Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 16 1 2 10 11 12 13 14 15 16
nOcnY #2072977 18/02/2008 04:59
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642
Musisz popróbować, z shiftem, C, Z. ogólnie ja nie bawię się w to, bo szybciej stracisz piłkę niż na tym coś zyskasz. Pomijając to, że na klawiaturze to palce można sobie pałamać. Chyba, że nasz pada a i tak ci co grają na padach to nie widziałem, żeby szaleli z trikami.

Bonus: Unibet
Pav__ #2072979 18/02/2008 04:59
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Originally Posted by John Boone
Originally Posted by andrzejek_84
Juz dawno wyroslem smile

Ale musisz się postarać o 1 miejsce w grupie bo lipa by była jakbyś odpadł za szybko. tongue

tak myslalem ze moze w tej edycji dam szanse innym smile

nOcnY #2072992 18/02/2008 05:02
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Originally Posted by nOcnY
mozna robic jakies triki?

jak tak to jakie kombinacje klawiszy? smile

poszukaj w googlach albo na youtubie, kiedys widzialem nawet filmiki ze szczegolowym opisem, tylko rzeczywiscie moze wyglada toefektownie ale niczemu nie sluzy, a na klawiaturze pewnych trikow do dzisiaj nie wiem jak zrobic smile

Dołączył: Jul 2005
Posty: 642
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642
Ja zrobiłem dużo trików, ale meczy zupełnie nieprzydatne, nie ma na to czasu.

Pav__ #2073011 18/02/2008 05:09
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
ale mi tam chodzi bardziej o jakies podstawowe, ktore umozliwiaja miniecie zawodnika smile

nOcnY #2073022 18/02/2008 05:12
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642
Originally Posted by nOcnY
ale mi tam chodzi bardziej o jakies podstawowe, ktore umozliwiaja miniecie zawodnika smile

To bez trików, trzeba trochę wprawy, ale znam jeden dobry trik - "podanie".

Pav__ #2073027 18/02/2008 05:12
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Originally Posted by John Boone
Originally Posted by nOcnY
ale mi tam chodzi bardziej o jakies podstawowe, ktore umozliwiaja miniecie zawodnika smile

To bez trików, trzeba trochę wprawy, ale znam jeden dobry trik - "podanie".

łał smile

piwo

nOcnY #2073312 18/02/2008 06:03
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,781
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,781
elgens 2-1 muczaczo




Muczaczo #2073437 18/02/2008 06:45
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
podsumowując:

AnJay - buldog 3:1
AnJay - $t$ 3:1
AnJay - Muczaczo 3:2
AnJay - elgens 1:3
AnJay - HenkSiracius: mecz jutro

Przyznam że grupa do łatwych nie należy.
Zabieramy się do rewanżów panowie wink

AnJay #2073588 18/02/2008 07:20
Dołączył: May 2005
Posty: 502
addict
addict
Dołączył: May 2005
Posty: 502
totti - yaaho 1:0 !

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
rewanż:

elgens - AnJay 2:4

piwo

AnJay #2073690 18/02/2008 07:55
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
grupa A ma najmniej spotkan rozegranych frown zmobilizujcie sie. Grzech dziala ci w koncu? Bo jak nie to bedziemy musieli cie wykluczyc

nOcnY #2074067 18/02/2008 16:49
Dołączył: Feb 2008
Posty: 15
stranger
stranger
Dołączył: Feb 2008
Posty: 15
john bone-kope 0-0

nOcnY #2074072 18/02/2008 17:16
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642
Originally Posted by nOcnY
Originally Posted by John Boone
Originally Posted by nOcnY
ale mi tam chodzi bardziej o jakies podstawowe, ktore umozliwiaja miniecie zawodnika smile

To bez trików, trzeba trochę wprawy, ale znam jeden dobry trik - "podanie".

łał smile

piwo

Masz poradnik do trików [forum.fifaserwis.com] . Powodzenia

Pav__ #2074274 18/02/2008 20:24
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
rewanż:

Muczaczo - AnJay 1:2

piwo

AnJay #2074365 18/02/2008 21:18
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Misiek - kope 1:0

kope - Misiek 1:3

Misiek #2074409 18/02/2008 21:34
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
uwagatrzeba troche przyspieszyc bo niektorzy nawet jednego meczu nie rozegrali. Do konca tygodnia ma byc rozegrana cala pierwsza runda, jak ktos nie zagra to posypia sie walkowery. Runda rewanzowa do 2 marca czyli 2 tygodnie razem, powinno spokojnie wystarczyc na 10 gier. tym bardziej ze turniej zaczal sie juz jakis czas temu. uwaga

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Moim zdaniem jak ktoś znajdzie czas by zagrać jeden mecz to znajdzie też czas żeby od razu zagrać rewanż, tak więc do końca tygodnia spokojnie dałoby się chyba skończyć fazę grupową, takie moje zdanie. Jeśli ktoś nie zagrał jeszcze żadnego meczu to faktycznie może nie wyrobic z 10 meczami, ale byłoby dobrze gdyby znalazł czas w tym tyogodniu, bo inni już za chwile będą czekać i się nudzić.

AnJay #2074514 18/02/2008 21:53
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642
Originally Posted by AnJay
Moim zdaniem jak ktoś znajdzie czas by zagrać jeden mecz to znajdzie też czas żeby od razu zagrać rewanż, tak więc do końca tygodnia spokojnie dałoby się chyba skończyć fazę grupową, takie moje zdanie. Jeśli ktoś nie zagrał jeszcze żadnego meczu to faktycznie może nie wyrobic z 10 meczami, ale byłoby dobrze gdyby znalazł czas w tym tyogodniu, bo inni już za chwile będą czekać i się nudzić.

Jak będzie się nudził to daj znać. wink

Pav__ #2074647 18/02/2008 22:40
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,781
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,781
rewanż
muczaczo 2-0 buldog

Strona 12 z 16 1 2 10 11 12 13 14 15 16

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, alfa, Lukasz111, JelineK, latajaca_holenderka, aker, burbon, rymoholik), 2,483 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,108
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1