|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
TABELA:
1. BO$$ 38. . .2. . .1-1-0. . .6-2. . .+4. . .4 2. GLOBUS. . .2. . .1-1-0. . .5-3. . .+2. . .4 3. LARSSON. . .2. . .1-1-0. . .5-4. . .+1. . .4 -. APOFIS. . .2. . .1-1-0. . .5-4. . .+1. . .4 5. MIKE#16. . .2. . .1-0-1. . .3-2. . .+1. . .3* 6. ROB77. . .2. . .1-0-1. . .2-1. . .+1. . .3 7. LORD_VADER. . .2. . .1-0-1. . .2-4. . .-2. . .3 8. THOM. . .2. . .1-0-1. . .2-5. . .-3. . .3 9. JAJA. . .2. . .0-0-2. . .2-4. . .-2. . .0 10.GOPI. . .2. . .0-0-2. . .3-6. . .-3. . .0
Legenda: Miejsce, nick, liczba rozegranych spotkań, bilans spotkań Z-R-P, bramki STRZ-STRA, stosunek bramek, punkty * - liczba gwiazdek = liczba oddanych spotkań walkowerem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966 |
SZkoda że gramy kolejka co 7dni,no ale to tak musi być chyba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Moze za rok 1liga bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
:5gw: !!! UWAGA !!! :5gw:
Padła propozycja zmiany systemu rozgrywania meczy; teraz mecze odbywają sie w systemie piątek - niedziela, a nowa propozycja to piątek - niedziela (jedna koleka) i druga kolejka wtorek - czwartek , ale tylko i wyłącznie jak odbywały by sie mecze Ligi Mistrzów i Pucharu UEFA
Taka zmiana pozwoliła by szybciej zakończyć rozgrywki i nadać lidze większego tempa.
bardzo prosze o wasze opinie co do tego pomysłu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966 |
Mnie to pasuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> bedzie szybciej. Można tak zrobić od nastepnej kolejki,bo w sumie teraz tesz sa mecze towarzyskie,ale nie wszyscy moga zdazyc wytypowac .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,472
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,472 |
witam! ja bylbym za, bo pozwoliloby to na przyspieszenie rozgrywek i bylaby szansa na rozpoczecie nowego sezonu gdzies po nowym roku. ale jest tez problem. moze sie okazac, ze bedzie niewiele meczow z ktorych mozna typowac remisy (w pierwszych rundach pucharu uefa graja zazwyczaj mocne druzyny ze slabszymi, a po 2 rundach zostaje juz tylko 16 meczow). w lidze mistrzow juz latwiej bedzie cos trafic, chociaz nie zawsze. ligi z ktorych mozna typowac remisy zadko graja w dniach od wtorku do czwartku, czesciej graja II ligi, ale z nich mozna typowac tylko 2 remisy (i to po jednym z dwoch lig), poza tym remisy mozna typowac tylko z 5-ciu II lig. wiadomo, ze bedzie mozna trafic w tych dnaich pare remisow, ale bedzie to bardzo trudne (w weekendy jest po prostu wiekszy wybor). pomysl jest wart zastanowienia, ale jezeli doszloby do rozgrywania kolejek w srodku tygodnia trzebaby sie zastanowic nad poszerzeniem mozliwosci typowania remisow o jakies inne ligi, ewentualnie zwiekszyc mozliwosc typowania remisow z drugich lig... poza tym bede mial problem z dostepem do netu od pazdziernika, ale z tym sobie jakos poradze (kafejka, a ja wynajme mieszkanie z telefonem - modem)... w sumie to jestem za, bedzie szybciej i ciekawiej pozdrawiam!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,931 |
Jezeli mozna cos zaproponowac !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Uwazam, ze jesli mamy typowac remisy wtorek - czwartek to obnizmy ich ilosc np. do pieciu (wieksze prawdopodobienstwo remisu miedzy grajacymi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) poniewaz typy nie moga sie pokrywac - osobie typujacej pozniej zostanie naprawde nie wiele ciekawych (wyrownanych) meczy !!!
Meczy LM jest chyba 16 PU max 32 co daje ok 50 typow i mamy wybrac 14 remisow !!! W weekend sadze ze ponad 200 !!!
Bylo by to chyba niesprawiedliwe !!!
A chyba nie chcemy aby byl to konkurs kto pierwszy ten lepszy ???
A tak naprawde to nie ma wiekszego znaczenia bo tak naprawde i tak wygra najlepszy !
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966 |
No tak,ale zeby wygrac ,trzeba najpierw awansowac ,i oto narazie walczymy ,i fajnie by było jakby szło przyspieszyc to. Moze ja zaczne!! #1 23.08 16.00 Tottenham-Leeds #2 24.08 20.45 Paris SG-Monaco #3 24.08 17.00 Hamburg-Bayern #4 23.08 15.30 Bochum-Leverkusen #5 23.08 19.30 Heerenv.-Feyenoord #6 23.08 13.00 Newcastle-Manch.U #7 23.08 17.00 G.Leczna-Groclin G POwodzenia wszystkim.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,472
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,472 |
dobra jadziemy forma slaba - ostatnio 0-3 (gratulacje dla mike#16), a tu pojedynek z liderem. oto moje typy: 1. Strasbourg - Lens 23.08. godz. 20.00 Francja 1 2. Rennes - Guingamp 23.08. godz. 20.00 Francja 1 3. Chateauroux - Lorient 23.08. godz. 20.00 Francja 2. 4. Aberdeen - Dunfermline 23.08. godz. 16.00 Szkocja 1 5. Zwolle - Waalwijk 24.08. godz. 14.30 Holandia 1 6. Union Berlin - Gr. Fuerth 24.08. godz. 14.30 Niemcy 2. 7. Rio Ave - Gil Vicente 24.08. godz. 17.00 Portugalia 1 Zycze wszystkim wielu remisow i pozdro dla Bo$$'a <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,931 |
Dzieki Lordzie ! Pofarcilo sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ! Duże <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla THOM'a ,zeby uspic jego czujnosc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
No i najwazniejsze - czyli meczyki:
1.Burnley-Wigan 23/16.00 ANG1 2.Fenerbahce-Elazig 23/19.30 TUR1 3.Bastia-Montpellier 23/20.00 FRA1 4.Bolton-Blackburn 23/16.00 ANGPL 5.Ferreira-Moreira 24/17.00 POR1 6.Braga-Funchal 24/18.00 POR1 7.Samsun-Denizli 24/18.00 TUR1
Pozdro i duze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla wszystkich 3-cio ligowcow !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
proszę wszytskich grających aby zaglądali do tych tematów często (oczywiście w miare możliwości), ponieważ może nastąpić reorganizajca rozgrywek związana z licznymi walkowerami w 2 lidze oraz z wycofaniem sie z rozgrywek dwóch byłych zawodników (jeden zawodnik to poprzedni zwycięzca ligi - NORBI; oraz zawodnik drugoligowy WARLIN)
Jak na razie jest planowane stworzenie takich rozgrywek żeby jak największa liczba osób grała w jednej dużej lidze, a pozostałe osoby grały by w równorzędnym turnieju sysemem play-off do dwóch wygranych meczy o wejście w nastepnym sezonie do ligi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
przepraszam za to zamieszanie, ale te wszystkie działania sa podejmowane w celu uatrakcyjnienia rozgrywek i pozbycia się osób nie podających swoich typów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 7,813
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 7,813 |
1/ Werder - Schalke I-wsza Liga Niemiec 23.08.2003 r godz.15:30 2/ 1860 Monachium - Wolfsburg I-wsza Liga Niemiec 23.08.2003 r godz.15:30 3/ Freiburg - Gladbach I-wsza Liga Niemiec 23.08.2003 r godz.15:30 4/ Bolton - Blackburn I-wsza Liga Anglii 23.08.2003 r godz.16:00 5/Union Berlin - Gr Fuerth II-ga Liga Niemiec 24.08.2003 r godz.14:30 6/ Zwolle - Waalwijk I-wsza Liga Holandii 24.08.2003 r godz.14:30 7/Den Hag - Utrecht I-wsza Liga Holandii 23.08.2003 r godz.19:30
Pozdrawiam wszystkich,a mojemu " przeciwnikowi " tradycyjnie życzę zwycięstwa.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138 |
St. Etienne AS - Troyes AS ( 2 Francja) Eintracht Frankfurt - Hertha Berlin SC ( 1 Niemcy ) Freiburg SC - Borussia Monchengladbach (j.w) 1860 Munich TSV - Vfl Wolfsburg (j.w) Bastia Sporting Club - Montpellier Herault SC (1 Francja) Racing Strasbourg - Racing Club Lens (j.w) Dundee FC - Livingston FC (1 Szkocja)
Wszystkie mecze sa w sobote, o ile sie nie myle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,531
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,531 |
1# 23.08.2003.17:15. bordeaux-auxerre-->I fra 2# 24.08.2003.20:45. psg-monaco-->I fra 3# 23.08.2003.15:30. stuttgart-kaiserslautern-->I ger 4# 23.08.2003.15:30. bochum-leverkusen-->I ger 5# 24.08.2003.17:00. hsv-bayern-->I ger 6# 23.08.2003.19:30. heerenven-feyenoord-->I hol 7# 23.08.2003.20:00. angers-besancon-->II fra
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,382
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,382 |
#1. 23.08.2003 17:30 Polkowice - Amica / Polska #2. 23.08.2003 15:30 Freiburg-M'gladbach / Niemcy #3. 23.08.2003 15:30 Koeln - Dortmund / Niemcy #4. 23.08.2003 15:30 TSV - Wolfsburg / Niemcy #5. 23.08.2003 20:00 Strasbourg-Lens / Francja #6. 23.08.2003 16:00 Bolton-Blackburn / Anglia #7. 24.08.2003 17:05 Middlesbr.-Arsenal/ Anglia
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
He he - dzięki za <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: mike#16 (może to pomoże <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) - zaszkodzić, nie zaszkodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
# 1 23/16.00 Southampton-Birmingham (I Angielska) # 2 23/16.00 Tottenham-Leeds (I Angielska) # 3 23/20.00 Strasbourg-Lens (I Francuska) # 4 23/20.00 Nancy-Creteil (II Francuska) # 5 23/15.30 Freiburg-M'gladbach (I Niemiecka) # 6 23/17.30 Jaworzno-MKS Pogon (II Polska) # 7 22/20.45 Le Havre-Sedan (II Francuska)
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
P.S. W przyszłym tygodniu typy za mnie poda Kuba81
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737 |
Thom walnąłeś ten sam błąd co ja w poprzedniej kolejce:podałeś trzy mecze z II lig a wolno tylko dwa ...... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
zmień jeszcze masz czas
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737 |
witam Globus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: przed meczem chyba nie zaszkodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ================================================== 1.Wisła Kraków - Górnik Zabrze 22.08/22:00 (Pol) 2.Southampton - Birmingham 23.08/16:00 (Ang) 3.Wallsal -Stoke 23.08/16:00 (Ang) II 4.Nancy - Creteil 23.08/20:00 (Fr) II 5.Charleroi - Cercle Brugge 24.08/14:30 (Bel) 6.Volendam - Groningen 24.08/15:00 (Hol) 7.Bastia - Montpelier 23.08/20:00 (Fr) ================================================== ============= <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: ====== <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: ============== ============= <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: ====== <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: ============== ================================================== siedzę po lewej w drugim rzędzie ..chyba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138 |
Witam, dzieki za <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: , zycze wygranej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
22.08.03 20.30 Zolder-Antwerpia 1Belgia 22.08.03 20.45 LeHavre-Sedan 1Francja 23.08.03 15.30 1860Monachium-Wolsburg 1Niemcy 23.08.03 15.30 Brema-Schalke 1Niemcy 23.08.03 15.30 Bochum-BayerL 11Niemcy 23.08.03 16.00 Bolton-Blackburn 1Anglia 23.08.03 16.00Tottenham-Leeds 1Anglia Lord_Viader <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
APOFIS - GLOBUS :
Wisła Kraków - Górnik Zabrze 22.08/22:00 (Pol) @/@ St. Etienne AS - Troyes AS ( 2 Francja) Southampton - Birmingham 23.08/16:00 (Ang) @/@ Eintracht Frankfurt - Hertha Berlin SC ( 1 Niemcy ) Wallsal -Stoke 23.08/16:00 (Ang) II @/@ Freiburg SC - Borussia Monchengladbach (j.w) Nancy - Creteil 23.08/20:00 (Fr) II @/@ 1860 Munich TSV - Vfl Wolfsburg (j.w) Charleroi - Cercle Brugge 24.08/14:30 (Bel) @/@ Bastia Sporting Club - Montpellier Herault SC (1 Francja) Volendam - Groningen 24.08/15:00 (Hol) @/@ Racing Strasbourg - Racing Club Lens (j.w) Bastia - Montpelier 23.08/20:00 (Fr) @/@ Dundee FC - Livingston FC (1 Szkocja) ____________________________________________________________________________
LARSSON - GOPI :
23.08 16.00 Tottenham-Leeds @/@ 23.08.2003 17:30 Polkowice - Amica / Polska 24.08 20.45 Paris SG-Monaco @/@ 23.08.2003 15:30 Freiburg-M'gladbach / Niemcy 24.08 17.00 Hamburg-Bayern @/@ 23.08.2003 15:30 Koeln - Dortmund / Niemcy 23.08 15.30 Bochum-Leverkusen @/@ 23.08.2003 15:30 TSV - Wolfsburg / Niemcy 23.08 19.30 Heerenv.-Feyenoord @/@ 23.08.2003 20:00 Strasbourg-Lens / Francja 23.08 13.00 Newcastle-Manch.U @/@ 23.08.2003 16:00 Bolton-Blackburn / Anglia 23.08 17.00 G.Leczna-Groclin G @/@ 24.08.2003 17:05 Middlesbr.-Arsenal/ Anglia ____________________________________________________________________________
MIKE#16 - THOM :
Burnley-Wigan 23/16.00 ANG1 @/@23/16.00 Southampton-Birmingham (I Angielska) Fenerbahce-Elazig 23/19.30 TUR1 @/@ 23/16.00 Tottenham-Leeds (I Angielska) Bastia-Montpellier 23/20.00 FRA1 @/@ 23/20.00 Strasbourg-Lens (I Francuska) Bolton-Blackburn 23/16.00 ANGPL @/@ ???23/20.00 Nancy-Creteil (II Francuska)??? Ferreira-Moreira 24/17.00 POR1 @/@ 23/15.30 Freiburg-M'gladbach (I Niemiecka) Braga-Funchal 24/18.00 POR1 @/@ 23/17.30 Jaworzno-MKS Pogon (II Polska) Samsun-Denizli 24/18.00 TUR1 @/@ 22/20.45 Le Havre-Sedan (II Francuska) ____________________________________________________________________________
ROB77 - JAJA :
23.08.2003.17:15. bordeaux-auxerre-->I fra @/@ Werder - Schalke I-wsza Liga Niemiec 23.08.2003 r godz.15:30 24.08.2003.20:45. psg-monaco-->I fra @/@ 1860 Monachium - Wolfsburg I-wsza Liga Niemiec 23.08.2003 r godz.15:30 23.08.2003.15:30. stuttgart-kaiserslautern-->I ger @/@ Freiburg - Gladbach I-wsza Liga Niemiec 23.08.2003 r godz.15:30 23.08.2003.15:30. bochum-leverkusen-->I ger @/@ Bolton - Blackburn I-wsza Liga Anglii 23.08.2003 r godz.16:00 24.08.2003.17:00. hsv-bayern-->I ger @/@ Union Berlin - Gr Fuerth II-ga Liga Niemiec 24.08.2003 r godz.14:30 23.08.2003.19:30. heerenven-feyenoord-->I hol @/@ Zwolle - Waalwijk I-wsza Liga Holandii 24.08.2003 r godz.14:30 23.08.2003.20:00. angers-besancon-->II fra @/@ Den Hag - Utrecht I-wsza Liga Holandii 23.08.2003 r godz.19:30 ____________________________________________________________________________
LORD_VIADER - BO$$ 38 :
Strasbourg - Lens 23.08. godz. 20.00 Francja 1 @/@ 22.08.03 20.30 Zolder-Antwerpia 1Belgia Rennes - Guingamp 23.08. godz. 20.00 Francja 1 @/@ 22.08.03 20.45 LeHavre-Sedan 1Francja Chateauroux - Lorient 23.08. godz. 20.00 Francja 2. @/@ 23.08.03 15.30 1860Monachium-Wolsburg 1Niemcy Aberdeen - Dunfermline 23.08. godz. 16.00 Szkocja 1 @/@ 23.08.03 15.30 Brema-Schalke 1Niemcy Zwolle - Waalwijk 24.08. godz. 14.30 Holandia 1 @/@ 23.08.03 15.30 Bochum-BayerL 11Niemcy Union Berlin - Gr. Fuerth 24.08. godz. 14.30 Niemcy 2. @/@ 23.08.03 16.00 Bolton-Blackburn 1Anglia Rio Ave - Gil Vicente 24.08. godz. 17.00 Portugalia 1 @/@ 23.08.03 16.00Tottenham-Leeds 1Anglia
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|