|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
#2 22.08 19:15 323-1 Kostanic-Lamade 1.31
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,095
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 1,095 |
#3 261 S.Navarro-E.Alvar. 1.44 23/14.00 typ 1 Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,095
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 1,095 |
#4 261 Wawrinka-E.Alvarez 1.4 2.45 24/14.30 typ 1 Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 247
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2003
Posty: 247 |
#4 24.08.2003 GODZ. 15:05 259 Vassallo-Patience TYP 2 KURS 2.31 #5 24.08.2003 GODZ. 14:30 261 Wawrinka-E.Alvarez TYP 2 KURS 2.45
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581 |
#5 257 24/20.05 J.Blake-Srichaphan 2 1.9
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
tego zdaje się nie zabrania regulamin: #4 263 J.Blake-Srichaphan(1 set) typ 1 kurs 1.76 24/20.05 #5 263 J.Blake-Srichaphan(1 set) typ 2 kurs 1.8 24/20.05
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
Witam, nie wiem czemu tylko m isie sypie oferta profa ...
Genewa-Challenger 19.08.2003 12.10 Info Nazwa 1 2 dzen/godz 261 S.Navarro-E.Alvar. 1.44 2.35 23/14.00 262 M.Lopez-Wawrinka 1.78 1.78 23/15.30
_______
sts
#3 1318 20:00 Blake J. - Srichaphan P. 1.85 typ 2 #4 14:30 Wawrinka S. - Benf.Alvarez E. 1.45 typ 1 #5 1319 17:30 Damm/Suk - Koenig/Rodriguez 1.40 typ 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
#4 1321 14:30 Wawrinka S. - Benf.Alvarez E. 1.45 typ 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034 |
Na początku chce pogratulować Gc 159128 który zaszachował mnie z samego rana swoimi typami.Gdybym puścił najwyższy dzisiejszy kurs w profie czyli Black-Srichaphan dokładny wynik w setach 0-2 po kursie 3.8 to moge doprowadzić co najwyżej do remisu a że Gc 159128 jako pierwszy wysłał swój 5 typ to i tak musze pożegnać się z konkursem i życzyć reszcie udanych typów.Jedyną szanse widze dla siebie i innych pokonanych w parze Ziz99-Dela i w tym miejscu mam pytanie to organizatora tego konkursiku.Ci dwaj typerzy w tym tygodniu nieoddali jeśli dobrze widze żadnego typu i moja propozycja jest taka:jeśli do zakończenia dzisiejszego dnia Ci dwaj typerzy niewezmą się za typowanie to do następnej rundy niech w miejsce jednego z nich przejdzie jakaś osoba która przegrała rywalizacje w swojej parze i ma najwięcej punktów z wszystkich przegranych uczestników pierwszej rundy.Troszke pomotałem ,ale prosze o odpowiedź w tej sprawie bo to chyba niejest taki najgorszy pomysł. Moje typy: #4 264 J.Blake-Srichaphan 2-0 3.1 24.08.2003 20.05 #5 264 J.Blake-Srichaphan 2-1 3.2 24.08.2003 20.05
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,095
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 1,095 |
o której zamykaja profa w niedziele?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,095
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 1,095 |
o której zamykaja profa w niedziele?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,198
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 1,198 |
O 14:00 a co <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,095
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 1,095 |
#5 258 Damm/Suk-Koen/Rodr 1.4 24/17.35 typ 1 Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Oryginalnie wysłał popon: [qb]#5 258 Damm/Suk-Koen/Rodr 1.4 24/17.35 typ 1 Pozdrawiam[/qb] Typ nie zaliczony prof w niedziele jest czynny od 10-14 !
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Dobry pomysł retoox tak jutro zrobie !!!
Kto awansował do 2 rundy i z jakim wynikiem podam jutro w tym temacie - w poniedziałek do godz.11:30 bo o tej godzinie w poniedziałki profa otwierają!
Więc prosze nie zakładać tematu odnośnie 2 rundy bo ja jutro to wszystko zrobie!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,095
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 1,095 |
Następnym razem Romek wpisz w regulaminie konkretnie w jakich godzinach jest czynny Prof. Punkt 6 regulaminu jest nieprecyzyjny. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508 |
Oryginalnie wysłał popon: [qb]Następnym razem Romek wpisz w regulaminie konkretnie w jakich godzinach jest czynny Prof. Punkt 6 regulaminu jest nieprecyzyjny. Pozdrawiam[/qb] masz racje, u mnie w miescie nei ma profa i nei mam pojecia w jakich godzinach jest czynny....
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Oto kto awansował do 2 rundy:
GÓRNA CZĘŚĆ TABELI:
Larsson - Roger Larsson:6.33 Roger:6.24 AWANS:Larsson
Vira - Arhazardzista Vira:5.43 Arhazardzista:0 AWANS:Vira
Allieu - M4RK0 Allieu:3.83 M4RK0:6.52 AWANS:M4RK0
Yzerman - Arturo Yzerman:5.46 Arturo:0 AWANS:Yzerman
Michall - ANTOŚ FIDUK Michall:2.93 ANTOŚ FIDUK:0 AWANS:Michall
Petev - GumoL Petev:6.78 GumoL:1.24 AWANS:Petev
Edmaart - Gopi Edmaart:0 Gopi:4.56 AWANS:Gopi
THOM - Haz$ THOM:0 Haz$:5.86 AWANS:Haz$
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Oto kto awansował do 2 rundy:
DOLNA CZĘŚĆ TABELI:
FRO_LECH - Vonseb FRO_LECH:4.19 Vonseb:7.58 AWANS:Vonseb
Fox Mulder - Lokus Fox Mulder:3.73 Lokus:7.26 AWANS:Lokus
JiroJiro - Privsol JiroJiro:6.41 Privsol:0 AWANS:JiroJiro
Sikort - URBI 999 Sikort:0 URBI 999:0 - chociaż typował AWANS:NIKT - będzie grał najlepszy pokonany zawodnik w 1 rundzie tzw.LL
Ziz99 - Dela Ziz99:0 Dela:0 AWANS:NIKT - będzie grał najlepszy pokonany zawodnik w 1 rundzie tzw.LL
ProZZac - Jonek ProZZac:4.86 Jonek:0 AWANS:ProZZac
Czyczu - Popon Czyczu:3.27 Popon:2.8 AWANS:Czyczu
Retoox - Gc 159128 Retoox:2.31 Gc 159128:6.11 AWANS:Gc 159128
|
|
|
Link skopiowany do schowka