|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Zapraszam do rywalizacji! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Tutaj zobaczcie kto z kim gra: DRABINKA KONKURSU TUTAJ ZNAJDZIECIE REGULAMIN, KTÓRY JEST WAŻNY PRZY WYSYŁANIU WASZYCH TYPÓW: REGULAMIN2 Runda trwa od poniedziałku 12 stycznia do niedzieli 18 stycznia! Typy można podawać już od poniedziałku 12 stycznia od godz.11:30.Powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
#1 12-01 23:50 322 Koukalova-Salerni 2 2.15 prof
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
#2 12-01 23:50 363 Domi/Wein-S.Z/S.Z 2 1.94 prof
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
Sorry panowie ale nie czaje systemu - dlaczego gram dalej skoro przegrałem w 1.rundzie i dlaczego znowu ze Stich-em :eek:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640 |
Oryginalnie wysłał lukboj: [qb]Sorry panowie ale nie czaje systemu - dlaczego gram dalej skoro przegrałem w 1.rundzie i dlaczego znowu ze Stich-em :eek: [/qb] Bo jestes "lucky loser", a z pary z ktora ktos z nas mial grac nikt nie podal typow, wiec go zastepujesz. Tym nie mniej uwazam, ze jest to trocher bez sensu.... powinno sie przykladowo lukboja dac do innej pary, z mi przydzielic kogos innego, wg. np. uzyskanych punktow. Bylo by to sprawiedliwsze... organizatorzy macie jeszcze czas na decyzje jakby co....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061 |
Hehe - szansa dla Lukboja zeby dalej walczyc a z drugiej strony obawa Sticha poniewaz gra znowu z tym samym zawodnikiem co w 1 rundzie ktory mial na dodatek 2 wynik i przegral tylko o 0,02...Wiec znowu przedwczesny final <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 506
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2003
Posty: 506 |
Przyznaje ze to troche dziwna sytuacja ale regulamin konkursu nie jest doskonaly :rolleyes: Chyba dopiero drugi raz sie zdarzylo ze ktos awansuje jako Lucky Looser...
Zobaczymy co postanowi A.S. Romek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125 |
Witam.Zagrywka na początek:
STS na dziś #1# 112 23:55 Mantilla F. - Gasquet R. typ Mantilla kurs 1,6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Pozdrawiam rywala
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,198
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 1,198 |
nie chce mi się wyczekiwać przeciwnika,więc niech potraktuje to jako bonus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
#1 316 Morigami-Sucha 2 2.2 12/22.00 #2 322 Koukalova-Salerni 2 2.15 12/22.00 #3 323 Stosur-Zuluaga 1 1.7 12/22.00
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
dzieki A.S.Romek ze mnie usunełeś z rozgrywek!! ja podałem jeden mecz (jedno zdarzenie) a przeciwnik nie podał żadnego wiec nie rozumiem dlaczego zostałem wydalony z pucharu a osoba która odpadła (przegrała swój pojedynek) gra dalej (nie mam nic do osoby która gra dalej, ale mam zastrzezenia co do osby prowadzacej ten konkurs - bo to chyba troche nie tak)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,762
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,762 |
#1 322 12.01.2004 22:00 Koukalova-Salerni (2) 2.15/Profesjonal
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297 |
witam mojego przeciwnika <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> mam przyjemnosc walczyc z rozstawionym z dwojka zawodnikiem - no coz.. moze uda mi sie sprawic sensacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
#1 120 12.01 23:55 Kucera K. - Lopez F. 1 1.80 sts
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297 |
eeeee nie bede wyczekiwal... jeszcze okazje sie zmarnuja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
#2 96 12.01 23:55 Schalken S. - Nadal R. 1 1.50 sts
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,154
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,154 |
Andrev zmartwiles mnie teraz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> tymi typami.pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831 |
#1 12/22.00 profesjonal 266 Kuerten-Corretja 1 (1,4) - auckland #2 12/22.00 profesjonal 351 Moya-Bogomolov 1 (1,23) - sydney
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061 |
Witam Lleytona <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Moje pierwsze typy : #1 12.01.04r 22:00 267 Koubek-A.Martin 1 1.61 prof #2 12.01.04r 22:00 344 Srichaphan-Bjorkman 1 1.55 prof
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Oryginalnie wysłał pele: [qb]dzieki A.S.Romek ze mnie usunełeś z rozgrywek!! ja podałem jeden mecz (jedno zdarzenie) a przeciwnik nie podał żadnego wiec nie rozumiem dlaczego zostałem wydalony z pucharu a osoba która odpadła (przegrała swój pojedynek) gra dalej (nie mam nic do osoby która gra dalej, ale mam zastrzezenia co do osby prowadzacej ten konkurs - bo to chyba troche nie tak)[/qb] Zdaję się , że Twój typ był nie trafiony. Konkurs nie polega na tym kto więcej poda zdarzeń , tylko na sumę trafionych kursów. Oryginalnie wysłał Rossiter: [qb] Przyznaje ze to troche dziwna sytuacja ale regulamin konkursu nie jest doskonaly Chyba dopiero drugi raz sie zdarzylo ze ktos awansuje jako Lucky Looser... [/qb] W poprzedniej edycji miałem taką samą sytuację , jako przegrany z najwyższym wynikiem awansowałem dalej w miejsce tej pary gdzie grający osiągnęli wynik 0 lub nie podali żadnego typu. Ale ta sytuacja jest niedowy****nia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Oryginalnie wysłał Rossiter: [qb]Przyznaje ze to troche dziwna sytuacja ale regulamin konkursu nie jest doskonaly :rolleyes: Chyba dopiero drugi raz sie zdarzylo ze ktos awansuje jako Lucky Looser...
Zobaczymy co postanowi A.S. Romek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb] Z taką sytuacją się jeszcze nie spotkałem, więc sam nie wiem co zrobić! Pele 19 odpadł bo chodż podał typ to go nie trafił więc nie mamy o czym mówić! A Lukboj jest przegranym z największą sumą typów i powinien zagrać za miejsce AmZo/Pele 19 - bo nikt z nich nie zdołał awansować!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
Motacie strasznie, przegrałem w uczciwej walce choć przeciwnik mnie nie przełamał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Pele wyszedł na kort ale jego przeciwnik się nie pojawił (podobnno jakieś zatrucie) sprawa jest oczywista awans odpowiednio Pele i Stich i ich powinniśmy zobaczyć w kolejnej rundzie! Ja odpoadłem w 1.rundzie a nei w kwalifikacjach więc LL mi się nie należy!
Dziękuje za uwage i życze aby zwyciężył najlepszy
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Oryginalnie wysłał pele: [qb]dzieki A.S.Romek ze mnie usunełeś z rozgrywek!! ja podałem jeden mecz (jedno zdarzenie) a przeciwnik nie podał żadnego wiec nie rozumiem dlaczego zostałem wydalony z pucharu a osoba która odpadła (przegrała swój pojedynek) gra dalej (nie mam nic do osoby która gra dalej, ale mam zastrzezenia co do osby prowadzacej ten konkurs - bo to chyba troche nie tak)[/qb] Pele grasz dalej i mam nadzieje, że taka sytuacja się nie powtórzy!
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|