Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
romek zaloz nowy temat na 2 runde

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Experto - 3/5 4.36
_Lepper2003 - 3/4 3.75*
AWANS - Experto
* - _Lepper2003 mecz Gussoni - Kuzniecsova sie nie odbyl wiec pewnie typ do poprawki !

Zgodnie z punktem 6 regulaminu;
6. Możemy wysyłać swoje typy od poniedziałku od godz.11:30 do niedzieli do godz. 14:00.
Awnasowałem dalej, nie wiem czemu niektórzy czekają do końca i dają mecze, które mają się odbyć w poniedziałek.

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Quote
Oryginalnie wysłał Experto:
[qb]Experto - 3/5 4.36
_Lepper2003 - 3/4 3.75*
AWANS - Experto
* - _Lepper2003 mecz Gussoni - Kuzniecsova sie nie odbyl wiec pewnie typ do poprawki !

Zgodnie z punktem 6 regulaminu;
6. Możemy wysyłać swoje typy od poniedziałku od godz.11:30 do niedzieli do godz. 14:00.
Awnasowałem dalej, nie wiem czemu niektórzy czekają do końca i dają mecze, które mają się odbyć w poniedziałek.[/qb]
a skad on mial wjedziec ze ten mecz sie nie odbedzie w zwiazku z tym chyba logiczne wydaje sie ze trzeba bedzie podac typ zastepczy!Tak bylo w zeszlej edycji !

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Quote
Oryginalnie wysłał viva:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Experto:
[qb]Experto - 3/5 4.36
_Lepper2003 - 3/4 3.75*
AWANS - Experto
* - _Lepper2003 mecz Gussoni - Kuzniecsova sie nie odbyl wiec pewnie typ do poprawki !

Zgodnie z punktem 6 regulaminu;
6. Możemy wysyłać swoje typy od poniedziałku od godz.11:30 do niedzieli do godz. 14:00.
Awnasowałem dalej, nie wiem czemu niektórzy czekają do końca i dają mecze, które mają się odbyć w poniedziałek.[/qb]
a skad on mial wjedziec ze ten mecz sie nie odbedzie w zwiazku z tym chyba logiczne wydaje sie ze trzeba bedzie podac typ zastepczy!Tak bylo w zeszlej edycji ![/qb]
Ja widzialem w necie ze ten mecz sie odbedzie jutro, opieram sie tylko na regulaminie, mozna bylo podac mecz w sobote, jesli ktos czeka do konca to juz na wlasne ryzyko.

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
experto mecz gussoni-sveta jutro?? a gdzie takie wynalazki widziales??

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Quote
Ja widzialem w necie ze ten mecz sie odbedzie jutro, opieram sie tylko na regulaminie, mozna bylo podac mecz w sobote, jesli ktos czeka do konca to juz na wlasne ryzyko.
to bylo spotkanie na dzis w fedcup i mialo sie odbyc ok godziny 17:00!Wyobraz sobie ze podales mecz w poniedzialek i sie nie odbyl to wiadomo we wtorek mozesz sobie podac typ zastepczy!To co dana osoba ma byc skrzywdzona bo podala mecz w niedziele?!

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Quote
Oryginalnie wysłał viva:
[qb]
Quote
Ja widzialem w necie ze ten mecz sie odbedzie jutro, opieram sie tylko na regulaminie, mozna bylo podac mecz w sobote, jesli ktos czeka do konca to juz na wlasne ryzyko.
to bylo spotkanie na dzis w fedcup i mialo sie odbyc ok godziny 17:00!Wyobraz sobie ze podales mecz w poniedzialek i sie nie odbyl to wiadomo we wtorek mozesz sobie podac typ zastepczy!To co dana osoba ma byc skrzywdzona bo podala mecz w niedziele?![/qb]
Ok, ja nie czekam do konca, wiec nie moge sobie nic zarzucic, w sumie pkt 6 regulaminu, ale zazwyczaj jaki regulamin taki konkurs, wiec mniejsza o to, rezygnuje ---> AWANS LEPPER

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
experto sie poplakal i zabral zabawki [Linked Image] [Linked Image]

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
hehe dziwny jestes!Ja wyrazilem swoje zdanie a jak bedzie w rzeczywistosci to powie wszystkim zainteresowanym organizator tego turnieju A.S.Romek :rolleyes:

Ps.ciekawe co bys ty zrobil gdyby twoj ostatni mecz zostal odwolany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: May 2004
Posty: 33
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 33
Srocky - 3/5 4.91
[T]-error 3/5 4.90*
AWANS - ?
* - wszystko zalezy od tego jak mecz gonzales/massu zostanie zweryfikowany w sts!

ze co? po pierwsze nie sts, a prof... dwa sety grane byly, w trzecim sie wycofali, wiec wszystko jasne... i nie 4.90, a 4.86...

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Quote
Oryginalnie wysłał srocky:
[qb]Srocky - 3/5 4.91
[T]-error 3/5 4.90*
AWANS - ?
* - wszystko zalezy od tego jak mecz gonzales/massu zostanie zweryfikowany w sts!

ze co? po pierwsze nie sts, a prof... dwa sety grane byly, w trzecim sie wycofali, wiec wszystko jasne... i nie 4.90, a 4.86...[/qb]
pomylki sie zdarzaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> !No tak wycofali sie i pewnie bedzie zaklad przegrany ale gdyby w profim lub w sts byl zwrot to typ do powtorki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Poczekajmy do jutra...

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Gratuluje Gregov - teraz kibicuje tobie, heh <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
PS. Było blisko - Dulko miała 5-2 w drugim secie - eh, spaliła się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Quote
Oryginalnie wysłał viva:
[qb]DOLNA CZĘŚĆ DRABINKI:
Marlon - 3/5 4.21
Kenner - brak typow
AWANS - Marlon [/qb]
Witam!

viva male sprostowanko - Kenner podal 5 typow (wszystkie trafne) i to on powinien awansowac ... uzyskal 7,62 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Typy kennera:
Code
#1 06-07 17:10 284 Melzer - Hernych 1 1.48 prof 
#2 07-07 11:10 262 Starace - Hanescu 1 1.71 prof 
#3 06-07 17:10 291 Bogomolov - Levy 1 1.61 prof 
#4 06-07 14:00 314 Robredo - Calleri 1 1.65 prof 
#5 06-07 19:00 353 Paes/Rikl - Arn/Garc 1 1.5 prof 
PS: ... a swoja droga typy Abeg'a (podal je 30 min. wczesniej):
Code
#1 06-07 17:10 284 Melzer - Hernych 1 1.48 prof 
#2 07-07 11:10 262 Starace - Hanescu 1 1.71 prof 
#3 06-07 17:10 291 Bogomolov - Levy 1 1.61 prof 
#4 06-07 14:00 314 Robredo - Calleri 1 1.65 prof 
#5 06-07 19:00 353 Paes/Rikl - Arn/Garc 1 1.5 prof 
Oczywiscie nic nie sugeruje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ... a w regulaminie nie ma nic o plagiatach ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

<small>[ 12-07-2004, 10:56: Wiadomość edytowana przez: _Siemers [reloaded] ]</small>

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Ok...czas podać typ zastępczy....za tą Kuznetsovą...

#5 282 12.07.2004 13.30 A.Martin-V.DerMeer 1 1.09 /Prof/

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2002
Posty: 71
_
journeyman
journeyman
_ Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 71
No to ja tez podaje typek za Kuznietsova:

#5 282 12.07.2004 13.30 A.Martin-V.DerMeer 1 1.09 /Prof/

PS: Experto nie ma co sie denerwowac! Powinnismy poczekac na decyzje gospodarza tego tematu i wtedy sie wszystko okaze. Jesli chodzi o mecz Rosjanki z Gussoni to gadasz bzdury, ze mecz ten mial byc rozegrany dzisiaj - w rozpisce byl na niedzielne popoludnie, jednak Rosjanki, ktore po zwyciestwie Myszkiny zapewnily sobie awans wystawily zawodniczke rezerwowa. Mi osobiscie sie wydaje, ze jednak Experto powinienes awansowac do kolejnej rundy (mimo, iz nie moglem wiedziec o zmianie w skladach meczu Argentyna-Rosja). Jednak nie tylko ja sie przejechalem na tym spotkaniu i ustosunkuje sie do decyzji Romcia. Na wszelki nieweilki podalem typ zastepczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Pozdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: i pamietajcie, ze to tylko konkurs i dobra zabawa ...

Dołączył: May 2003
Posty: 1,095
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,095
Exp 4/5 5,91
popon 5/5 6,21
Awans: popon

Pozdrawiam

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Quote
Oryginalnie wysłał _Siemers [reloaded]:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał viva:
[qb]DOLNA CZĘŚĆ DRABINKI:
Marlon - 3/5 4.21
Kenner - brak typow
AWANS - Marlon [/qb]
Witam!

viva male sprostowanko - Kenner podal 5 typow (wszystkie trafne) i to on powinien awansowac ... uzyskal 7,62 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Typy kennera:
Code
#1 06-07 17:10 284 Melzer - Hernych 1 1.48 prof 
#2 07-07 11:10 262 Starace - Hanescu 1 1.71 prof 
#3 06-07 17:10 291 Bogomolov - Levy 1 1.61 prof 
#4 06-07 14:00 314 Robredo - Calleri 1 1.65 prof 
#5 06-07 19:00 353 Paes/Rikl - Arn/Garc 1 1.5 prof 
PS: ... a swoja droga typy Abeg'a (podal je 30 min. wczesniej):
Code
#1 06-07 17:10 284 Melzer - Hernych 1 1.48 prof 
#2 07-07 11:10 262 Starace - Hanescu 1 1.71 prof 
#3 06-07 17:10 291 Bogomolov - Levy 1 1.61 prof 
#4 06-07 14:00 314 Robredo - Calleri 1 1.65 prof 
#5 06-07 19:00 353 Paes/Rikl - Arn/Garc 1 1.5 prof 
Oczywiscie nic nie sugeruje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ... a w regulaminie nie ma nic o plagiatach ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
dzieki za zwrocenie uwagi...a suma tych kursow wyniosla 7.95 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> !Zwykle przeoczenie poniewaz spisywalem i liczylem wszystkie kursy zawodnikow i przez przypadek ominalem Kennera <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> !Sorry moj blad <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Quote
Oryginalnie wysłał viva:
[qb]2 RUNDA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

GÓRNA CZĘŚĆ DRABINKI:
----------
(1)Viva
-karola-
--------
Troll
(9)Pitersson
----------
(13)Wujek 12
Srocky
----------
Abeg
(5)Emilio
----------
(7)FRO_LECH
Miller31
----------
Piomil
(15)Hysio
----------
(11)Wychowany_Na_Nalewce
Michał
----------
Cukier
(3)Veride
----------

DOLNA CZĘŚĆ DRABINKI:
----------
(4)A.S.Romek
Popon
----------
Fart?
(10)Jaja
----------
(14)Vonseb
Globus
----------
Gregov
(6)Michel 85
----------
(8)Kameleon
_Lepper2003 -
----------
Ghostface
(16)Miara
----------
(12)_Siemers [reloaded]
Kenner
----------
Yogimacko
(2)Stich
----------[/qb]
Najlepszy typer 1 rundy to: Abeg i Kenner - 7.95!GRATULUJE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Ps.teraz chyba wszystko jest ok :rolleyes:

stop TEMAT ZAMKNIETY stop

Strona 7 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  Akhu 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, burbon, rymoholik, alfa, latajaca_holenderka, Sensei, aker, rafal08, betowiec), 2,392 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,099
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1