|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642 |
Musisz popróbować, z shiftem, C, Z. ogólnie ja nie bawię się w to, bo szybciej stracisz piłkę niż na tym coś zyskasz. Pomijając to, że na klawiaturze to palce można sobie pałamać. Chyba, że nasz pada a i tak ci co grają na padach to nie widziałem, żeby szaleli z trikami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
Juz dawno wyroslem  Ale musisz się postarać o 1 miejsce w grupie bo lipa by była jakbyś odpadł za szybko.  tak myslalem ze moze w tej edycji dam szanse innym 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
mozna robic jakies triki? jak tak to jakie kombinacje klawiszy?  poszukaj w googlach albo na youtubie, kiedys widzialem nawet filmiki ze szczegolowym opisem, tylko rzeczywiscie moze wyglada toefektownie ale niczemu nie sluzy, a na klawiaturze pewnych trikow do dzisiaj nie wiem jak zrobic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642 |
Ja zrobiłem dużo trików, ale meczy zupełnie nieprzydatne, nie ma na to czasu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
ale mi tam chodzi bardziej o jakies podstawowe, ktore umozliwiaja miniecie zawodnika 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642 |
ale mi tam chodzi bardziej o jakies podstawowe, ktore umozliwiaja miniecie zawodnika  To bez trików, trzeba trochę wprawy, ale znam jeden dobry trik - "podanie".
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
ale mi tam chodzi bardziej o jakies podstawowe, ktore umozliwiaja miniecie zawodnika  To bez trików, trzeba trochę wprawy, ale znam jeden dobry trik - "podanie". łał  
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,781
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,781 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523 |
podsumowując: AnJay - buldog 3:1 AnJay - $t$ 3:1 AnJay - Muczaczo 3:2 AnJay - elgens 1:3 AnJay - HenkSiracius: mecz jutro Przyznam że grupa do łatwych nie należy. Zabieramy się do rewanżów panowie 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 502
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2005
Posty: 502 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523 |
rewanż: elgens - AnJay 2:4 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
grupa A ma najmniej spotkan rozegranych  zmobilizujcie sie. Grzech dziala ci w koncu? Bo jak nie to bedziemy musieli cie wykluczyc
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 15
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2008
Posty: 15 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642 |
ale mi tam chodzi bardziej o jakies podstawowe, ktore umozliwiaja miniecie zawodnika  To bez trików, trzeba trochę wprawy, ale znam jeden dobry trik - "podanie". łał   Masz poradnik do trików [ forum.fifaserwis.com] . Powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523 |
rewanż: Muczaczo - AnJay 1:2 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Misiek - kope 1:0
kope - Misiek 1:3
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
trzeba troche przyspieszyc bo niektorzy nawet jednego meczu nie rozegrali. Do konca tygodnia ma byc rozegrana cala pierwsza runda, jak ktos nie zagra to posypia sie walkowery. Runda rewanzowa do 2 marca czyli 2 tygodnie razem, powinno spokojnie wystarczyc na 10 gier. tym bardziej ze turniej zaczal sie juz jakis czas temu. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523 |
Moim zdaniem jak ktoś znajdzie czas by zagrać jeden mecz to znajdzie też czas żeby od razu zagrać rewanż, tak więc do końca tygodnia spokojnie dałoby się chyba skończyć fazę grupową, takie moje zdanie. Jeśli ktoś nie zagrał jeszcze żadnego meczu to faktycznie może nie wyrobic z 10 meczami, ale byłoby dobrze gdyby znalazł czas w tym tyogodniu, bo inni już za chwile będą czekać i się nudzić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642 |
Moim zdaniem jak ktoś znajdzie czas by zagrać jeden mecz to znajdzie też czas żeby od razu zagrać rewanż, tak więc do końca tygodnia spokojnie dałoby się chyba skończyć fazę grupową, takie moje zdanie. Jeśli ktoś nie zagrał jeszcze żadnego meczu to faktycznie może nie wyrobic z 10 meczami, ale byłoby dobrze gdyby znalazł czas w tym tyogodniu, bo inni już za chwile będą czekać i się nudzić. Jak będzie się nudził to daj znać. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,781
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,781 |
rewanż muczaczo 2-0 buldog
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|