Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Dołączył: Oct 2001
Posty: 393
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 393
#1 362 Danilidou-Casanova 2 k.1.90 25.08.2003 19.00
#2 274 Morrison-Carlsen 1 k.1.43 25.08.2003 19.40

Dołączył: Oct 2001
Posty: 393
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 393
#3 348 Hantuchova-Bartoli 2 k.1.90 25.08.2003 21.00

Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
#4 362 Danilidou-Casanova 2 1.90 25/19.00

Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
#2 362 25/19.00 Daniilid.-M.Casan. 2 1.9

Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
#1 275 25.08 20:20 Bjorkman-Volandri (1) 1.58

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Quote
Oryginalnie wysłał A.S.Romek:
[qb]Gc 159128 - (2)A.S.Romek

#1/25.08.2003./17:10/327/Ferrero - J.Vacek/1/1.1[/qb]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Ja również wznoszę fale meksykańską albo dołącze się do tej Rogera <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#1/317/26.08/17.10 Blake-Zabaleta (1) 1,42
#2/335/26.08/17.10 Kuerten-Tursunov (1) 1,34

Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Quote
Oryginalnie wysłał FRO_LECH:
[qb]Ja również wznoszę fale meksykańską albo dołącze się do tej Rogera <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#1/317/26.08/17.10 Blake-Zabaleta (1) 1,42
#2/335/26.08/17.10 Kuerten-Tursunov (1) 1,34[/qb]
OK typy FRO_LECH zaliczone bo mecze były na następny dzień!

P.S.Edytujcie nie potrzebne posty!

Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
niekoniecznie umnie w centrum prof do 17:00, a na dworicu do 18:00 więc powinienes to zaliczyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 1,198
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,198
Szybko wysyłam po mam cynk,że kursy spadną.

2# 297 26.08.2003 17:10 (official not before 19:05 AM) Kiefer-Squillari 1 1.27
3# 309 26.08.2003 17:10 (official not before 2:05 PM) Roddick-Henman 1 1.27

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
1# 26.08/17.10 337 Enqvist-Portas 1 1,21
2# 26.08/17.10 297 Kiefer-Squillari 1 1,27

Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
1# 297 26.08 17:10 Kiefer-Squillari 1 1.27
2# 376 26.08 17:10 Pratt-Craybas 1 1.46

Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
Y
veteran
veteran
Y Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
Yzerman WAW vs. Pitersson [9] WAW
1/5 ***************** 1/5
1.78 *************** 1.58

czyżby walka do ostatniej piłki? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
#2 318 Sargsian-Delic typ 1 kurs 1.28 26/17.10

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
#1 317 26/17.10 J.Blake-Zabaleta 1 1.42
#2 383 26/17.10 Serna-Cho 1 1.38

Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Quote
Oryginalnie wysłał Haz$:
[qb]niekoniecznie umnie w centrum prof do 17:00, a na dworicu do 18:00 więc powinienes to zaliczyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
OK typy FRO_LECH zaliczone bo mecze były na następny dzień!

P.S.Edytujcie nie potrzebne posty!

Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
Quote
Oryginalnie wysłał A.S.Romek:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał FRO_LECH:
[qb]Ja również wznoszę fale meksykańską albo dołącze się do tej Rogera <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#1/317/26.08/17.10 Blake-Zabaleta (1) 1,42
#2/335/26.08/17.10 Kuerten-Tursunov (1) 1,34[/qb]
W poniedziałki profesjonal jest czynny od 11:30 do 17:00 - jest to napsiane w regulaminie!
Więc u Ciebie typy numer 1 i 2 są uznane jako 0.[/qb]
lol <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> no to według regulaminu ... ucałował klamke profa i nie mógł wysłać typów ... więc czemu miałyby być uznane jako wysłane i zaliczone jako 0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
Y
veteran
veteran
Y Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
Zgadzam się z przedmówcą - w takiej sytuacji nie powinny te typy zostać uznane!!!!
O tym że typy takie nie powinny zostać uznane za "0" (ani w ogóle uznane - czyli po prostu ich nie było) mówi jasno pkt. 8 regulaminu, który pozwolę sobie zacytować:
"8. Posty które zostały edytowane/usunięte "i" wysłane w innych godzinach otwarcia zakładów profesjonal uznane będą jako typ z kursem 0."
Spójnik logiczny "i" zastosowany w cytowanym punkcie regulaminu powoduje, że
za typy z kursem "0" uznane zostaną takie posty, które równocześnie spełniają 2 warunki są "edytowane/usunięte" i "wysłane w innych godzinach otwarcia zakładów profesjonał".
Oczywiście istnieje tu pewna luka interpretacyjna pkt. 6 i 8, które są z sobą w sprzeczności - bo nigdzie nie jest napisane co się stanie z postem wysłanym po zamknięciu zakładów profesjonał - niby nie powinien być w ogóle wysyłany po zamknięciu, ale jeśli już zostanie wysłany to....

Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
OK typy FRO_LECH zaliczone bo mecze były na następny dzień!

P.S.Edytujcie nie potrzebne posty!

Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
Y
veteran
veteran
Y Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
Quote
Oryginalnie wysłał A.S.Romek:
[qb]Poprawie regulamin bo ja to żle napisałem a inaczej myślałem!
Chodzi mi o to , że jeżeli zostanie wysłany po zamknięciu profa to typy numer #1 i #2 są niezaliczane - czyli 0. Więc zostaje tylko temu użytkownikowi 3 typy![/qb]
Wiem, że Ty źle napisałeś, a co myślałeś....
cóż tu byśmy musieli wierzyć na słowo. Poza tym poprawianie regulaminu w trakcie trwania konkursu to już niezły "wałek".
Więc jednak tamten gracz ma 5 typów. Tak walczę nie o swoje bo jakichś elementarnych zasad musimy się trzymać - inaczej tworzysz precedens i np. ktoś typuje mecz A vs. B TYP 1.
a potem powie że tak na prawdę on miał na myśli B.
I w kontekście Twojego zacytowanego teraz przeze mnie posta musisz mu to uznać bo:
"bo on to źle napisał a inaczej myślał!"
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Strona 2 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  Akhu 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, Sensei, aker, Lukasz111, JelineK), 2,568 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,151
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1