|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,125
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,125 |
[ Linked Image] ' zaleglosci na wtorek.typy jak widac
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 579
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2007
Posty: 579 |
na dziś proponuje lekko zagrac na Świecki Polpak . - Dixon jest w formie - w mojej opini dobry transfer nowego rozgrywajacego - Serbski srodkowy dobre warunki fizyczne - własna hala - Hiks Brkić , bardzo dobrzy zaowdnicy , HARIS obudzisz sie ????????? - Jedny problem to Szawarski
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 3,909
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 3,909 |
- Jedny problem to Szawarski A nowi? Cota? Oden? Chyba troche lekcewazysz Stal, wg. mnie n/b w tym meczu wszystko sie moze wydarzyc, nie wiadomo jak gra Stal w pelnym skladzie, Polpak czesto gra padake i wreszcie Stal moze wygrac jaksi wyjazd, moze zabardzo sie sugerujesz meczem z cienkim Anwilem? Kurs na Stal troche spadl, ja nie gram tego, mysle, ze tylko Czarni powinni spokojnie wygrac bo Polonia to zespol zenuajcy (mecz z Polpahrma sie klania) ale kurs slabiutki wiec odpuscic trzeba, szkoda nerwow za 1.20
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
na dziś proponuje lekko zagrac na Świecki Polpak . - Dixon jest w formie - w mojej opini dobry transfer nowego rozgrywajacego - Serbski srodkowy dobre warunki fizyczne - własna hala - Hiks Brkić , bardzo dobrzy zaowdnicy , HARIS obudzisz sie ????????? - Jedny problem to Szawarski zebys sie niezdziwil kto bedzie problemem dla polpaku  oprocz szawara dzis moze zaskoczyc kilku innych zawodnikow stalowki  ja widze undera w tym meczu stalowka postawi mocno na obrone a ostatnio nienajgorzej bronia bedzie duzy nacisk na dixona i jak jego uda sie zatrzymac to na underze moze wygrac stalowka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036 |
Czarni -8.5 Polonia by utrzymać się w naszej Ekstralidze potrzebuje punktów gdyż do końca rundy zasadniczej pozostało bardzo niewiele a stołeczna drużyna okupuje ostatnie miejsce w tabeli. Zwycięstw podopieczni trenera Kamińskiego powinni jednak szukać na własnym parkiecie gdyż na wyjazdach spisują się w tym sezonie bardzo źle. Nie inaczej powinno być w Słupsku gdzie coraz lepiej grający Czarni nie powinni mieć problemów ze stołeczną drużyną...zapowiadany jest także debiut nowego strzelca słupszczan Lee Humphreyego i liczę na wyjątkowo łatwe pokrycie handicapu przez drużynę z Pomorza.Bedyie +30;) wiecej typów tu: www.basbetball.pl [ basbetball.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,125
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,125 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036 |
AZS - Turów under 150.5 2 tyg przerwy AZSu, proawdopodobna absencja Jeffa a także głodny zwycięstw w lidze zespół Turowa. W Koszalinie obręcze już nie tak miekkie jak to bywało w przeszlości.Linia uczciwa ale nie wierzę w otwarty mecz i wysoką skuteczność z dystansu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735 |
Gdzie znajde wyniki poprzednich meczow gwiazd ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 1,895
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 1,895 |
panowie tylko chcialbym przypomniec co sie dzialo podczas ostatniego meczu gwiazd - mam tu na mysli liczbe rzuconych punktow! czas nikt nie zatrzymywal nie wazne czy byly faule czy nie itp. potem rzucalismy miesem na tych sedziow i wogole cala ta formule pseudo meczu gwiazd! tak wiec nie wiem jak bedzie w tym roku ale z graniem overa mocno sie zastanowie, niezalaeznie jaka linie wystawia...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
No dobra. Parę słów ode mnie. Zacznijmy od tego, że ASG w Polsce jest totalną żenadą i co roku coraz bardziej się w tym stwierdzeniu utwierdzam. Niby próbujemy zrobić coś na wzór USA, ale kompletnie nam to nie wychodzi. Niektóre wybory są sprawą bardzo kontrowersyjną, a często zdarza się tak, że w meczu ASG nie gra zawodnik najlepszy, lecz ten, który ma największe poparcie wśród kibiców, gównie swojej drużyny. Biorę under 192 pkt w meczu (taka linia o ile mnie pamięć nie myli jest w Mixie). Dlaczego? proszę sobie spojrzeć na ostatni wyniki Meczy Gwiazd. Sumy punktów wcale nie padają kolosalnie wielkie, a do tego dochodzi to niezatrzymywanie zegara. Mało tego - w tym roku jakoś zawodnicy do mnie kompletnie nie przemawiają, chociaż dobrych strzelców nie brakuje. U nas po prostu odbywa się to jakoś dziwnie - gracze nie wiedza, że mają grać POD PUBLIKĘ i często zapominają o graniu na lekkim luzie. Zamiast grać coś fajnego, popisywać się efektownymi akcjami to oni jak na złość odpalają trójki, które to wchodzą... z różnym skutkiem. Nie mówię, że tak będzie i w tym roku, ale według mnie under to najlepsza opcja. Możecie się ze mną oczywiście w ogóle nie zgodzić  :PIWO:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Shane ale to, że w zeszłym roku nie zatrzymywano zegara w trakcie meczu (połowie mecz.pl over wszedł na 3 sekundy przed końcem meczu dla megazaniżonej linii w Bwin, który był jednym z głównych sponsorów tamtego meczu) nie oznacza, że w tym roku będzie tak samo. Mam nadzieję, że tamta szopka była tylko pojedynczym wybrykiem (podyktowanym niby ograniczonym czasem transmisji w TV, ale jak Bwin strasznie zaniża linię, a potem na hali wszędzie widać ich bannery to takie coś śmierdzi na kilometr) i nigdy więcej się coś takiego nie powtórzy.
Pomyśl sobie ile by wtedy padło punktów gdyby mecz był rozgrywany zgodnie z zasadami, ciężko mi powiedzieć ile wtedy uciekło czasu ale nie będzie na pewno przesadą jak napiszę, że było to spokojnie pod 10 minut.
A w tym roku dodatkowo raczej niewielu jest zawodników pokroju Radka Hyżego, który (przy całym szacunku dla tego gościa) do Meczu Gwiazd pasuje tak jak ten przysłowiowy kwiatek do kożucha.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 1,895
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 1,895 |
wedlug mnie najlepszym rozwiazaniem na dzis jest zagranie powyzej 47,5 1 kwarta, no jak juz maja zaszalec to pewnie bedzie to w 1 kwarcie a potem niech sie dzieje co chce, nieoszukujmy sie ale linia jest wystawiona dosc nisko, tyle punktow to niektore druzyny rzucaja w meczach ligowych plk, licze na kilka trojek, pare ladnych wsadow ot tak zeby bylo jak w nba:))) to powinno wejsc!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735 |
a jednak over byl  jak jest malo Polakow to gra jest szybsza i atrakcyjniejsza dla oka. Wie ktos jak wygladala kacja z 4 kwarty Thompsona i Hicksa kiedy hall schodzil z boiska, bo nie bylo powtorki a operator pokazywal twarz Halla zamiast akcje :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
Ale widowisko...  Zaczęło się od konferansjerów...tiaaa Rewelacyjni, sypali żartami jak z rękawa Operatorzy czasami nie pokazywali tego co było najbardziej interesujące (m.in. to o czym wspomina kiziorro ) Slanina miał chyba na koszulce napisane "Salanina" (chyba, że źle zauważyłem...ale jeśli tak było to...  ) Konkurs wsadów, w którym co drugi "wsad" nie dochodził do skutku (a część pomysłów ściągana z konkursu dunków z NBA...hmmmm przynajmniej STARAJą SIę naśladować najlepszych  ) Do tego dochodzą występy "gwiazd polskiej estrady muzycznej" i mamy całokształt. PS: może spłynie na mnie fala krytyki za te komentarze, ale wyrażam tylko swoją osobistą opinię Pozdrawiam, Beniowski 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
PS: może spłynie na mnie fala krytyki za te komentarze, ale wyrażam tylko swoją osobistą opinię Myślę, że raczej nie spłynie... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339 |
a jednak over byl  jak jest malo Polakow to gra jest szybsza i atrakcyjniejsza dla oka. Wie ktos jak wygladala kacja z 4 kwarty Thompsona i Hicksa kiedy hall schodzil z boiska, bo nie bylo powtorki a operator pokazywal twarz Halla zamiast akcje :/ Tam było kilka kamer i na pewno nie jedna pokazywała akcje, a winę za to, że jej nie było na wizji ponosi realizator transmisji  to tak na marginesie, co do samego "widowsika" to faktycznie lekki dramat, ale chociaż staramy się coś zorganizować. NBA nie mamy i mieć nie będziemy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
PS: może spłynie na mnie fala krytyki za te komentarze, ale wyrażam tylko swoją osobistą opinię  a jednak redaktorzy widzieli inny mecz  "Jeśli popularność koszykówki w Polsce ma wrócić na poziom sprzed dziesięciu lat, to właśnie przez takie wydarzenia jak niedzielny mecz. Gwiazdy polskiej ligi, ale nie tylko one, zrobiły show, przy którym we wrocławskiej Hali Stulecia bawiło się 6 tys. kibiców" jaki prezes ligi taka slaba liga taki slaby mecz pseudogwiazd 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573 |
no co ty stachursky jest spox  a ta piosenka wraca do klimatow kowbojskiego zycia. Lepsza akcja byla jak Kasia nova spiewala a logan minela rabnal podsumowujaca piosenke 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
W IV kwarcie przełączyłem na RUCH - GÓRNIK  Dno zawsze pozostanie dnem. Nie ma tutaj co za bardzo komentować, bo co roku mamy podobną żenadę. Chociaż są też plusy: - rok temu było w czasie meczu mniej fajnych akcji/zagrywek - rok temu konkurs rzutów za 3 punkty na dwa kosze przeszedł po prostu wszystko, teraz tego nie było - dobrze - rok temu nie było stojaków na piłki do w/w konkursu - rok temu konkurs wsadów...yyy rok temu go praktycznie nie widzieliśmy 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|