Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 13 1 2 3 4 12 13
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
Originally Posted by staw
Originally Posted by CarlosMarc
No to zarobiles sporo na bonusach, wiec i tak jestes do przodu i to 500zl to drobne.
bonus dostaje sie za tranzakcje userow, ktrych polecasz - wiekszosc osob juz miala tam konto a z mojego linka tylko malutka czesc skorzystala...i raczej nie korzysta z tych kont. Bonus refferal jaki mi wplywa co jakis czas jest smiesznie niski 1.5PLN - takze moga sobie to zabrac wink Niech po prostu oddadza mi moje pieniądze, bo nie chcę mi się obsmarowywać na wszystkich znanych mi forach.

Napisałeś, że i tak jestem do przodu to jest ok. Czyli Twoim zdaniem na chamstwo trzeba sie zgadzać - nawet gdybym był do przodu??? Odpowiedz jaką otrzymałem od nich to jakaś kpina i tyle i nie mam zamiaru przymykać oka. Nieważne czy to 50 czy 5k PLN.

Ja nie pisalem o poleceniach tylko o grze na martwe dusze u bukow. Kto jest w temacie to wie o co chodzi.
Natomiast zgadzam sie w 100%, ze nie Twoim zadaniem jest weryfikowac osobe, z ktora sie "wymieniasz". I do 1000euro wg zasad moneybookers nie trzeba sie weryfikowac. Wczesniej czy pozniej beda musieli oddac Ci kase, ale podejrzewam, ze skonczy sie blokada konta na zawsze.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2007
Posty: 209
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jun 2007
Posty: 209
Witam, zamierzam wspołpracowac z jednym panem w wymiane moneybookers - konto, chce zweryfikowac jego tożsamosc, mowi ze moze mi wsylac meil z kopia dowodu potwierdzona notarialnie. Jak moge sprawdzic ze to prawdziwa dowod a nie podrobka. Dzieki za pomoc pozdrawiam

Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
dzis minal tydzien od zlecenia wyplaty na konto bankowe, pieniedzy nadal nie ma... zawsze to trwalo max 2-3 dni frown i to akurat wtedy, gdy ten przelew jest mi naprawde pilnie potrzebny...

Dołączył: Mar 2005
Posty: 844
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844
Originally Posted by pietroc1908
dzis minal tydzien od zlecenia wyplaty na konto bankowe, pieniedzy nadal nie ma... zawsze to trwalo max 2-3 dni frown i to akurat wtedy, gdy ten przelew jest mi naprawde pilnie potrzebny...

Właśnie pisałem Hagiemu - coś Wam pokażę:
XXXXXX 11 Feb 08 09:54 Withdraw Bank transfer -X processed X

I z Mbanku:
11-02-2008
11-02-2008 PRZELEW ZEWNĘTRZNY PRZYCHODZĄCY
MONEYBOOKERS LIMITED C3 CAIRNGORM HOUSE,MERIDIAN GATE, 203 MARSH WALL, LONDON E14 9YT, UK

Tak więc nie wiem, czym się przejmować, ja czekałem na przelew 12 godzin.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
i oczywiscie kumate centrum wiadomosci wysyla mi szablon, ze mam czekac 2-5 dni roboczych... niewazne, ze one juz minely...

Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
mgr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
ja również czekam dokładnie tydzień, pieniędzy nie ma

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,396
veteran
veteran
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,396
widze że nie jestem sam, i ja czekam tydzień za kasą

Dołączył: Mar 2006
Posty: 156
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 156
Przelew zlecony w niedziele wieczorem, w poniedziałek kasa na koncie w mBanku.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
mgr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
z mbankiem widze nie ma problemu..

ja mam inteligo

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,396
veteran
veteran
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,396
ja też inteligo

Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
a ja mam mbank i czekam ponad tydzien frown

Dołączył: Jun 2007
Posty: 397
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 397
Również mogę potwierdzić, że moneybookers opóźnia (ma problemy?) wypłaty. Z moich informacji wynika, że to niezależnie od banku. Tu bardziej chodzi o kwoty, gdyż dam przykład mojego znajomego. W dniu 5 lutego złożył wypłatę dosyć dużej kwoty na konto bankowe inteligo. Do tej pory ich nie dostał, a mija już 7 dzień. Natomiast w niedziele wieczorem (tj. 10 luty) złożył wypłatę na mniejszą kwotę i ona doszła dzisiaj rano (tj 12 luty) bez problemu.

Pozdrawiam

Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
mgr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
Ja tylko 300 złotych wypłaty zleciłem. Raczej jest problem z transakcjami zleconymi właśnie w okresie około 7 dni temu.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Panowie czyli jak widać z mbankiem jak ktoś już pisał nie ma problemu

ja mam konto w lukasie, tam bodajże w weekend ( sobota & niedziela ) nie robią transferów - zleciłem wypłatę w czwartek około południa, fundusze doszły w poniedziałek też około południa, wiec jak widać z tym bankiem MB również dość dobrze współpracuje

a mgr, Zaixi i "znajomy" ? Expekt_Expert - Inteligo, i zapewnie to wina raczej banku a nie ich, przynajmniej tak mi się wydaje na drodze waszych wypowiedzi.

Originally Posted by Expekt_Expert
Z moich informacji wynika, że to niezależnie od banku. Tu bardziej chodzi o kwoty, gdyż dam przykład mojego znajomego.

- jak widać nie chodzi o kwoty
- jak również widać jest to jednak zależne od banku

pozdr,

Dołączył: Jun 2007
Posty: 397
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 397
Baqu, nie wspomniałeś o użytkowniku pietroc1908, który ma konto w mBanku i czeka przeszło tydzień.
Tu raczej problem leży z wypłatami, które były dokonywane na początku zeszłego tygodnia (poniedziałek-wtorek)

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
a przepraszam, nie zauważyłem

Dołączył: May 2006
Posty: 523
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 523
Dziala wam Moneybookers?

Od 10 minut strona sie nie otwiera:/ Zarowno DSL jak i GPS

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by michal392
Dziala wam Moneybookers?

Od 10 minut strona sie nie otwiera:/ Zarowno DSL jak i GPS
nie działa.

Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
zlecone wczoraj - dziś popołudniu na inteligo.

Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
S
SJS Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
A kurde niech oni bankrutują laugh nie można ich się doprosić o odblokowanie konta. Dostane kartę z netka i będzie pięknie smile .

Strona 2 z 13 1 2 3 4 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, rafal08, 11kera11, JelineK, betowiec, kamel), 1,132 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,908
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1