Tutaj zobaczcie kto z kim gra:DRABINKA KONKURSU TUTAJ ZNAJDZIECI..."> Tutaj zobaczcie kto z kim gra:DRABINKA KONKURSU TUTAJ ZNAJDZIECI...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 5 1 2 3 4 5
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Zapraszam do rywalizacji! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Tutaj zobaczcie kto z kim gra:DRABINKA KONKURSU

TUTAJ ZNAJDZIECIE REGULAMIN, KTÓRY JEST WAŻNY PRZY WYSYŁANIU WASZYCH TYPÓW: REGULAMIN

2 Runda trwa od poniedziałku 12 stycznia do niedzieli 18 stycznia!
Typy można podawać już od poniedziałku 12 stycznia od godz.11:30.


Powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
#1 12-01 23:50 322 Koukalova-Salerni 2 2.15 prof

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
#2 12-01 23:50 363 Domi/Wein-S.Z/S.Z 2 1.94 prof

Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Sorry panowie ale nie czaje systemu - dlaczego gram dalej skoro przegrałem w 1.rundzie i dlaczego znowu ze Stich-em :eek:

Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
Quote
Oryginalnie wysłał lukboj:
[qb]Sorry panowie ale nie czaje systemu - dlaczego gram dalej skoro przegrałem w 1.rundzie i dlaczego znowu ze Stich-em :eek: [/qb]
Bo jestes "lucky loser", a z pary z ktora ktos z nas mial grac nikt nie podal typow, wiec go zastepujesz.
Tym nie mniej uwazam, ze jest to trocher bez sensu.... powinno sie przykladowo lukboja dac do innej pary, z mi przydzielic kogos innego, wg. np. uzyskanych punktow. Bylo by to sprawiedliwsze... organizatorzy macie jeszcze czas na decyzje jakby co....

Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
Hehe - szansa dla Lukboja zeby dalej walczyc a z drugiej strony obawa Sticha poniewaz gra znowu z tym samym zawodnikiem co w 1 rundzie ktory mial na dodatek 2 wynik i przegral tylko o 0,02...Wiec znowu przedwczesny final <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2003
Posty: 506
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 506
Przyznaje ze to troche dziwna sytuacja ale regulamin konkursu nie jest doskonaly :rolleyes: Chyba dopiero drugi raz sie zdarzylo ze ktos awansuje jako Lucky Looser...

Zobaczymy co postanowi A.S. Romek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Witam.Zagrywka na początek:

STS na dziś
#1# 112 23:55 Mantilla F. - Gasquet R. typ Mantilla kurs 1,6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Pozdrawiam rywala

Dołączył: May 2003
Posty: 1,198
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,198
nie chce mi się wyczekiwać przeciwnika,więc niech potraktuje to jako bonus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#1 316 Morigami-Sucha 2 2.2 12/22.00
#2 322 Koukalova-Salerni 2 2.15 12/22.00
#3 323 Stosur-Zuluaga 1 1.7 12/22.00

Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
dzieki A.S.Romek ze mnie usunełeś z rozgrywek!! ja podałem jeden mecz (jedno zdarzenie) a przeciwnik nie podał żadnego wiec nie rozumiem dlaczego zostałem wydalony z pucharu a osoba która odpadła (przegrała swój pojedynek) gra dalej (nie mam nic do osoby która gra dalej, ale mam zastrzezenia co do osby prowadzacej ten konkurs - bo to chyba troche nie tak)

Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,762
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,762
#1 322 12.01.2004 22:00 Koukalova-Salerni (2) 2.15/Profesjonal

Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
witam mojego przeciwnika <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> mam przyjemnosc walczyc z rozstawionym z dwojka zawodnikiem - no coz.. moze uda mi sie sprawic sensacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#1 120 12.01 23:55 Kucera K. - Lopez F. 1 1.80 sts

Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
eeeee nie bede wyczekiwal... jeszcze okazje sie zmarnuja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#2 96 12.01 23:55 Schalken S. - Nadal R. 1 1.50 sts

Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,154
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,154
Andrev zmartwiles mnie teraz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> tymi typami.pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Dec 2001
Posty: 831
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831
#1 12/22.00 profesjonal 266 Kuerten-Corretja 1 (1,4) - auckland
#2 12/22.00 profesjonal 351 Moya-Bogomolov 1 (1,23) - sydney

Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
Witam Lleytona <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Moje pierwsze typy :
#1 12.01.04r 22:00 267 Koubek-A.Martin 1 1.61 prof
#2 12.01.04r 22:00 344 Srichaphan-Bjorkman 1 1.55 prof

Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Quote
Oryginalnie wysłał pele:
[qb]dzieki A.S.Romek ze mnie usunełeś z rozgrywek!! ja podałem jeden mecz (jedno zdarzenie) a przeciwnik nie podał żadnego wiec nie rozumiem dlaczego zostałem wydalony z pucharu a osoba która odpadła (przegrała swój pojedynek) gra dalej (nie mam nic do osoby która gra dalej, ale mam zastrzezenia co do osby prowadzacej ten konkurs - bo to chyba troche nie tak)[/qb]
Zdaję się , że Twój typ był nie trafiony. Konkurs nie polega na tym kto więcej poda zdarzeń , tylko na sumę trafionych kursów.
Quote
Oryginalnie wysłał Rossiter:
[qb]
Przyznaje ze to troche dziwna sytuacja ale regulamin konkursu nie jest doskonaly Chyba dopiero drugi raz sie zdarzylo ze ktos awansuje jako Lucky Looser... [/qb]
W poprzedniej edycji miałem taką samą sytuację , jako przegrany z najwyższym wynikiem awansowałem dalej w miejsce tej pary gdzie grający osiągnęli wynik 0 lub nie podali żadnego typu. Ale ta sytuacja jest niedowy****nia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Quote
Oryginalnie wysłał Rossiter:
[qb]Przyznaje ze to troche dziwna sytuacja ale regulamin konkursu nie jest doskonaly :rolleyes: Chyba dopiero drugi raz sie zdarzylo ze ktos awansuje jako Lucky Looser...

Zobaczymy co postanowi A.S. Romek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
Z taką sytuacją się jeszcze nie spotkałem, więc sam nie wiem co zrobić! Pele 19 odpadł bo chodż podał typ to go nie trafił więc nie mamy o czym mówić! A Lukboj jest przegranym z największą sumą typów i powinien zagrać za miejsce AmZo/Pele 19 - bo nikt z nich nie zdołał awansować!

Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Motacie strasznie, przegrałem w uczciwej walce choć przeciwnik mnie nie przełamał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Pele wyszedł na kort ale jego przeciwnik się nie pojawił (podobnno jakieś zatrucie) sprawa jest oczywista awans odpowiednio Pele i Stich i ich powinniśmy zobaczyć w kolejnej rundzie! Ja odpoadłem w 1.rundzie a nei w kwalifikacjach więc LL mi się nie należy!

Dziękuje za uwage i życze aby zwyciężył najlepszy

Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Quote
Oryginalnie wysłał pele:
[qb]dzieki A.S.Romek ze mnie usunełeś z rozgrywek!! ja podałem jeden mecz (jedno zdarzenie) a przeciwnik nie podał żadnego wiec nie rozumiem dlaczego zostałem wydalony z pucharu a osoba która odpadła (przegrała swój pojedynek) gra dalej (nie mam nic do osoby która gra dalej, ale mam zastrzezenia co do osby prowadzacej ten konkurs - bo to chyba troche nie tak)[/qb]
Pele grasz dalej i mam nadzieje, że taka sytuacja się nie powtórzy!

Strona 1 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  Akhu 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, latajaca_holenderka, Lukasz111, Sensei, aker, burbon, alfa), 2,666 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,500
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1