Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 11 1 2 9 10 11
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
o co chodzi z tymi materialami promocyjnymi?

Bonus: Unibet
Remik_ #2114294 29/02/2008 20:08
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by Remik25
o co chodzi z tymi materialami promocyjnymi?

pewnie bony o wartosci 5 PLN smile

yaaho #2118484 02/03/2008 00:52
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
odpisali panowie komus z was zwiazku z tym rozdawaniem mat. promoc. przed meczem ???

RiKi #2122200 02/03/2008 23:18
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
Z
zxp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
pewnie znowu bonusy beda latac po allegro

zxp #2123225 03/03/2008 02:17
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
Z
zxp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
z ciekawosci i wie ktos co to byly za materialy promocyjne na meczu ruchu ??

zxp #2123308 03/03/2008 02:34
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
napewno bony dawane przy sprawdzaniu biletow tylko nie wiem czy bet-at-home nie zrezygnowal z tego pomyslu i nikog nie bylo smile

RiKi #2124056 03/03/2008 05:38
Dołączył: Jan 2006
Posty: 857
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 857
Byly rozdawane bony 5zl.

Dołączył: Feb 2008
Posty: 508
addict
addict
Dołączył: Feb 2008
Posty: 508
moze mi ktos podac bon za 5 zł jesli ma w nadmiarze?? na priv?? bardzo bym prosil...

Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Originally Posted by Baldus_de_Ubaldis
moze mi ktos podac bon za 5 zł jesli ma w nadmiarze?? na priv?? bardzo bym prosil...
Jakoś nie mogę się powstrzymać... Mam chyba za dobrą pamięć do tego kto i co pisze.
Więc zadam pytanie. Po co Ci bon za 5 zl? Zależy Ci na nim? Trzeba zatankować Porszaka? laugh laugh laugh
KLIK QC-->Sie gra sie ma Porszaka laugh

Vader #2124279 03/03/2008 06:15
Dołączył: Mar 2008
Posty: 275
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 275
Ja tez podbijam sie pod prośbe bo w necie nie mam ani zlotówki

ale nie potrzeba mi na paliwo do "porszaka" <lol>

Vader #2124448 03/03/2008 06:53
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
Originally Posted by Vader
Originally Posted by Baldus_de_Ubaldis
moze mi ktos podac bon za 5 zł jesli ma w nadmiarze?? na priv?? bardzo bym prosil...
Jakoś nie mogę się powstrzymać... Mam chyba za dobrą pamięć do tego kto i co pisze.
Więc zadam pytanie. Po co Ci bon za 5 zl? Zależy Ci na nim? Trzeba zatankować Porszaka? laugh laugh laugh
KLIK QC-->Sie gra sie ma Porszaka laugh

haha , Vader ja juz nie poraz pierwszy sie spotykam ze podaja stawki 1000 a graja kupon za 1 zl laugh

RiKi #2125856 03/03/2008 22:43
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
HAHAHAHAHAHAHAHA

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHHAHAHAHAHAHAHAHA

No ale to porsche typowo dla vipów jest,modle jeszcez nie znany przeciętnym zjadaczom chleba.silnik hybryda i za takie 5 pln to 100 tys kilometrów mozna zrobić

Vader #2125952 03/03/2008 23:15
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,650
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,650
Likes: 12
Originally Posted by Vader
Originally Posted by Baldus_de_Ubaldis
moze mi ktos podac bon za 5 zł jesli ma w nadmiarze?? na priv?? bardzo bym prosil...
Jakoś nie mogę się powstrzymać... Mam chyba za dobrą pamięć do tego kto i co pisze.
Więc zadam pytanie. Po co Ci bon za 5 zl? Zależy Ci na nim? Trzeba zatankować Porszaka? laugh laugh laugh
KLIK QC-->Sie gra sie ma Porszaka laugh


laugh laugh laugh dobre [Linked Image]

Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Wy jesteście zazdrośniki... Jemu i tak to "zwisa". Jeździ porszakiem a Wy jesteście biekaki i tyle wink

Vader #2127667 04/03/2008 07:59
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,228
a.k.a. "dave_k.o."
a.k.a. "dave_k.o."
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,228
no juz na placu boju po porszaka zostalo 13349 osób już można poczuc tą wygraną smile

Dołączył: Jul 2005
Posty: 5,186
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 5,186
Originally Posted by dave_k.o.
no juz na placu boju po porszaka zostalo 13349 osób już można poczuc tą wygraną smile

Ja już się chwale na osiedlu nową furą

Luber0 #2127946 04/03/2008 16:42
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
juz niecale 9000 tysiecy laugh obstawiam, ze za jakies 10 lat moze ktos wygra smile

Dołączył: Jul 2005
Posty: 5,186
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 5,186
Pewnie gdy będzie około 500 ludzi, tych największych nałogowców to , dziennie będzie odpadać po 1,2 osoby

Strona 11 z 11 1 2 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, betowiec, latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, aker), 2,619 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,513
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1