Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 5 1 2 3 4 5
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
TABELA:

1. BO$$ 38. . .2. . .1-1-0. . .6-2. . .+4. . .4
2. GLOBUS. . .2. . .1-1-0. . .5-3. . .+2. . .4
3. LARSSON. . .2. . .1-1-0. . .5-4. . .+1. . .4
-. APOFIS. . .2. . .1-1-0. . .5-4. . .+1. . .4
5. MIKE#16. . .2. . .1-0-1. . .3-2. . .+1. . .3*
6. ROB77. . .2. . .1-0-1. . .2-1. . .+1. . .3
7. LORD_VADER. . .2. . .1-0-1. . .2-4. . .-2. . .3
8. THOM. . .2. . .1-0-1. . .2-5. . .-3. . .3
9. JAJA. . .2. . .0-0-2. . .2-4. . .-2. . .0
10.GOPI. . .2. . .0-0-2. . .3-6. . .-3. . .0

Legenda:
Miejsce, nick, liczba rozegranych spotkań, bilans spotkań Z-R-P, bramki STRZ-STRA, stosunek bramek, punkty
* - liczba gwiazdek = liczba oddanych spotkań walkowerem

Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
SZkoda że gramy kolejka co 7dni,no ale to tak musi być chyba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Moze za rok 1liga bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
:5gw: !!! UWAGA !!! :5gw:

Padła propozycja zmiany systemu rozgrywania meczy; teraz mecze odbywają sie w systemie piątek - niedziela, a nowa propozycja to piątek - niedziela (jedna koleka) i druga kolejka wtorek - czwartek , ale tylko i wyłącznie jak odbywały by sie mecze Ligi Mistrzów i Pucharu UEFA

Taka zmiana pozwoliła by szybciej zakończyć rozgrywki i nadać lidze większego tempa.

bardzo prosze o wasze opinie co do tego pomysłu

Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Mnie to pasuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> bedzie szybciej.
Można tak zrobić od nastepnej kolejki,bo w sumie teraz tesz sa mecze towarzyskie,ale nie wszyscy moga zdazyc wytypowac .

Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,472
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,472
witam!
ja bylbym za, bo pozwoliloby to na przyspieszenie rozgrywek i bylaby szansa na rozpoczecie nowego sezonu gdzies po nowym roku.
ale jest tez problem. moze sie okazac, ze bedzie niewiele meczow z ktorych mozna typowac remisy (w pierwszych rundach pucharu uefa graja zazwyczaj mocne druzyny ze slabszymi, a po 2 rundach zostaje juz tylko 16 meczow). w lidze mistrzow juz latwiej bedzie cos trafic, chociaz nie zawsze. ligi z ktorych mozna typowac remisy zadko graja w dniach od wtorku do czwartku, czesciej graja II ligi, ale z nich mozna typowac tylko 2 remisy (i to po jednym z dwoch lig), poza tym remisy mozna typowac tylko z 5-ciu II lig.
wiadomo, ze bedzie mozna trafic w tych dnaich pare remisow, ale bedzie to bardzo trudne (w weekendy jest po prostu wiekszy wybor).
pomysl jest wart zastanowienia, ale jezeli doszloby do rozgrywania kolejek w srodku tygodnia trzebaby sie zastanowic nad poszerzeniem mozliwosci typowania remisow o jakies inne ligi, ewentualnie zwiekszyc mozliwosc typowania remisow z drugich lig...
poza tym bede mial problem z dostepem do netu od pazdziernika, ale z tym sobie jakos poradze (kafejka, a ja wynajme mieszkanie z telefonem - modem)...
w sumie to jestem za, bedzie szybciej i ciekawiej
pozdrawiam!!

Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,931
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,931
Jezeli mozna cos zaproponowac !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Uwazam, ze jesli mamy typowac remisy wtorek - czwartek to obnizmy ich ilosc np. do pieciu (wieksze prawdopodobienstwo remisu miedzy grajacymi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) poniewaz typy nie moga sie pokrywac - osobie typujacej pozniej zostanie naprawde nie wiele ciekawych (wyrownanych) meczy !!!

Meczy LM jest chyba 16 PU max 32 co daje ok 50 typow i mamy wybrac 14 remisow !!!
W weekend sadze ze ponad 200 !!!

Bylo by to chyba niesprawiedliwe !!!

A chyba nie chcemy aby byl to konkurs kto pierwszy ten lepszy ???

A tak naprawde to nie ma wiekszego znaczenia bo tak naprawde i tak wygra najlepszy !

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
No tak,ale zeby wygrac ,trzeba najpierw awansowac ,i oto narazie walczymy ,i fajnie by było jakby szło przyspieszyc to.
Moze ja zaczne!!
#1 23.08 16.00 Tottenham-Leeds
#2 24.08 20.45 Paris SG-Monaco
#3 24.08 17.00 Hamburg-Bayern
#4 23.08 15.30 Bochum-Leverkusen
#5 23.08 19.30 Heerenv.-Feyenoord
#6 23.08 13.00 Newcastle-Manch.U
#7 23.08 17.00 G.Leczna-Groclin G
POwodzenia wszystkim.

Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,472
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,472
dobra jadziemy
forma slaba - ostatnio 0-3 (gratulacje dla mike#16), a tu pojedynek z liderem. oto moje typy:
1. Strasbourg - Lens 23.08. godz. 20.00 Francja 1
2. Rennes - Guingamp 23.08. godz. 20.00 Francja 1
3. Chateauroux - Lorient 23.08. godz. 20.00 Francja 2.
4. Aberdeen - Dunfermline 23.08. godz. 16.00 Szkocja 1
5. Zwolle - Waalwijk 24.08. godz. 14.30 Holandia 1
6. Union Berlin - Gr. Fuerth 24.08. godz. 14.30 Niemcy 2.
7. Rio Ave - Gil Vicente 24.08. godz. 17.00 Portugalia 1
Zycze wszystkim wielu remisow i pozdro dla Bo$$'a <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,931
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,931
Dzieki Lordzie ! Pofarcilo sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> !
Duże <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla THOM'a ,zeby uspic jego czujnosc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

No i najwazniejsze - czyli meczyki:

1.Burnley-Wigan 23/16.00 ANG1
2.Fenerbahce-Elazig 23/19.30 TUR1
3.Bastia-Montpellier 23/20.00 FRA1
4.Bolton-Blackburn 23/16.00 ANGPL
5.Ferreira-Moreira 24/17.00 POR1
6.Braga-Funchal 24/18.00 POR1
7.Samsun-Denizli 24/18.00 TUR1

Pozdro i duze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla wszystkich 3-cio ligowcow !!!

Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
proszę wszytskich grających aby zaglądali do tych tematów często (oczywiście w miare możliwości), ponieważ może nastąpić reorganizajca rozgrywek związana z licznymi walkowerami w 2 lidze oraz z wycofaniem sie z rozgrywek dwóch byłych zawodników (jeden zawodnik to poprzedni zwycięzca ligi - NORBI; oraz zawodnik drugoligowy WARLIN)

Jak na razie jest planowane stworzenie takich rozgrywek żeby jak największa liczba osób grała w jednej dużej lidze, a pozostałe osoby grały by w równorzędnym turnieju sysemem play-off do dwóch wygranych meczy o wejście w nastepnym sezonie do ligi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

przepraszam za to zamieszanie, ale te wszystkie działania sa podejmowane w celu uatrakcyjnienia rozgrywek i pozbycia się osób nie podających swoich typów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

pozdrawiam

Dołączył: Apr 2003
Posty: 7,813
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 7,813
1/ Werder - Schalke I-wsza Liga Niemiec 23.08.2003 r godz.15:30
2/ 1860 Monachium - Wolfsburg I-wsza Liga Niemiec 23.08.2003 r godz.15:30
3/ Freiburg - Gladbach I-wsza Liga Niemiec 23.08.2003 r godz.15:30
4/ Bolton - Blackburn I-wsza Liga Anglii 23.08.2003 r godz.16:00
5/Union Berlin - Gr Fuerth II-ga Liga Niemiec 24.08.2003 r godz.14:30
6/ Zwolle - Waalwijk I-wsza Liga Holandii 24.08.2003 r godz.14:30
7/Den Hag - Utrecht I-wsza Liga Holandii 23.08.2003 r godz.19:30

Pozdrawiam wszystkich,a mojemu " przeciwnikowi " tradycyjnie życzę zwycięstwa.

Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
St. Etienne AS - Troyes AS ( 2 Francja)
Eintracht Frankfurt - Hertha Berlin SC ( 1 Niemcy )
Freiburg SC - Borussia Monchengladbach (j.w)
1860 Munich TSV - Vfl Wolfsburg (j.w)
Bastia Sporting Club - Montpellier Herault SC (1 Francja)
Racing Strasbourg - Racing Club Lens (j.w)
Dundee FC - Livingston FC (1 Szkocja)

Wszystkie mecze sa w sobote, o ile sie nie myle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,531
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,531
1# 23.08.2003.17:15. bordeaux-auxerre-->I fra
2# 24.08.2003.20:45. psg-monaco-->I fra
3# 23.08.2003.15:30. stuttgart-kaiserslautern-->I ger
4# 23.08.2003.15:30. bochum-leverkusen-->I ger
5# 24.08.2003.17:00. hsv-bayern-->I ger
6# 23.08.2003.19:30. heerenven-feyenoord-->I hol
7# 23.08.2003.20:00. angers-besancon-->II fra

Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,382
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,382
#1. 23.08.2003 17:30 Polkowice - Amica / Polska
#2. 23.08.2003 15:30 Freiburg-M'gladbach / Niemcy
#3. 23.08.2003 15:30 Koeln - Dortmund / Niemcy
#4. 23.08.2003 15:30 TSV - Wolfsburg / Niemcy
#5. 23.08.2003 20:00 Strasbourg-Lens / Francja
#6. 23.08.2003 16:00 Bolton-Blackburn / Anglia
#7. 24.08.2003 17:05 Middlesbr.-Arsenal/ Anglia

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
He he - dzięki za <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: mike#16 (może to pomoże <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) - zaszkodzić, nie zaszkodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

# 1 23/16.00 Southampton-Birmingham (I Angielska)
# 2 23/16.00 Tottenham-Leeds (I Angielska)
# 3 23/20.00 Strasbourg-Lens (I Francuska)
# 4 23/20.00 Nancy-Creteil (II Francuska)
# 5 23/15.30 Freiburg-M'gladbach (I Niemiecka)
# 6 23/17.30 Jaworzno-MKS Pogon (II Polska)
# 7 22/20.45 Le Havre-Sedan (II Francuska)

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

P.S. W przyszłym tygodniu typy za mnie poda Kuba81

Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Thom walnąłeś ten sam błąd co ja w poprzedniej kolejce:podałeś trzy mecze z II lig a wolno tylko dwa ...... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

zmień jeszcze masz czas

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
witam Globus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: przed meczem chyba nie zaszkodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
==================================================
1.Wisła Kraków - Górnik Zabrze 22.08/22:00 (Pol)
2.Southampton - Birmingham 23.08/16:00 (Ang)
3.Wallsal -Stoke 23.08/16:00 (Ang) II
4.Nancy - Creteil 23.08/20:00 (Fr) II
5.Charleroi - Cercle Brugge 24.08/14:30 (Bel)
6.Volendam - Groningen 24.08/15:00 (Hol)
7.Bastia - Montpelier 23.08/20:00 (Fr)
==================================================
============= <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: ====== <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: ==============
============= <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: ====== <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: ==============
==================================================
siedzę po lewej w drugim rzędzie ..chyba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Witam, dzieki za <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: , zycze wygranej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
22.08.03 20.30 Zolder-Antwerpia 1Belgia
22.08.03 20.45 LeHavre-Sedan 1Francja
23.08.03 15.30 1860Monachium-Wolsburg 1Niemcy
23.08.03 15.30 Brema-Schalke 1Niemcy
23.08.03 15.30 Bochum-BayerL 11Niemcy
23.08.03 16.00 Bolton-Blackburn 1Anglia
23.08.03 16.00Tottenham-Leeds 1Anglia
Lord_Viader <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
APOFIS - GLOBUS :

Wisła Kraków - Górnik Zabrze 22.08/22:00 (Pol) @/@ St. Etienne AS - Troyes AS ( 2 Francja)
Southampton - Birmingham 23.08/16:00 (Ang) @/@
Eintracht Frankfurt - Hertha Berlin SC ( 1 Niemcy )
Wallsal -Stoke 23.08/16:00 (Ang) II @/@ Freiburg SC - Borussia Monchengladbach (j.w)
Nancy - Creteil 23.08/20:00 (Fr) II @/@ 1860 Munich TSV - Vfl Wolfsburg (j.w)
Charleroi - Cercle Brugge 24.08/14:30 (Bel) @/@ Bastia Sporting Club - Montpellier Herault SC (1 Francja)
Volendam - Groningen 24.08/15:00 (Hol) @/@ Racing Strasbourg - Racing Club Lens (j.w)
Bastia - Montpelier 23.08/20:00 (Fr) @/@ Dundee FC - Livingston FC (1 Szkocja)
____________________________________________________________________________

LARSSON - GOPI :

23.08 16.00 Tottenham-Leeds @/@ 23.08.2003 17:30 Polkowice - Amica / Polska
24.08 20.45 Paris SG-Monaco @/@ 23.08.2003 15:30 Freiburg-M'gladbach / Niemcy
24.08 17.00 Hamburg-Bayern @/@ 23.08.2003 15:30 Koeln - Dortmund / Niemcy
23.08 15.30 Bochum-Leverkusen @/@ 23.08.2003 15:30 TSV - Wolfsburg / Niemcy
23.08 19.30 Heerenv.-Feyenoord @/@ 23.08.2003 20:00 Strasbourg-Lens / Francja
23.08 13.00 Newcastle-Manch.U @/@ 23.08.2003 16:00 Bolton-Blackburn / Anglia
23.08 17.00 G.Leczna-Groclin G @/@ 24.08.2003 17:05 Middlesbr.-Arsenal/ Anglia ____________________________________________________________________________

MIKE#16 - THOM :

Burnley-Wigan 23/16.00 ANG1 @/@23/16.00 Southampton-Birmingham (I Angielska)
Fenerbahce-Elazig 23/19.30 TUR1 @/@ 23/16.00 Tottenham-Leeds (I Angielska)
Bastia-Montpellier 23/20.00 FRA1 @/@ 23/20.00 Strasbourg-Lens (I Francuska)
Bolton-Blackburn 23/16.00 ANGPL @/@ ???23/20.00 Nancy-Creteil (II Francuska)???
Ferreira-Moreira 24/17.00 POR1 @/@ 23/15.30 Freiburg-M'gladbach (I Niemiecka)
Braga-Funchal 24/18.00 POR1 @/@ 23/17.30 Jaworzno-MKS Pogon (II Polska)
Samsun-Denizli 24/18.00 TUR1 @/@ 22/20.45 Le Havre-Sedan (II Francuska)
____________________________________________________________________________

ROB77 - JAJA :

23.08.2003.17:15. bordeaux-auxerre-->I fra @/@ Werder - Schalke I-wsza Liga Niemiec 23.08.2003 r godz.15:30
24.08.2003.20:45. psg-monaco-->I fra @/@ 1860 Monachium - Wolfsburg I-wsza Liga Niemiec 23.08.2003 r godz.15:30
23.08.2003.15:30. stuttgart-kaiserslautern-->I ger @/@ Freiburg - Gladbach I-wsza Liga Niemiec 23.08.2003 r godz.15:30
23.08.2003.15:30. bochum-leverkusen-->I ger @/@ Bolton - Blackburn I-wsza Liga Anglii 23.08.2003 r godz.16:00
24.08.2003.17:00. hsv-bayern-->I ger @/@ Union Berlin - Gr Fuerth II-ga Liga Niemiec 24.08.2003 r godz.14:30
23.08.2003.19:30. heerenven-feyenoord-->I hol @/@ Zwolle - Waalwijk I-wsza Liga Holandii 24.08.2003 r godz.14:30
23.08.2003.20:00. angers-besancon-->II fra @/@ Den Hag - Utrecht I-wsza Liga Holandii 23.08.2003 r godz.19:30
____________________________________________________________________________

LORD_VIADER - BO$$ 38 :

Strasbourg - Lens 23.08. godz. 20.00 Francja 1 @/@ 22.08.03 20.30 Zolder-Antwerpia 1Belgia
Rennes - Guingamp 23.08. godz. 20.00 Francja 1 @/@ 22.08.03 20.45 LeHavre-Sedan 1Francja
Chateauroux - Lorient 23.08. godz. 20.00 Francja 2. @/@ 23.08.03 15.30 1860Monachium-Wolsburg 1Niemcy
Aberdeen - Dunfermline 23.08. godz. 16.00 Szkocja 1 @/@ 23.08.03 15.30 Brema-Schalke 1Niemcy
Zwolle - Waalwijk 24.08. godz. 14.30 Holandia 1 @/@ 23.08.03 15.30 Bochum-BayerL 11Niemcy
Union Berlin - Gr. Fuerth 24.08. godz. 14.30 Niemcy 2. @/@ 23.08.03 16.00 Bolton-Blackburn 1Anglia
Rio Ave - Gil Vicente 24.08. godz. 17.00 Portugalia 1 @/@ 23.08.03 16.00Tottenham-Leeds 1Anglia

Strona 3 z 5 1 2 3 4 5

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
1 zarejestrowanych użytkowników (forty), 2,560 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,177
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1