|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 68
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2003
Posty: 68 |
ok dzieki za rozkład, tak mniej więcej to sobie wyobrażałem, do El Pesso juz mi doszedł jeden, więc muszę jeszcze przemyśleć. Efektywnych trafień, pozdrawiam...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
witam Witku, na swojej stronie piszesz, ze Kalia jest zgłoszona do klasyka na Słowacji. Gdzie znaleść liste wszystkich zgłoszeń koni biegających na Słuzewcu do róznych zagranicznych wojaży ?
pozdrawiam hpc
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 83
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2003
Posty: 83 |
nie ma tego za dużo - słowackie to http://www.zavodisko.sk ale są tam tylko kalia, księżna walii i tiarella, oraz nerus do derby a do czeskich wyścigów (na razie nie jest tam nic zgłoszone) masz na : http://chuchle.velka-chuchle.cz/jccr/dokumenty.php skróty : vjc - velka jarni cena - 2000 guineas jck- jarni cena klisen - 1000 guineas reszta jest jasna pozdrawiam witek
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,624 |
W dzisiejszym Życiu Warszawy wywiad z B.Hebą wiceprezesem STWK. Na pytanie dlaczego nie są podawane obroty (np. w kwincie) powiedział: Spełnimy wszystkie życzenia publiczności, ale tylko w ramach obowiązującej nas ustawy. Niestety nie możemy obecnie podawać wysokości obrotów w żadnej z gier, gdyż byłoby to zachęcanie do hazardu. Rece i nogi opadają..... Nie znam ustawy ale to jest bez sensu. Podawanie notowań i ich zmian nie zachęca a informacja o obrotach zachęca. Chyba jestem za głupi by to pojąć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> , a może komuś zależy na tym by ukryć wysokość obrotów. A co z Lotto, te wszystkie kumulacje, itd. Zachęcają codziennie w TV i prasie. Przecież gra w numerki to hazard w najczystszej postaci. Hpc likwiduj dział wyścigi konne w Anglii, bo ja jako człowiek praworządny nie zamierzam już więcej zachęcać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Najlepiej jednak będzie w trybie natychmiastowym zamknąć serwis mecz.pl bo zachęca .....
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 83
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2003
Posty: 83 |
co śmieszniejsze obroty (pule) porządków były podawane w pierwszy dzień ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
witam Debilizm w najczystszej postaci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Napisałem w jednym z poprzednich postów, ze wrócę na tor jak to wszystko stanie się normalne. I przejrzyste. Nie, żebym źle życzył komukolwiek, ale co jakiś czas na życzenie publiczności, dobrze byłoby podesłać kogoś z NIK-u do głównego księgowego na torze. Innaczej, to ONI z nas sobie będą robili wieczne JAJA. pozdrawiam hpc
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
witam Fragment wywiadu z wiceprezesem STWK - Czy mozna już ogladać transmisję ze Służewca również w domu ? - Tak, ale niezbedna jest antena satelitarna. Trzeba ja ustawic na 45' na wschód i złapać kanał Europa Star 1 (SP1) na czestotliwości 11,617GHz...
PS: Cigar, nie trzeba nic likwidować. Jako 1-wszy zauwazyłeś przestepstwo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> które na torze działo sie tyle lat. I jako praworządny obywatel, możesz jak każdy inny zgłosić ten fakt do prokuratury w każdym terminie. Przecież, gdyby nie to wieczne namawianie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> każdy z nas mógłby być teraz nie hazardzistą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a prezesem STWK, ministrem a może nawet prezydentem.
pozdrawiam pawel hpc
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,624 |
Mam propozycję dla Pana Heby. Należy zrezygnować z podawania notowań i końcowych wypłat. Przecież gdy wypłaty są wysokie to jest to największa z możliwych zachęt. Najlepiej nic nie podawać, tylko przyjmować pieniądze a jeśli ktoś trafi to w kasie przy odbiorze dowie się ile wygrał. Myślę, że ten pomysł się spodoba i zostanie szybko wprowadzony w życie. Oczekuję odpowiedniej gratyfikacji za podpowiedź.
Jeszcze kilka moich wrażeń z pierwszego dnia wyścigowego. Na torze nie byłem, wybrałem się do nowo otwartego punktu na ul. Broniewskiego (ELEA). Pani przyjmująca zakłady nie mogła sobie poradzić z obsługą maszyny. Ja postanowiłem użyć blankietu i udało się. Niestety moja radość była krótka, bo blankietów było raptem k i l k a .... Po wyniki musiałem dzwonić do znajomego na tor bo miła pani stwierdziła, że nie może, nie umie (niepotrzebne skreślić) ich zdobyć. Wypłaty nie były realizowane bo urocza pani powiedziała, że to niemożliwe. Tu ogłaszam minikonkurs: czy system nie pozwala na wypłaty, czy pani nie wiedziała jak to zrobić? Odpowiedzi proszę nie nadsyłać. Żadnego przekazu telewizyjnego nie było bo fachowcy nie poradzili z ustawieniem odpowiednich parametrów w odbiorniku satelitarnym. Żal było patrzeć jak miły pan patrzył niczym sroka w gnat w ekran telewizora na którym wyświetlony był setup i co chwila potrząsał kablem łączacym monitor z antena satelitarną. Gdy po trzeciej gonitwie zobaczyłem, że ów pan nadal macha kablem.......to nie zdzierżyłem i wyszedłem. Co Ty na to Hpc? mocno zdegustowany pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
witam Cigar
Też wyszedłem po trzeciej, ale z toru z powodu kolejek. Nie zagrałem czapki San Miego-Wantus (8zł) bo jak ruszyły byłem jeszcze w połowie. Nie było u kogo postawić i sobie pomyślałem, że te wyścigi faktycznie są teraz dla kamikadze. Nie dość, że jak obejrzysz konie na padoku i galop to nie masz już szansy zagrać to jeszcze nie znasz obrotów i z powodu kolejek nie wiesz ile płacą. Taka losówka. Dobrze byłoby wprowadzić takie zasady do zatrudnienia i wypłat naszych milusińskich. Stoi Ci taki minister w kolejce po kasę za pracowicie spieprzony miesiąc i oto... - Ruszyły. Czuj się pan zwolniony.
Co tam Cigar z tymi zliczeniami w GW. Jest 92 typerów a podajecie tylko 45 ???????? Wiedziałem, ze tak będzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Oby tylko ilość sprzyjała jakości <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdrawiam pawel hpc
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 629
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2002
Posty: 629 |
Myślę, że we wszystkich punktach jest podobnie, nie pisałem tego wcześniej, ale marzenia o podwojeniu przychodów to na razie tylko mrzonka.
Wyśicigi o tyle zasadniczo różnią się od innych zakładów, że można mieć 5 kwint i mało wygrać, a trafić 1 we właściwym czasie i zgarnąć porządną pulę.
Nie wiem jak dokładnie dotychczas się kształtowały wypłaty, ale wydaje mi się, że przy tak dużych kosztach toru oraz niejawnych operacjach finansowych - nie ma na dziś dzień szans na rozsądną grę.
Ale to tylko tak na gorąco, bo jakże inaczej mozna by ocenić sprawy, gdyby znane były dane finansowe. Swoją drogą - można wybrać się do Sądu Rejestrowego i przejrzeć sprawozdania, wtedy może by coś ciekawego można byłoby wyczytać.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,624 |
Cześć Hpc Nie sądzę aby ilość przeszła w jakość bo liczba typerów nie przekracza 50. Podsumowania w żółtej GW są błędne. Zgadza się jedno: ilość drugich miejsc, która odpowiada ilości typerów. Skąd wzięły się błędy. W pewnym sensie to moja zasługa bo GW wykorzystała mój arkusz kalkulacyjny, przy pomocy którego robiłem zestawienia w ub. sezonie. Nie chwaląc się w podsumowaniach raczej błędów nie było. Do arkusza wpisuje się raz zapiskę, a później wpisując typy wystarczy wstukać jedynie numerki koni co znacznie skraca czas pracy. Konie typowane na pierwsze wyświetlane są dużymi literami a konie na drugim miejscu małymi literami poprzedzane są są spacją (przerwą) a na trzecim miejscu też pisane małymi literami ale bez spacji. Posumowanie robione jest automatycznie, excel zlicza w kolumnie ilość koni o danej nazwie pisanych dużymi literami i to jest liczba pierwszych miejsc. Podobnie drugie miesca, zliczane są konie pisane małymi literami ze spacją. Podarowałem ten programik GW ale oni postanowili go przerobić. Jak widać w żóltym GW u nich nie ma koni pisanych dużymi literami, wobec czego ktoś postanowił poprawić funkcje wpisane do arkusza i zmienił w nich duże litery na małe. Efekt jest następujący: program zlicza poprawnie ilość drugich miejsc, natomiast pierwsza liczba to suma pierwszych i trzecich miejsc. Ponadto w sobotę zgubiono gdzieś jednego typera pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
witam TV-DIG 5 11.618 V Hippika TV EUS001KE MPEG-2 1858 7/8 308 256 8190 1 1 0 POL 030428:00:32 It has started O'k, czy jest jakiś fachura od sprzetu, żeby mógł mi powiedzieć jak to podłączyć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Martwi mnie MPEG <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Mogę to jutro odebrać czy nie , panie uśmiechniety wiceprezesie. link: http://www.satcodx3.com/0450/pol/ link ogólny jak szukać polaryzacji itd http://www.satcodx.com/pol/ pozdrawiam hpc PS: Nigdy nie korzystałem z tego satelity Czy to mi coś daje Wybierz pozycję orbitalną 45° Wschód Twoja lokalizacja 53° Północ, 31° Wschód Azymut 162.67 Elewacja 28.06
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,624 |
Nie widzę problemów, to tylko tak groźnie wygląda. Po pierwsze antena musi być wycelowana na odpowiedniego satelitę (według wiceprezesa 45 stopni East). Potem należy odpalić setup w odbiorniku i skorygować ustawienia z których większość jest standardowa, najważniejsze to ustawić odpowiednią częstotliwość pracy (11.618 GHz pasmo Ku). MPEG niech cię w ogóle nie martwi, to rodzaj kompresji-kodowania, który jest standardem w cyfrowym przekazie sygnałów video (DVB). pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 83
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2003
Posty: 83 |
czytaliście dzisiejsze (poniedziałek) żw ??? jak nie to jest tutaj cóś niecóś o wyścigach : http://www.zw.com.pl/apps/informacje/sport//tekst.jsp?place=zw_sport_list_articles&news_id=13275 może mi ktoś powie jak pan jz doszedł do takich, a nie innych wniosków ??? chodzi mi o rozgrywanie gonitw od startu do cel. może niezauważyłem tam zamierzonej ironii, bo przecież połowa wyścigów w ten weekent była rozerana na ostatnich 500m. pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 83
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2003
Posty: 83 |
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Normalnie, zwykła wazelina. Przecież dla niektórych ważne jest skąd powieje wiatr. Praktyka pokazuje, że to oniwypływają na wierzch, więc może tak trzeba..... To mnie nie zaskoczyło, ale podanie nazwy matki konia zamiast jego nazwy wprawiło mnie w osłupienie. Dotychczas jz miał przynajmniej tę zaletę, że nie popełniał aż takich lapsusów. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Czy w czasie tej dwudniówki też były takie kolejki do kas? Czy może otworzyli trochę więcej kas?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 83
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2003
Posty: 83 |
było przyzwoicie - tzn cały czas za mało kas, ale już lepsza obsługa , no i mniej ludzi, więc w miarę normalnie można się było dostać do okienka.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
A czy jest albo może był i ktoś ma dodatek ŻW do ubiegłegłej dwódniówki? Nie mogę znaleźć na stronach ŻW, a do tej pory zawsze był, także do 1 dnia w tym roku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
witam Dodatek był jednostronicowy. Trzy krótkie opisy koni ze stajni Wójtowicza, Siwoni i Rajewskiego, opis trzech nagród na ubiegłą dwudniówkę, wywiad z wiceprezesem STWK i typy. Wszystko. pozdrawiam hpc
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|