegrania i aktualna tabele?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
Sevilla - Newcastle 3:1
moze ktos wkleic jakie mecze zostaly do rozegrania i aktualna tabele? masz na 4 stronie, zostalo kilka meczow wiec tabele lepiej ostateczna wersje podac
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Piotrek dał w/o we wszystkich pozostałych meczach. Tak więc czekam jeszcze tylko na wynik jednego meczu:
yaaho - Michaelq3
Resztę tabeli już uzupełniłem. Miejmy nadzieję, że wieczorem będę mógł podać podsumowanie całej ligi oraz rozpiskę na play offy !
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
ja moge dac walkowera, pisze do Michaelq3 i nie odpisuje, a nie ma co czekac z tabela i rozpiska, bo ludzie czekaja
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
przy liczeniu wyszło, że brakuje jeszcze jednego wyniku, mecz: buldog - tomason sorrki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
ja moge dac walkowera, pisze do Michaelq3 i nie odpisuje, a nie ma co czekac z tabela i rozpiska, bo ludzie czekaja Wasz mecz jest dość istotny, gdyż po pierwsze Ty walczysz z Kameleonem o 3. pozycję, a po drugie Michaelq3 z buldogiem o wejście do PLAY-OFFÓW.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
nie mogę złapać przeciwnika 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523 |
Jeśli było wiadomo że dziś jest ostateczny termin i ktoś czeka na przeciwnika, który się nie odzywa, to wygrywa mecz walkowerem i po sprawie..
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|