Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 16 1 2 3 4 5 15 16
john #2039110 09/02/2008 01:50
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Originally Posted by john
tez bym Wam chetnie pokazal pare lekcji futbolu. cool .. ale nie wiem jak to sie gra w necie confused a wogole fife to mam jako obraz plyty z takiego czegos to tez da sie grac??

zainstaluj sobie np Daemon Tools

jest to emulator dzieki ktoremu Twoj obraz bedzie widoczny tak jak bys wlozyl w rzeczywistosci plyte do napedu

instalujesz z tego i jazda

Bonus: Unibet
nOcnY #2039124 09/02/2008 01:54
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
nocny ale ja tam mam zaistalowane ale jak wchodze granie w sieci to mam napisane ze nie mam jakis komponentow zainstalowanych...o to mi chodzi...fife to ja wiem jak z obrazu zainstalowac...

john #2039138 09/02/2008 01:57
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,781
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,781
Bierzesz GRA WIELOOSOBOWA a nie gra przez sieć

Muczaczo #2039142 09/02/2008 01:58
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Originally Posted by Muczaczo
Bierzesz GRA WIELOOSOBOWA a nie gra przez sieć

ahaaaaaaaaaa... smile i co dalej Muczczo pykniej ze mna...tak prowizorke ..zeby zobaczyl jak to sie robi..

john #2039146 09/02/2008 01:59
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,781
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,781
napisz na gg 5336513

Muczaczo #2039174 09/02/2008 02:11
Dołączył: Feb 2008
Posty: 3,444
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 3,444
powinien byc taki schemat, dla wszystkich nowych:

wybieramy:
1.MULTIPLAYER
2. Direct IP
3.a)Host (w razie posiadania zewnetrznego Ip, stawiamy wtedy serwer)
b)Connect (laczymy sie poprzez Ip kolegi, wczesniej musimy je oczywiscie zapisac)
c)New (zapisujemy Ip kolegi, dzieki ktoremu bedziemy mogli sie z nim polaczyc)
d) Delete (usuwamy wczesniej zapisane Ip)

tlumaczenie na polski raczej niepotrzebne? smile


Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Originally Posted by HenkSiracius
powinien byc taki schemat, dla wszystkich nowych:

wybieramy:
1.MULTIPLAYER
2. Direct IP
3.a)Host (w razie posiadania zewnetrznego Ip, stawiamy wtedy serwer)
b)Connect (laczymy sie poprzez Ip kolegi, wczesniej musimy je oczywiscie zapisac)
c)New (zapisujemy Ip kolegi, dzieki ktoremu bedziemy mogli sie z nim polaczyc)
d) Delete (usuwamy wczesniej zapisane Ip)

tlumaczenie na polski raczej niepotrzebne? smile

4. fuck ( mamy za slabego neta i nie mozemy sie polaczyc z kolega)

john #2039412 09/02/2008 03:02
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642
To nie musi być wina słabego netu, jest wiele innych powodów.

Pav__ #2039442 09/02/2008 03:06
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,781
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,781
Originally Posted by John Boone
To nie musi być wina słabego netu, jest wiele innych powodów.

próbowaliśmy wszystkiego, przez hamachi, Ip ....gdy się łączyło gra się przecinała, nigdy takiej sytuacji nie miałem, to musi być wina neta

john #2039630 09/02/2008 03:46
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Originally Posted by john
nocny ale ja tam mam zaistalowane ale jak wchodze granie w sieci to mam napisane ze nie mam jakis komponentow zainstalowanych...o to mi chodzi...fife to ja wiem jak z obrazu zainstalowac...

chcialem pomoc a Ty od razu kropkujesz ironicznie

Muczaczo #2039631 09/02/2008 03:46
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642
Jak się ma neta 256, to raczej ciężko.

nOcnY #2039954 09/02/2008 04:50
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Originally Posted by nOcnY
Originally Posted by john
nocny ale ja tam mam zaistalowane ale jak wchodze granie w sieci to mam napisane ze nie mam jakis komponentow zainstalowanych...o to mi chodzi...fife to ja wiem jak z obrazu zainstalowac...

chcialem pomoc a Ty od razu kropkujesz ironicznie

sory jak urazilem...bo ja tez z Twoich stron...Polibuda w Opolu...

john #2039966 09/02/2008 04:53
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Sevilla - Newcastle 3:1

moze ktos wkleic jakie mecze zostaly do rozegrania i aktualna tabele?

yaaho #2040792 09/02/2008 07:52
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Originally Posted by yaaho
Sevilla - Newcastle 3:1

moze ktos wkleic jakie mecze zostaly do rozegrania i aktualna tabele?

masz na 4 stronie, zostalo kilka meczow wiec tabele lepiej ostateczna wersje podac

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Piotrek dał w/o we wszystkich pozostałych meczach. Tak więc czekam jeszcze tylko na wynik jednego meczu:

yaaho - Michaelq3


Resztę tabeli już uzupełniłem. Miejmy nadzieję, że wieczorem będę mógł podać podsumowanie całej ligi oraz rozpiskę na play offy !


pozdrawiam

_Korver_ #2048397 11/02/2008 04:24
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
ja moge dac walkowera, pisze do Michaelq3 i nie odpisuje, a nie ma co czekac z tabela i rozpiska, bo ludzie czekaja

yaaho #2048621 11/02/2008 05:08
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
przy liczeniu wyszło, że brakuje jeszcze jednego wyniku, mecz:

buldog - tomason

sorrki wink

yaaho #2048722 11/02/2008 05:27
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by yaaho
ja moge dac walkowera, pisze do Michaelq3 i nie odpisuje, a nie ma co czekac z tabela i rozpiska, bo ludzie czekaja

Wasz mecz jest dość istotny, gdyż po pierwsze Ty walczysz z Kameleonem o 3. pozycję, a po drugie Michaelq3 z buldogiem o wejście do PLAY-OFFÓW.

_Korver_ #2049024 11/02/2008 06:37
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
nie mogę złapać przeciwnika frown

buldog #2049048 11/02/2008 06:44
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Jeśli było wiadomo że dziś jest ostateczny termin i ktoś czeka na przeciwnika, który się nie odzywa, to wygrywa mecz walkowerem i po sprawie..

Strona 3 z 16 1 2 3 4 5 15 16

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, forty, Sensei, JelineK), 1,562 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,708
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1