Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 7 1 2 3 4 5 6 7
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
#3 366 21/19.40 Kostanic-Osterloh 1 1.22
#4 352 21/19.40 Verdasco-Simoni 1 1.21

Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
#5 268 Kiefer - Saretta (1) 1.69 21/20.20

Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
#1 21.08.03 19:30 518 Kostanic J. - Osterloh L.

typ-1
kurs-1.25
buk-sts

ps. nie działa mi oferta profa,tzn.nie ma spotkań na kw. i zamiast tego pokazuje mi wnba, ostatnio wogole jest jakaś poyebana ...

Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
#5 323 21/17.10 R.Delgado-Phau 1 1.4

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
#3 272 Dementeva-Black typ 1 kurs 1.31 21/21.40

Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
#3 266 21/21.40 Youzhnyi-Morrison 1 1,43
#4 267 21/19.10 Chela-O.Rochus 1 1,37

Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642
po 5 trafionych przez Lokusa typach moje szanse zmalały prawie do zera, więc w akcie desperacji typuje:
#4 269 21.08.2003 19.05 Capriati-Pistolesi 2 3.00

Dołączył: May 2003
Posty: 1,198
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,198
Quote
Oryginalnie wysłał larsson:
[qb]#5 268 Kiefer - Saretta (1) 1.69 21/20.20[/qb]
Gratuluje larsson awansu do następnej rundy wiedziałem o tym już jak wysłałeś tego posta.
Widze po ostatnich twoich postach ,że uczestniczyś w wielu konkursach,więc masz większe doświadczenie.
Mój był to debiut w dziale "Inne Konursy" i niestety falstart (Wszystko przez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: krecz F.Lopeza założy taki opaske i udaje Federera)

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
typ nr 2# powtornie bowiem pojedynek Fish-Kuerten odwolano w zwiazaku z wycofaniem sie Fish-a
2# 22.08/19.05 Davenport-Dementieva 1 1,33
4# 22.08/17.10 Enqvist-Kohlmann 1 1,32
5# 22.08/21.50 Srichaph.-Morrison 1 1,31

Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,382
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,382
#5 22.08.2003 22:00 262 Kuerten-El Aynaoui 1 - 1.82

Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Quote
Oryginalnie wysłał Roger:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał larsson:
[qb]#5 268 Kiefer - Saretta (1) 1.69 21/20.20[/qb]
Gratuluje larsson awansu do następnej rundy wiedziałem o tym już jak wysłałeś tego posta.
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
DZieki Roger,myśle ze walka byla wyrównana,naprawde ciezki z ciebie przeciwnik był.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Quote
Oryginalnie wysłał Fox_Mulder:
[qb]po 5 trafionych przez Lokusa typach moje szanse zmalały prawie do zera, więc w akcie desperacji typuje:
#4 269 21.08.2003 19.05 Capriati-Pistolesi 2 3.00[/qb]
Wielkie dzieki za gre! Szkoda szczegolnie tego Twojego nieuznanego typu (1,78), bo wtedy wszystko poszlo by zapewne inaczej. Pistolesi tez troche miala pecha <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
pozdro

Dołączył: Nov 2002
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 696
#3 22.08.2003 godzina 17:10
318 Enqvist-Kohlmann typ 1 kurs 1.32

#4 22.08.2003 godzina 19:40
329 Kapros-Gajdosova typ 1 kurs 1.61

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Zupełnie przypadkowo zajrzałem dziś do tego działu i zrobiłem :eek: - Dostaje wiadomość PRIVA!!! od viride (13.08), że konkurs rusza od 24 sierpnia, więc myślę OK. spoko mamy czas,a tu patrzę, że konkurs już trwa.
A.S.Romek ustalił sobie (nie informując) na priva zainteresowane osoby, że 1 runda zaczyna się od 18 sierpnia. Więc jak to jest? Jeden podaje, że początek 24.08, następnie drugi sobie zmienia na 18.08 :eek: .Wobec takiego podejścia do sprawy rezygnuję z udziału w konkursie, bo nie będę się teraz wysilał nad typami, gdy wcześniej było tyle dobrych typów do grania. Dla niedowiarków - mogą sprawdzić typy, które podawałem za kolegę w konkursie tenisowym (kursy >1.45 - 5 typków trafionych).
Tak więc Haz$ - masz już awans pewny.

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
Y
veteran
veteran
Y Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
Reszta typów w tym tygodniu:
#3 327 22.08.2003 18.20 Sequera-Ashley 2 1.78
#4 263 22.08.2003 20.35 Chela-Kiefer 2 2.10
#5 323 22.08.2003 18.20 Kostanic-Lamade 1 1.31

Dołączył: Jan 2003
Posty: 130
P
member
member
P Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 130
#4 22.08.03 18.20 309 R.Delgado - Suzuki 1 1.5
#5 22.08.03 17.10 317 Verdasco - Salzenst. 1 1.58

Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
304 Moodie - Fleishman 2 2.01 22/08/2003 17.10

Dołączył: May 2003
Posty: 1,095
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,095
#2 313 J.Johanss.-R.Mello 1.4 22/19.40 typ 1
Pozdrawiam

Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
#5 263 22.08.2003 20.35 Chela-Kiefer 2 2.06

Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642
Quote
Oryginalnie wysłał Lokus:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Fox_Mulder:
[qb]po 5 trafionych przez Lokusa typach moje szanse zmalały prawie do zera, więc w akcie desperacji typuje:
#4 269 21.08.2003 19.05 Capriati-Pistolesi 2 3.00[/qb]
Wielkie dzieki za gre! Szkoda szczegolnie tego Twojego nieuznanego typu (1,78), bo wtedy wszystko poszlo by zapewne inaczej. Pistolesi tez troche miala pecha <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
pozdro[/qb]
no niestety od samego początku nic nie szło po mojej myśli, ale za gapiostwo trzeba płacić... szkoda że wczoraj pistolesi nie dała rady, choć jak było 1-1 w setach to miałem nadzieję, dziś próbowałbym trafic drugi typ z kursem powyżej 2,5, a tak ostatni typ:
#5 263 22.08.2003 20.35 Chela-Kiefer 2 2.06

... i dzieki za gre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Strona 5 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  Akhu 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, latajaca_holenderka, ElNinho[mmdea]), 2,963 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,848
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1