Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11
#206839 07/01/2003 17:28
Dołączył: Jan 2002
Posty: 892
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 892
No i już się otworzyło. Przepraszam gump za zawracanie głowy.
Wyniki:
Fakir John - Anton Back 2 +++
Willy Runner - Mystic Joyment 2 +++
Kicking Star - Aces First - Frego Frantic 1 +++
weszło 3/3 w systemie.
Co do zwycięzcy: rację miał gump wygrał April R.R.
I po co człowiek gra tak cienko? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#206840 07/01/2003 17:39
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,335
Lao
Offline
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,335
Wieczorne Jagersro
Wygląda no to, że Nasz ulubiniec - czempion Szwecji Erik Adielsson może dziś pokazać klasę i wygra większość wyścigów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Z driverów, którzy mogą stanąć na przeszkodzie postrzegam Steena Juul i Johnyego Taktera <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> .

Nie widziałem jeszcze propozycji zakładów, to nie jestem też skażony, tym watpliwym odnośnikiem, a poszczególne wyścigi widzę tak:

Solvalla 3
Tisse, Bolets Deniro, Bolets Denise - koniki w tym wyścigu nie mają za wiele startów - to wydaje się, że zadecyduje doświadczenie dzokejow i szybkość toru.

Solvalla 4
Bimaster, Combat M.S., Henke Bolan - wyscig bez Erika - to wygra moze ktoś inny

Solvalla 5
QUANTAS BINT, Musigny Degato, SAM'S COKTAIL - no cóż Musigny Degato wydaje się tu być poza konkurencją - ale w końcu nie musi tego wygrać, zwłaszcza, ze Erik zna się na rzeczy i lubi wygrywać końmi, które nie są znowu takie rewelacyjne.

Solvalla 6
GALLIANO KNICK, MAGIC COCKTAIL, EFFI FOLLO - zwycięstwo Erika nie jest tu trylko z pozoru niepewne. Ma najszybszego konia w stawce, a najlepsi konkurenci nie startują znowu z najszybszych torów. Wyścig jest na krótkim dystansie 1640. Erik uber alles <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Solvalla 7
WORKINGTON CROWN, NAPOLEON TIM, MAGNIFIC ÅS - myślę, że kolejność tych koni może być różna, o ile dobrze pamiętam niedawno Napoleon wygrał z workington Crown - Erik na fali może równie dobrze wygrać jak i sobie odpuścić.

#206841 07/01/2003 17:45
Dołączył: Jan 2002
Posty: 892
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 892
Witaj Lao, pusto było bez Ciebie.
Zakładam, że Adielsson wygra raz: na najkrótszym dystansie. No, może jeszcze raz, gdzieś na początku. W każdym razie ma w tym roku już ponad 37% wygranych.

#206842 07/01/2003 17:50
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Nie ma za co. Kurs na zwycięstwo APRIL R.R. 30! V-odds na LADY PROBE na początku był coś około 385 a przed samym startem wzrósł aż na 740. Expekt o 12:35 wycofał tą parę. A tak przy okazji Torsten, to robiłeś może statystykę zwycięstw z poszczególnych torów w auto i volcie?

#206843 07/01/2003 18:07
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,335
Lao
Offline
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,335
Torsten - właśnie publikują kursy. Oby potwierdziły się Twoje słowa - 2/5 to już powinno przynieść zysk :eek:

#206844 07/01/2003 18:19
Dołączył: Jan 2002
Posty: 892
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 892
Robię gump i jestem raczej na początku, bo do listopada robiłem na wyścigi służewieckie.
Wczoraj ogladałem kalendarz trottingu szwedzkiego
na ten rok. No, myślę, z tydzień to oni odpoczną: tyłki wyleczą, wózki naprawią, konie podkują.Gdzież tam: na okrągło. To już daję sobie spokój z nba i liga angielską i bez napalania się, powolutku gram trotting szwedzki, który jak dotąd jest - mimo złej opinii niektórych- bardziej przewidywalny od najbardziej przewidywalnej na świecie ligi angielskiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#206845 07/01/2003 18:23
Dołączył: Jan 2002
Posty: 892
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 892
Myślisz to samo, co ja, Lao. Zagrać Adielssona, tylko... co z Coctailem? On może wygrać.Super Love w 4: zobacz jak jest podprowadzany pod zwycięstwo 2,3,2,3. Sporo niewiadomych.

#206846 07/01/2003 18:39
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,335
Lao
Offline
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,335
NO cóż na to jest tylko jedno wyjście:
zagrać w Unibecie zakłady typu miejsce od 1-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Właśnie spadł kurs na Galiano Knick <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: z 1.95 na 1.9

#206847 07/01/2003 19:04
Dołączył: Jul 2001
Posty: 357
Q
enthusiast
enthusiast
Q Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 357
Wybaczcie mi, ale ja również chętnie zagrałbym Wasze tepy bo dopiero się przymierzał do trottingu, ale nie wiele rozumien co miałbym zagrać. Gdybyście jaśniej napisali to oskubał bym expekt z wami . Kursy do 18.55 więc mam prośbę o typy. Z poważaniem Marcin.

#206848 07/01/2003 19:39
Dołączył: Jan 2002
Posty: 892
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 892
Problem w tym, ze mam konta u kilku buków, w tym Unibecie, ale pieniądze wycofałem do expektu, który ma ofertę trottingową / poza 1-3/ bardziej przewidywalną, ostatnio zaś przysłał mi kasę na konto w 48 godz.A poza tynm znam siebie i nie powinienem mieć za dużo kasy na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Proponuję nasz wewnętrzny konkurs o <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: , ile razy wygra dziś Adielsson, licząc od 1 do ostatniego biegu w Jagersro.
Ja zgłaszam 2 razy.

#206849 07/01/2003 19:51
Dołączył: Jan 2002
Posty: 892
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 892
Witaj qwasek, w zasadzie nie jest tak trudno typować w trottingu. Bierze się konia, sprawdza jego wyniki i pochodzenie / ważne/, na jakim dystansie, w jakim czasie, pod jakim jeżdżcem, w jakim towarzystwie, z jakiego startu i z którego nr startowego, % zwycięstw w tym i ubiegłym roku oraz dżokeja, jaki % ptrocent zwycięstw, na jakim dystansie, przy jakim starcie, na jakim torze i... w zasadzie powinien ci wyjść zwycięzca, chyba, że wózek się przewróci albo trener taktycznie każe się wycofać na ostatnie miejsce.
Żartuję oczywiście, nie obrażaj się, ale to nie jest wcale łatwa sprawa wytypować dobrze. Nie zrażaj się,typy zaraz się pojawią. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#206850 07/01/2003 21:44
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Bolets Bismarck - Donna Karen 2 1.6 Expekt Jägersro/4 :2gw:

Quantas Bint - Sun Protection 1 2.05 Expekt Jägersro/5 :2gw:

Już mam mętlik od tych statystyk więc nie sugerujcie się aż tak tymi typami.

Adielsson = 3 wygrane

#206851 07/01/2003 22:26
Dołączył: Jan 2002
Posty: 892
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 892
Już podaję, bo jeszcze trochę, a sam zaprzegnę się do wózka.
Grać można odważnie lub zachowawczo. Będzie tak i tak.
2/4
w.5 Quantas Bint - Sun Protection 1 2,05
w.4 Super Love - Henke Bolton 1 1,7
zw. w6 Magic Coctail 4,00
zw. w7 Workington Crown 2,20
To ma być odważnie.Teraz zachowawczo.
2/4
w6 Magic Coctail - Effi Follo 1 1,6
w6 Excelsior D.K. - Dika Hanover 2 2,00
w4 Bolets Bismarck - Donna Karen 2 1,6
w7 Magnific Ls - Workington Crown 2 1,5
expekt
Uwaga, piwo się już grzeje, tak czy inaczej wypiję!

#206852 07/01/2003 22:45
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
a gdzie mozna wyniki live ogladac szwedzkiego trottingu?

#206853 07/01/2003 22:47
Dołączył: Jan 2002
Posty: 892
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 892
Jak pijak, którego gubi nie to, ze pije, lecz to, że dopija, ja też dopiłem, przepraszam, dograłem solo
w3 Vioxi Silvio - Tisse 2 1,9

Poza tym pomyliłem się stawiając w expekcie zw. Excelsiora nad Dika Hanoverem, a miało być tak j. wyżej.

#206854 07/01/2003 22:48
Dołączył: Jan 2002
Posty: 892
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 892
Wyniki: www. atg.se

#206855 07/01/2003 23:00
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Quote
Oryginalnie wysłał Torsten:
[qb]Poza tym pomyliłem się stawiając w expekcie zw. Excelsiora nad Dika Hanoverem, a miało być tak j. wyżej.[/qb]
Może to i dobrze, bo szanse wg V-odds Dika maleją.

#206856 07/01/2003 23:10
Dołączył: Jan 2002
Posty: 892
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 892
W drugiej gonitwie fuks z kursem szwedzkim ponad 27,00. Mam przeczucie, że nie będzie wesoło. :rolleyes:

#206857 07/01/2003 23:23
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Witaj Torsten,Lodz rzadzi:)a poza tym zauwazylem ze rowno rok po mnie sie zarejestrowales na mecz.pl..i mamy podobna ilosc wyslanych wiadomosci...i moze jestesmi na dodatek kuzynami:)

#206858 07/01/2003 23:30
Dołączył: Jan 2002
Posty: 892
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 892
Witaj mankiet,
ciekawy przypadek. A co do tej Łodzi, to żeby nie rządziła krótko, bo właśnie Adielsson spuścił na ostatnie miejsce Tisse i moja dogrywka poooszła...
A mówiłem: nie dogrywać!

Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (ANZELMO, forty, betowiec, rafal08, Sensei, Akhu, burbon, Lukasz111), 1,705 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,319
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1