Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 10 1 2 6 7 8 9 10
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Co to sa cazoniki?

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
takie odniesienie do marki

Franc Lucas swoj Blue Magic porownal do Pepsi, a nie CC tongue

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Jak by to był Red Magic, to by przyrównał do Coca Coli wink

Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Originally Posted by KeeP
Originally Posted by osin
Originally Posted by El Camino
Potwierdzam w całej rozciagłości cool.Dodam tylko że są tam dwa punkty sprzedaży kebabów-polecam ten po lewej.

To są te budki koło Warszawy Centralnej? Jeśli tak, to jadłem tam tylko zapiekankę z prażoną cebulą. Była naprawdę dobra smile

nie..to nie chodzi o budki koło Centralnej...chociaz niedaleko

El Camino...po lewej patrząc od której strony? (jesli chodzi nam o te same miejsce to jeden jest w budce na chodniku i 3 stoliki obok a drugi jest 5m od tego pierwszego ale już w budynku chociaz wystaje z lekka na zewnątrz)

Byłem tam i jadłem tego kebaba. Był bardzo dobry, niedrogi i duży. No niedrogi to ciężko powiedzieć bo kosztował mnie ponad 200zł mad

Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,344
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,344
hehe codi zle napsiałem, chodizlo o calzoniki (mala wersja calzone z serem i bekonem)

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Originally Posted by lupus
Originally Posted by Bzyku
A tak to najczęściej zwykłą mineralną piję + soki + herbata.

[Linked Image]


Tylko cytrynowa :COOL:

:PIWO:

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Tak, tylko cytrynowa, na kaca laugh

Dołączył: Oct 2001
Posty: 556
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 556
Zdecydowanie tylko zielona laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by shane
Originally Posted by lupus
Originally Posted by Bzyku
A tak to najczęściej zwykłą mineralną piję + soki + herbata.

[Linked Image]


Tylko cytrynowa :COOL:

:PIWO:

Lemon i SNowy orange.
Piczka jest fuj

Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
Originally Posted by shane
Originally Posted by lupus
Originally Posted by Bzyku
A tak to najczęściej zwykłą mineralną piję + soki + herbata.

[Linked Image]


Tylko cytrynowa :COOL:

:PIWO:
wojtek widze wie co dobre piwo ja pochłaniam półtora litra dziennie cytrynowej smile

Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
Originally Posted by KeeP
Originally Posted by osin
Originally Posted by El Camino
Potwierdzam w całej rozciagłości cool.Dodam tylko że są tam dwa punkty sprzedaży kebabów-polecam ten po lewej.

To są te budki koło Warszawy Centralnej? Jeśli tak, to jadłem tam tylko zapiekankę z prażoną cebulą. Była naprawdę dobra smile

nie..to nie chodzi o budki koło Centralnej...chociaz niedaleko

El Camino...po lewej patrząc od której strony? (jesli chodzi nam o te same miejsce to jeden jest w budce na chodniku i 3 stoliki obok a drugi jest 5m od tego pierwszego ale już w budynku chociaz wystaje z lekka na zewnątrz)

Wydawało mi się,że jest tylko jedno takie miejsce,ale teraz mam wątpliwości confused bo te o których myślę są obie w linii budynku,a nie w budce.Zaraz obok teatru Bajka;kojarzysz o czym myślę?

Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Podepnę się z pytaniem, nie chcę zakładać nowego tematu.
Polećcie jakies dobre knajpy z jedzeniem w Zakopcu i jakieś dobre miejsca do biesiadowania nocnego. Byłem ostatni raz parę lat temu, to pewnie ciut się pozmieniało. Aha najlepiej w okolicach Krupówek.
Do tematu, to nie jadam w tych foodach, ale chyba gorzej niż w md to już nie może być. Tak słyszałem. smile

Pozdrawiam

Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Mr Joke z własnego doświadczenia polecam knajpę "Pstrąg Górski" Ceny niezbyt wygórowane, a ilość i jakość naprawdę dobra i miła atmosferka. Tylko chyba nie jest otwarta do późna. Ale jeżeli chodzi o zjedzenie obiadu to polecam tam żeberka grin

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Jak najbardziej pstrąg górski piwo świetne jedzenie. najsłabszą stroną są ich surówki, jednak sama rybka, czy inne mięska są rewelacyjne. za obiad dla dwóch osób z browarkiem i ewentualnie grillowanym łoscypkiem z żurawinami na przystawkę /polecam/, zapłacisz jakieś 50-60zł, uwierz mi, będziesz najedzony grin . pstrąg górski jest w dolnej połówce krupówek po prawej stronie jak idziesz od dołu.

a co do biesiadowania, hm, co chwila gdzieś grają w lokalach, 15 minut grania, 15 minut odpoczywania.

jak jednak się rozmyślisz, to w środkowej części krupówek masz McDonalda, a naprzeciwko kfc z pizzą hut laugh piwo wink

pzdr

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
co do otwarcia, co najmniej do 22, jeśli nie do 23.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
El Camino...

już jasne..w dwóch miejscach są po dwie budki koło siebie..to o czym Ty piszesz to Świętkorzyska/Marszałkowska - koło teatru bajka i oczywiście w jednej linii budynku smile (chociaż mi ta lokalizacja się bardziej kojarzy z sex shopem Beate Uhse)

i tez polecam ten po lewej smile zreszta chyba duzo osób poleca bo nagroda za najlepszy ff w Wawie cos znaczy wink

a ja pisałem że jeszcze dobry jest na Świętkorzyskiej w stronę Emilii Plater..też są dwa koło siebie

i chyba nawet lepszy niż ten koło Bajki


Dołączył: Jul 2007
Posty: 419
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 419

Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
MCD był spox, gdy były po 2 zł te gówienka, 3 zł to już za dużo, mało tego i parszywe.

Frytki kumpel trzymał w słoiku pół roku i wciąż były jak minutę po kupnie grin

Burger King ma lepsze mięso, a poza Polską można też znaleźć Angusa - polecam spróbować to fajne mięsko.


Polecam kupić za 5 zł kubek w KFC i potem się stołować w BK, dolewać sobie do woli Lipton Ice Tea (póki nie wypiją mendy, po Lipton jako pierwszy się kończy laugh )

Ta opcja jest dostępna w Złotych Tarasach, gdzie obok siebie jest KFC, BK i nawet jest Subway, a 5 mins drogi stamtąd jest McD

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
W KFC też masz darmowe dolewki przecież smile

Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
Originally Posted by Szewa
W KFC też masz darmowe dolewki przecież smile
Przeciez to napisal tongue
Zeby kupić za 5zł a potem dolewać w BK tongue

Strona 8 z 10 1 2 6 7 8 9 10

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników ($-man, latajaca_holenderka, Sensei, rymoholik, burbon, alfa, Lukasz111, rafal08), 2,704 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,414
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1