|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,781
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,781 |
też nie przegapie teraz takiej okazji
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,781
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,781 |
kto zagra teraz pisać priv
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
 robimy zapisy na kolejna edycje?  Gratki andrzejek_84  Twoje zwycięstwo to była co by nie mówić peffka  (nie ujmując niczego rywalowi) Co do następnej edycji, to sprawa wygląda tak, ze ja dopiero na początku marca będę mógł się tym zająć i co najważniejsze rozgrywać mecze. Więc albo poczekacie, albo proponuję wybrać nowego prowadzącego i ruszać wcześniej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
dzieki  wcale nie bylo tak latwo jak wynik pokazuje. Ja sie moge zajac opieka nad turniejem
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523 |
A może zrobić podział na 6-8 zespołowe grupy na przyklad? I potem 4 najlepsze z każdej grup do play-off. Bo jak znów mamy grac 15 meczów każdy z każdym to nie wiem czy do wakacji zdążymy  Gratulacje andrzejek_84 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
dzieki kolejny raz  zobaczymy ilu bedzie uczestniku a potem podzielimy jakos
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
moze lepiej zeby kazdy gral czym chce? bo nie ma tylu panstw zeby kazdy miał inne. I wtedy nie bedziemy przypisywac druzyny do uczestnika
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Ale na zasadzie, że każdy przed meczem sobie wybiera drużynę? Czy wybiera sobie jedną na cały turniej? Bo w zasadzie, żeby przed każdym meczem sobie wybierać to nie jest zły pomysł 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
na takiej zasadzie jak sie gra sparingi, czasem z gory przemyslana decyzja a czasem spontaniczny wybor bo akurat jakas druzyna sie nawinela na ekran 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
No tak, ale obawiam się, że jak Ty lub ktoś z czołówki wziąłby zespół klasy Brazylii czy też Barcelony, to mogłoby się to wszystko skończyć na dwucyfrowym wyniku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Więc andrzejek_84 jeżeli dało by radę moje mecze jakoś opóźnić do początku marca to w to wchodzę i razem możemy prowadzić rozgrywki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523 |
No tak, ale obawiam się, że jak Ty lub ktoś z czołówki wziąłby zespół klasy Brazylii czy też Barcelony, to mogłoby się to wszystko skończyć na dwucyfrowym wyniku  ktoś bierze Brazylię, to ktoś drugi weźmie Włochy i nie będzie dwucyfrowego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
No tak, ale obawiam się, że jak Ty lub ktoś z czołówki wziąłby zespół klasy Brazylii czy też Barcelony, to mogłoby się to wszystko skończyć na dwucyfrowym wyniku  ktoś bierze Brazylię, to ktoś drugi weźmie Włochy i nie będzie dwucyfrowego  ewentualnie tez wezmie Brazylie....mozna grac przeciez tymi samymi druzynami...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
Korver w sparingach gralem Brazylia i nie bylo wcale wyzszych wynikow niz w turnieju. Zobaczymy ilu nas sie zbierze i najwyzej zrobimy tylko playoffy a od marca cos w stylu podzialu na jakies grupy i cos bardziej skomplikowanego. Zapisy mysle ze do konca tygodnia moga trwac
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
od tej chwili wpisujemy sie tutaj bo zapisy sie juz skonczyly, tabele co jakisc czas bede wklejal do tematu turniejowego starego. Zaraz wkleje losowanie jakie wlasnie zrobilem, transmisja z niego byla na zywo w tv trwam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 419
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2007
Posty: 419 |
Zagramhttps://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showprofile&User=531 Experto spara  . Niestety nie mogę hostować.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Zagrajcie sobie o kase co Wam szkodzi  Bedzie ciekawsza rywalizacja, chodzby po 5 zl zrzutka. Na piwo bedzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 419
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2007
Posty: 419 |
LOL.  Przy 'Wyślij' jest Moderator: Experto, tak niefortunnie przeciągnąłem myszką, że skopiował się link do Jego profilu. A na moneybookers mam 60gr i o tą kwotę mogę z kimś zagrać  .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,272
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,272 |
Jak ktos chetny ode mnie z grupy na mecz po 22 to pisac na priv:)
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|