|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,961
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,961 |
W związku z zakończeniem I Rundy Grand Prix ogłaszam przerwę techniczną celem przygotowania zawodów II Rundy.
Dziękuję wszystkim za udział w I Rundzie Konkursu, a szczególnie serdeczne podziękowania kieruję do tych spośród uczestników, którzy rywalizowali do "ostatniego typu" nawet, gdy już nie było szans na awans. Dzięki Wam I Runda mogła do samego końca przebiegać w sportowej atmosferze. Mam dla Was za to ogromny szacunek.
Wznowienie rywalizacji przewiduję na godzinę 00:01 w poniedziałek, 25 lutego 2008r.
Wszystkich pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka