|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
OK typy FRO_LECH zaliczone bo mecze były na następny dzień!
P.S.Edytujcie nie potrzebne posty!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219 |
Oryginalnie wysłał A.S.Romek: [qb] Oryginalnie wysłał A.S.Romek: [qb]Poprawie regulamin bo ja to żle napisałem a inaczej myślałem! Chodzi mi o to , że jeżeli zostanie wysłany po zamknięciu profa to typy numer #1 i #2 są niezaliczane - czyli 0. Więc zostaje tylko temu użytkownikowi 3 typy![/qb] Już poprawione: 8. Posty które zostały edytowane/usunięte i wysłane w godzinach zamknięcia zakładów profesjonal uznane będą jako typ z kursem 0.[/qb] No na szczęście nie poprawiłeś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: I pewnie już nie zdążyłeś przeczytać mojego ostatniego postu na poprzedniej stronie więc zachęcam do lektury.  Nie chodzi o to żebyś mu zaliczał ale o to że faktycznie on nie wykorzystał tych 2 typów i dalej ma 5 do wykorzystania 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 393
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 393 |
#4 356 M.Casanova-Zuluaga 1 k.1.70 27.08.2003 17.10
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
[ Linked Image] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> wyluzuj Romek, namieszałeśśś w regulaminie co spowodowało takie zamieszanie ... i ta osoba miała prawo do pomyłki i w takim przypadku należy ją przeprosić i ustalić sztywne reguły, i nadal ma 5 typów ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508 |
#3 367 26/22.00 Irvin-Sucha 1 1.36
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
26/22.00 334 Arazi - Salzenstein (1) 1.75
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
Oryginalnie wysłał veride: [qb]26/22.00 334 Arazi - Salzenstein (1) 1.75[/qb] #1 334 26/22.00 Arazi - Salzenstein (1) 1.75
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 506
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2003
Posty: 506 |
Oryginalnie wysłał A.S.Romek: [qb] Oryginalnie wysłał FRO_LECH: [qb]Ja również wznoszę fale meksykańską albo dołącze się do tej Rogera <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
#1/317/26.08/17.10 Blake-Zabaleta (1) 1,42 #2/335/26.08/17.10 Kuerten-Tursunov (1) 1,34[/qb] W poniedziałki profesjonal jest czynny od 11:30 do 17:00 - jest to napsiane w regulaminie! Więc u Ciebie typy numer 1 i 2 są uznane jako 0.[/qb] A.S Romek bez przesady <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Kazdy typ mozna postawic u innego buka - proponuje zmiane regulaminu....
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303 |
#2 307 26.08 18:20 N.Lapentti-K.Beck (1) 1.63
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,198
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 1,198 |
4# 299 26.08.2003 21.40 A.Costa-Sluiter 1 1.61
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219 |
#2 334 Arazi- Salzenstein 2 1.81 26/22.00
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
1# 307 26.08.2003 18.20 N.Lapentti-K.Beck 1 1.63 2# 308 26.08.2003 21.40 Ljubicic-Mathieu 1 1.61
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303 |
Yzerman WAW vs. Pitersson [9] WAW 2/5 ***************** 2/5 1.78 *************** 3.21
zyskałem lekką przewagę, ale jeszcze 3 piłki...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966 |
#2 260 Dent-Davydenko (2) 1.87 27/17.10
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303 |
#3 339 27/08 17:10 Nieminen - Mahut (1) 1,21
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640 |
#1 357 Lichovceva-Vento (1) 1.61 27/08 17:10 #2 276 R.Stepanek-Santoro (1) 1.67 28/08 17:10
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064 |
3# 27.08.03 17:10 267 T.Martin-Verkerk 1 1.7
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219 |
zyskałem lekką przewagę, ale jeszcze 3 piłki...[/QB] wcale nie taką lekką, dlatego muszę się przyłożyć i zaserwować asa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> jeśli nie wejdzie to chyba już "popłynę": #3 310 Moya- S.Draper 2 3.3 27/17.10
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
#1 27.08 19:40 315 Novak-Ancic 2 3.40-us open-m.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 506
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2003
Posty: 506 |
1# 263 28.08.2003 17.10 Clement-Carraz 1 1.36
|
|
|
Link skopiowany do schowka