|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 892
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2002
Posty: 892 |
No i już się otworzyło. Przepraszam gump za zawracanie głowy. Wyniki: Fakir John - Anton Back 2 +++ Willy Runner - Mystic Joyment 2 +++ Kicking Star - Aces First - Frego Frantic 1 +++ weszło 3/3 w systemie. Co do zwycięzcy: rację miał gump wygrał April R.R. I po co człowiek gra tak cienko? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,335 |
Wieczorne Jagersro Wygląda no to, że Nasz ulubiniec - czempion Szwecji Erik Adielsson może dziś pokazać klasę i wygra większość wyścigów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Z driverów, którzy mogą stanąć na przeszkodzie postrzegam Steena Juul i Johnyego Taktera <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> .
Nie widziałem jeszcze propozycji zakładów, to nie jestem też skażony, tym watpliwym odnośnikiem, a poszczególne wyścigi widzę tak:
Solvalla 3 Tisse, Bolets Deniro, Bolets Denise - koniki w tym wyścigu nie mają za wiele startów - to wydaje się, że zadecyduje doświadczenie dzokejow i szybkość toru.
Solvalla 4 Bimaster, Combat M.S., Henke Bolan - wyscig bez Erika - to wygra moze ktoś inny
Solvalla 5 QUANTAS BINT, Musigny Degato, SAM'S COKTAIL - no cóż Musigny Degato wydaje się tu być poza konkurencją - ale w końcu nie musi tego wygrać, zwłaszcza, ze Erik zna się na rzeczy i lubi wygrywać końmi, które nie są znowu takie rewelacyjne.
Solvalla 6 GALLIANO KNICK, MAGIC COCKTAIL, EFFI FOLLO - zwycięstwo Erika nie jest tu trylko z pozoru niepewne. Ma najszybszego konia w stawce, a najlepsi konkurenci nie startują znowu z najszybszych torów. Wyścig jest na krótkim dystansie 1640. Erik uber alles <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Solvalla 7 WORKINGTON CROWN, NAPOLEON TIM, MAGNIFIC ÅS - myślę, że kolejność tych koni może być różna, o ile dobrze pamiętam niedawno Napoleon wygrał z workington Crown - Erik na fali może równie dobrze wygrać jak i sobie odpuścić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 892
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2002
Posty: 892 |
Witaj Lao, pusto było bez Ciebie. Zakładam, że Adielsson wygra raz: na najkrótszym dystansie. No, może jeszcze raz, gdzieś na początku. W każdym razie ma w tym roku już ponad 37% wygranych.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
Nie ma za co. Kurs na zwycięstwo APRIL R.R. 30! V-odds na LADY PROBE na początku był coś około 385 a przed samym startem wzrósł aż na 740. Expekt o 12:35 wycofał tą parę. A tak przy okazji Torsten, to robiłeś może statystykę zwycięstw z poszczególnych torów w auto i volcie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,335 |
Torsten - właśnie publikują kursy. Oby potwierdziły się Twoje słowa - 2/5 to już powinno przynieść zysk :eek:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 892
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2002
Posty: 892 |
Robię gump i jestem raczej na początku, bo do listopada robiłem na wyścigi służewieckie. Wczoraj ogladałem kalendarz trottingu szwedzkiego na ten rok. No, myślę, z tydzień to oni odpoczną: tyłki wyleczą, wózki naprawią, konie podkują.Gdzież tam: na okrągło. To już daję sobie spokój z nba i liga angielską i bez napalania się, powolutku gram trotting szwedzki, który jak dotąd jest - mimo złej opinii niektórych- bardziej przewidywalny od najbardziej przewidywalnej na świecie ligi angielskiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 892
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2002
Posty: 892 |
Myślisz to samo, co ja, Lao. Zagrać Adielssona, tylko... co z Coctailem? On może wygrać.Super Love w 4: zobacz jak jest podprowadzany pod zwycięstwo 2,3,2,3. Sporo niewiadomych.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,335 |
NO cóż na to jest tylko jedno wyjście: zagrać w Unibecie zakłady typu miejsce od 1-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Właśnie spadł kurs na Galiano Knick <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: z 1.95 na 1.9
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 357
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2001
Posty: 357 |
Wybaczcie mi, ale ja również chętnie zagrałbym Wasze tepy bo dopiero się przymierzał do trottingu, ale nie wiele rozumien co miałbym zagrać. Gdybyście jaśniej napisali to oskubał bym expekt z wami . Kursy do 18.55 więc mam prośbę o typy. Z poważaniem Marcin.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 892
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2002
Posty: 892 |
Problem w tym, ze mam konta u kilku buków, w tym Unibecie, ale pieniądze wycofałem do expektu, który ma ofertę trottingową / poza 1-3/ bardziej przewidywalną, ostatnio zaś przysłał mi kasę na konto w 48 godz.A poza tynm znam siebie i nie powinienem mieć za dużo kasy na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Proponuję nasz wewnętrzny konkurs o <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: , ile razy wygra dziś Adielsson, licząc od 1 do ostatniego biegu w Jagersro. Ja zgłaszam 2 razy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 892
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2002
Posty: 892 |
Witaj qwasek, w zasadzie nie jest tak trudno typować w trottingu. Bierze się konia, sprawdza jego wyniki i pochodzenie / ważne/, na jakim dystansie, w jakim czasie, pod jakim jeżdżcem, w jakim towarzystwie, z jakiego startu i z którego nr startowego, % zwycięstw w tym i ubiegłym roku oraz dżokeja, jaki % ptrocent zwycięstw, na jakim dystansie, przy jakim starcie, na jakim torze i... w zasadzie powinien ci wyjść zwycięzca, chyba, że wózek się przewróci albo trener taktycznie każe się wycofać na ostatnie miejsce. Żartuję oczywiście, nie obrażaj się, ale to nie jest wcale łatwa sprawa wytypować dobrze. Nie zrażaj się,typy zaraz się pojawią. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
Bolets Bismarck - Donna Karen 2 1.6 Expekt Jägersro/4 :2gw:
Quantas Bint - Sun Protection 1 2.05 Expekt Jägersro/5 :2gw:
Już mam mętlik od tych statystyk więc nie sugerujcie się aż tak tymi typami.
Adielsson = 3 wygrane
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 892
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2002
Posty: 892 |
Już podaję, bo jeszcze trochę, a sam zaprzegnę się do wózka. Grać można odważnie lub zachowawczo. Będzie tak i tak. 2/4 w.5 Quantas Bint - Sun Protection 1 2,05 w.4 Super Love - Henke Bolton 1 1,7 zw. w6 Magic Coctail 4,00 zw. w7 Workington Crown 2,20 To ma być odważnie.Teraz zachowawczo. 2/4 w6 Magic Coctail - Effi Follo 1 1,6 w6 Excelsior D.K. - Dika Hanover 2 2,00 w4 Bolets Bismarck - Donna Karen 2 1,6 w7 Magnific Ls - Workington Crown 2 1,5 expekt Uwaga, piwo się już grzeje, tak czy inaczej wypiję!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
a gdzie mozna wyniki live ogladac szwedzkiego trottingu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 892
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2002
Posty: 892 |
Jak pijak, którego gubi nie to, ze pije, lecz to, że dopija, ja też dopiłem, przepraszam, dograłem solo w3 Vioxi Silvio - Tisse 2 1,9
Poza tym pomyliłem się stawiając w expekcie zw. Excelsiora nad Dika Hanoverem, a miało być tak j. wyżej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 892
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2002
Posty: 892 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
Oryginalnie wysłał Torsten: [qb]Poza tym pomyliłem się stawiając w expekcie zw. Excelsiora nad Dika Hanoverem, a miało być tak j. wyżej.[/qb] Może to i dobrze, bo szanse wg V-odds Dika maleją.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 892
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2002
Posty: 892 |
W drugiej gonitwie fuks z kursem szwedzkim ponad 27,00. Mam przeczucie, że nie będzie wesoło. :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
Witaj Torsten,Lodz rzadzi:)a poza tym zauwazylem ze rowno rok po mnie sie zarejestrowales na mecz.pl..i mamy podobna ilosc wyslanych wiadomosci...i moze jestesmi na dodatek kuzynami:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 892
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2002
Posty: 892 |
Witaj mankiet, ciekawy przypadek. A co do tej Łodzi, to żeby nie rządziła krótko, bo właśnie Adielsson spuścił na ostatnie miejsce Tisse i moja dogrywka poooszła... A mówiłem: nie dogrywać!
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|