Mam pytanie do lepiej znających temat: po ..."> Mam pytanie do lepiej znających temat: po ...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11
#206799 16/12/2002 19:46
Dołączył: Dec 2002
Posty: 109
K
member
member
K Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 109
Ja również zainteresowałem się trottingiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Mam pytanie do lepiej znających temat: po wejściu w statystykę konia ( na tej popularnej szwedzkiej stronie) co oznaczają np przy wyscigu 2140 wartości np. 19a ? to jakiś czas ?
I kolejna sprawa, czy w jednym wyścigu różne zaprzęgi mogą mieć różna długości trasy ? np 2140, 2160, 2180 ?

Bonus: Unibet
#206800 17/12/2002 17:44
Dołączył: Jan 2002
Posty: 147
K
member
member
K Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 147
Cześć.
Mam pytanie jak to się dzieje że koń z lepszym czasem nie wygrywa wyściguPlacering Häst (Ev)Odds Plats Tid


1 5 NAVARRO
Andersson Patrik 12,98 4,33 16,9

2 13 SMASHEROO
Heiskanen Veijo (41) 1,77 16,3

3 14 INCREDIBLE CHIC
Södervall Patrik (145) 3,74 16,4

4 9 TROND'S BROWN* (N)
Sjöberg Peter H (257) 17,1g

5 1 CHIEF VADER
Thomasson Bo (484) 17,3

r6 12 DON SENSEI* (DK)
Jensen Flemming (33) 17,0g

Szlg mnie trafi bo obstawiłem konie które zjęły II i III miejsce.
Może byś mi wyjaśnił Torsten.
Na osłodę trafiłem dziś Takie coś
stake: 20.00 PLN
odds: 7.52
win: 150.40 PLN
date event type bet result odds
Tue 17/12/02 12:45 Rozzo Crown - Smasheroo:Åby/1
Trotting-Sweden 2 2 2.00
Tue 17/12/02 12:45 Handsome Value - Don Sensei:Åby/1
Trotting-Sweden 2 2 1.60
Tue 17/12/02 12:45 Chief Vader - Trond's Brown - Incredible Chic:Åby/1 Triple Head
Trotting-Sweden 2 2 2.35
Pozdrawiam

#206801 17/12/2002 20:58
Dołączył: Jan 2002
Posty: 892
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 892
Witam,
moja odpowiedź jest bardziej oparta na doświadczeniach ze Służewca. Nie ma reguły , którą można by zastosować w typowaniu faworyta. Dobry czas? A jaki dżokej? Jaki ma % wygranych? Na jakim dystansie?" Poza tym są konie, ktore nie lubią ciężkiego toru.
Jeśli jest koń, który osiąga dobre czasy, trzeba go grać H2H lub triple.Ja tak robię. Oczywiscie wiecej zarabia się na zw., ale trafia sie najczęściej tego, który mało płaci.
Zajrzyj do tematu wyścigi końskie, a zwłaszcza ostatniego posta hpc, który pisze o niektórych metodach typowania piesków, ale i to uzmysławia, jaka to jest trudna sztuka.
Gratuluję wygranej.
A nawiasem,też dziś postawiłem w Aby na wyscig 1 dubelkę, ze zwycięstwem Navarro i Don Sensai. Uważałem, że Don Sensai wygra, ale nie postawiłem na to ani grosza.
No coż wspierajmy się, bo po wczorajszej klęsce w typowaniu meczów, daję sobie spokój z kopaną.
Pozdrawiam

#206802 17/12/2002 21:01
Dołączył: Jan 2002
Posty: 892
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 892
Muszę dopowiedzieć, że były to H2H Hadson Value - Don Sensai oraz Navarro - Fruit.

#206803 18/12/2002 00:23
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
I
veteran
veteran
I Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
Gdzie mozna znalezc wyniki live szwedzkiego i finskiego trotingu ? jesli takowe sa wogole ..dzieki za odp.
pozdr

#206804 18/12/2002 00:57
Dołączył: Oct 2002
Posty: 332
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 332
Quote
Oryginalnie wysłał Inspirator:
[qb]Gdzie mozna znalezc wyniki live szwedzkiego i finskiego trotingu ? jesli takowe sa wogole ..dzieki za odp.
pozdr[/qb]
Na tej chyba najbardziej popularnej stronie http://www.atg.se znajdziesz w miare szybko wyniki szwedzkiego trottingu. A moża zna ktoś podobną strone ze statystykami trottingu: z Dani, Finlandi lub Norwegi.

Pozdrowionka

#206805 18/12/2002 01:27
Dołączył: Oct 2002
Posty: 332
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 332
Quote
Oryginalnie wysłał kwasek:
[qb]Cześć.
Mam pytanie jak to się dzieje że koń z lepszym czasem nie wygrywa wyściguPlacering Häst (Ev)Odds Plats Tid


1 5 NAVARRO
Andersson Patrik 12,98 4,33 16,9

2 13 SMASHEROO
Heiskanen Veijo (41) 1,77 16,3

3 14 INCREDIBLE CHIC
Södervall Patrik (145) 3,74 16,4

4 9 TROND'S BROWN* (N)
Sjöberg Peter H (257) 17,1g

5 1 CHIEF VADER
Thomasson Bo (484) 17,3

r6 12 DON SENSEI* (DK)
Jensen Flemming (33) 17,0g

Szlg mnie trafi bo obstawiłem konie które zjęły II i III miejsce.
Może byś mi wyjaśnił Torsten.
Na osłodę trafiłem dziś Takie coś
stake: 20.00 PLN
odds: 7.52
win: 150.40 PLN
date event type bet result odds
Tue 17/12/02 12:45 Rozzo Crown - Smasheroo:Åby/1
Trotting-Sweden 2 2 2.00
Tue 17/12/02 12:45 Handsome Value - Don Sensei:Åby/1
Trotting-Sweden 2 2 1.60
Tue 17/12/02 12:45 Chief Vader - Trond's Brown - Incredible Chic:Åby/1 Triple Head
Trotting-Sweden 2 2 2.35
Pozdrawiam[/qb]
Kwasek trafiłem to samo co Ty, tylko że do tego podłączyłem jeszcze:

Navarro - Giant Fruit 1
odds:10.56

Ale zagrałem tylko za 5zł.
wygrany 52.80 PLN
Chociaż po ostatnich wtopach w piłke dobre i to.

#206806 18/12/2002 16:25
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Troll Tannbro - Brotrollet 1 1.7 Unibet 12:40 :2gw:

#206807 20/12/2002 20:01
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam
Za godzinkę trotting w Finlandii, potem Norweski i Szwedzki. Macie może jakieś typy które warto zagrać ?
Pozdrawiam

#206808 22/12/2002 16:44
Dołączył: Jan 2002
Posty: 892
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 892
Witam,
siedziałem przez ostatni tydzień nad pieskami i dopiero dzisiaj dowiedziałem się rzeczy najistotniejszych dla analiz. Na szczęscie, dla trottingu musi wystarczyć www. atg.se.Poza tym z dala od mecz.pl grałem z różnym skutkiem, czasem zadziwiająco dobrym, częściej takim sobie. Na szwedzkich torach jest kilku świetnych jeżdzców, którzy dla naszego ułatwienia wędrują po wszystkich meetingach / pisał o tym Lao/. Adielsson i Kontio.Poza tym Berg i może jeszcze kilku innych. Ostatnio / czwartek lub piątek/ Adielsson wygrał fuksa, za który expekt wystawił kurs 28. Toteż grałem wczoraj wszystkie gonitwy na zw. Adielssona i choć wygrał 2 razy, raz był drugi, fuksa nie było. Wyszło na zero. Toteż dziś proponuję tylko pary w wyscigu 2 Orebro.
Simb Moonwalker - Vamp 2 1,50 expekt.
Ciekawe, ze expekt początkowo wystawił kurs 1,8-1,8, a biorąc pod uwagę, że z Simbem jedzie Kontio chciałem postawić na niego, ale nieoczekiwanie kursy spadły / w unibecie jeszcze bardziej/ i postawiłem na Vampa, choć nie zdziwię się, gdy wygra Simb.
Rubintor Pri -Gatzy Lavec 1 1,8 expekt
Olympia Brodda - Hipper Dipper Run - Sans Peur 2 2,3 expekt

#206809 22/12/2002 23:22
Dołączył: Jan 2002
Posty: 892
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 892
Vamp wygrał. Sans Peur był lepszy z trójki.
Rubintor przegrał z Gatzy Lavec.
2/3 weszło.
Goła trójka już nie.
A Kontio. Wygrał, ale ostatni bieg, na który expekt nie wystawiał już kursów.

#206810 25/12/2002 16:06
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,335
Lao
Offline
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,335
Święta i już po gwiazdce. Jak ktoś czuje, że gwiazdkę trzeba wziąć w swoje ręce, to wystarczy trafić parę koników <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dzisiaj świateczna Solvalla. Fani E.Adielssona i Kontio Jormy nie powinni się na nich zawieść - gorzej z wyborem, na którego stawiać.

Solvalla wuyscig 3 zakłady do 15.00
wyścig 1640 metrów wygrana 32 tys. koron
stawka raczej średnia, ale w wyścigu startuje zarówno E.A. z Workington Crown jak i J.K. z Herman Bees, a warto dodać, że i Sjunesson nie jest żółtodziobem. Oczywiście są to faworyci tego wyścigu - jak dla mnie Jorma nie może ciagle wygrywać i chyba dzisiaj ustapi powracającemu do formy Erikowi.

Solvalla wyścig 4
zaprzegi startują z różnych odległości. Jeszcze nie wpadłem na pomysł jak analizować ten fakt.
Faworytem jest startujący z najdalszej odległości Battle Boyard .

Solvalla 5
Faworyt to Greison. Jak dla mnie stawka dość wyrównana i brakuje kogoś kto w sposób zdecydowany mógłby stanąć na podium. Równie dobrze może to być Golden Tabac jak i Hornmo Prinsen. Dobry wyścig na postawienie fuksa jak ktoś jest znudzony stawianiem na niskie kursy. Ale czy wygra? A może ktoś jednak z naszych bohaterów jak Gloding ?

Solvalla 6
Dream Shogun tu jest panem i władcą, ale czy taki faworyt wygra. Jak dla mnie całkiem nieżle wygląda nieco niedoceniany American Park. Oczywiście Jorma z Union Extreme na paszę zarobi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Solvalla 7
Tu sytuacja podobna jak w wyścigu 3. Dwaj nasi faworyci będą walczyli o zwycięstwo. Może wygra ten który dojedzie drugi w wyścigu 3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ja jednak mimo sympatii do Jormy stawiam na Jaeger z E.A. niż na Bjorn Udsena z J.K

Solvalla 8
Faworyt to Thrust My Step. Ale nie wierzę, że wygra mając za plecami Hemi Box z J.K. i LÖVGÅRDENS WILMA z E.A. Może zupełnie ktoś inny ?

Werdykt :

Herman Bess - Perhaps 1 (1.2) unibet
Herman Bess - to win (2.3) expekt
J.K.Hornline - Rally Simb - Hounddog 2 (2.55) expekt

Battle Boyard miejsce od 1-3 (1.6)unibet
Battle Boyard - Hot Night 1 (1.5)unibet
Filur Kärn - Gasius Speed 1 (1.5)unibet

Greison - to win (3.9) expekt
Smart Crown - V.G.Rebecca Hunter 1 (1.45)unibet
Soletten - Hambofuxen 1 (1.45)unibet

American Park to win (12.00) expekt
Dream Shogun - race 6 miejsce od 1-3 (1.25)unibet

Jaeger to win (3.4) expekt
Jaeger- race 7 miejsce od 1-3 (1.75)unibet

#206811 27/12/2002 16:28
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Skinny Composite (2.15) - Ponderosa (3.0) - Son Of Ninja (2.55) Typ: Son Of Ninja (2.55)
Expekt 12:40

#206812 27/12/2002 17:38
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
3 Son Of Ninja
4 Ponderosa
0 Skinny Composite

8:6

#206813 01/01/2003 16:23
Dołączył: Jan 2002
Posty: 892
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 892
Witam noworocznie,
jak zwykle buki wystawiają w dużej ilości typy na szwedzki trotting. Jako że gram go głównie poza forum, teraz tylko 2 propozycje, aby przypomnieć temat, a też ocalić trochę kasy na inne zdarzenia/ skoki, LA/
14:55 Solvalla
wyśig 6
Hugo Sting -Filip Q.C. 2 1,75 expekt
wyścig 8
Simb Signature - Golden Square - Favorit 2 2,75
/ tu mam kłopot: Simby wygrywają , lub są, w czołówce, ale Favorita powozi Adielsson. Juz tyle mnie kosztowała sympatia dla niego, że ten kolejny raz../

#206814 01/01/2003 21:29
Dołączył: Jan 2002
Posty: 892
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 892
Wyniki:
FilipQ.C <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Favorit <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#206815 02/01/2003 04:30
Dołączył: Dec 2002
Posty: 11
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 11
Torsten
Dziekuje za zaproszenie do tematu.
Chcialbym oczywiscie jak najwiecej tutaj wniesc - nie obiecuje jednak duzo ze wzgledu na ekstremalny brak czasu (w wolnych chwilach bede tu jednak systematycznie zagladal).

Na poczatek prezent swiateczno-noworoczny:
www.travcafet.com [travcafet.com]
strona z bogata statystyka

Pozdrawiam wszystkich entuzjastow trottingu
profesor

#206816 02/01/2003 17:37
Dołączył: Jan 2002
Posty: 892
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 892
Witam,
chyba mogę w imieniu miłośników trottingu podziękować za prezent, zwłaszcza że poszerza wiadomości dot. statystyki.
Pozostaje problem języka szwedzkiego. Sięgnąłem do swojej pamięci filologa i przypomniałem sobie, że ten język należy do grupy północno- germańskiej / Szwecja, Dania, Narwegia, Islandia, Wyspy Owcze/. Były jeszcze dwie grupy: zachodnia / Niemcy, Anglia/ i wschodnia /Goci/. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Teoretycznie więc znający jezyki: niemiecki i angielski, powinni sobie poradzić. Na wszelki wypadek polecam mały słownik polsko szwedzki i odwrotnie.
Pozdrawiam

#206817 02/01/2003 22:04
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Pure Gold - Pearl Of Butcher 1 1.67 Unibet 18:55 :2gw:

Pure Gold:
na podium: 36.36%, zwycięstwa:15.15%
Svanstedt Ake 15,66%
Pure Gold + Svanstedt: miejsca:5,1,1,1,1

Pearl Of Butcher:
na podium: 75%, zwycięstwa:66.67%
Widegren Dan 12.36%
Pearl Of Butcher + Widegren: miejsca 0,3,k

#206818 03/01/2003 01:15
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
5 Pure Gold
0 Pearl Of Butcher

9:6

Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, latajaca_holenderka, $-man, Sensei, rymoholik, forty, burbon), 1,853 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,367
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1